روش خواندن فیزیک دهم حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج فیزیک دهم حرف آخر ، اثری از استاد پیمان کامیار است. یکی از دروس بسیار مهم و سرنوشت ساز کنکور درس فیزیک است ، سوالات فیزیک کنکور نظام جدید از کتاب های سال های دهم، یازدهم و دوازدهم مطرح می شود. وقتیکه از ابتدا این درس را به خوبی یادبگیرید، راه و شیوه حل مسائل آن را یاد می گیرید و مشکلی با درس فیزیک نخواهید داشت. اما متاسفانه بیشتر داوطلبان با درس فیزیک رابطه خوبی ندارند. فیزیک دهم خواص ماده نظام جدید چون این درس دارای مفاهیم پیچیده و سخت است. برای حل مسئله های فیزیک باید از فرمول های زیادی استفاده کنید. حتی گاهی برای حل یک مساله به چندین فرمول مختلف نیز نیاز خواهید داشت. همین موضوع باعث سردرگمی و ایجاد آشفتگی می گردد.

از جمله دلیل هایی که موجب می شود زمان روبرویی با یک سوال توانایی به یاد آوردن فرمول های مورد نیاز را نداشته باشید حفظ کردن است. حتی اگر ساعت ها برای حفظ فرمول های مختلف تایم گذاشته باشید، ممکن است در جلسه کنکور هیچ یک از آن ها را به یاد نیاورید. چون زمانیکه یک مطلب را حفظ می کنید، آن را در حافظه کوتاه مدت خود جای داده و نهایتا پس از چند هفته فراموش خواهید کرد.

استاد کامیار، دبیر سابقه دار دپارتمان فیزیک موسسه حرف آخر، پکیج آموزش فیزیک دهم حرف آخر را برای شما آماده کرده است تا از همین ابتدا با روش درست آموزش و مطالعه فیزیک دهم آشنا شوید و بدون نیاز به حفظ کردن فیزیک را به طور کاملا مفهومی یادبگیرید.

روش خواندن فیزیک دهم حرف آخر

درس فیزیک سال دهم موسسه حرف آخر

از خصوصیات این پک آموزشی فیزیک دهم میتوان؛ به الگو محور بودن شیوه ی آموزش است که کاملا در دی وی دی ها قابل مشاهده است؛ یعنی برای هر مطلبی الگویی را طراحی کرده و با انیمیشن سازی مطالب آموزش داده که دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های مختلف نیست، داوطلبان برای رسیدن به جواب نهایی در یک سوال باید از چندین فرمول استفاده کنند؛ همین موضوع موجب سردرگمی و ایجاد پیچیدگی می شود؛ حتی ممکن است سرجلسه این فرمول ها را به خاطر نیاورند استاد کامیار خوشبختانه این مشکل را با ارائه الگو و نقشه راه برای همیشه حل کرده است .

در این آموزشها استاد کامیار تست های سالهای قبل فیزیک را نیز تجزیه و تحلیل نموده تا روش حل تست ها را به خوبی بیاموزد؛ همچنین یکسری سوال هایی که احتمال میرود در کنکور طرح شود را نیز به این تست ها اضافه نموده اند، در واقع استاد پیمان کامیار بدون هیچ نقصی تمامی نکته های کتاب را تمام و کامل در این آموزش ها در اختیار داوطلبین کنکور و دانش اموزان سال دهم قرار داده است.

 نحوه مطالعه و خواندن فیزیک به روش استاد کامیار:

به فکر حل کردن مسائل  فیزیک نباشید و این مسائل را به صورت فرمول نخوانید بلکه باید آن را به صورت مفهومی بخوانید  استاد کامیار مسئله ها را به طور مفهومی برای شما به شیوه ی الگوی تدریس کردند بنابراین وقتی که شما این پکیج ها را تهیه کردید روش خواندن آن به گونه ای است که وقتی که به دی وی دی ها نگاه می کنید همزمان با دیدن آن نکته برداری کرده و الگوها را یاد بگیرید می‌توانید الگو را در دفتر نکته برداری فیزیک یادداشت کرده تا دوباه مرور کنید. مطالب بسیار راحت است اول نقشه راه  آورده شده و می توانید طبق نقشه راه به طور الگو همه مباحث را فرا بگیرید. برای محک زدن خود می توانید مجموعه ای از  تست ها را انتخاب کرده و برای هر مبحثی آن را حل کنید و می توانید برای مرور هفته ای چند بار به آن تست ها بازگشته و باز آن را حل کنید.

