درصد های لازم برای تراز ۷۰۰۰

موسسه حرف آخر

 چگونه افزایش تراز داشته باشیم از زبان رتبه برتری های حرف آخر , نتیجه ی سال ها گفت و گو با رتبه های برتر کنکور حاکی لز ان است که این افراد توانمند ، قابلیت های لازم برای مدیریت خود را در مورد رسیدن به بیشترین آمادگی در روز کنکور دارند و جالب است بدانید که نتیجه تعدادی از آنها در روز کنکور از نتیجه بدست آمده در آزمون های برنامه ای آنها بهتر بوده است.

مثلا اگر رتبه ی 15 را در آزمون کسب کنند در کنکور رتبه ی 5 را به دست اورده بودند . حرف های آنها نشان می دهد در طول آزمون های برنامه ای به جای خوشحالی یا ناراحتی از نتیجه خوب یا بد خود به دنبال دلیل هایی می گشتند تلاش می کردند عواملی را که موجب بهبود وضعیتشان در یک آزمون شده بود تعیین و در آزمون های بعدی تثبیت و تکرار کنند .

در ضمن عواملی را که موجب تضعیف آنها شده بود پس از یافتن ، حذف کرده و دیگر مرتکب نشوند .
آنها در طراحی خود به نحوی عمل کرده اند که در روز کنکور بهترین خودشان باشند.

موقعیت آرمانی افراد در روز کنکور منوط به برترین بودن در سه موضوع اصلی است ، وضعیت علمی ، وضعیت روحی و وضعیت جسمانی.

شما سال ها درس خوانده اید و امسال هم تا الان تلاش کرده اید . این اطلاعات در ذهن شما ثبت شده اما هنوز مرتب نشده اند ؛ به همین علت است که خیلی از آن ها را به یاد نمی آورید ؛ به صورتی که خیلی از خاطرات دوران کودکی را در ذهن دارید . به خاطر آوردن اطلاعات به شیوه ی طبقه بندی و در دسترس بودن آنها در ذهن مربوط است .

 یک شیوه خیلی مهم برای مرتب کردن اطلاعات در ذهن ، بازیابی آنهاست که دسترسی و به یاد آوردن آنها را راحت می کند . با توجه به نزدیک شدن کنکور و فرصت کم ولی مهمی که در دست دارید لازم است از شیوه ای خیلی موثر در بازیابی یعنی امتحان دادن استفاده کنید .

در این متد در ماه آخر یعنی چهار هفته مانده تا کنکور هر هفته دوبار یک آزمون از کنکورهای سالهای اخیر را با شبیه سازی کامل ( اجرای زمانبندی ، رعایت پوشش ظاهری و رعایت استاندارهای برگزاری مانند فضای برگزاری آزمون و مراقب و …) برگزار کنید.

درصد های لازم برای تراز 7000

راه های لازم برای افزایش تراز در کنکور 1400

۱- کاهش اشتباهات و افزایش تراز کنکور

۲-انتخاب و تهیه منابع مفید و مناسب جهت افزایش تراز

۳-ایجاد اولویت برای دروس و افزایش تراز

۴-مشاهده و نظارت بر پیشرفت اطرافیانتان

بیشتر داوطلبان برای بالا بردن تراز، ساعت مطالعه را افزایش می‌دهند و در جلسه‌ی آزمون بی‌محابا و بی تأمل تست‌ها را پاسخ می‌دهند و ارزش ساعت‌ها مطالعه را در عرض چند ثانیه از بین می‌برند و بعد از دریافت کارنامه با فاصله‌ی کم با جواب های درست روبرو می‌شوند. راحت ترین شیوه بالا بردن تراز، افزایش فاصله‌ی بین سؤالات صحیح و غلط است. این یعنی کاهش دادن اشتباهات. برای کم کردن اشتباهات باید در طول هفته روی آن کار شود و در طول هفته رعایت شود. ابتدا تلاش کنید در طول هفته با بررسی کارنامه تصمیم بگیرید به چند سؤال در آزمون بعدی جواب دهید. بعد از جواب دادن به چند سؤال مورد نظر، با خیال اسوده تری به پاسخ‌گویی یک یا چند سؤال دیگر بپردازید. برای کم کردن اشتباهات در جلسه‌ی آزمون باید بتوانید به‌ اسوده از کنار سؤالاتی که بلد نیستید رد بشید و بهترین متد ، تکنیک ضربدر و منهاست. اجرای این شیوه در جلسه‌ی امتحان کافی نیست، باید در طول هفته این روش را روی تست‌ها اجرا کنید تا بتوانید آن را به شکل خودکار در جلسه‌ی آزمون اجرا کنید. بررسی سؤالات آزمون گذشته یکی از راه‌های دیگر کم کردن اشتباهات است.
انتخاب مناسب منابع که در این زمینه رتبه برتری های سال 99 در موسسه حرف آخر به شما بهترین منابع را متناسب با شرایط هر داوطلب پیشنهاد می دهند، منابع می‌تواند نقش مهمی در پیشرفت و کسب نتیجه‌ی مطلوب داشته باشد. شما باید منابع کمک‌درسی خود را مهندسی کنید؛ به‌گونه‌ای که این کتاب‌ها شامل سؤالات کنکور سال‌های اخیر باشد. سعی کنید برای هر درس یک یا دو کتاب را بخوانید. تعدد منابع فقط باعث افزایش دلهره و سردرگمی می شود. اگر می خواهید با بهترین منابع از دید دکتر کاویانی مدیر و مشاور ارشد حرف اخر آشنا شوید روی اینجا کلیک کنید. اولویت‌بندی کنید و به بودجه‌بندی دقت کنید: اگر نمی‌رسید همه‌ی دروس را خوب بخوانید اولویت‌بندی کنید. مطالبی را بیش‌تر بخوانید که سؤال‌های بیش‌تری دارند، اساسی‌ترند یا آسان‌ترند. این مطالب را البته خوب بخوانید و یاد بگیرید. هنگامه هم یکی از اونایی بود که واقعا عاشق و دلبسته پیشرفت بود. اون تصمیم خودشو گرفته بود و این مهم ترین عامل پیشرفت هنگامه بود. هنگامه دوست داشت پیشرفت کنه ولی یه سری مشکلات داشت که با همراهی مشاورین حرف اخر این مشکلات یکی پس از دیگری حل شد و شاهد پیشرفت چشمگیر تراز هنگامه بودیم که به صورت خلاصه برخی از اون ها اشاره می کنیم.

