جزوه دینی استاد یوسفیان پور نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر

درس دین و زندگی را میتوان یکی از مهم ترین مطالب مربوط به درسهای عمومی موسسه حرف آخر دانست که در کنکور دارای اهمیت فوق العاده زیادی می باشد به همین منظور ما برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان رشته های مختلف کنکوری دست به تنظیم و ارائه محصولات متنوع دینی زده ایم تا شما عزیزان بیشتر با خصوصیات و کاربرد های این درس آشنا شوید و بتوانید به بهترین نتیجه ی ممکن در کنکورسراسری دست پیدا کنید .دین و زندگی سال دوازدهم موسسه حرف آخر یکی از پکیج های موسسه حرف آخر است که توسط استاد توانمند درس دین و زندگی ، استاد علیرضا یوسفیان پور آموزش داده شده است، دنی سال دوازدهم ادامه دینی سال دهم و یازدهم است، دینی دوازدهم با تکیه بر مباحث تشریحی و کنکوری به صورتی که داوطلبان با در دست داشتن این پکیج آمادگی لازم برای کنکور و امتحانات نهایی مدرسه را کسب کنند.جزوه دینی یوسفیان پور نیز یکی از کاملترین محصولات موسسه حرف آخر است که ما توانسته ایم با استفاده از دانش و تجربیات زیاد مدرسین این موسسه دست به ارائه ی آن بزنیم تا داوطلبان بتوانند با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن برسند.

دین و زندگی استاد یوسفیان پور در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

جزوه درس دینی موسسه حرف آخر

دین و زندگی همیشه از مشکل ترین درس ها ی موجود در کنکور می باشد که داوطلبان نمی توانند در کنکور به درصد بالایی از آن برسند و دلیل این موضوع پر مبحث بودن این درس و ترکیبی بودن سوالات است که شما داوطلبان می توانید با خرید و استفاده از پکیج های درس دین و زندگی موسسه حرف آخر از فروشگاه اینترنتی حرف آخر به کاملترین منبع اموزشی دست پیدا کنید و خودتان را آماده بهترین نتیجه ی ممکن کنید .شما داوطلبان می توانید با استفاده از جزوه درس دینی استاد یوسفیان پور حرف اخر نیازی به نت برداری و نکته برداری از پکیج های درس دینی حرف آخر را نداشته باشید چون در این جزوه همه ی نکات آموزشی مورد نیاز برای یادگرفتن درس دینی آورده شده است تا داوطلبان بتوانند به راحتی به یادگرفتن این بخش ها بپردازند.

در این جزوه همه ی موارد تکمیلی و ارتباط آیه ها نیز مد نظر مدرسین ما بوده است و توانسته با استفاده از آنها به بهترین تدریسهای ممکن را کسب کند . در کنار این جزوه شما می توانید از برنامه 1000 ساعته موسسه حرف آخر برای کنکور 98 نیز بهره برده تا با برنامه ریزی با دقت و کامل به جنگ با کنکور بروید .

پکیج کامل دینی حرف آخر دارای چه ویژگی هایی است؟

اولین مشکل همه داوطلبان که از درصدهای خود رضایت ندارند، طرز خواندن آنها است. اما حرف آخر به شما تاکید می کند که همیشه یادگرفتن را با نیم کره راست مغز انجام دهید تا مباحث در حافظه بلند مدتتان ذخیره شود و یادآوری سریع مباحث برایتان راحت شود .در پکیج کامل درس دینی نظام جدید نیز بر یادگرفتن از طریق نیمه راست مغز تاکید شده است. به این منظور استاد یوسفیان پور و استاد منتظری بیش از ۱ سال برای ساخت تصاویر و انیمیشن های دقیق و اصولی سعی کرده اند تا بتوانید ریزترین نکته های کتاب دینی را به طور تصویری مشاهده کنید و در ذهن خود ذخیره کنید.دومین موردی که باعث کاهش درصد داوطلبان می شود، حجم زیاد دروس و شباهت میان آیات و متن هاست که همیشه داوطلبان را به اشتباه می اندازد. پکیج کامل درس دینی موسسه حرف آخر تنها در ظرف مدت ۴ روز به شما یاد می دهد که به جای حفظ کردن ۴۲ درس با حجم زیادی از متن ها و آیات، تنها با کمک ۱۴ الگو به همه ی سوالات درس دینی جواب دهید.بعلاوه یاد خواهید گرفت که با استفاده از تکنیک های رمزگردانی، بدون حفظ کردن، آیات را در ذهنتان ذخیره کنید. حرف آخر دارای جامع ترین بانک تست به صورت لوح فشره است که در آخر آموزش پکیج کامل درس دینی نظام جدید، از آن برای تشریح و پاسخ دادن به تعداد زیادی تست مختلف استفاده خواهد شد.

