رتبه و همایش انگیزشی پوریا مظفریان

موسسه حرف آخر

پوریا مظفریان کم سن ترین و یکی از پرطرفدار ترین و ماهر ترین مشاورین و مدرسین کنکور ایران که در موسسه حرف آخر در تدریس بسیاری از دروس به عنوان پارتنر در کنار اساتید موسسه حرف آخر وجود دارند و همچنین در سال ۹۸ محصول مشاوره ای خود با نام پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه را ضبط کرده اند. امروز با معرفی استاد پوریا مظفریان در  حرف آخر در خدمت دانش آموزان و داوطلبان کنکوری هستیم.

اگر امسال داوطلب کنکوری هستید یا یکی از عزیزانتان قرار است در آزمون علمی کنکور شرکت کند برای شما یک خبر ویژه داریم یا به گونه ای می توان گفت سوپرایز . شاید پیمودن مسیر کنکور به روش های عادی و پیش پا افتاده بسیار پیچیده و سخت و نیازمند زمان فراوان در حدود 9و8ماه باشد. اما اگر طرفدار پوریا مظفریان هستید قرار است با سبک مطعلق به خودش برای کنکور پیش بروید و بهترین نتیجه را کسب بکنید. قرار است سبکی را برای مطالعه و تست زنی کنکور پیش بگیرید که افرادی مانند حسام مراد بیگی رتبه ۲ کنکور، هانا یاری رتبه ۱۲ کنکور،روژین یاری رتبه ۱۸ کنکور،،فردین شقاقی رتبه ۹ کنکور و خشایار نجفی رتبه ۱۳ کنکور، علیرضا مردانی رتبه ۱۰ کنکور،جعفر قرایی رتبه ۲۷ کنکور و تمامی رتبه برتری های که به کمک موسسه حرف آخر و استفاده از مشاوره پوریا مظفریان به این نتیجه رسیده اند و در این سبک آموزشی استاد پوریا مظفریان نقش ویژه ای داشته اند،اگر شما نیز خواهان چنین سبک آموزشی و کار کردن با مجموعه ای که پوریا مظفریان در آن مشغول فعالیت است و از تمامی انرژی و سبک آموزشی خود استفاده کرده اندهمراه با مشاوره تخصصی توسط رتبه های برتر کنکور هستید همین الان با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیریدیا برای دسترسی به مشاورین رتبه برتری از طریق شماره های موجود در ثایت اقدام کنید.تا بهترین و اصولی ترین شیوه آموزش کنکور را شروع کنید و در ۴ ماه پرونده کل کنکور را همراه با ۱۰ دوره مرور کرده و شاخ غول کنکور را به کمک موسسه حرف آخر و پوریا مظفریان بشکنید.

حرف آخر و پوریا مظفریان

از ابتدای شروع فعالیت د حرف آخر پوریا مظفریان به عنوان پارتنر در بسیاری از دروس موسسه حرف آخر در تدریس حضور داشته اند. از جمله درس هایی که پوریا مظفریان توسط موسسه حرف آخر در آن ها حضور داشت می‌توان به ادبیات و عربی و زبان در بین دروس عمومی دپارتمان حرف آخر و همچنین در دروس اختصاصی در قسمت های از آن در کنار استاد عبدالرضا منتظری مدرس ریاضی حضور داشته اند. اما در سال ۹۸ استاد پوریا مظفریان با سو پرایز کردن دانش آموزان وداوطلبان و همچنین موسسه حرف آخر پکیج مشاوره ای خود را که دارای ویژگی های منحصر به فردو غیر قابل مقایسه با هر محصول مشاوره ای است را منتشر کردند.

این پکیج بی‌ عیبو نقض حاوی مطالعه ۱۰ ها کتاب اختصاصی در زمینه مشاوره و انگیزشی و تمرکز لیزری قرار داده شده است که با استفاده از آن داوطلب به تسلط در موارد زیر می‌رسد.

  • افزایش تمرکز در هنگام مطالعه برا خواندن مفاهیم به صورت عمیق
  • افزایش بازدهی در کمترین زمان ممکن
  • راه های تقویت تند خوانی دانش آموزان برای بهینه کردن زمان

پوریا مظفریان و پیج اینستای آن

اینستا پوریا مظفریان در زمینه تولید محتوا آموزشی کنکوری نیز بسیار فعال بوده است و محتواهای اینستا پوریا مظفریان طرفداران زیادی در هر سن و سالی برای انگیزه گرفتن دارد. محتوا هایی در اینستاگرام پوریا مظفری تولید می‌شود کاملا در رابطه با کنکور و مباحث مرتبط به آن است و واقعیت های دوران کنکور هر دانش آموز و پشت کنکوری به صورت طنز بررسی و تحلیل می‌شود و همچنین موضوع مورد بحث به صورت کامل جا می افتد . به خاطر وجود و تولید چنین محتواهایی استاد پوریا مظفریان در ایران به یک اینفلونسر در زمینه مباحث کنکور تبدیل شده است و از چهره های محبوب کنکوری آموزشی در اینستاگرام و همچنین موسسه حرف آخر محسوب می‌شود.

برای دیدن فیلم ،5 راز موفقیت از زبان پوریا مظفرینن کلیک کنید.

پوریا مظفریان و کوه انگیزه

هر روز شروع شما با صحبت های انگیزشی و پر انرژی پوریا مظفریان مربی انگیزشی و همکار آموزشی در موسسه حرف آخر خواهد بود. اما نکاتی را که شما از دیدن آن متحول می کند. همه ما نیاز به انگیزه و شنیدن حرف های داریم تا بهترینِ خودمان را پیدا کنیم و به آن ایمان بیاوریم. انگیزه به عنوان محرک ما را برای انجام کارهای سخت و طاقت فرسا و به اصطلاح نشدنی و رسیدن به رویاها است. پوریا مظفریان با شما حرف هایی لذت بخشی دارد.

برای دیدن فیلم آموزشی انگیزشی پوریا مظفریان کلیک کنید.

کنکور یعنی استفاده از تجربه افراد موفق کار بلد! رتبه های برتر موسسه حرف آخر و اساتید برتر و بی نظیر دپارتمان حرف آخر در برنامه های تلویزیونی ما حاضر شده و از راز موفقیتشان در مسیر کنکور می گویند. قسمتی از صحبت های رتبه برترها در پکیج ۵ روز با حرف آخر وجود دارد که برای هر داوطلب کنکوری از نان شب هم لازم تر است. سرگذشت آن ها و اینکه چطور با موسسه حرف آخر و اساتید کار کشته آن به رتبه های خوب رسیدند. دیدنش خالی از لطف نیست و به شما دانش آموزان موفق پیشنهاد می کنم.

مطابقت های ۱۰۰ درصدی سوالات موجود در پکیج های موسسه حرف آخر با سوالات کنکوری اتفاقی نیست!

همچنین درپکیج 5 روز با حرف آخر مطابقت هایی که مجموعه موسسه حرف آخر با سوالات کنکور ۹۸ داشت است را بررسی کرده ایم باور نکردنیست فقط کافیست ببینید و در کنار مشاوره پوریا مظفریان انگیزه بگیرید.

آیا مشاوره های انگیزشی پوریا مظفریان در موسسه حرف آخر قابل اعتماد می باشد.

همانطور که قبلا گفته شده بود موسسه حرف آخر در دپارتمان آموزشی خود از بهترین ها برای تدریس به روز استفاده کرده است که دپوریا مظفریان نیرز یکی از این دست موارد می باشد.

آیا پوریا مظفریان محصولات موسسه حرف آخر را تایید می کند؟

در پاسخ این سوالات باید گفت که پوریا مظفریان از مشاورین انگیزشی دسته بالای موسسه حرف آخر می باشد که همانند رتبه برتری های دیگر تمامی محصولات حرف آخر را تایید می کند.

آیا مشاوره های انگیزشی پوریا مظفریان برای تمامی دانش آموزان مورد تایید می باشد؟

در پاسخ باید گفت هر دانش آموزی در هر کجا و در هر شرایطی و در هر میزان بار علمی به مشاوره های انگیزشی پوریا مظفریان نیاز دارد تا به داشته ها و زمان در اختیار خود ایمان بیاورد و مسیر موفقیت را بهتر از هر وقتی ببیند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.