زیست در دایره

موسسه حرف آخر

زیست در دایره موسسه حرف آخر یکی از پکیج های عالی زیست شناسی مجموعه حرف آخر است که توسط استاد شعبانی و شاکری آموزش داده شده است ؛ مدرسان زیست شناسی موسسه حرف آخر همواره در تلاش اند که سریع ترین و بی عیب ترین راه های آموزش را به داوطلبان آموزش دهند ؛ به روز بودن و همواره آپدیت نگه داشتن خود در موضوع آموزش یکی از راه های موفقیت این مدرسین است؛ داوطلبانی که با این مجموعه همکاری دارند بهتر بودن موسسه حرف آخر در موضوع آموزش را به خوبی درک خواهند کرد.

در پکیج زیست در دایره که با تلاش 24 ساعته ی مدرسین به ثمر نشسته است ؛ به عینه خواهید دید که فقط با یک الگوی دایره همه ی سوالات کنکور ، تله های زیستی ، سوالات ترکیبی و مفهومی … قابل پاسخگویی است.

نکته ای که همه ما از آن اطلاع داریم این است که زیست شناسی مهم ترین درس رشته تجربی ممی باشد و همه هم خواهان رسیدن به بالاترین درصد در این درس هستند. اما مشکل اینجاست که رسیدن به درصد بالا در این درس موضوعی واقعا دشوار است و در نظر داشته باشید با زیاد درس خواندن نمی‌توانید به درصد دلخواه رسید.

زیست در دایره حرف آخر

درس زیست در دایره نظام جدید موسسه حرف آخر

زیست در دایره نظام جدید موسسه حرف آخر شاهکاری عالی و جدید از موسسه آموزشی حرف آخر در زیست شناسی است به طوریکه صفر تا صد درس زیست حرف آخر به طور دایره وار تدریس و مرور و جمع بندی میشود ؛ کل درس زیست شناسی در ۱۰۰ دایرهاموزش داده شده که هر مبحث یک دایره را در برمیگیرد، برای مثال گلبول های قرمز در یک دایره ، پروتئین غشاء در یک دایره تدریس شده است ؛ در مطلب دایره ای ما مباحثی که با همدیگر مشترک هستن و در کنکور طراحان سوالات از این مباحث سوالات ترکیبی طرح میکنند را به طور زنجیروار به همیدگر متصل کرده ایم ، برای مثال دایره شماره ۱ را با دایره شماره ۵۰ با هم ترکیب و تدریس شده اند تا داوطلبان بتوانند همه ی سوالات کنکور زیست را که ترکیبی هستن بتوانند به پاسخ برسانند.

ویژگی های کلیدی تدریس استاد شعبانی و استاد محمد شاکری در پکیج زیست در دایره موسسه حرف آخر:

پکیج زیست در دایره موسسه حرف آخر همان پکیج زیست مجموعه ۶۰۴۰ است. در داخل پکیج زیست در ۱۰۰ دایره موسسه حرف آخر همانطور که از نامش عیان کل درس زیست شناسی با ۱۰۰ دایره به شما آموزش داده می‌شود. این دایره در واقع یک الگو است که مدرسین زیست شناسی موسسه حرف آخر از آن برای تدریس استفاده می‎‌کنند. در پکیج زیست در ۱۰۰ دایره حرف آخر در ابتدای آموزش هر مبحث یک دایره رسم می‌شود سپس این دایره به قسمت های مختلف تقسیم خواهد شد و دیگر مباحث مرتبط در داخل آن آورده می‌شود به صورتیکه ممکن است مطالب ۴ فصل از زیست در داخل یک دایره به هم ربط داده شود.

سپس در پکیج زیست حرف آخر در ۱۰۰ دایره کل مباحثی که در داخل دایره مورد نظر آموزش داده شده بود اینبار باهم مقایسه می‌شوند و همه نکات ترکیبی و دام های تستی بررسی خواهد شد. تنها منبعی که در ایران به چنین آموزش ترکیبی زیست شناسی پرداخته است موسسه حرف آخر است و در واقع این شیوه از آموزش مهمترین ویژگی دی وی دی های حرف اخر است.

زیست در دایره استاد شعبانی و استاد شاکری در موسسه حرف آخر

پکیج درس زیست شناسی در دایره موسسه حرف آخر شامل ۶ حلقه دی وی دی می باشد؛

 1. مبانی زیست مولکولی
 2. مبانی زیست یاخته
 3. زیست یاخته، هسته
 4. مبانی زیست یاخته، شبکه آندوپلاسمی
 5. مبانی زیست یاخته، ریبوزم
 6. مبانی زیست بافت
 7. پروکاریوت و بوکاریوت
 8. تنفس یاخته ای
 9. انواع بافت
 10. دستگاه گوارش
 11. دستگاه تنفس
 12. دستگاه گردش خون
 13. دستگاه دفع ادرار
 14. دستگاه عصبی
 15. حواس
 16. حرکت
 17. پیک های شیمیایی
 18. ایمنی
 19. تولید مثل
 20. مبانی جانوری، اسفنج و کیسه تنان
 21. کرم ها، نرم تنان، بندپایان، خار پوستان
 22. ماهی ها، دوزیستان، خزندگان
 23. پرندگان، پستانداران

