دسته‌بندی نشده

درصد های لازم برای تراز ۷۰۰۰ قلم چی

رتبه برتری های حرف آخر می گویند با شروع جدی کنکور و سال تحصیلی آزمون های آزمایشی نقش مهمی دارند و یکی از بزرگترین اهداف دانش آموزان در این آزمون ها بالا بردن تراز و درصد شون است،در واقع تلاش همه این هست که بتوانند درصد بالایی را کسب کنند تا در کنکور هم رتبه خوبی را به دست آورند،ابتدا میخواهم بگم که لطفا به جای اینکه افزایش تراز را هدف اصلی خودتان قرار دهید موفقیت در کنکور را هدف خود قرار دهید،باور کنید اگر صرفا هدف ما بالا بردن تراز باشد میتوانیم با خرید سوالات و بالا زدن دروسی مانند زمین شناسی این کار را بکنیم اما ما میخواهیم تراز خود را بالاتر ببریم زیرا قصد و هدف ما موفقیت در آزمون های آزمایشی می باشد.

خیلی از مواقع دانش آموزانی را میبینم که موفقیت در کنکور را فراموش کرده اند و اصل را موفقیت در آزمون آزمایشی میدانند،اما آزمون های آزمایشی صرفا یک امتحان  برای مشخص کردن ایراد ها و مشکلات هست و نه همه چیز! پس به آن ها به دیده رقابت نگاه نکنید بلکه به دیده جایی بنگرید که مشکلات و مسائل شما مشخص میشوند و شما میتوانید آن هارا رفع کنید

تراز ۷۰۰۰  یک استعاره از رسیدن به نتیجه عالی در آزمون های آزمایشی می باشد، یعنی هدف من در این مقاله این است که شما را آماده بکنم تا بهترین ترازها و درصد ها را در هر آزمونی به دست آورید،صحیح است تراز ۷۰۰۰ بیشتر برای آزمون هایی مثل قلمچی به کار میرود اما تمام دانش آموزان و داوطلبان در هر آزمونی میتوانند از این آموزش ها استفاده بکنند و درصد و تراز خود را به سقف بچسبانند!

میانگین درصد داوطلبان و دانش آموزان با تراز بالاتر از 7000 کانون

میانگین درصد داوطلبان و دانش آموزان با تراز بالاتر از 7000 کانون

درصدهای لازم برای به دست آوردن تراز 7000 در کنکور 1400

در ادامه این مقاله که توسط رتبه برتری های موسسه حرف آخر تهیه شده است ،درصدهای لازم برای 7000 و اینکه در صورت کسب تراز 7000 در چه رشته های قبول میشوید، اطلاعاتی را دراختیار شما قرار می دهیم.

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات : ۲۰.۵ درصد
عربی : ۱۳.۶ درصد
دین و زندگی : ۱۹.۲ درصد
زبان خارجی : ۱۰.۴ درصد
ریاضی : ۱۰ درصد
فیزیک : ۶.۱ درصد
شیمی : ۷.۸ درصد
زیست : ۸.۵ درصد

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات فارسی: ۱۱.۱ درصد کل داوطلبان
عربی : ۱۰.۶ درصد
دین و زندگی : ۹.۹ درصد
زبان خارجی : ۱۶.۹ درصد
ریاضی : ۱۴.۹ درصد
فیزیک : ۲۰.۱ درصد
شیمی : ۱۹.۹ درصد
زیست شناسی : ۲۶.۶

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات : ۷۲ درصد کل داوطلبان
عربی : ۸۵ درصد
دین و زندگی : ۷۶ درصد
زبان خارجی : ۸۶ درصد

راهکار های برای کسب تراز بالاتر از 7000

 چگونه تراز 7000 را کسب بکنم؟همچنین راه های افزایش تراز در کنکور 1400 

درصدهای لازم برای تراز 7000 از نگاه رتبه برتری های حرف آخر

1- بلافاصله پس از رسیدن از مدرسه  به منزل به مرورو مطالعه دروس همان روز بپردازید.

2- مثال هایی که معلم حل کرده با دقت تمام حل کنید.

3- همه تکالیف را به صورت کامل حل کنید و بعضی از تکالیف درس ها را برای امتحان نگه دارید و همیشه خوانده های خود را مرور کنید.

نکته خیلی مهم برای کنکور : دقت داشته باشید همه سوالات کنکور و المپیاد همه و همه از کتاب درسی می باشد پس در درجه اول تسلط بر کتاب مهم ترین موضوع برای به دست آوردن تراز بالای 7000 است.

4- دانش آموزانی که می خواهند، رتبه ی زیر 5000 منطقه تو کنکور بیارنباید از 1 ساعت تا 2 ساعت وقت بزارن و کتاب درسی رو بخونن و اگه تایم باقی بود برن سراغ تست زدن.

5- دانش آموزانی که به کسب تراز 5000 تا 10000 منطقه امید دارند نیم ساعت تا یک ساعت تایم میزارن برای مطالعه.

6-رتبه های بالای 10000 منطقه هم تا نیم ساعت یا کمتر تایم بزارن.

