موسسه تضمینی کنکور

موسسه حرف آخر

قبولی رشته پزشکی بصورت تضمینی با موسسه حرف آخر ، الگوسازی و انیمیشن سازی همه دروس رشته تجربی به همه دانش‌آموزان این مژده را داده است که می‌توانند به آسانی همه دروس را یاد بگیرند و به شکل مفهومی دل مطلب را فرا بگیرند. درس زیست به شکل فول انیمیشن و الگو سازی و انیمیشن سازی و هم نیز ریاضی و فیزیک و شیمی به شکل الگوها و نقشه راه و انیمیشن آموزش داده شده است.  دروس عمومی نیز به همین ترتیب با الگوی انیمیشن آموزش داده شده اند که همه این ها شیوه های اختراعی همین موسسه است و کسی حق ندارد که  این شیوه را کپی کرده و آموزش دهد چون مسلط به کار نمی باشد.

برای این که بتوانید برای رشته های پزشکی و پیرا پزشکی قبول شوید بهتر است از رتبه های قبولی پزشکی سال های قبل اطلاعات کافی داشته باشید.در انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۷ اطلاع از کارنامه و رتبه قبولی رشته پزشکی سراسری ۹۶ خیلی کارآمد و کمک کننده است.در ادامه تعدادی از این نمونه کارنامه ها را مشاهده خواهید کرد. برای دریافت مشاوره تحصیلی می توانید از بخش نظرات با مشاوران تیم رتبه برتر سایت حرف آخر در ارتباط باشید.

موسسه تضمینی کنکوری حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

بهترین مرکز مشاوره و برنامه ریزی قبولی به صورت تضمینی برای کنکور

بهترین مرکز مشاوره موسسه حرف آخر با قبولی ۱۰۰% تضمینی و با عالی ترین عملکرد به شکل حضوری و غیرحضوری دانش آموز  می‌پذیرد این موسسه تحت نظر تیم رتبه برتر و بهترین مشاوره های تحصیلی که به عنوان تیم رتبه پرور این موسسه در خدمت دانش آموزان کنکوری است و هر دانش آموزی می توانند با تماس گرفتن با ادمین این سایت (harfeakhr.org) با مشاوران رتبه پرور این سایت مشورت کرده و وضعیت درسی خود را به آن ها اطلاعات دهند تا آن ها در سریع ترین فرصت به آن ها راهکارهای موفق شدن در مسیر کنکور را نشان دهند.

برنامه موسسه حرف آخر تحت عنوان برنامه ۴ ماهه یا برنامه قطاری در دست دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و دانش‌آموزان با این برنامه می‌توانند به آسانی برای خود برنامه بچینند و با توجه به شرایط هر کسی چه از شاغل و بیکار برای خود برنامه‌ریزی کنند و با برنامه‌های جلسه ای که در این برنامه طراحی شده است به آسانی می توان یک برنامه ریزی به شکل استاندارد انجام دهند که در این برنامه مشاوران آن ها را کاملا راهنمایی کرده و به شما می‌گویند که با روزی ۱۰ ساعت شما به آسانی می توانید این مسیر را چهار ماه طی کرده و افرادی که  شاغل هستند می توانند  با توجه به برنامه ای که در زمان بندی هایی که می توانند درس بخواند برای خود برنامه‌ریزی کرده و بهترین نتیجه را بگیرند.

همچنین قبولی در رشته های متنوع که دانش آموزان علاقه مند هستند به اسانی امکانپذیر می شود و می توانند به رشته دلخواه مورد نظر خود برسند چون با برنامه‌ریزی حرف آخر که به شکل الگو و انیمیشن آموزش داده شده است دانش آموزان مسلط شده و به آسانی می‌توانند با برنامه قطاری مسیر خود را پیدا کنند و در این مسیر قدم بردارند در واقع ما راه را نشان می دهیم و شما آن را طی می کنید فقط کافی است که شما بخواهید و عمل کنید.

مشاوره مشاوران رتبه برتری و نخبه ساز موسسه حرف آخر

پکیج ها و محصولات آموزشی موسسه حرف آخر

حرف آخر به عنوان بهترین موسسه کنکوری در ایران برای هر یک از درس های ( ریاضی ، فیزیک ، عربی ، زبان ، ادبیات ، شیمی ، زیست شناسی و … ) یک پکیج کامل آموزشی منتشر کرده است که یک نمونه از آنها پروژه ۶۰۴۰ به شمار می رود.این پکیج یکی از محبوب ترین و عالی ترین محصولات حرف آخر به شمار می رود. پروژه ۶۰۴۰ موسسه حرف آخر تمام مباحث درسی کنکور در ۶۰ روز و در۴۰ آزمون به شکل کامل آموزش می دهد بر همین اساس نام این پکیج را ۶۰۴۰ نام گذاری شده است به همراه انواع فیلم های انگیزشی در راستای کنار گذاشتن موانع برای موفقیت و نیز عدم تمرکز دانش آموزان.

