بهترین آموزشگاه برای قبولی در کنکور سراسری

موسسه حرف آخر

این روزها با بازار داغ آموزشگاه های کنکوری روبرو هستیم که هر کدام تبلیغات زیادی را برای فروش محصولات خود کرده اند و با هر شعار راست و دروغی، داوطلبان را جذب خود کرده و بعد از مدتی حتی پاسخ تلفن های خود را نمی دهند. وعده های مختلفی در رابطه با قبولی داوطلبان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و … داده می شود و حتی دیده شده موسسه ای ادعا می کند در 2 ماه برای قبول شدن در رشته ی پزشکی تضمین می دهد.

سوالی که طرح می شود این است: آیا همه این شعارها و پیمان ها تحقق میابد؟ طبیعتا خیر و کم نیستند افرادی که به دلیل خریدن از این موسسات متحمل ضرر مالی شده اند.

حتما شنیده اید که تقریبا بیشتر موسسات شعار ” مشاوره رایگان کنکور ” را سر می دهند. اما فقط یکی دو موسسه که دارای اعتبار و ارزش تدریسی اند که در صدر آن ها حرف آخر می باشد که به این قول خود عمل می کند و بقیه فقط برای جذب داوطلبان است تا پکیج هایشان را بخرند. پس حواستتان را خوب باشد. هر آموزشگاهی به شما مشاوره رایگان تحصیلی نخواهد داد. و البته در هر آموزشگاهی هم، همه افراد آن موسسه این کار را انجام نمی دهند.

بهترین موسسه کنکوری در ایران با مشاورین ارشد و رتبه برتری

چرا موسسه حرف آخر بهترین موسسه آموزش کنکور در کشور می‌باشد؟

داوطلبان به دنبال عالی ترین منابع و موسسات کنکور در کشور هستند. انتخاب یک موسسه مناسب، داوطلبان را در رسیدن به هدف کمک خواهد کرد. یکی از بهترین موسسات کشور که پکیج‌ها و متدهای نو آموزشی را ارائه می‌دهد موسسه حرف آخر است. این موسسه در سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی تدریس انیمیشن سازی کار خود را در زمینه آموزش دروس کنکور آغاز کرده است.

بررسی گذشته تدریسی در کشورهای مختلف نشان میدهد که بیشتر از کشورها حتی کشورهای جهان سوم، چندین سال است که به متدهای جدید در آموزش رو آورده و متد قدیمی آموزش به صورت کلی از بین رفته است با توجه به متن های درسی و سوالات مفهومی در کنکور استفاده ازمتدهای قدیمی دیگر پاسخگو نیستند و باعث عدم پیروزی و عدم موفقیت داوطلبان کنکوری خواهد شد.ما در این مقاله، در مورد این موسسه اطلاعاتی را به شما ارائه می‌دهیم تا با حرف آخر بیشتر آشنا شوید.

راه نزدیک تر شدن به موفقیت با کمک مویسسه حرف آخر و مشاورین ارشد و رتبه برتری

آموزش کنکور در موسسه حرف آخر با جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی دنیا

1) استفاده از الگو و نقشه راه

یکی از مهم‌ترین فرقهای تدریس کنکور موسسه حرف آخر با دیگر موسسه‌ها و تدریس های قدیمی، استفاده از الگو و نقشه راه است. الگو و نقشه راه چیست؟ همان طور که می‌دانید فرمول‌های زیادی در درس های اختصاصی وجود دارند و داوطلبان مجبورند تمام این فرمول‌ها را از بر کنند. از بر کردن صدها فرمول به آسانی امکان‌پذیر نیست.

موسسه حرف آخر برای این مشکل یک راه‌حل خوب پیشنهاد می‌دهد. استفاده از الگو به داوطلبان کمک می‌کند تا با یک کلید هزاران در بسته را باز کنند. به عنوان مثال درس دین و زندگی شامل ۵۰۰ صفحه است. حرف آخر با استفاده از ۱۴ الگو تمامی این صفحات را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. این به این معنا است که داوطلبان با ۱۴ الگو یک تراز بالای ۹۰ درصدی برای این درسبه دست می اورند.

اساتید موسسه حرف آخر، خلاصه‌های کاربردی همه ی درس ها را به عنوان نقشه راه در دست داوطلبان قرار می‌دهند. داوطلبان با استفاده از این نقشه راه تمامی مفاهیم و مباحث را به صورت تصویر سازی شده آموزش می‌بینند. داوطلبان پس از آموزش مفاهیم با استفاده از نقشه راه به سراغ حل تست‌های سال‌های گذشته می‌روند.

2)استفاده از روش پویا نمایی

مجموعه حرف آخر تلاش کرده است که همه ی درسهای عمومی و تخصصی را با متد انیمیشن سازی آموزش دهد . این متد تاثیر قوی و ماندگاری روی حافظه بلند مدت و حافظه تصویری دارد و نیز موجب ایجاد درک مفهومی و شهودی مباحث میشود. دانش آموزان تمامی آنچه را که مطالعه میکنند و میخوانند به صورت سه بعدی و تصویری میبینند و موضوع را از نزدیک به عینه لمس میکنند. بخصوص در درس زیست شناسی تمام جزئیات زیستی به صورت سه بعدی تشریح و تدریس شده است. روش پویانمایی کمک کرده است که یک آزمایشگاه مجازی زیست شناسی ایجاد شود تا داوطلبان کنکوری بتوانند مطالب ریز و فرار درس زیست را به صورت مفهومی یکبار برای همیشه یاد بگیرند. در درس فیزیک برای درک بهتر پدیده های فیزیکی همه ی مطالب به صورت سه بعدی آموزش و نمایش داده میشود.