ساعت مطالعه هنگامه پایین بود و در ابتدا با مشاوره های انگیزشی ساعت مطالعه هنگامه افزایش پیدا کرد. در هر آزمون با بودجه بندی تایمی خاص سعی شد هر مرحله یکی از نقاط ضعف درسی حل بشه و قدم به قدم سعی بشه که تراز هنگامه با حفظ ثبات افزایش پیدا کند. شما هم باید بدونین که با هدف گذاری باید قدم به قدم موانع رو از سر راهتون بر دارین. در مورد شیوه های مطالعه حرفه ای توصیه هایی به هنگامه کردیم تا بتونه علیرغم زمان کمی که داشت با خوندن نکات مهم تر بیشترین نتیجه مثبت رو دریافت کند. فقط کمیت مطالعه کارساز نیست، کمیت با کیفیت باید همیشه همراه باشد که این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد و باید آنرا در نظر بگیرید که برای موفقیت و کسب رتبه برتر باید آنرا در نظر بگیرید.

راه های لازم برای کسب تراز 7000 در کنکور به کمک حرف آخر

عوامل اصلی و کلیدی در کاهش یا افزایش تراز در کنکور سال 1400

1- عامل اول این است که شرکت در رشته هایی که تعداد افراد بیشتری در آن شرکت می کنند، کاهش یا افزایش تراز در یک ازمون به جمعیت شرکت کننده در آن بستگی دارد پس شرکت در آزمونهایی با تعداد شرکت کننده کم باعث کاهش تراز شما در آن آزمون می شود.

2- هرچه سطح علمی دیگر شرکت کنندگان بالا باشد کسب تراز بالاتر در آن آزمون مشکل تر می شود

3- از عامل قبلی می توان این نتیجه را گرفت که داوطلبان زرنگ و با اعتماد به نفس پایین رشته های خوب را انتخاب نمی کنند و در نتیجه رشته های خوب برای داوطلبان با اعتماد به نفس بالا خالی خواهد ماند.

4-رشته های متفاوت با تغییر ضرایب آنها در درس های مختلف مشکل و راحت می شوند بنابر این به تغییرات هر درس بیشتر توجه کنید، به عبارتی تراز با سطح علمی دانش آموز رابطه مستقیم دارد.

5-در این قسمت که رابطه مستقیم با درس خوندن شما داوطلب گرامی دارد این می باشد که هرچه بیشتر درس بخوانید تراز بالاتری را کسب می کنید، به این معنی که هوشمندانه مطالعه کنید.

عوامل اصلی و کلیدی در کاهش یا افزایش تراز در کنکور 1400

درصدهای لازم برای کسب تراز 7000 در کنکور از نگاه حرف آخر

در ادامه رتبه برتری های حرف آخر درصدهای لازم برای تراز 7000 و اینکه در صورت کسب تراز 7000 در چه رشته های قبول میشوید، اطلاعاتی را در دست شما قرار می دهیم.

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات : ۲۰.۵ درصد
عربی : ۱۳.۶ درصد
دین و زندگی : ۱۹.۲ درصد
زبان خارجی : ۱۰.۴ درصد
ریاضی : ۱۰ درصد
فیزیک : ۶.۱ درصد
شیمی : ۷.۸ درصد
زیست : ۸.۵ درصد

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات فارسی: ۱۱.۱ درصد کل داوطلبان
عربی : ۱۰.۶ درصد
دین و زندگی : ۹.۹ درصد
زبان خارجی : ۱۶.۹ درصد
ریاضی : ۱۴.۹ درصد
فیزیک : ۲۰.۱ درصد
شیمی : ۱۹.۹ درصد
زیست شناسی : ۲۶.۶

درصدهای لازم برای تراز 7000

ادبیات : ۷۲ درصد کل داوطلبان
عربی : ۸۵ درصد
دین و زندگی : ۷۶ درصد
زبان خارجی : ۸۶ درصد

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

استفاده از نرم افزار تبدیل تراز به رتبه چه کمکی به داوطلبان کنکور خواهد کرد ؟

بر اساس تراز و رتبه کسب شده در این نرم افزار داوطلبان می توانند برنامه ریزی اصولی برای رشته دلخواه خود انجام دهند .

 درصد های قبولی کنکور سراسری 1400 مانند 99 خواهد بود ؟

خیر ، بر اساس عواملی همچون جامعه آماری شرکت کننده و ظرفیت پذیرش ، رتبه و تراز اکتسابی داوطلبان دستخوش تغییرات خواهد شد ، اما منبع مناسبی برای داوطلبان کنکور 1400 است که در این مقاله درصد های قبولی داوطلبان ارائه شده است .

رتبه معادل با هر تراز چقدر است ؟

با استفاده از نرم افزار تبدیل تراز به رتبه می توانید رتبه معادل با هر تراز را کسب کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.