تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی کنکور

موسسه حرف آخر

حتما همه شما در یک درس و مبحثی یا درس هایی بهترین هستید و در یادگیری آن درس ها در عالی ترین سطح هستید اما یک فرد ایده آل باید در همه جنبه ها بی نظیر باشد تا لقب بهترین را برای خود کند. برای نمونه بیشتر دانش آموزان در درس زبان و تست زنی آن مشکل دارند. این موضوع را ما نمیگوییم آمار میگوید! در ادامه با مطالعه این مقاله که توسط رتبه برتری های حرف آخر و مشاورین ارشد تهیه شده است، خواهید دید که اینگونه می باشد.

شاید هم این سوال خیلی از شما باشد که تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات به چه شکلی می باشد؟دیگر نمی خواهد به این فکر کنید که نمی شود، به هیچ وجه امکان ندارد که من بتوانم در این درس موفق باشم ولی باز در رویایتان شما یک سخنرانبی نظیر در حوزه زبان انگلیسی هستید و در کنکور سوالی نیست که در این درس حل نکرده باشید و کل ۱۰۰ درصد را از آن خود کرده اید.

به آسانی می توانید این رویا را تبدیل به واقعیت کنید. بدون معلومات و با تمرین و تکرار و تست زنی های زیاد می توانید خودتان را به درجه خیلی بالایی از این درس برسانید. اما چطور؟ پاسخ سوال شما رو می خوام از سایت حرف آخر ارائه بدم. فقط ۵ دقیقه تایم بگذار و این مقاله رو بخون تا بدونی چطور میشه به تکنیک های تست زنی زبان انگلیسی بدون معلومات دست پیدا کنید.

زدن تست های زبان انگلیسی بدون معلومات به کمک حرف آخر

تست زنی به سبک موسسه حرف آخر

 تعداد زیادی از دنش‌آموزان داریم که خیلی کند هستند و همچنین دانش‌آموزانی داریم که خیلی وسواسی اند و باید راه حلی برای سریع جواب دادن و این که دیگر وسواسی در رابطه با زدن تست نداشته باشند پیدا کنیم.  یکی از شیوه های موسسه حرف آخر که خیلی گسترده است و می تواند شما را آسان به جواب برساند این است که گزینه هایی که جواب نیستند را رد کنید. شایان است که اگر شما مطالعه‌ای درست را نداشته باشید نمی توانید به تست ها جواب بدهید بنابراین لازم است که شما تمام دروس را به طور مفهومی خوانده و به شکل مطلوب آن را یاد گرفته باشید و آن گاه شیوه های سریع جواب دادن می تواند خیلی موثر باشد. و این را بدانید که سریع جواب دادند یک استعداد مادرزادی نیست بلکه شما می توانید به آسانی آن را یاد بگیرید و استفاده کنید و نیز با تکرار و تمرین می توانید به این مهارت را کسب کنید.

داوطلبانی داریم که درس را به خوبی یاد نگرفتند و وقتی که کنکور می دهند انتظار دارند که همه سوال ها را پاسخ بدهند در نتیجه وقتی گزینه ها را می بینند فکر می کنند همان چیزی است که خوانده اند و غافل از آنکه بسیار مطمئن به تست ها جواب می دهند و نتیجه کار جواب ها اشتباه در می آیند بنابر این برای سریع پاسخ دادن به تست ها شما باید فکر کنید گزینه‌هایی که جواب سوال نیستند را رد کنید و جواب هایی که مانده اند را خیلی زود مقایسه کنید.

لازم است که تأکید کنیم که لازمه پاسخ دادن به تست های کنکور این است که معلومات کافی داشته باشید و این را بدانید که بدون اطلاعات عمومی و معلومات  کافی هیچ گاه موفق نخواهید شد که  پست ها  را به طور صحیح جواب بدهید.

ربان انگلیسی موسسه حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

تکنیک های بی عیب و نقض تست زنی زبان کنکور با محصولات حرف آخر

وقتی تکنیک های تست زبان کنکور رو که بشنوید شاید به فکر شیوه های عجیب و غریبی بیفتید که میشه با اونا چشم بسته تست ها رو زد اما یادتون باشه این چنین روشی رو اصلا نداریم. احتمالا الان که دارید این مقاله رو می‌خونید، با یادگیری درس زبان خیلی مشکل دارید و ناامید هستید اما الان می‌خواهیم این ناامیدی را از بین ببریم و برایتان از آماری رونمایی کنیم که نحوه عملکرد داوطلبان کنکور در جواب دادن به سوالات زبان را نشان میدهد و در بالا هم می‌توانید مشاهده کنید.

