جزوه رایگان دینی یوسفیان پور دانلود و خرید آموزش های حرف آخر

موسسه حرف آخر

دین و زندگی را میتوان یکی از مهم ترین مباحث مربوط به دروس عمومی حرف آخر دانست که در کنکور دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد به همین دلیل ما برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان رشته های مختلف کنکوری دست به تهیه و عرضه محصولات مختلف دین و زندگی زده ایم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های این درس آشنا شوید و بتوانید به بهترین نتایج ممکن در کنکور دست پیدا کنید.

جزوه دینی یوسفیان پور نیز یکی از کامل ترین محصولات موسسه حرف آخر می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از دانش و تجربیات بالای اساتید این موسسه دست به تنظیم آن بزنیم تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنند.

دین و زندگی استاد یوسفیان پور

اهمیت دین و زندگی در کنکور سراسری

دین و زندگی یکی از مهمترین دروس عمومی برای کنکور است که تاثیر زیادی در کسب رتبه و قبولی دارد. اما برخلاف ظاهر ساده آن، درس دین و زندگی به سدت مفهومی و فریبنده است. بسیاری از داوطلبان عزیز بر خلاف انتظاری که دارند درصد بسیار کم و پایین در دین و زندگی کنکور کسب میکنند.

موسسه حرف آخر به صورت مفهومی و شهودی، تمام مباحث دین و زندگی را با 14 الگوی مفهومی و شهودی تدریس کرده است که در نوع خود شاهکار کنکوری محسوب می شود. تمام دروس دین و زندگی به صورت جامع و کاملا مفهومی تدریس شده که دارای نقشه راه است. با وجود این نقشه راه، قدم به قدم مطالعه دین و زندگی مشخص شده است که این امر باعث انسجام فکری و ذهنی دانش آموزان در حین مطالعه می شود.

استاد علیرضا یوسفیان پور برای آن دسته از دانش آموزانی که پکیج جامع دین و زندگی حرف آخر را تهیه کرده اند، اوایل سال 97 کتاب مصور دین و زندگی حرف آخر را تدوین کرد که مکمل پکیج های دین و زندگی میباشد.

تماس با مشاوران ارشد سایت مرکزی حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد سایت مرکزی حرف آخر

جزوه رایگان دین و زندگی یوسفیان پور حرف آخر

جزوه دینی یوسفیان پور حرف آخر که ما در ادامه این مطلب  به معرفی و تحلیل بیشتر آن میپردازیم یکی از مهم ترین و کامل ترین محصولات دین و زندگی حرف آخر می باشد که در آن تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان گنجانده شده است تا آنها بتوانند با استفاده آن آن به اطلاعات کاملی برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنند.

دین و زندگی همواره یکی از سخت ترین مباحث موجود در کنکور می باشد که دانش اموزان عزیز نمی توانند در کنکور به درصد بالایی از آن دست پیدا کنند و دلیل این امر پر مبحث بودن این درس و ترکیبی بودن سوالات می باشد که شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از محصولات دین و زندگی حرف آخر از فروشگاه حرف آخر به کاملترین منابع آموزشی دست پیدا کنید و خود را آماده بهترین نتایج ممکن کنید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از جزوه دینی یوسفیان پور حرف آخر دیگر نیازی به نکته برداری و یادداشت برداری از محصولات دین و زندگی حرف آخر را نداشته باشید زیرا در این جزوه تمامی نکات آموزشی مورد نیاز برای یادگیری درس دین و زندگی گنجانده شده است تا شما عزیزان بتوانید به راحتی به یادگیری این بخش ها بپردازید.

در این جزوه تمامی موارد تکمیلی و ارتباط آیه ها نیز مد نظر اساتید ما بوده است و توانسته با استفاده از آنها به بهترین آموزش ممکن دست پیدا کند. در کنار این جزوه شما می توانید از برنامه 1000 ساعته حرف آخر برای کنکور 1400 نیز بهره ببرید تا با برنامه ریزی دقیق و کامل به جنگ با کنکور بروید.

علیرضا یوسفیان پور

ویژگی های دین و زندگی استاد یوسفیان پور

آموزش مفهومی و شهودی

تدریس جامع و کامل صفر تا 100

آموزش تشریحی_کنکوری

ارائه 14 الگوی طلایی برای کل دین و زندگی

زمان کم و مناسب تدریس

حل تست و سوالات کنکوری و تالیفی

سوابق تحصیلی استاد یوسفیان پور

درباره استاد یوسفیان پور مولف جزوات و پکیج های دین و زندگی حرف آخر:

کسب رتبه ی ۶۴۸ آزمون سراسری سال ۹۰ و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی مکانیک

  مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور

 مبتکر منحصربفرد ترین جمع بندی های آموزشی در کشور

  مبتکر طرح جامع دینی ۱۰۰در کشور (در کمتر از ۴روزه بالای ۹۰% )

  سابقه تدریس:

  مؤلف اولین کتاب مصوّر دین و زندگی در کشور

  مدرس لوح های فشرده به سبک الگویی

  مدرس برنامه های آموزشی در صدا و سیما

  مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، ارومیه و …

  تمام پکیج های این درس شامل درس سال دوم و سوم و چهارم نظام قدیم و همچنین سالهای دهم، یازدهم و دوازدهم نظام جدید با بالاترین کیفیت منتشر شده است.

پکیج های دینی استاد یوسفیان پور حرف آخر

  • دین و زندگی سال دوم دبیرستان نظام قدیم
  • دین و زندگی سال سوم دبیرستان نظام قدیم
  • دین و زندگی سال چهارم دبیرستان نظام قدیم
  • دین و زندگی دهم نظام جدید
  • دین و زندگی یازدهم نظام جدید
  • دین و زندگی دوازدهم نظام جدید
  • آیات و روایات دین و زندگی حرف آخر
برنامه ریزی رایگان موسسه حرف آخر
برنامه ریزی رایگان موسسه حرف آخر

مشاوره و برنامه ریزی رایگان حرف آخر

دوستان عزیز جهت و مشاوره و برنامه ریزی رایگان درس دین و زندگی و استفاده از مزایای دپارتمان رتبه برتر حرف آخر میتوانید از طریق مشاورین ارشد همین سایت مرکزی حرف آخر از طریق شماره های 09128929049 با این دپارتمان در ارتباط باشید و از مزایای آن بهره مند شوید.

مشاوره تحصیلی و کنکوری

مشاوره انگیزشی

جزوات رتبه برتر های حرف آخر

ارتباط با مشاورین رتبه برتر

پشتیبانی

سخن پایانی

شما عزیزان کنکوری با استفاده و تهیه از محصولات حرف آخر مانند پک کامل دین و زندگی حرف آخر میتوانید به بهترین اطلاعات ممکن برای موفقیت در کنکور دست پیدا کنید و با استفاده از جزوه دینی یوسفیان پور که رایگان می باشد، اطلاعات خود را تکمیل تر کنید. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت محصولات حرف آخر به بخش لیست محصولات موسسه حرف آخر که در قالب یک مقاله این چنینی می باشد، مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.