شیمی استاد شیروانی

موسسه حرف آخر

دکتر غلامحسین شیروانی بیوگرافی این استاد ارجمند و نابغه شیمی ایران را در سایت اصلی موسسه حرف آخر (harfeakhr.org ) می‌خوانید. استاد غلامحسین شیروانی از اساتید برجسته شیمی حرف آخر که در سال های قبل لقب سلطان شیمی ایران را مختص خود کرده است برای اولین بار در ایران با ابداع شیوه های پویانمایی شیمی ،آموزش شیمی ایران را متحول ساخت. امروز در خدمت شما هستیم با بیوگرافی غلامحسین شیروانی.

پکیج بخش مسائل شیمی کنکور استاد شیروانی حرف آخر

در این محصول  شما ۱۵ ساعت آموزش خواهید دید و در ۱۰ ساعت به اسانی قادر به حل تست های کنکور از سال ۸۸ تا ۹۴ همراه با استاد خواهید بود و کل مطالب مسائل شیمی را تنها با سه الگوی جادوی از استاد شیروانی به اسانی زیر ۱۰ ثانیه جواب بدهید. شیمی شامل مطالبی است که مسایل آن داوطلبان را واقعا سر درگم می کند. 14 الی 17 سوال از سوالات کنکور که حدود ۴۰ درصد کنکور را در بر میگیرد را شامل می شود و در این درس بیشتر داوطلبان به مشکل برمیخورند چون هم وقت گیر است و هم در محاسبات و فرمول ها دچار اشتباه خواهند شد.

بیوگرافی غلامحسین شیروانی در موسسه حرف آخر

چرا شیمی موسسه حرف آخر؟

استاد شیروانی عزیز در موسسه حرف آخر که درس شیمی را با استفاده از الگو و انیمیشن برای داوطلبان بسیار اسان کرده است، توانسته اند ۱۰۰% درس شیرین شیمی را با الگوسازی، انیمیشن سازی( شهودی سازی ) و نقشه راه پوشش دهند.

همه ی مطالب درس شیمی در کوتاهترین تایم به بهترین وجه آموزش داده شده و معمای همه ی تست های کنکور با استفاده از این الگوها قابل حل شدن است.

درس شیمی شامل یک عالمه مسائلی هست که همیشه داطلبان ان را کنار گذاشته و توجه نمی کنند چون به نظر ان ها این مسائل خیلی مشکل بوده و از پس تست ها و سوال های مسائل شیمی بر نمی ایند و نیز شامل کل مفاهیم شیمی است که سوالات در کنکور به طور کاملا مفهموی می ایند اما استاد شیروانی حل کل مسائل شیمی را فقط با سه الگو امکان پذیر کرده اند.

چرا شیمی موسسه حرفه آخر

تجربه تدریس درس شیمی با استاد شیروانی

پس دیگر نگران نباشید شما به آسانی می توانید با تدریس استاد شیروانی همه ی سوالات کنکور درس شیمی را جواب دهید. و از آموزش مسائل شیمی یعنی ۴۰ تا ۵۰ درصد کنکور را فقط با سه الگوی کلی در ۱۵ ساعت و حل تست های کنکور از ۸۸ تا ۹۴ و مفاهیم درس شیمی را در پکیج مفاهیم شیمی در دپارتمان حرف آخر لذت ببرید. و شما می توانید پکیج این استاد عزیز را به عنوان نمونه تهیه کرده و با معجزه ی استاد شیروانی و قدرت آموزش ایشان آشنا شوید.

با تهیه ی دی وی دی های آموزشی شیمی کنکور استاد شیروانی می توانید شیمی را با استفاده از شیوه های ساده ای حل کنید وبا الگوها به جواب درست در تست ها ودرصد بالای کنکور برسید. بعضی از داوطلبان در محاسبات درس شیمی مشکل دارند که محاسبات استاد منتظری با شیوه ی معکوس منتظری راه حل همه مشکلات محاسباتی را حل کرده است و شما می توانید هر کسی که باشد و با هر عدد اعشاری که در آن وجود داشته باشد در کمتر از چند ثانیه به جواب برسید.