مطمئنا همه ما اطلاعات داریم که هر سال بیشتر از ۲۰ هزار نفر از شرکت کنندگان در رشته تجربی دارای مدارک معتبر زبان از جمله آیلتس، تافل و … هستند، اما به آمار کنکور ۹۸ دقت کنید… فقط ۱۲ نفر توانسته اند زبان کنکور را صد درصد بزنند و این موضوع نشان دهنده این است که برای جواب دادن به تست های درس زبان کنکور سراسری و رسیدن به درصد ۱۰۰ فقط سواد ملاک نیست و عوامل دیگری از جمله تست زیاد و سرعت عمل نیز از مولفه های فوق العاده مهم هستند، که ب کمک استاد محمودی در موسسه حرف آخر و روش های خارق العاده آن می توان روش صحیح جواب دادن به سوالات کنکور را یاد گرفت.

تکنیک های تست زنی زبان کنکور به سبک حرف آخر

در سه مرحله اصلی تست زنی را به طور کامل شروع کنید:

زمانی که درس می خوانید تست زنی موضوعی را انتخاب کرده و در رابطه با جلسه ای که میخوانید تست بزنید در واقع این تست زنی کمک می کند که شما موضوع را یاد گرفته و بتوانید در مورد آن بحث کنید و زمانی که می‌خواهید موضوعی را شروع کنید تست های آن را نگاه بکنید و اگر به آن جواب ندادید اشکال ندارد این تست زنی کمک خواهد کرد که شما سوالاتی برای تان مطرح شود و هنگامیکه که سوالی را می‌بینید در طول خواندن به آن پاسخ داده شود و آسان آن مبحث را یاد بگیرید.  تست زنی دیگر بعد از خواندن است که شما باید تعدادی از تست ها را انتخاب کرده و به آنها به شکل مجموعه ای و کلی جواب دهید. همان طور که می دانید شما باید در هنگام درس خواندن نکته برداری کرده تا در تایمی که استراحت می‌کنید یا وقت مشخصی را برای مرور گذاشته اید آن را مرور کنید نکاتی که در مورد نکته برداری وجود دارد  این است که نکته برداری شما باید به نوعی باشد که زمانیکه که به آن نگاه می کنید اصل مطلب یادآوری شود.  پس بعد از مرور هر جلسه ای که خوانده اید تست های آن را بزنید و سپس سوالاتی که جواب نداده اید را دو روز بعد دوباره بخوانید و بعد هفته ای یک بار دوباره آن مجموعه را بخوانید در این مرحله اگر از تست‌های تکمیلی استفاده بکنید خیلی مفید است علاوه بر آن که شما تست های سال های گذشته را می بینید از تست‌های تکمیلی نیز استفاده کنید.

مرحله بعد شامل پاسخ دادن به تست های جمع بندی است که پیشنهاد می کنم بعد از عید شروع کنید تست های جمع بندی را کار کنید در این مرحله که بعد از عید می باشد شما باید تست های مجموعه ای را افزایش دهید که موجب میشود شما برای کنکور آمادگی پیدا کرده و بتوانید سریع تست بزنید. دوستان عزیزم  به این نکته دقت کنید که هر چقدر شما تست بزنید تسلط شما در آن  مطلب افزایش پیدا کرده و تمرکز شما بالا می رود .

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتی موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید

من در درس زبان واقعا مشکل دارم و هیچی متوجه نمیشم،پکیج حرف اخر چقدر میتونه کمک کنه؟

پکیج موسسه حرف آخر می تواند صددرصد زدن زبان انگلیسی شما را در کنکور تضمین کند

شخصی با سطح زبان دبیرستان متوسط در کنکور چند درصد می تواند زبان را پاسخگو باشد؟

با سطح زبان متوسط می توانید 45 درصد سوالات زبان را پاسخگو باشید البته با دقت کافی.

من مبحث گرامر را در زبان حذف کردم و جواب نمیدم.چند درصد رو از دست میدم؟

حدود 30 درصد را از دست خواهید داد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.