نفرات برتر گزینه ۲ دوازدهم تجربی

موسسه حرف آخر

بودجه بندی آزمون های گزینه دو برای داوطلبان کنکور 1400 و نیز دانش آموزان پایه دوازدهم در ادامه مطلب توسط رتبه برتری های حرف آخر آورده شده است. محدوده بندی آزمون های گزینه دو در سال تحصیلی 1399-1400 برای همه مقاطع هم برای دانلود رایگان قرار گرفته است. پ

داوطلبان کنکور می توانند با ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه دو سال تحصیلی 1399-1400، دروس اختصاصی پایه دهم و تمام دروس پایه یازدهم را مرور کنند. تعیین سطح داوطلب، ارائه برنامه ریزی سطح بندی شده، سنجش پیشرفت تحصیلی، دسترسی به بانک سؤال دانش آموز و مدرسه، فیلم های آموزشی و مشاوره ای، دریافت کارنامه و مشاوره های فردی و مدرسه ای کاربردی صرفا قسمتی از خدماتی است که در طرح گام اول گزینه دو به داوطلبان کنکور 1400 و مدارس ارائه می شود. مؤسسه گزینه دو برگزارکننده «آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان کنکور سراسری» و «آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی» برای دانش آموزان «دوره دوم دبستان»، «دوره اول متوسطه» و «پایه دهم و یازدهم دوره دوم متوسطه» می باشد. گزینه دو در کنار ارائه کارنامه و مشاوره های هوشمند فردی، نرم افزار بانک سؤال هوشمند و استاندارد را به مدارس شرکت کننده در آزمون های خود ارائه می کند.

نفرات برتر گذینه 2 دوازدهم تجربی

مقایسه ی آزمون های آزمایشی قلم چی، گزینه دو، گاج و سنجش توسط رتبه برتری های حرف آخر

گریزی بر آزمون های شبیه سازی شده کنکور از دیدگاه موسسه حرف آخر، هدف از این پست تحلیل نقاط ضعف و قدرت موسساتی است که آزمون های آزمایشی کنکور را برگزار می کنند.
1-آزمون های گرفته شده و برنامه ریزی شده خیلی موثر هستند.
در برنامه قلمچی هر دو هفته یکبار یک آزمون برگزار می کند ولی گزینه دو هر ماه یک امتحان برگزار می کند که این یک مزیت و برتری برای قلم چی می باشد ,چونکه شما هم امتحان پایان ترم دادید و تجربه کرده اید که اگر برای یک امتحان ده روز تایم بدهند شما همان یکی دو روز آخر شروع می کنید برای خواندن واگه سه روز هم مهلت بدهند باز هم همان یکی دو روز آخر شروع به کار می کنید.
2- جامعه آماری.
جامعه آماری قلم چی خیلی بیشتر از جامعه آماری گزینه دو است به همین علت جایگاه و رتبه شما به واقعیت بیشتر نزدیک می باشد.
3-در مورد برنامه نیز باید این گونه ذکر کرد که بیشتر مشاوران بر این باور می باشند که برنامه قلمچی خیلی پخته تر از دیگر موسسات برگذر کننده کنکور آزمایشی می باشد. برنامه درسی مدرسه شما از هر برنامه دیگه ای مهم تر می باشد پس اولویت را به برنامه مدرسه خود بدهید.

مقایسه ی آزمون های آزمایشی گذینه دو

بهترین آزمون برای کنکور سال 1400 قلم چی، گاج، گزینه دو یا سنجش

بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1400 از دید رتبه برتری های حرف آخر کدام است؟ در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنم؟ قلم چی بهتره، گزینه دو یا گاج؟ این سوال ها معمولا اولین سوالاتی است که هنگامی داوطلبان تصمیم به شرکت در آزمون آزمایشی می کنند از خود و مشاوران موسسه 3گام می پرسند. اما واقعا بهترین آزمون آزمایشی کدام است و فهمیدن آن چه اهمیتی دارد. در سال های گذشته خوب یا بد، اهمیت آزمون سراسری از سطح فردی و صرفا خود داوطلب گذشته و به سطح خانواده رسیده است. به همین دلیل استرس موفقیت در آزمون سراسری، هم داوطلبان و هم خانواده ی آن ها را تحت الشعاع قرار می دهد. در این بین یکی از دلایلی که می تواند تا حدی مسیر موفقیت در آزمون سراسری را هموار کند و به کم کردن میزان استرس داوطلبان کمک کند انتخاب صحیح مناسب ترین و بهترین آزمون آزمایشی می باشد. به عنوان اولین و مهم ترین نکته در یاد داشته باشید هیچ آزمون آزمایشی ای کامل و ایده آل نیست و هیچ آزمون آزمایشی ای هم کاملا به درد نخور نمی باشد. پس داوطلبان کنکور سراسری در کنار انتخاب درست آزمون آزمایشی، مباحثی هم باید برای استفاده بهتر از این آزمون ها در نظر بگیرند و انتظار نداشته باشند یک آزمون آزمایشی همه ی ویژگی های خوب را با هم داشته باشد. ما در این مقاله ضمن ارائه استانداردهای یک آزمون آزمایشی خوب، آزمون های آزمایشی قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را هم با این استاندارد ها مقایسه می کنیم و به آن ها نمره می دهیم تا بدترین و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1400 مشخص شود.