پکیج کامل فیزیک سال دهم موسسه حرف آخر

فیزیک سال دهم استاد کامیار شامل چه مباحثی می باشد؟

در پکیج فیزیک دهم استاد کامیار(فصل ۱ و ۲ و ۴)  تمامی نکاتی که برای پاسخگویی به حدودا ۵ تست از مطالب فصول ۱ و ۲ و ۴ فیزیک سال دهم نیاز دارید در دست شما قرار میگیرد و نیز خط به خط کتاب درسی و تمریناتی که احتمال طرح آنها در کنکور وجود دارد بطور کامل بررسی شده است

اما شاید برای شما سؤال شود که چرا فصل ۳ فیزیک دهم در پکیج فیزیک دهم استاد کامیار وجود ندارد؟ نگران نباشید پکیج خواص فیزیکی مواد به طور جداگانه ضبط شده و می‌توانید از قسمت لیست قیمت محصولات حرف آخر آن را تهیه کنید.

اهمیت و جایگاه درس فیزیک سال دهم در کنکور سراسری

بیشتر داوطلبان کنکور میانگین درصدی پایین را در درس فیزیک دارند و این درس به دلیل اهمیت بالایی که در کنکور دارد در کسب رتبه بالاتر تاثیر بسزایی دارد، پس اگر میخواهید رتبه بالاتری را کسب بهتر است با برنامه ریزی که مشاوران متخصص موسسه حرف آخر برای شما طرح میکنند و با مشاهده کردن این دی وی دی ها به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.

توصیه ی من این است؛ هرگز درس فیزیک را کنار نگذارید و از ابتدا تلاش کنید خوب یاد بگیرید اگر پایه ای قوی داشته باشید؛ قطعا برای کنکور دچار هیچ مشکلی نخواهید شد و به اسانی میتوانید به مرور مباحث در تایم کنکور بپردازید، به جرات میتوان گفت آموزش فیزیک دهم با همه ی آموزشهای مجموعه های دیگر مختلف است، چون هیچ مطلب و هیچ راهکاری در آن حفظ کردنی نیست.

فیزیک سال دهم موسسه حرف آخر

در موسسه حرف آخر چگونه برای درس فیزیک سال دهم استاد کامیار برنامه ریزی شده است؟

میتوان گفت که برنامه ریزی نقش به مهمی در بالابردن بازدهی شما برای هر مبحثی دارد. بدون برنامه ریزی به نوعی داوطلب گنگ می‌باشد و حتی مشاهده شده که خیلی از افراد بهترین منابع را نیز در دست دارند ولی به خاطر عدم آشنایی با شیوه ی استفاده از آن به درصد و رتبه ی ایده آل خود نمیرسند. به همین علت حرف آخر این مشکل را نیز کامل پوشش داده است. در کنار فیزیک دهم موسسه حرف آخر برنامه تخصصی که توسط استاد پیمان کامیار تدوین شده است برای داوطلب ارسال می‌شود و شیوه اجرای آن توسط پشتیبانان و اعضای لیست مشاوران موسسه حرف آخر تدریس می شود.

تفاوت فیزیک موسسه حرف آخر با سایر منابع آموزشی در دسترس دانش آموز :

از مهمترین تفاوت های فیزیک موسسه حرف آخر با دیگر منابع آموزشی میتوان به تایم کوتاه آموزش و در عین حال علاوه بر یک منبع آموزشی یک بانک تست بودن نیز اشاره کرد. یعنی با یک بار استفاده از، مخاطب هم آموزش کامل را فرا گرفته و هم تست زنی انجام داده است.از نگاه دیگر هم تنها منبع آموزشی در داخل کشور که فیزیک را به شیوه ی شهودی و با الگوسازی و حذف فرمول تدریس میکند ، فیزیک حرف آخر است.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

من در درس فیزیک خیلی خیلی ضعیفم و حتی در کنکور پارسال فیزیک را کنار گذاشتم.با استفاده از پکیج فیزیک حرف آخر تا درصد می توانم این درس را در کنکور پاسخگو باشم؟

با استفاده از پکیج فیزیک حرف اخر می توانید به بالاترین درصد ممکن برسید و رتبه ی دلخواهتان را کسب کنید.

ترجیح می دهم در کنکور درس فیزیک را کنار بذارم.توصیه شما چیه؟

توصیه ی من این است؛ هرگز درس فیزیک را کنار نگذارید و از ابتدا تلاش کنید خوب یاد بگیرید اگر پایه ای قوی داشته باشید؛ قطعا برای کنکور دچار هیچ مشکلی نخواهید شد و به اسانی میتوانید به مرور مباحث در تایم کنکور بپردازید، به جرات میتوان گفت آموزش فیزیک دهم با همه ی آموزشهای مجموعه های دیگر مختلف است، چون هیچ مطلب و هیچ راهکاری در آن حفظ کردنی نیست.

از کتاب فیزیک سال دهم چند تست مطرح می شود؟

حدود 5 تست که می شود 20 درصد از کتاب فیزیک دهم در کنکور مطرح خواهد شد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.