کتاب درس زیست در ۱۰۰ دایره موسسه حرف آخر

داوطلبان زیادی هستن که روزانه تایم فراوانی را صرف نوشتن و خلاصه نویسی درس هایشان میکنند مخصوصا درسی مانند زیست که سرشار از نکته های مهم و کلیدی است،استاد شعبانی در جهت ذخیره تایم و اسان کردن کار داوطلبان در کنار همه ی پکیج های درس زیست شناسی کتابی را قرار داده اند تا بتوانید همه ی نکات ، تست ها و اسلاید های تدریس شده در زیست شناسی را به طور یکجا در این کتاب داشته باشد ؛ در کتاب زیست در ۱۰۰ دایره موسسه حرف آخر همه ی ۱۰۰ دایره را برای شما گرد آورده ایم تا تایم برای نوشتن و رسم این دایره ها صرف نکنید. شما عزیزان میتوانید همه ی سوالات و موانع ذهنی خود را از مشاوران برتر دپارتمان حرف آخر پرسیده و مشاوره رایگان کنکور از رتبه برترهای حرف آخر هدیه بگیرید.

کتاب زیست در 100 دایره حرف آخر در کنار مشاورین ارشد

پکیج دایره درس زیست موسسه حرف آخر مناسب برای چه افرادی می باشد؟

در اینجا داوطلبان را به سه دسته تقسیم می کنیم و تک تک بررسی خواهیم کرد که دایره زیستی حرف آخر چطوری به آن ها کمک می کند.

دسته اول داوطلبانی که از پکیج زیست حرف آخر استفاده کرده اند؛

این دسته از داوطلبان با استفاده از پکیج دایره زیست حرف آخر می‌توانند در کم ترین زمان کل زیست را جمع بندی کنند و با دیدی ترکیبی تر پرونده زیست را ببندند و برای کنکور و رسیدن به رشته مورد نظر آماده شوند.

دسته دوم داوطلبانی به دنبال جمع بندی سریع زیست هستند:

این دسته از داوطلبان هم می‌توانند از پکیج زیست در صد دایره موسسه حرف اخر استفاده کنند و فقط در ۴۰ ساعت پرونده زیست را ببندند.

دسته سوم داوطلبانی که چندین سال از کنکور فاصله گرفته اند:

این دسته هم نگران نباشند. با استفاده از درس منجصر به فرد زیست حرف آخر شما هم می‌توانید به سادگی هرچه تمام برروی زیست شناسی مسلط شده و با مشاوره قوی که در اختیارتان قرار داده می‌شود به اوج برسید.

برنامه ریزی و مشاوره برای دایره درس زیست موسسه حرف آخر به چه نحوی می باشد؟

برنامه ریزی نیز اهمیت مخصوص خود را دارد و اینجاست نقش مشاوره در موسسه حرف آخر خیلی پررنگ می‌شود. برای هر داوطلب پرونده مشاوره ای تشکیل خواهد شد و متناسب با هر سطحی که داشته باشد برنامه چهار ماهه موسسه حرف آخر کاملا برای او شخصی سازی می‌شود.

مشاوره زیست کنکور به اندازه مطالعه آن دارای ارزش است. چون داوطلبان خیلی سردرگم اند و هر چقدر در زیست جلو می روند با سوالاتی روبرو می شوند. رسیدن به درصدهای بالای زیست مانند یک معدن طلا است.مشاوره زیست شناسی به شما نشان خواهد داد که از اینجا شروع کنید به کندن ، شما به خاک و نا امیدی می رسید. ولی به شما می گوید که نترسید و جلو بروید چون این خاک مقدمه رسیدن به طلاست. گاهی بعضی می گویند که رها کنید کار را چون به سنگ می خورید. اما مشاوره زیست شناسی می گوید برای رسیدن به طلا یک راه بیشتر وجود ندارد و آن هم خرد کردن این سنگ است. دیگر به جایی می رسید که خودتان رگه های طلا را می بینید. هنوز به معدن نرسیدید ولی رگه های طلا را می بینید. با زدن ۷۰ درصد زیست به رگه رسیده اید و هنوز به طلای ۱۰۰ نرسیده اید. اگر غرور داوطلب را بگیرد زیست را رها کرده و مثلاً به سمت درس شیمی می رود و اینجاست که بشدت زمین می خورد. اینجاست که مشاور مانع غرور داوطلب می شود و می گوید که این فقط رگه طلاست و هنوز به طلا نرسیده اید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان حرف آخر

آیا این پکیج زیست در دایره برای افراد ضعیف هم قابل استفاده است؟

بله تمامی افراد می توانند با استفاده از این پکیج به درصد بالا در زیست رسیده و رتبه ی دلخواه خود را کسب کنند.

ایا با خرید این پکیج از مشاوران حرف آخر هم برنامه ریزی دریافت می کنیم؟

بله مشاوران حرف آخر نحوه ی خواندن زیست و پکیج را به شما آموزش داده و در این راه یاریتان می کنند.

پکیج زیست در دایره شامل چند مبحث است؟

این پکیج شامل مباحث کلی زیست شناسی است که می توانید به آسانی زیست را جمعبندی کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.