جزوه زبان برای دانش آموزان نظام جدید

موسسه حرف آخر

یادتون نره
زبان از اون درساست که باید جوجشو آخر پاییز بشماری …
یعنی یکم زمان میبره تا نتیجه ی واقعیشو ببینی

تست های زبان انگلیسی در کنکور سراسری

زبان درسیه که خیلی سوالاش کلیشه ایه… ۱۰ تا لغت….. ۵ تا cloze test و ۲تا reading با ۱۰ تا سوال….

تستای لغت به جز یه سوال بقیش تو کتاب هست….. اون یه دونه هم به معلومات زبانتون بستگی داره!
کتاب تست های زبان انگلیسی کنکورسراسری

به شما پیشنهاد میکنم از کتاباهایی که برای این زمینه یعنی مخصوصا reading یا cloze test تالیف شده استفاده کنین…. اینجور کتابها رو تلاش کنین در طول سال تحصیلی کار کنین. برای اینکه زبان انگلیسی کنکور رو خوب بزنین به همچین ابزارهایی احتیاج دارید.

تجربه زدن درصد 100 برای زبان با موسسه حرف آخر و مشاورین ارشدو رتبه برتری

برای کتاب آموزش واسه اونایی که سطحشون پایینه
یعنی خیلی از قواعد زبان انگلیسی سر در نمیارن
کتاب خیلی سبز جامع روبهتئن معرفی میکنم…
با این کتاب شما به طور خیلی راحت قواعد رو یاد میگیرن
و فقط مواردی که برای کنکور سراسری لازمتون میشه تدریس شده
مثل کلاس خصوصی واقعی…
برای کسانی که سطح زبانشون متوسطه کتاب شبقره رو پیشنهاد میکنم
و برای کسایی که خیلی عالی اند و حس میکنن لازم نیست خیلی ساده بهشون گفته بشه کتاب شهاب اناری عالیه.

پیشنهاد ما برای موفقیت دردرس زبان انگلیسی کنکور موسسه نخبه ساز و رتبه ساز حرف آخر می باشد.

پیشنهاد من اینه که شبی کمه کم۳۰ تا لغت زبان و ۱۵ تا تست از زبان که کلا ۱۵ دقیقه هم زمان نمیبره تو برنامتون بذارین

کتاب تیک ۸ گاج واسه لغت فوق العادست و عالیه … این کتاب رو تو برنامه روزانتون جا بدین. بعده حدودا ۴۰روز اطمینان حاصل کنید انقد زبانتون خوب شده که دیگه هیچ مشکلی ندارید.
همون طوری که میبینین ما تو برنامه روزانه و دو هفته ای که در اختیارتان ارائه کردیم آخر شب رو گذاشتیم برای واژگان و صبح ها ۴۵ دقیقه هم برای ریدینگ
من خودم یادمه برای زبان تمام کلمه هایی که شبیه هم بودن رو توی کتاب تیک ایت اضافه میکردم…
و اونا رو بار ها و بار ها باز خونی میکردم…
مثلا اگه آزمون داشتم که درس ۱ سال پیش رو قرار بود بخونم تلاش میکردم همه کلمات مهم رو علامت بزنم و شباهت ها رو کنارشون بنویسم و گاهی تست های مهم رو هم مینوشتم که برای بازبینی دیگه فقط همونو میخوندم و تستا رو میزدم و تمام…

اطمینان داشته باشید راه موفق شدن تو زبان توسط موسسه حرف آخر و استاد مجتبی محمودی می باشد

اما این را بدانید موسسه حرف آخر برای داوطلبان نظام جدید منابع و محصولاتی را ارائه کرده است که نیازی به هیج کدام از منابع و کتاب های پر حجم و سرسام آور و وقت گیر را ندارد و در کمترین زمان ممکن شما را به هدف خود می رساند.