دینی و زنذدگی حرف آخر با استاد یوسفیان پور و مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

دینی دوازدهم موسسه حرف آخر

دینی سال دوازدهم حرف آخر مثل دیگر محصولات موسسه حرف آخر به طور انیمیشن و الگو آموزش داده شده است ؛ استاد یوسفیان پور در قدم اول خط به خط کتاب درسی را با تمام جزئیات برای شما داوطلبان آموزش داده است ،در مرحله بعد برای مطالب کتاب داستان هایی را ذکر کرده‌اند، که در قالب تصاویر و انیمیشن برای درک بهتر درس برای شما عزیزان منتشر کرده اند.در مرحله آخر برای همه ی مباحث کتاب الگو سازی و رمزگردانی انجام داده اند،که داوطلبان با کمک این الگو ها بتواننددینی را درکوتاه ترین زمان ممکن جمع بندی و مرور کنند، استاد یوسفیان پور اکثرا از این الگو ها برای در ذهن تثبیت کردن آیات و احادیث داخل کتاب استفاده کرده اند، زیرا بیشترین چالش در درس دین و زندگی مربوط به آیات و روایت کتاب است.

دینی همیشه نسبت به گذشته سوالاتش مفهومی تر و سخت تر میشود ؛ به طوریکه که آمار سازمان سنجش حکایت از این دارد که ۸۲ درصد از داوطلبان رشته تجربی و ریاضی نمیتوانند دینی را بالای ۴۰ درصد بزنند؛ و هر ساله این آمار سیر صعودی را طی میکند،داوطلبان نباید هیچ وقت درس دینی را دست کم بگیرند چون برای رتبه برتر شدن به درصد بالایی ازدرس دینی نیاز دارین.

جزوه دین و زندگی دوازدهم استاد یوسفیان پور

یکی دیگر از مشکلات بزرگی که داوطلبان این روزه باهاش روبروهستند، نت برداری و خلاصه نویسی از کتب است، زیرا تایم زیادی را از داوطلبان کنکوری میگیرد. استاد یوسفیان پور در جواب به این تشویش ها خود در کنار هر پکیج دینی کتابی را منتشر کرده است و همه ی نکته های ، شکل ها و اسلاید های آموزش داده شده همراه با تست ها را در دل کتاب گنجانده اند؛ تا داوطلبان دیگر تایم برای نوشتن و یاداشت برداری هدر نکنند؛ دین و زندگی سال دهم ؛ دینی یازدهم و دوازدهم همه کتاب کار رایگان دارند.

بعضی از محصولات دینی تدریس استاد یوسفیان پور :

 • آیات و روایات دین و زندگی موسسه حرف اخر 
 • دین و زندگی سال چهارم موسسه حرف اخر 
 • دین و رندگی سال دوازدهم موسسه حرف اخر 

شما عزیزان دواطلب با استفاده و تهیه از محصولات موسسه حرف آخر مثل بستهی کامل دینی حرف آخر میتوانید به عالی ترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکورسراسری برسید و با استفاده از جزوه دینی استاد یوسفیان پور اطلاعات خود را تکمیل تر کنید . شما میتوانید برای اطلاع از قیمت محصولات حرف آخر به بخش لیست محصولات موسسه حرف اخر مراجعه کنید .

مشاورین ارشد و رتبه برتری در کنار دینی استاد یوسفیان پور

پکیج دین و زندگی دوازدهم موسسه حرف آخر

پکیج درس دین و زندگی سال دوازدهم حرف آخر در قالب ۲ حلقه دی وی دی آموزش داده شده است ، دینی دوازدهم شامل ۱۰ فصل است که شامل:

 1. هستی بخش
 2. یگانۀ بی همتا
 3. توحید و سبک زندگی
 4. فقط برای او
 5. قدرت پرواز
 6. سنت های خداوند در زندگی
 7. بازگشت
 8. احکام الهی در زندگی امروز
 9. پایه های استوار
 10. تمدن جدید و مسئولیت ما

همه ی این ۱۰ فصل در قالب ۲حلقه دی وی دی است که شامل:

دی وی دی ۱:
هستی بخش
توحید شناسی
اخلاص و توبه

دی وی دی ۲:
قضا و قدر
اختیار و سنت
تمدن و احکام

به صورت صفر تا صد با همه ی تست های کنکوری آموزش داده شده است ؛ این پکیج هم اکنون در فروشگاه حرف آخرقابل سفارش است.

ارتباط 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

منبع :موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید.

سوالات متداول دانش آموزان و داوطلبان

ضریب درس دینی در کنکور چقدر است؟

ضریب دو درس دینی و ادبیات برای تمامی رشته ها و زیرگروه ها 4 است که از اهمیت زیادی برای کسب رتبه ی عالی برخوردار است.

من نمیتوانم آیات دینی را حفظ کنم و همه را باهم اشتباه میگیرم.بظر شما چکار باید بکنم؟

با تهیه ی پکیج دینی استاد یوسفیان پور در مدت خیلی کمی از نتجه ای قابل قبول بهره میبرید و تمامی آیات را یاد خواهید گرفت.

زمان کنکور برای پاسخ دادن سوالات دینی چقدر است؟

کل زمان اختصاص داده شده به درس دینی 17 دقیقه است که شامل 25 سوال است.به نوعی هر سوال 42 ثانیه زمان دارد

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.