موسسه حرف آخر چیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با موسسه کنکوری حرف آخر توضیحی جامع در اختیار شما دانش آموزان قرار دهیم لازم است بدانید این موسسه به همان صورت که در بالا اشاره کردیم توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسسیس شده است و هر آنچه که این استاد در رابطه با موسسه حرف آخر صحبت کرده این است که این موسسه در اوایل تاسیس با شکست هایی روبرو شده و مجدد با ایمانی که وجود وی بوده دوباره از صفر شروع و با استفاده از پشتکار خیلی قدرتمند و قوی که در دست داشته توانسته این موسسه قوی و عظیم در جهت تدریس و یادگیری برای کنکور را به این جایگاه برساند و از اعتماد ۹۰ درصدی با انتشار و استفاده توسط دانش آموزان را مختص خود کند و امروزه حرفی برای گفتن داشته باشد. حرف آخر نامی است که این استاد گرامی برای این موسسه کنکور با هدف آخرین سخن در راه موفقیت کنکور ریاضی ، تجربی انتخاب کرده و حال با ارائه DVD های آموزشی موسسه حرف آخر زبان زد خاص و عام می باشد.یکی از اصلی ترین هدف های این مجموعه کنکوری کسب اعتماد دانش آموزان در راستای ارائه آموزش های حرفه ای به شیوه مدرن الگو سازی و تصویر سازی به شمار می رود و همیشه در تلاش بوده با استفاده از مشاورین نخبه ساز و کار بلد در کنار دانش آموزان باشد. اگر شما هم قصد پیوستن به مجموعه بزرگ حرف آخر را دارید حتما شما هم جزو دانش آموزان رتبه برتری و رتبه عالی در کنکور سال 1400خواهید بود.

تخفیف های موسسه حرف آخر برای دانش آموزان نظام جدید

موسسه حرف آخر همراه با مشاورین نخبه ساز و رتبه برتری

این موسسه کنکوری که به عنوان بزرگترین موسسه کنکوری در ایران به حساب می آید که علاوه بر اساتید درجه یک دارای انواع مشاوران نخبه ساز در جهت کمک در شیوه برنامه ریزی مطالعاتی از اولین روز خرید بسته و پکیج تا روز کنکور ، راهنمایی های قبل از خرید پکیج ، تدریس های مورد نیاز و تکنیک ها برای دانش‌ آموزان را به همراه دارد و این امکان را برای شما فراهم کرده تا در هر ساعت از روز و هفته حتی روز های تعطیل بتوانید با مشاوران رسمی موسسه حرف آخر در تماس بوده و مشاوره های مورد نیاز خود را دریافت کنید. مشاوران ما با توجه به سطح بالایی که در مشاوره و برنامه ریزی مطالعاتی دارند به شکل صادقانه ، دلسوزانه و قانونی در اختیار شما خواهند بود تا بتوانید سوالات قبل از خرید ، نحوه خرید محصولات ، معرفی پکیج های مورد نیاز در راستای موفقیت در کنکور سال 1400را داشته و پس از خرید تا روز کنکور نیز در کنار شما برای روش برنامه ریزی مطالعه را داشته تا در کنکور یک موفقیت بزرگ را کسب کنید. همه ی موارد ذکر شده نشانه ی بزرگی و قوی بودن این موسسه کنکوری در بین همه ی موسسات کنکور در ایران به شمار می رود.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

چطوری پکیج های حرف آخر رو تهیه کنیم؟

با تماس با مشاور ارشد رتبه برتر آقای نیما افروزی و انتخاب پک مورد نظرتان برایتان ارسال خواهد شد. 09128929049

شیوه ی آموزشی موسسه حرف آخر چگونه است؟

ارائه آموزش های حرفه ای به شیوه مدرن الگو سازی و تصویر سازی به وسیله ی بهترین مدرسین کشور.

چطوری میتوانم منم یکی از دانش آموزان حرف آخر باشم؟

می توانید با مشاور ارشد آقای نیما افروزی تماس گرفته و در خواست مشاوره بدید. 09128929049

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.