به چه دلیل در سایت موسسه گزینه دو از نام، مشخصات ، نام مدرسه نفرات برتر اسمی برده نشده است؟

✅ در جواب باید گفت چند علت وجود دارد که به صورت خلاصه بیان می کنم :

1- اگرچه ممکن است پنج درصد برتر آزمون ها از اینکه اسمشان در سایت نوشته شده خوشحال می شوند ولی اثرات بد و مضری روی 95 درصد باقیمانده می گذارد که بعضی از آنها عبارتند از : بروز مشکلات روحی و بی انگیزگی و دلسردی و یا خدای نکرده انصراف از ادامه رقابت به علت فاصله با دیگران و یا از دست دادن تمرکز زمان درس خواندن موجب می شود ما نتوانیم این کار را انجام بدهیم .

2- علت دیگه اینکه این موضوع ممکنه موجب بروز یک رقابت ناسالم بشود و بعضی ها را به فکر تقلب و کارهای دیگر بیندازد .

3- سومین علت را با یه مثال براتون توضیح میدهم اگر فردی که در یک مسابقه دوچرخه سواری شرکت کرده دائم بخواهد به دیگران نگاه کند که چه کسی جلو افتاده و چه کسی عقب توجه و تمرکزش از کار خودش کم میشه و ممکنه تعادل خودش را ازدست بدهد و از ادامه مسیر باز بماند برای همین ما هم نمیخواهیم شرکت کنندگان در آزمون دچار این نوع رقابت شوند .

4- آخرین علت هم اینکه مشاوران موسسه گزینه دو بر این باورند برای طی کردن روند آموزشی موفق مقایسه افراد با دیگران و خصوصاً نفرات برتر اثر خوبی نداشته و بهتر است هر فرد با خودش مقایسه شود پس به این دلیل این رقابت را نمیخواهیم دامن بزنیم.

دانلود بودجه بندی آزمون های گذینه دو ،از نگاه حرف آخر

افزایش تراز گزینه دو با سوالات استاندارد

افزایش تراز گزینه دو با منابع استاندارد موسسه حرف آخر , همانطور که شما به عنوان یک داوطلب قوی و حرفه ای کنکور هم می دانید ، برترین فاکتور یا مهمترین استانداردی که یک آزمون آزمایشی باید داشته باشد ، تست های استاندارد و همسطح با کنکور سراسری می باشد که آزمون های آزمایشی گزینه ی دو از این نظر خیلی قدرتمند کار کرده است به شیوه ای که طبق آمارها و نمودارهای مقایسه ای می توان دید که سطح تست ها خیلی خوب و با کیفیت طرح شده اند.

 افزایش تراز گزینه دو , آزمون های گزینه ی دو برنامه راهبردی خیلی خوبی دارند که در بازه های زمانی مناسب دروس رو به اتمام میر سونه و بودجه بندی و برنامه راهبردی مرور و جمعبندی خیلی کارآمدی داره . همچنین در این مدت داوطلبان زیادی به سمت ثبت نام در آزمون های گزینه ی دو رغبت نشان داده اند و همین موجب شده جامعه ی آماری بالایی خوبی برای سنجش و ارزیابی در آزمون های گزینه دو در این مدت فراهم بشه.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا تخمین رتبه گزینه دو مورد تایید است؟

هر منبعی برای خود حرفی برای گفتن دارد اما می توان تنها منبعی که همه اساتید و رتبه برتری ها آن را تایید می کنند موسسه حرف آخر دانست.

آیا به کمک نرم افزار تبدیل تراز می توان به واقعیت میزان اطلاعات خود نسبت به کنکور رسید؟

این تبدیل تراز واقعی نمی باشد چونکه تعداد شرکت کنندگان و تعداد پاسخ گوی به سوالات در این آزمون ها با آمار عددی کنکور فاصله زیادی دارد.

چرا گزینه دو نفرات برتر خودر در آزمون سراسری را اعلام نمی کند؟

۱- مهم ترین عامل در موفقیت یا عدم موفقیت در آزمون سراسری سعی و تلاش شخص داوطلب است که این تلاش صرفا منحصر به فعالیت های مطالعاتی و درسی نمی باشد. مجموعه ای از مهارت ها  وجود دارد که داوطلب برای یادگیری آنها باید تلاش کند.
۲- همه موسسات آموزشی و انتشاراتی فعال در حیطه های مرتبط با آزمون سراسری صرفا فراهم کننده قسمتی از نیاز های داوطلب هستند، پس مصادره موفقیت تلاشگرانه داوطلبان صرفا کمرنگ کردن عنصر تلاش و اقدامی تبلیغاتی است.
۳- نقطه پایانی تلاش هر داوطلب فقط راهیابی به رشته و دانشگاهی است که به عنوان هدف برای خود در نظر گرفته است. خلاصه کردن این هدف گذاری در قالب رتبه و عدد جز ایجاد انحراف در مسیر اصلی نیست که نتیجه ای جز تشدید استرس، نگرانی و اضطراب ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.