محاسبات سریع و معکوس استاد منتظری

موسسه حرف آخر

از جمله مشکلات اغلب دانش آموزان در کنکور سراسری حل کسرهای محاسباتی سنگین در دروس شیمی ، ریاضی و فیزیک می باشد. علی الخصوص در درس شیمی که حل مسائل محاسباتی در مسائل شیمی زمان بسیار زیادی را از دانش آموزان میگیرد. موسسه حرف آخر با در نظر گرفتن این موضوع و در راستای عدالت آموزشی تصمیم به ارائه رایگان پکیج محاسبات استاد منتظری گرفته است.

محاسبات سریع استاد منتظری حرف آخر

یکی دیگر از مشکلات بسیاری از داوطلبان عزیز کنکور، نداشتن زمان کافی برای حل تست ها سر جلسه کنکور است.برای گروه های آزمایشی تجربی و ریاضی دسته کم سه درس محاسباتی وجود دارد و نیاز است در زمان اختصاص داده شده به هر درس تست های آن جواب داده شود. فرآیند حل تست های محاسباتی بسیار زمان بر است و کمبود وقت سر جلسه کنکور باعث میشود که داوطلبان دچار استرس، اضطراب و دستپاچگی شوند، بی شک این عوامل روی نتیجه نهایی اثرات بسیار بد و غیر قابل پیش بینی می گذارد. خوشبختانه موسسه حرف آخر چاره این مشکل را پیدا کرده است.

محاسبات سریع حرف آخر استاد منتظری

استاد منتظری دبیر بی نظیر ریاضی کشور با این پکیج به شما آموزش لازم و کافی را میدهد که چگونه بدون استفاده از ماشین حساب، در کمترین زمان ممکن به جواب درست تست های محاسباتی دست پیدا کنید. کل آموزش محاسبات سریع استاد منتظری بر پایه علمی استوار است.

در مورد پکیج محاسبات سریع استاد منتظری نکته ی اولی که دانش اموزان باید به آن توجه خاصی داشته باشند این موضوع است که در کنکور سراسری ۹۰ تا ۱۰۰ سوال محاسباتی می باشد که در ریاضی فیزیک و مخصوصا شیمی  باید سرعت بالایی داشته باشید که در حل این سوالات و ذخیره ی وقت پکیج محاسبات سریع استاد منتظری حرف آخر به شما بسیار کمک خواهد کرد. علاوه بر آن باید دقت و توجه بالایی در حل این سوالات داشته باشند که در نهایت به جواب درست برسند که در محاسبات سریع استاد منتظری به شما یاد داده خواهد شد تا به حداکثر قدرت و سرعت در محاسبات برسید.

شما با استفاده از پکیج محاسبات سریع حرف آخردر مدت زمان ده ثانیه به راحتی به سوالات پاسخ خواهید داد که در هر سوال اگر حدود یک دقیقه ذخیره بکنید ۹۰ دقیقه وقت کافی برای دروسی مثل زیست شناسی میتوانید بگذارید.

مدرسین پکیج محاسبات سریع

کاربرد های محاسبات سریع استاد منتظری

بیشترین کاربرد محاسبات سریع استاد منتظری مربوط به بخش مسائل شیمی می باشد بخش مسائل شیمی به دلیل وجود اعداد اعشار بزرگ، بسیار زمان بر است و سر جلسه کنکور باعث اتلاف وقت داوطلبان می شود و یکی از دلایلی که بسیاری از داوطلبان تمایلی به خواندن مسائل شیمی ندارند، همین مساله است. بسیار از دانش آموزان مسائل شیمی را به درستی و کامل و بهترین روش حل می‌کنند ولی در انتها به یک کسر خیلی بزرگ می‌رسند که برای حل و ساده سازی آهنگ کسر به زمان و اطلاعات ریاضی لازم دارد و از آنجا که در کنکور زمان یکی از بهترین و اولویت دار ترین مباحث میباشد دانش‌آموزان باید به این قضیه بسیار دقت کنند که در زمان خود صرفه جویی کنند.به همین دلیل است که استاد منتظری برای اینکه دانش آموزان در ساده سازی کسر ها و یا محاسبات مسائل شیمی دچار مشکل نباشند اقدام به آموزش پکیج محاسبات سریع استاد منتظری را کردند. در پکیج محاسبات سریع استاد منتظری، استاد منتظری با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی روشهایی را به شما دانش آموزان عزیز تدریس می کند که با استفاده از این روش ها و بدون استفاده از روش های رایج ریاضی بتوانید به راحتی و در عرض چند ثانیه به تمامی کسرها پاسخ درست دهیم و این عمل باعث می شود مبحث مسائل شیمی را به بهترین شکل ممکن و در زمان کم بتوانید به جواب سوال دست پیدا کنید.شما دانش آموز کنکوری عزیز که تاحالا در مبحث محاسبات بسیار بسیار مشکل داشتید و در حل سوالات زمان بسیار زیادی را صرف می کردید می توانید با تهیه پکیج محاسبات سریع استاد منتظری در مدت زمان بسیار کم و با استفاده از روشهای بسیار نوین آموزشی در ساده‌ترین و در کمترین زمان محاسبات را انجام داده و دیگر نگران حل محاسبات نباشید.

تماس با مشاوران ارشد سایت مرکزی موسسه حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد سایت مرکزی موسسه حرف آخر

مزایای محاسبات سریع استاد منتظری

همانطور که بیان شد محاسبات سرعت تست زنی شما را بالا می برد. وارد دید وسیعی از ریاضیات و حلیات شیمی می شوید. محاسبات منتظری حرف آخر سبک الگویی و انیمیشن دارد. شیمی بعلت اینکه در کنکور زمان کمی دارد نیاز دارد سرعت ما خیلی بالا باشد تا به همه ی سوالات برسیم. مباحث مسایل شیمی مانند استوکیومتری و تعادل و سنتیک و اسید و باز خیلی وقت گیر هستند یکی از علت های وقت گیر بودنشان همین کسرهای طولانی و ممیزی است، خوشبختانه محاسبات استاد منتظری این مشکل را برای همیشه حل کرده است.

مشخصات پک محاسبات سریع استاد منتظری

پکیج محاسبات سریع استاد منتظری شامل یک حلقه dvd آموزشی که بر گرفته بروزترین سبک آموزشی و ایده های نو میباشد و همچنین در 5 ساعت به صورت کامل آموزش داده میشود. همچنین در این پکیج روش های:

روش معکوس منتظری

روش فشره منفی صیادش

روش فشرده مثبت و یکان

روش ΔH……………….آموزش داده میشود.

تماس با مشاوران ارشد سایت مرکزی موسسه حرف آخر
راه های ارتباطی با مشاوران ارشد سایت مرکزی موسسه حرف آخر

شما دوستان عزیز جهت آشنایی بیشتر با موسسه حرف آخر و استاد منتظری و همچنین آگاهی بیشتر از پکیج محاسبات سریع استاد منتظری میتوانید از طریق راه های ارتباطی همین سایت به شماره های 09128929049 با مشاوران ارشد و خبره موسسه در زمینه مشاوره و برنامه ریزی و سایر نکات دیگر، در ارتباط باشید تا شما را بیشتر کمک کنند و بهترین تصمیم را در مورد تهیه این پکیج بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.