جدول برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور

موسسه حرف آخر
مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

جدول برنامه ریزی کنکوری مطالعه رتبه های برتری های موسسه حرف آخر دارای مراحل زیر می باشد که برای برنامه ریزی کوتاه مدت در یک هفته است :

  • شامل ساعت شروع و خاتمه مطالعه در هر درس می باشد (برنامه به گونه ای تهیه و آماده شود که بیش از اندازه سنگین و خسته کننده نباشد )
  • وقت زیادی را برای مطالعه یک درس حالا چه اختصاصی و چه عمومی باشد اختصاص ندهید.
  • تنوع در مطالعه دروس در طول ساعات حتما در نظر گرفته بشود.
  • برای اختصاص وقت به خواندن هر درس،و بودجه بندی کنکور با توجه به تراز و اهمیت آن توجه داشه باشید.
  • بعد از خواندن هر درس در جدول برنامه درسی خود زمانی را به تست زنی آن اختصاص بدهید.
  • وقت را بین خواندن هر درس به عنوان زمان استراحت در نظر بگیرید.
  • ساعت و مقدار خواب خود را به هیچ وجه تغییر ندهید. در جدول برنامه ریزی رتبه های برتر هر سال مقدار استراحت کاملا مشخص شده است.
  • در پایان هر هفته زمانی مشخص را برای نقد و برسی یادگیری دروسی که خوانده اید و حل سوالات تستی آن اختصاص بدهید.
جدول برنامه ریزی رتبه برتری های حرف آخر

مشخصات جدول برنامه ریزی درسی نفرات برتر موسسه حرف آخر در کنکور سال 99

جدول برنامه ریزی رتبه برتری های حرف آخر برای دروس کنکور ، یک نمایی کلی از برنامه مطالعه کنکوری برای بدست آوردن رتبه های برتر می باشد. ولی سوالی که برای دانش آموزان کنکوری به وجود می آید، این است که نفرات برتر کنکور سال های گذشته چگونه جدول برنامه ریزی درسی خود را تهیه و آماده کرده اند. مشخصات جدول برنامه ریزی درسی رتبه برترهای کنکور چیست؟و حرف آخر در این زمینه چه مقدار نقش داشته است؟

بر همین اساس تصمیم گرفتیم مشخصات اصلی جدول برنامه ریزی درسی رتبه برتری های حرف آخر که به صورت اصولی و حرفه ای می باشد را در اختیار داوطلبان و دانش آموزان عزیز کنکوری قرار بدهیم. با رعایت نکات مهم و کلیدی در برنامه ریزی مطالعه کنکوری درس به درس می توانید برای موفقیت چشم گیر در کنکور پیش رو به کمک مشاورین ارشد حرف آخر برنامه ریزی کنید.

برای تهیه ای جدول برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور

با مشاورین رتبه برتری و ارشد موسسه حرف آخر در تماس باشید تا تجربیات خود را در اختیار شما گذاشته و از زبان خودشان بشنوید؛

نیما افروزی؛ 09128929049

نیما افروزی؛ 09128929049

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

ساعت مطالعه نفرات برتر حرف آخر در کنکور چقدر بوده است؟

یکی از آن دسته مواردی که همواره از شروع سال تحصیلی و سال پشت کنکوری سوال داوطلبان کنکور بوده است مقدار کمیت مطالعه می باشد .

شاید برایتان جالب باشد ولی با بررسی ساعت مطالعه هفتگی رتبه های برتر کنکور به این نتیجه رسیدیم که نمی توان به عدد مشخصی دست پیدا کرد و رسید.

چه بسا در میان داوطلبان و دانش آموزان رتبه برتر کنکور بودند کسانی که حتی با ساعت و زمان مطالعه کم و متوسط توانسته بودند حجم بالای از مطالب را با تعداد دوره های بالای مسلط شوند و بر آن غالب بشوند و همچنین هستند داوطلبان و دانش آموزانی که با ساعت مطالعه هفتگی بسیار بالا ، نمی توانند از عهده جمع کردن مطالب و مباحث برنامه هفتگی آزمون های آزمایشی حرف آخر و یا گذینه 2 و یا قلم چی بر بیایند.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر برای ارائه جدول برنامه ریزی

برای بالا بردن ساعت درس خواندن خود در طول روز مطابق برنامه حرف آخر چه کارهایی باید کرد ؟

اساسی ترین و کلیدی ترین قدم اینه که چند روز پشت سر هم تمرین کنید تا ساعت مطالعه فعلی خود را فشرده تر به اتمام برسانید .

به زبان دیگر اگر شما امروز 7 ساعت مطالعه کرده اید و وقت مطالعه شما از 9 صبح تا ساعت 22 شب به طول بکشد ؛ تلاش کنید با کم کردن استراحت های غیرضروری مانند هوا خوری و فشرده خوانی ، وقت درس خواندن خودتان را تا قبل از غروب با همان کمیت 7ساعت تمام بکنید .

اینکار به دانش آموزان و داوطلبان کمک خواهد کرد که بتوانید در آینده نزدیک از وقت های به وجود آمده در انتهای روز خود ، در جهت افزایش ساعت مطالعه بکار ببرند مانند تست زنی.

مشاورین رتبه برتری حرف آخر و برنامه ریزی هفتگی و روزانه

نحوه مطالعه نفرات برتر کنکور تجربی در موسسه حرف آخر :

نفرات برتر کنکور موسسه حرف آخر , از زمان تعطیلات نوروز تا روز کنکور ، روزی 10 تا 11ساعت مطالعه مفید داشته اند. در این زمان ، اصلا اتفاق نیفتاد که یک روز درس نخوانم یا بسیار کمتر از زمان مقرر بخوانم و روز دیگر آن کم کاری ام را جبران بکنم . من یک روش خطی و منظم و دقیق داشتم و میانگین درس خواندم در طول روزهای هفته یکسان بوده است ؛ در عین حال ، برنامه سنگین و طاقت فرسای را نداشتم که خسته بشوم ، و حتماً در بین ساعات درس خواندنم وقت های استراحت را هم در نظر می‌گرفتم . به هیچ وجه هم تا ساعت 11 یا 12 شب مطالعه ام را ادامه نمی دادم و جمعه ها هم از ساعت 8 شب به بعد اصلاً مطالعه نمی کردم و در کنار خانواده به استراحت و تفریح مشغول می شدم ؛ به این دلیل که کنکور پیش رو دقیقا مانند یک ماراتن می باشد، نه دو سرعت ، و هر دانش آموز و داوطلبی باید خود را آماده رقابتی طولانی مدت بکند، و برای اینکه خسته و فرسوده و از مطالعه زده نشود ، باید حتما استراحت کافی را نیز داشته باشد.

با حرف آخر به موفقیت دست پیدا کنید

آیا جدول برنامه ریزی رتبه های کنکور منبع مناسبی برای الگو برداری می باشد؟

در پاسخ باید گفت رتبه های برتر درست ترین راه را انتخاب کرده اند که ب این جایگاه رسیده اند و چه بسا از بهترین منبع و اساتید همانند حرف آخر برنامه ریزی روزانه را گرفته باشند.

نحوه مطالعه رتبه برتری ها چگونه است؟

رتبه های برتر به کمک اساتید و منابع معتبری همچون حرف آخر برنامه ریزی روزانه و هفتگی را داشته و به آن عمل کرده اند.

مهم ترین عامل در موفقیت دانش آموزان در کنکور چی می باشد؟

داشتن برنامه ریزی روزانه و هفتگی توسط رتبه برتری های هر رشته و داشتن منابع معتبر و کارآمد و داشتن استراحت کافی و داشتن مشاور ارشد و رتبه برتری در کنار هر آزمون آزمایشی که تمامی این شرایط را با خرید محصولات حرف آخر برای خود داشته باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.