3) آموزش کنکور با بهترین اساتید کشور

حرف آخر از متد های نو در آموزش استفاده می‌کند. اما موفقیت این مجموعه تنها به دلیل استفاده از این متدها نیست. اساتید موسسه حرف آخر از بهترین دبیران کشور برای تدریس درسهای کنکور انتخاب شده‌اند. عبدالرضا منتظری نامی آشنا برای تمام داوطلبان است. او در سال ۱۳۹۰ با کمک بهترین اساتید کشور، پکیج‌ها و برنامه‌های بی نظیری برایداوطلبان آماده کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان زیادی با آموزشهای اساتید این موسسه ترازهای بالایی را به دست آوردند.

موسسه خرف آخر برترین و نخبه ساز ترین موسسه کنکور با مشاورین ارشد و رتبه برتری

4) استفاده از راهکارهای سریع محاسباتی

دبیران درسهای تخصصی محاسباتی تلاش کرده اند برای دروس ریاضی، فیزیک و شیمی راهکارهای ساده و کوتاه محاسباتی ایجاد کنند تا دواطلبان بتوانند جدا از حفظ کردن فرمول و تکنیک های متنوع به آسانی با چند راهکار راحت مشکلترین تست های کنکوری را در کمتر از یک دقیقه جواب دهند. به عنوان مثال استاد منتظری مدرس عالی ریاضی کشور برای همه ی مطالب ریاضی راهکارهای کوتاه و مفهومی درست کرده است. بخش مثلثات را با الگوی عقربه N سر در چند ساعت به طور کاملا مفهومی و انیمیشن بسیار جذاب آموزش داده است که با وجود این الگو نیازی به حفظ کردم زوایایی معادلاتی نیست و میتوانید با این الگو یکبار برای همیشه مبحث مثلثات در ریاضی را یاد بگیرید. نمونه بارز و کاربردی این متدهای کوتاه در پکیج محاسبات سریع استاد منتظری موجود است که تعداد زیادی از دانش آموزان از آن استفاده کرده اند و تاثیر مثبت و قوی آن را دیده اند.

5) درگیر کردن همزمان ذهن، چشم و گوش

آموزش کنکور زمانی‌که با اصول و روش درستی انجام شود نتیجه عالیتری برای دانش‌آموزان و داوطلبان خواهد داشت. حرف آخر برای یادگیری بهتر دانش‌آموزان تلاش می‌کند ذهن، چشم و گوش دانش‌آموزان را همزمان برای درک مطلب درگیر کند. داوطلبان وقتیکه که تصاویر را میبینند و به آموزشهای اساتید گوش می‌دهند عملکرد بهتری در یادگرفتن دارند.

مزایای آموزش کنکور به سبک موسسه حرف آخر

حرف آخر در مقایسه با تدریس های قدیمی مزایای زیادی دارد. این مزایا باعث می‌شوند که دانش‌آموزان و داوطلبان برای کنکورسراسری بهتر آماده شوند. ما در این مبحث ، مهم‌ترین مزایای استفاده از تدریس های حرف آخر را به شما معرفی می‌کنیم:

 • تدریس همه ی مباحث به طور تصویرسازی، شهودی‌سازی و انیمیشن‌سازی
 • استفاده از هر دو نیمکره مغز دانش‌آموزان و داوطلبان برای تدریس کنکور به بهترین نحو
 • تدریس فرمول‌ها و مطالب با استفاده از الگوهای راحت و کاربردی
 • جمع‌بندی‌های بینظیر برای فراگرفتن بهتر
 • ارائه برنامه‌ریزی‌های مختلف با شرایط مختلف داوطلبان
 • برنامه‌ریزی دقیق با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر مناسب برای همه ی داوطلبان کنکور
 • بیان متدهای تست زنی با مهارت‌های ویژه
 • ارائه برنامه ۴ ماهه حرف آخر برای داوطلبان با فرصت زمانی کم
 • برنامه‌ریزی‌های دقیق برای قبولی کنکور در سه ماه
 • آموزش همه ی درسهای عمومی و اختصاصی توسط بهترین مدرسین تدریس کنکور در کشور
 • حل همه ی تست‌های سال‌های گذشته به صورت مفهومی
 • آموزش متدهای تست زنی سریع
 • استفاده از نقشه راه برای همه ی درسها
 • پکیج‌های آموزشی مختلف و جامع
 • پکیج‌های آموزشی با ۱۰ درصد آموزش و ۹۰ درصد حل تست‌ها و تمرین‌ها
 • تدریس پرهیاهو و با شوق و ذوق اساتید و …
تماس مستقیم با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه خرف آخر به صورت 24 ساعته

منبع : حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید

برای قبولی در رشته های تاپ حرف آخر چه کمکی به ما میکند؟

از اول راه با مشاوران ما همراه خواهید بود تا روز کنکور، از پکیج ها و تخفیفات ما بهره مند خواهید شد

ایا حرف آخربرای داوطلبان برنامه ریزی هم میکند؟

بله.با کمک مشاوران رتبه برتر حرف آخر میتوانید از بهترین برنامه ریزی ها بهره ببرید و پابه پای شما همراهتان خواهند بود.

شیوه ی تدریس حرف آخر چگونه است؟

یکی از بهترین موسسات کشور که پکیج‌ها و متدهای نو آموزشی را ارائه می‌دهد موسسه حرف آخر است. این موسسه در سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی تدریس انیمیشن سازی کار خود را در زمینه آموزش دروس کنکور آغاز کرده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.