پکیج صفر تا صد حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج کامل موسسه حرف آخر رشته تجربی نظام جدید که با استفاده از آن خواهید توانست پرونده صفر تا صد کنکور خود را در ۴ ماه ماه با ۱۰ دوره آزمون ، حل بیش از ۱۲ هزار تست و ده دوره مرور و جمع بندی ببندید. این اتفاق برای اولین بار در ایران و توسط موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری رخ می دهد با پکیج کامل حرف آخر رشته علوم تجربی نظام جدید موسسه حرف آخر وارد دنیای جدیدی از آموزش خواهید شد که مانند آن را در گذشته ندیده اید و نیز مسیر ۹ ماهه آموزش برای شما به ۴ ماه تبدیل خواهد شد.

در پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی نظام جدید شما با دنیای جدیدی از آموزش روبرو خواهید شد که تا کنون مانند آن را ندیده بودید. این آموزش در پکیج کامل حرف آخر تجربی ، پویا نمایی یا انیمیشن نام دارد. با استفاده از پویا نمایی در پکیج کامل حرف آخر تجربی یادگرفتن مباحث برای شما ده ها برابر آسان تر از شیوه های قدیمی و کلاسیک خواهد شد و نیز سرعت یادگیری نیز افزایش پیدا می کند و همانطور که در بالا هم اشاره شد مسیری که با شیوه های معمولی مانند کتاب و کلاس حدود ۹ ماه برای آماده سازی شما زمان نیاز دارد با پک کامل حرف اخر رشته تجربی به ۴ ماه کاهش می‌ یابد. در فروشگاه حرف آخر به شکل درس به درس به بررسی درس های حرف آخر پرداختیم و این بار به شکل کلی پکیج کامل تجربی موسسه حرف آخر را بررسی خواهیم کرد.

پکیج صفر تا صد حرف آخر در کنار مشاوره رتبه برتری ها

هرآنچه در مورد پکیج صفر تا صد موسسه حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید حرف آخر همراه با ده آزمون مبحثی شامل تمام درس های عمومی و اختصاصی است. قبولی در کنکور سراسری کار راحتی نیست و نیازمند دانش و تسلط بالا در همه درس ها است. حرف آخر، برای کمک به دانش آموزان رشته تجربی که قصد قبولی در رشته های دانشگاهی پرطرفدار را دارند، بسته کاملی از آموزش تمام درس های رشته تجربی را آماده کرده است تا در مدت زمان کم و با بازدهی بالا، همه تکنیک ها و الگوهایی که برای جواب دادن به تست های کنکور سراسری نیاز دارند را بیاموزند.
پکیج کامل رشته تجربی با ده آزمون نظام جدید یک بسته آموزشی اختصاصی است که طی آن تک تک درس های مهم کنکور رشته تجربی توسط اساتید خبره هر درس آموزش داده شده است. روش تدریس در این مجموعه خیلی روان است و هر استاد با استفاده از ابزارهایی مانند انیمیشن، تصاویر، داستان سازی و… مفاهیم را از پایه تا انتها تدریس می کند و در حافظه بلند مدت تان ثبت می کند. تدریس اساتید این مجموعه خیلی جذاب است و روند تدریس به شیوه ای است که تا آخر هر درس با انرژی و اشتیاق به یادگیری ادامه خواهید داد.
موسسه حرف آخر با حفظ فرمول ها و مفاهیم به شدت مخالفت می کند. به همین دلیل است که استاد هر درس تعداد خیلی کمی الگوی پایه ای برای حل مسائل به شما آموزش می دهد و بدون حفظ فرمول ها قدرت حل مسائل را پیدا خواهید کرد. بسته کامل رشته تجربی شامل درس های زیست،  شیمی، ریاضی، فیزیک، عربی، دینی، زبان انگلیسی و ادبیات به همراه کتاب کارهای مربوطه است.
به همراه پکیج کامل 0 تا 100 رشته تجربی نظام جدید حرف آخر مجموعه 10 آزمون مبحثی را نیز دریافت خواهید کرد در نتیجه این فرصت را خواهید داشت که پس از مطالعه دروس، خود را مورد محک قرار داده و ایرادات و نقاط ضعف خود را بشناسید. سپس با استفاده از پاسخ نما که در بخش آزمون های مبحثی قرار دارد، شیوه حل سوال مورد نظر را دقیقا مطابق با روش آموزش استاد در بخش آموزشی مشاهده می کنید. با استفاده از این مجموعه کامل آموزش و امتحان، از هرگونه رفت و آمد در بین کلاس های مختلف و پرداخت هزینه های گزاف آسوده می شوید.با تهیه این پکیج دیگر نیازی به هیچ کتاب یا محصول کمک آموزشی دیگری نخواهید داشت.