می توانید با خرید دی وی دی های استاد شیروانی و محاسبات در کنار آن به درصد بالای کنکور با برترین مشاوران موسسه حرف آخر که خود آن ها نیز جزو رتبه برترها هستند مشورت کنید و مشکلات درسی خود را مطرح کنید. درس شیمی یکی از مهمترین دروس درس های تخصصی است که هر داوطلبی از رشته‌های تجربی و ریاضی باید این درس را خوب بزنند زیرا دارای رتبه خوبی در کنکور است و از ضریب خوبی برخوردار می باشد. با تهیه محاسبات با تخفیف های که هرماه موسسه حرف آخر می‌گذاردبهره مند شوید و از آن استفاده کنید تا مشکلات محاسباتی شما در شیمی حل شود.

مسائل شیمی که  ۴۰ تا ۵۰ درصد کنکور را شامل می شود برای خیلی از داوطلبان مشکل است و آنها نمی توانند این مسائل را در کنکور سفید بگذارند در حالی که شما می توانید از مسائل استاد شیروانی که در سطح کشور بسیار قوی است استفاده کنید که تا این سوالات را فقط با سه الگوی مشهور استاد شیروانی جواب دهید و محاسبات آن را با ما و محاسبات استاد منتظری پاسخ دهید از دوستان عزیز وقت را هدر ندهید از این فرصت استفاده کنید که شما به اسانی می توانید همه ی مسائل شیمی را در کوتاهترین تایم ممکن با الگوهای ارائه شده از طرف استاد شیروانی به آسانی حل کنید.

در کنار دی وی دی های استاد شیروانی پیشنهاد می کنیم که تست های زیادی را بزنید تا با چگونگی تست زنی و تست های بیشتر در آن آشنا شوید و تسلط خود را ارتقا دهید.  در درسی مثل شیمی ریاضی و فیزیک تست زدن خیلی مهم است .باید دقت کنید که در این دروس تست های زیادی بزنید تا دست شما به تست زدن عادت کنند و با نگاه کردن به تست ها  به اسانی جواب آن را ببینید و این کار فقط با زدن تست های بیشتر مهیا می شود.

تجربه تدریس لذت بخش در شیمی با استاد شیروانی در حرف آخر

افتخارات استاد شیروانی در درس شیمی :

از افتخارات استاد شیروانی در درس شیمی می‌توان به عضو بودن در هیئت علمی دانشگاه اشاره کرد و سطح سواد بالای این استاد. استاد شیروانی برای اولین بار در ایران شیوه آموزش شهودی را ابداع کرد و توانست پکیج شیمی مسائل خود را که غوغای زیادی نیز ایجاد کرد عرضه کند. در پکیج مسائل شیمی استاد شیروانی شما صفر تا صد مسائل شیمی را فقط با ۳ الگو آموزش خواهید دید و زمان آموزش نیز ۳ ساعت. یعنی با این کار استاد غلامحسین شیروانی در ۳ ساعت پرونده آموزش کل مسائل شیمی را خواهید بست.

از سابقه تدریس دکتر شیروانی مدرس شیمی موسسه حرف آخر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تدریس در آموزشگاه های معتبر فرزانگان و تیز هوشان
  • عضو مدرسین کانون قلمچی
  • طراح سؤالات آزمون های آزمایشی
  • مدرس پروازی شهر های ارومیه ، تبریز ، شیراز ، اصفهان و …
  • دارای بیش از ۵۰ عنوان مقاله معتبر بین المللی
  • استاد دانشگاه

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

تعدا سوالات شیمی در کنکور چقدر است؟

درس شیمی دارای 35 سوال به 40 دقیقه تایم است.

امکانش هست در کنکور چه تعداد از سوالات از قسمت های حفظی کتاب باشد؟

هر ساله تعداد انها فرق می کند و نوع سوالات عوض می شود.

برای خرید پکیج شیمی استاد شیروانی چکاری باید انجام داد؟

با شماره تماس مشاور ارشد نیما افروزی تماس گرفته و پکیج مورد نظرتان را سفارش دهید. 09128929049 و 09128929049

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.