برنامه ریزی با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر در خصوص درس زبان

زبان انگلیسی حرف آخر استاد محمودی

استاد محمودی درس زبان انگلیسی نظام جدید را اول گرامر ها را به وسیله انیمیشن ها آموزش داده است و نیز با نمونه سوال های زیاد سوالات تالیفی را با سوالات کتاب درسی ،همراه کرده و نیز در قسمت واژگان همه ی لغات را جزء به جزء بصورت تصویری انجام داده است که هر داوطلبی به آسانی می تواند ان را فرابگیرد و برای آموزش لغات داخل متن هم آورده شده  و کاربرد آن در جمله کامل آموزش داده شده است. کار دیگری که استاد محمودی خیلی حرفه ای انجام داده است مترادف ها و متضادها می باشند که برای هر لغات جدیدی ان را ذکر کرده است.

از طرف دیگر همه ی ریدینگ های کتاب درسی را به طورتصویرسازی و انیمیشن سازی و با شیوه ی آموزشی که موسسه حرف آخر برای تمامی دروس دارد ذکر کرده است که هرداوطلبی می تواند خود را با این شیوه نوین و تکنولوژی جدید وفق دهد. و همچنین تمرین هایی که در کتاب درسی وجود دارند و مربوط به واژگان هستند استاد آن ها را با حل تست های زیادی که شبیه به آنها می باشند پاسخ داده است و همه ی مباحث را با نهایت گویایی و تسلط کامل آموزش داده است

استاد محمودی در حرف آخر نمونه سوال های تشریحی را نیز حل کرده اند و همه ی سوالات تشریحی و پیش بینی شده برای امتحان های نهایی مدرسه را تشریح کرده در واقع شما می توانید با خرید یک پکیج کامل و جامع همه ی مشکلات خود را در کلاس مدرسه و در کنکور حل کنید و با یک تیردو نشان را بزنید.

زبان استاد محمودی در موسسه حرف آخر با مشاورین ارشد و رتبه برتری

ویژگی های جزوه زبان موسسه حرف آخر:

استاد مجتبی محمودی، عالی ترین استاد زبان انگلیسی ایران ، در کنار استاد منتظری مدیریت حرف آخر ۸ ماه سعی کردند تا تمام زبان را برای شما تدریس کنند. همه ی لغات زبان کنکور به طور انیمیشن آورده شده که دقیقا مانند لغات ادبیات که همه ی لغاتش به صورت تصویر و انیمیشن آورده شده است.

در قسمت اول جزوه زبان انگلیسی نظام جدید موسسه حرف آخر ۱۲۰۰ لغت از همه ی درس های کتاب های درسی زبان انگلیسی برای شما تدریس شده است. در قسمت بعد همه ی لغاتی که خارج از کتاب بوده اما پای ثابت سوالات زبان انگلیسی کنکور سراسری است بصورت کامل با انیمیشن آموزش داده می شود. تمامی این لغات را شما ظرف ۵ ساعت می توانید یاد بگیرید و مسلط شوید.

استفاده از نقشه راه مارپیچ یکی از خصوصیات جذاب تدریس لغات زبان انگلیسی کنکور است. بصورتیکه در طی یک داستان انیمیشنی شما می توانید تا ۵۰ لغت کنکور را بیاموزید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر برای درس زبان

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید

من در درس زبان واقعا مشکل دارم و ضعیف هستم.راهکار شما چیه؟

میتونید با تهیه ی پکیج استاد محمودی همه ی مشکل خودتون رو حل کنید.برای مشاوره ی بیشتر میتونید با مشاور رتبه برتر موسسه حرف آخر اقای نیما افروزی مشورت کنید/09128929049

طریقه ی آموزش زبان توسط استاد محمودی چجوریه؟

در قسمت اول جزوه زبان انگلیسی نظام جدید موسسه حرف آخر ۱۲۰۰ لغت از همه ی درس های کتاب های درسی زبان انگلیسی برای شما تدریس شده است. در قسمت بعد همه ی لغاتی که خارج از کتاب بوده اما پای ثابت سوالات زبان انگلیسی کنکور سراسری است بصورت کامل با انیمیشن آموزش داده می شود. تمامی این لغات را شما ظرف ۵ ساعت می توانید یاد بگیرید و مسلط شوید.

ایا در درس زبان هم مثل بقیه ی درس ها از شیوه ی انیمیشن سازی برای تدریس استفاده شده است؟

بله در این پکیج هم مانند تمامی پکیج های دیگر از آموزش به وسیله ی شهودسازی استفاده شده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.