هر آنچه درمورد پکیج صفر تا صد موسسه حرف آخر

ویژگی های متمایز و ویژه موسسه حرف آخر

ویژگی متمایز بعدی پکیج های حرف آخر، استفاده از الگو به جای تکنیک در آموزش کنکور هست. قبلا در سیستم سنتی آموزش ( و متاسفانه الان در بسیاری از موسسات و آموزشگاه های کنکور رایج ) رسم بر این است که اساتید هر درس، شیوه های منحصر به فرد حل هر سوالات سالیان گذشته کنکور را پیدا کرده و برای حل هر سوال، یک تکنیک خاصی ابداع می کنند. مشکل بزرگ تکنیک این است که فقط برای حل یک سوال می تواند کاربرد داشته باشد. در نتیجه شما برای تسلط بر یک درس نیاز به حفظ کردن تعداد زیادی تکنیک در نیمکره چپ مغز تان دارید که باید طی ۴ ساعت در سر جلسه کنکور، کل تکنیک ها را بتوانید به یادتان بیاورید. ولی اساتید حرف آخر راهکار ویژه ای را اختراع کردند و یک شاه کلیدی را در اختیار شما قرار می دهند به نام الگو، شما با استفاده از الگوهای سرنوشت ساز می توانید تعداد زیادی از سوالات کنکور را حل بکنید، مثلا درس دین و زندگی را که حدودا شامل ۵۰۰ صفحه می باشد، شما صرفا با ۱۴ الگو یاد می گیرید. سیستم آموزشی الگو محور که منحصرا در اختیار موسسه حرف آخر است، یعنی داشتن یک شاه کلید برای باز کردن ۱۰۰۰قفل برخلاف سیستم تکنیک محور که برای باز کردن ۱۰۰۰قفل، ۱۰۰۰ کلید نیاز بود ( این است قدرت حرف آخر).

آموزش کنکور در حرف آخر به وسیله الگو در دو مرحله انجام می گیرد:

۱. ابتدا تمام مفاهیم درسی توسط اساتید حرف آخر از زبان فرمول به زبان تصویر ترجمه شده به شکل تصویرسازی شده وارد نیمکره ی راست مغز داوطلب می شوند.

۲. نیمکره راست مغز بین مطالب وارد شده ارتباطات نامرئی و پنهانی را کشف می کند و همه روابط و مفاهیمی که در ظاهر هیچ ارتباطی با هم ندارند،به یکباره به شکل یک مجموعه پیوسته و مرتبط به هم تبدیل شده و مغز به قانونی می رسد که در حالت عادی خارج از تصور است، قانونی که مادر و همه کاره تمامی قوانین یک مبحث می باشد. این قانون مادر، الگو نامیده می شود.

 در پکیج های آموزشی حرف آخر، در ابتدا از پایه و به شکل مفهومی مباحث بنیادی و پایه ای آموزش داده شده و سپس سوالات کنکوری و تالیفی با همان روند تدریس مباحث و به شیوه آموزش محور ( به گونه ای که همه گزینه ها برای داوطلب تشریح شده و اشتباهات احتمالی داوطلب در حل تست ها مرتفع می شود ) برای داوطلب کنکور حل می شود، تا مطالب به خوبی در حافظه بلند مدت وی تثبیت شود. و همراه با دی وی دی های آموزشی حرف آخر، در کنار آن کتاب های کار که توسط انتشارات حرف آخر تالیف شده اند، که محتوای این کتاب ها همه الگوها و سوالات تستی را شامل می شود، دانش آموز صرفا متمرکز بر یادگیری از طریق دی وی دی و آموزش شده و زمان طلایی اش را صرف جزوه نویسی کنند( بر خلاف کلاس های حضوری!!! ).

ویژگی های متمایز پکیج صفر تا صد حرف آخر با مشاوره رتبه برتری ها

قیمت و ارزش پکیج صفر تا صد موسسه حرف آخر

دوستان و داوطلبان عزیز کنکوری برای اطلاع از قیمت به روز پکیج صفر تا صد و همچنین سایر پکیج های موسسه حرف آخر میتوانید از طریق راه های ارتباطی که در همین وب سایت موجود هست اقدام کنید و با مشاورین ارشد مجموعه تماس بگیرید تا از جدیدترین قیمت ها و تخفیفات موجود مطلع گردید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته یا مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

پکیج های صفر تا صد در موسسه حرف آخر برای همه رشته ها موجود است؟

موسسه حرف آخر رشته های تجربی و ریاضی را به شکل کامل پوشش داده ولی برای رشته انسانی فقط درس های عمومی موجود می باشد که در آینده ای نزدیک پکیج صفر تاصد رشته انسانی نیز آماده خواهد شد.

آیا پکیج صفر تا صد را تهیه کنیم بهتر است یا به شکل تک درس؟

طبیعتا شما عزیزان با داشتن منابع کامل و در قالب برنامه تخصصی که توسط خود اساتید مجموعه تهیه شده پیش روی کنید خیلی نتایج بهتری کسب می کند.

پکیج صفر تا صد شامل تخفیف هم میشود؟

بله قطعا در موسسه در بازه های زمانی و مناسبت های مختلف یک سری تخفیفات روی پکیج ها می باشد که برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد مجموعه از طریق همین وب سایت در تماس باشید تا بیشتر راهنمایی شوید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.