قیمت پروژه ۶۰۴۰ نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) به علت نوآوری در فراگیری بیشترین طرفدار را در بین داوطلبان کنکور دارد. این پکیج با هدف آمادگی صد درصدی داوطلبان برای کنکور فعالیت می کند. پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) از تصویر و انیمیشن برای تدریس و مطالعه استفاده می نماید و شیوه های قدیمی حفظیات را کنار گذاشته است. این نوع یادگیری به دلیل فعال کردن نیمکره راست مغز که مایل به اندیشیدن در قالب تصویر است، موجب میشود به آسانی مباحث را به حافظه طولانی مدت بسپارید. پس از طریق پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) می توانید صفر تا صد درس های عمومی و اختصاصی را بیاموزید.
پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) موجب پیشرفت چشمگیری در افزایش روحیه داوطلبان شده است. یکی از علت های اصلی موفق نبودن و عدم کسب نتیجه رضایت بخش در کنکور میتوان عدم برنامه ریزی درست را نام برد. پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) به شما این امکان را می دهد که از تجربیات ممتازین در حیطه کنکور بهره ببرید. و نیز در طول دوره شما می توانید با مشاورین ۶۰۴۰ حرف آخر ارتباط داشته باشد و به نقاط ضعف و قدرت خود را بهتر متوجه شوید. پس اگر به دنبال اهداف و رشته مورد نظر خود هستید ما به شما پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) را پیشنهاد میکنیم.

قیمت پروژه 6040 نظام جدید حرف آخر

برنامه ۶۰ روزه موسسه حرف آخر چیست؟

از این رو متخصصان و مشاوران اتاق فکر موسسه حرف آخر اقدام به تهیه برنامه ۱۰۰ روزه برای دانش آموزان کردند که داوطلبان در کوتاهترین تایم ممکن یعنی ۶۰ روز در هر سطح درسی که هستند بتونند درساشونو به بهترین وجه ممکن به اتمام برسونند و همه مطالب رو با بهترین آموزش ها توسط بهترین اساتید کشور یاد بگیرند.

 از مزیت های این برنامه که روزانه هستش دیگه دانش آموز هم هدف داره هم آینده نگری داره و هم برنامه منظم. کل زمان آموزش پک ۶۰۴۰ حرف آخر ۳۰۰ ساعت است که داوطلب به آسانی در ۶۰ روز میتونه همه مباحث رو با عمق صد در صدی به اتمام برسونه و سراغ مرحله بعد که ۲۰ آزمون حرف آخر می باشد بره، چون دانش آموز ۶۰ روز آموزش دیده بعد از ۶۰ روز، ۲۰ آزمون جامع برگزار می کند کاری که در طول سالیان گذشته رتبه برترها انجام میدادن ( برگزاری زیاد آزمون های جامع شبیه ساز کنکور) میرن و در انتها خودشونو برای آزمون بیست و یکم که کنکور است آماده میکنند.

نتیجه های شیرین به دست آمده با پروژه 6040 موسسه حرف آخر:

ممکن است ذهنتان درگیر شود که آیا واقعا ممکن است در 60 روز پرونده کل درس ها را بست؟ آیا درس های آن ناقص نیست؟

خب حق هم دارید زیرا به جز حرف آخر چنین ویژگی آموزشی در هیچ منبع دیگری وجود ندارد. اما رتبه های برتر سال 97 که از پروژه 6040 نظام قدیم حرف آخر و رتبه های کنکور 98 که از منابع پروژه 6040 نظام جدید و نظام قدیم استفاده کردند و به رتبه های عالی رسیدند دلیلی قانع کننده برای کامل بودن پروژه 6040 و کسب نتیجه با آن می‌باشد.

از رتبه برتر های کنکور که با پروژه 6040 در سال 97 به پزشکی رسیدند می‌توان به:

مهراد زارع رتبه 31 کنکور تجربی

مهدی حسنی رتبه 33 کنکور تجربی

میثم فرهمندی رتبه 39 کنکور تجربی

سروین سلیمانپور رتبه 41 کنکور تجربی اشاره کرد.

از رتبه برتر های کنکور 98 هم می‌توان به :

روژین و هانا یاری دو قلوهای افسانه ای با رتبه 12 و 18 کنکور تجربی

فردین شقاقی رتبه 9 کنکور انسانی

سجاد نوری رتبه 71 کنکور تجربی

اشاره کرد.

پروژه 6040 حرف آخر برای دانش آموزان در 100 روز آخر

آشنایی با چگونگی استفاده از پکیج کامل پروژه ۶۰۴۰ موسسه حرف آخر (نظام جدید)؛

پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) بهترین فرصت را برای مطالعه و مرور درس های عمومی و اختصاصی را ایجاد می کند. بازه زمانی اول این پکیج شامل ۶۰ روز از ۱۰۰ روز می باشد. پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) در این بازه به داوطلبان نحوه درس خواندن درست را توسط اساتید مجرب آموزش میدهد. بازه ۶۰ روزه بیشترین بازده را برای داوطلبان دارد که در صورت رعایت نقاط اصولی مطالعه تا ۷۰ درصد برای آزمون آمادگی پیدا میکنند. در طول این مدت داوطلبینی که به صورت منظم و طبق برنامه پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) به مطالعه پرداخته اند به آمادگی ۷۰ درصد می رسند. بعد از دوره ۶۰ روزه دوره ۴۰ روزه یا همان تثبیت و جمع بندی مباحث شروع میشود. در دوره ۴۰ روزه پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) داوطلبین از طریق آزمون های ۶۰۴۰ حرف آخر میزان توانایی خود در پاسخگویی به سوالات را خواهند سنجید. در صورت عدم جواب درست به سوالی با استفاده از پاسخ نماها همه مطالب برای شما تکرار خواهد شد. در واقع به کمک پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) دانش آموزان می توانند در آزمون های مشابه امتحان کنکور شرکت کنند. پس توصیه ما به شما این است که با اطمینان پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) انتخاب کنید.

پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) شامل همه پکیج های نظام جدید حرف آخر، ۱۰۰۰ ساعت آموزش و حل تست می باشد. به اسانی قابل سفارش از سایت ۶۰۴۰ حرف آخر است.پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) برای داوطلبین نظام قدیم ۳۰۰ ساعت و نظام جدید ۳۶۰ ساعت می باشد. با روزی ۵ الی ۶ ساعت مطالعه مفید و با کیفیت رتبه مدنظر خود را کسب کنید. با توجه به افزایش تعداد درخواست کنندگان پکیج کامل ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) ما به شما توصیه می کنیم از همان ابتدا مسیر درست و برنامه ریزی شده برای مطالعه انتخاب کنید.

پروژه 6040 موسسه حرف آخر برای چه دانش آموزان و داوطلبانی مناسب می باشد؟

برای استفاده از پروژه شصت چهل موسسه حرف آخر هیچ محدودیتی وجود ندارد! در حالت کلی داوطلبان به سه دسته تقسیم می‌شوند.

دسته اول: افرادی که بسیار عالی تا کنون برای کنکور مطالعه کرده اند

دسته دوم: افرادی که دست و پا شکسته درس خوانده اند

دسته سوم: افرادی که چندین سال از کنکور فاصله گرفته اند

هر سه دسته بالا می‌توانند از پروژه 6040 استفاده کنند به طوری که دسته اول با پروژه 6040 حرف اخر سریعا مرور خواهند کرد و دسته های دوم و سوم هم آمادگی کامل را برای تسلط بدست خواهند آورد.

لیست قیمت محصولات پروژه 6040 موسسه حرف آخر:

لیست قیمت محصولات 6040 نظام جدید حرف آخر

علت جذب دانش آموزان و داوطلبان به پروژه 6040 حرف آخر:

1- حجم مناسب پروژه
۲- حل تمامی سوالات کنکور
۳- ارائه تمامی الگوهای کنکور
۴- ارائه آزمون
۵- قیمت مناسب
۶- برترین اساتید کشور

نکته خیلی مهم: توصیه می شود حتما و حتما با مشاورین رتبه برتر موسسه تماس بگیرید تا توضیحات کلی متناسب با شرایطی که شما دارید را بررسی کنند و بعد اقدام به خرید کنید چون پروژه 6040 به تمام دانش آموزها پیشنهاد نمی شود:

09128929049 و 09128929049

مدت زمان تدریس در فیلم های آموزشی پروژه 6040 موسسه حرف آخر؛

گروه 6040 اقدام به تولید فیلم هایی آموزشی کرده است که دانش آموزان می توانند از این فیلم ها استفاده نمایند. ساعات این فیلم ها به شیوه ای در نظر گرفته شده اند که برای آموزش کامل دانش آموزان کافی هستند.

  • مدت زمان درس فیزیک 45 ساعت
  • مدت زمان درس ریاضی 45 ساعت
  • مدت زمان درس شیمی 25 ساعت
  • مدت زمان درس فیزیک 50 ساعت
  • مدت زمان کل دروس عمومی 100 ساعت
پروژه بی نظیر 6040 موسسه حرف آخر

درباره ی 20 آزمون موجود در پروژه 6040 حرف آخر

آزمون های این مجموعه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از دیگر آزمون های شبیه ساز کنکور متمایز می کند. تعداد آزمون ها همنطور که پیداست، 20 تا است و هر آزمون برای داوطلب به نوعی نقش مرور کردن درس ها را بر عهده دارد. این آزمون ها به گونه ای طراحی شده اند که بیشتر سوالات در درس ها تکرار می شوند و این امر به تسلط دانش آموز خیلی کمک می کند. پاسخ نامه هایی برای هر آزمون در نظر گرفته شده است که برای هر سوال مدرس آن سوال را مجددا تدریس و تحلیل می کند و فقط شامل یک خط جواب نیست. در واقع برای هر پاسخنامه 15 ساعت تحلیل و تدریس سوالات درکنار 14 دقیقه فیلم آموزشی در نظر گرفته شده است. در پایان این دوره و پس از 20 آزمون، دانش آموز جواب همه سوالاتش را می گیرد و هیچ نوع ابهامی در ذهنش باقی نخواهد ماند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا پروژه 6040 موسسه حرف اخر برای هر دانش آموزی قابل استفاده است؟

بله هر دانش آموزی در هر مقطعی و با هر مقدار بار تحصیلی با در اختیار داشتن 100 روز زمان تا قبل از کنکور می تواند خود را برای یک کنکور موفق آماده بکند.

پروژه 6040 موسسه حرف آخر رایگان می باشد؟

در جواب باید گفت دانش آموزان و داوطلبانی که از طریق این سایت اقدام به خریدار می کنند 30 درصد کل پروژه 6040 را می توانند به شکل رایگان خریداری بکنند .

آیا پروژه 6040 توسط رتبه برتری ها تایید می شود؟

در جواب باید گفت رتبه برتری های سال 98 همانند روژین و هانا یاری با استفاده از پروژه 6040 به این موفقیت رسیدن و علاوه بر تایید این محصول آن را برای هر دانش آموزی پیشنهاد می کنند.

قیمت پکیج های پروژه 6040 چند است؟

شما عزیزان برای آگاهی از هزینه ها میتوانید به مقاله قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید که در همین سایت موجود است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.