چگونه ترازمان در آزمون را افزایش بدهیم به کمک حرف آخر

بیشتر داوطلبان جهت بالا بردن تراز، ساعت مطالعه را افزایش می‌دهند و در جلسه‌ی آزمون بی محابا و بی فکر تست‌ها را پاسخ می‌دهند و ارزش ساعت‌ها مطالعه را در عرض چند ثانیه از بین خواهند برد و بعد از دریافت کارنامه با فاصله کم با جواب های درست روبرو می‌شوند. آسانترین شیوه بالا بردن تراز، افزایش فاصله‌ی بین سؤالات درست و غلط است. این یعنی کاهش دادن اشتباهات. برای کاهش اشتباهات باید در طول هفته روی آن کار شود و در طول هفته رعایت شود. اول سعی کنید در طول هفته با بررسی کارنامه تصمیم بگیرید به چند سؤال در آزمون بعدی جواب دهید. بعد از جواب به چند سؤال مورد نظر، با خیال آاسوده تری به جواب دادن یک یا چند سؤال دیگر بپردازید. برای کم کردن اشتباهات در جلسه‌ی آزمون باید بتوانید به آسانی از کنار سؤالاتی که بلد نیستید رد شوید و بهترین شیوه ، تکنیک ضربدر و منهاست. اجرای این روش در جلسه‌ی امتحان کافی نمی باشد، باید در طول هفته این شیوه را روی تست‌ها اجرا کنید تا بتوانید آن را به شکل خودکار در جلسه‌ی آزمون اجرا کنید. تحلیل سؤالات آزمون گذشته یکی از راه‌های دیگر کم کردن اشتباهات می باشد.
انتخاب مناسب منابع می‌تواند نقش مهمی در پیشرفت و به دست آوردن نتیجه‌ی مناسب داشته باشد. شما باید منابع کمک ‌درسی خود را مهندسی کنید؛ به شیوه ای که این کتاب‌ها شامل سؤالات کنکور سال‌های گذشته باشد. سعی کنید برای هر درس یک یا دو کتاب را مطالعه کنید. تعدد منابع تنها سبب افزایش دلهره و سردرگمی خواهد شد. اولویت‌بندی کنید و به بودجه‌بندی دقت کنید: اگر نمی‌رسید تمام درس‌ها را خوب بخوانید اولویت‌بندی کنید. مطالبی را بیش‌تر بخوانید که سوالات بیش‌تری در کنکور دارند، اساسی‌ترند یا راحت ترند. این مطالب را البته خوب بخوانید و یاد بگیرید. هنگامه یکی از اونایی بود که واقعا عاشق و دلبسته پیشرفت بود. اون تصمیم خودشو گرفته بود و این مهم ترین عامل پیشرفت هنگامه بود. هنگامه دوست داشت پیشرفت کنه ولی یه سری مشکلات داشت که با همراهی مشاورین حرف اخر این مشکلات یکی پس از دیگری حل شد و شاهد پیشرفت چشمگیر تراز هنگامه بودیم که به طور خلاصه برخی از اون ها اشاره می کنیم.

ساعت مطالعه هنگامه پایین بود و در ابتدا با مشاوره های انگیزشی موسسه حرف آخر ساعت هنگامه افزایش پیدا کرد. در هر آزمون با بودجه بندی تایمی خاص سعی شد هر مرحله یکی از نقاط ضعف درسی حل بشه و قدم به قدم سعی بشه که تراز هنگامه با حفظ ثبات افزایش پیدا کند. شما هم باید بدونین که با هدف گذاری باید قدم به قدم موانع رو از سر راهتون بر دارین. در مورد روش های مطالعه حرفه ای توصیه هایی به هنگامه کردیم تا بتونه علیرغم زمان کمی که داشت با خوندن نکات مهم تر بیشترین نتیجه مثبت رو دریافت کند. فقط کمیت مطالعه کارساز نیست، کمیت با کیفیت باید همیشه همراه باشد که این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد و باید آنرا در نظر بگیرید که برای موفقیت و کسب رتبه برتر باید آنرا در نظر بگیرید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09109411276  و 09106437445 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

 درصد های قبولی کنکور سراسری 1400 مثل کنکور99 خواهد بود ؟

خیر ، بر اساس عواملی مانند جامعه آماری شرکت کننده و ظرفیت پذیرش ، رتبه و تراز اکتسابی داوطلبان دستخوش تغییرات خواهد شد ، اما منبع مناسبی برای داوطلبان کنکور 1400 است که در این مقاله درصد های قبولی داوطلبان ارائه شده است .

کمترین درصد های قبولی در چه زمانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ؟

داوطلبان می توانند اطلاعات این کارنامه ها را با نمره های خود در آزمون های آزمایشی مقایسه کنند و شانس قبولی خود را به طور تقریبی تخمین بزنند .

درصد های قبولی کنکور سراسری 99 چه کمکی به داوطلبان خواهد کرد ؟

موجب می شود داوطلبان از محدوده میزان درصد قبولی در هر درس اطلاع یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *