بیست آزمون حرف آخر

موسسه حرف آخر

۲۰ آزمون جامع حرف آخر را به جرات می توان گفت که برای اولین بار در ایران توسط جناب آقای عبدالرضا منتظری و اساتید موسسه کنکوری حرف آخر تهیه و ارائه شده است. محتویات این پکیج کاملا تصویر سازی و شهودی سازی شده است و در قالب الگو و انیمیشن برای داوطلبان این محصول ارائه می شود.

این پکیج جزو یکی از شاخه های اصلی و تاثیرگذار در پروژه ۶۰۴۰ است. همانطور که می دانید ۶۰۴۰ یک بازه زمانی صد روزه بود که در آن به ۶۰ روز آموزش و ۴۰ روز تست زنی پرداخته می شود.

محصول ۲۰ آزمون جامع حرف آخر این امکان را به شما خواهد داد تا اگر تا کنون درس ها را دوره نکرده اید یا به عکس دوره کرده ولی چیزی یاد نگرفته اید پکیج ۲۰ آزمون جامع حرف آخر این آمادگی را به شما خواهد داد تا کاملا مجهز به سر جلسه کنکور بروید.

پکیج ۲۰ آزمون جامع حرف آخر متد مطالعه و تست زنی را در ۲ مرحله قرار است به شما آموزش دهد. این پکیج بیشتر تا یک آزمون، یک شکل یا نماد از کنکور است که به شما این امکان را می دهد تا استرس و اضطراب خود را نسبت به حضور در جلسه کنکور کاهش دهید.

20 آزمون حرف آخر در کنار مشاوره رتبه برتری ها

۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور سراسری در موسسه حرف آخر (نظام جدید)

۲۰ آزمون جامع نظام جدید موسسه حرف آخر با همه آزمون هایی که تا به الان دیده اید فرق دارد، در قدم اول اساتید حرف آخر به بررسی همه نوع تیپ سوالات کنکور از سال ۸۰ تا به امروز کرده اند و شناخت کامل از انواع  سوالاتی که هر ساله در کنکور می آیند دارند ، پس همه سوالاتی که در آزمون کنکور واقعی برای شما طرح میشود پیش بینی و در آزمون های موسسه لحاظ کرده اند .

در کنکور سال ۹۷ ، ۲۰ آزمون حرف آخر در همه درس های اختصاصی و عمومی تطبیق ۹۰% به بالا را با کنکور داشته است و این نشان از هوش بالای اساتید حرف آخر را دارد ، که خداروشکر خیلی از دانش آموزان حرف آخر با در دست داشتن ۲۰ آزمون توانسته بودند به تمامی سوالات کنکور جواب ÷÷ بدهند و همین امر موجب شد که در کنکور ۹۷ تعداد خیلی زیادی از رتبه برتر ها در رشته های مختلف از بین دانش آموزان حرف آخری باشد.

مزایای بیست آزمون موسسه حرف آخر:

بیست آزمون جامع حرف آخر از روی نامش اطلاعاتی را به ما می‌دهد اما به صورت خیلی عمقی تر به معرفی آن خواهیم پرداخت. در بیست آزمون جامع حرف اخر شما در قالب بیست آزمون استاندارد ترین سوالات کنکور برای ۸ درس ادبیات ، عربی ، دینی ، زبان + ریاضی، زیست ، فیزیک و شیمی توسط برترین اساتید کنکور ایران آماده شده است. داوطلب در گام اول در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر آموزش کامل دروس را در ۶۰ روز خواهد دید و اینبار نوبت جمع بندی است که با استفاده از بیست ازمون جامع حرف اخر انجام می‌شود. سوالات پکیج بیست ازمون جامع حرف آخر بیشترین شباهت را با کنکور هر سال دارند و نتابج درخشانی هم با استفاده از آن ها کسب شده است.

داوطلب بعد از اینکه آموزش کنکور در ۲ ماه را تمام کرد برای محک زدن خود که آیا این مطالب که خوانده است مفید بوده یا نه به سراغ بیبست آزمون جامع موسسه حرف آخر خواهد آمد که در نصف روز آزمون را مطابق با استاندارد های کنکور حل می‌کند و یک و نیم روز بعد را فقط به تحلیل و بررسی آزمون اختصاص می‌دهد.

همانگونه که اشاره شد بیست ازمون جامع موسسه حرف اخر از ۲۰ عدد دفترچه تشکیل شده است که برای هر آزمون آن ۲ روز زمان نیاز است. یعنی برای اینکه بیست ازمون جامع موسسه حرف آخر به پایان برسد داوطلب به ۴۰ روز نیاز دارد و خودتان تصور کنید آیا می‌توانید خودتان یا با استفاده از منبعی دیگر در ۴۰ روز بیست بار کل دروس را مرور کنید؟

تفاوت کلیدی۲۰ آزمون موسسه حرف آخر با آزمون های جامع دیگر

تفاوت اول آزمونهای جامع موسسات دیگر با ۲۰ آزمون جامع حرف آخر در تعداد آنهاست که اکثر موسسات فقط ۳ آزمون جامع برگزار می کنند اما حرف آخر با سطح بندی مناسب سوالات و پوشش کلیه انواع تیپ های سوالات ، ۲۰ بار این کار را تکرار کرده و باعث آمادگی کامل شما میشود .

تفاوت دوم در نوع سطح سوالات می باشد. سوالات ۲۰ آزمون به سوالات احتمالی کنکور حرف آخر نیز معروف شده است .دلیل این امر تجربه بالای اساتید حرف آخر در مقوله کنکور و تلاش برای تحلیل کنکورهای سالهای گذشته و ارائه کامل ترین و قوی ترین آزمون ها و تست های کنکوری است که در قالب بیست آزمون نظام جدید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

همچنین بازخوردهایی که از طرف دانش آموزان بعد از انجام بیست آزمون حرف آخر و بعد از شرکت در کنکور سراسری داشته ایم نشان می دهد که گذاشتن عنوان سوالات احتمالی کنکور روی پروژه ۴۰ حرف آخر کار اشتباهی نیست و خود دانش آموزا نیز تطابق بالای سوالات بیست آزمون با سوالات کنکور را سر جلسه کنکور دیده اند و این قدرت حرف آخر و تجربه اساتید حرف آخر را نشان می دهد .

تفاوت بعدی مربوط به پاسخ های سوالات در آزمون ها می باشد که در بیست آزمون نظام جدید حرف آخر برای هر تست از هر آزمون یک پاسخ نما وجود دارد که در این پاسخ نمای تصویری برای هر تست یک درسنامه برای یادآوری مبحث مربوط به همان سوال و تحلیل کامل پاسخ درست و حتی دیگر گزینه های اشتباه و بررسی دلیل درست یا غلط بودن پاسخ ها وجود دارد که باعث مرور و رفع اشکال در همان مبحث مهم می باشد . سایر آزمون های جامع فقط صرفا یک پاسخنامه و یا توضیح سوال در چند خط می باشد که نیاز دانش آموز را برای تحلیل رفع نمی کند .

مزایای 20 آزمون موسسه حرف آخر

اهمیت و جایگاه ۲۰ آزمون موسسه حرف آخر نظام جدید

تصور کنید در آزمون اول از این ۲۰ آزمون در درس های مختلف تعداد تست هایی را اشتباه جواب داده اید و یا به بعضی از تست ها پاسخ نداده اید, خب این تست ممکن است در کنکور سراسری برای شما عزیزان مطرح شود و اگر آن را رفع اشکال نکرده باشید و از آن تست گذر کرده باشید دیگر نمی توان انتظار داشت که به آن تست در کنکور جواب صحیح دهید.

و به دلیل محدود بودن تایم این امکان وجود ندارد که مجدد کلیه مطالب را مرور کنید پس چاره ای کار کجاست؟

به همین دلیل ما به همراه ۲۰ آزمون موسسه حرف آخر پاسخنامه تصویری در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم
که در این پاسخنامه های تصویری تک تک تست های هر آزمون به شکل جداگانه توسط مدرس
همان درس تحلیل و مرور شده است.

پس اگر من در آزمون اول تعدادی تست را غلط پاسخ دهم نیازی نیست مجدد به کتاب های
درسی خود مراجعه کنم و فقط کافیست با مراجعه به پاسخنامه تصویری هر آزمون تک تک
تست ها را رفع اشکال کنند و به سراغه آزمون بعدی بروند.

با این کار ما در هر آزمون ایرادات خود را پیدا کرده و با مشاهده پاسخنامه تصویری آن آزمون
ایرادات بر طرف شده و به آزمون بعدی مراجعه می کنیم.

با این کار وقتی به آزمون ۱۲ به بعد برسیم دیگر تستی برای ما تازگی ندارد و ما مشابه آن
تست را در آزمون های قبلی بارها مشاهده کرده و با قدرت می توانیم به سوالات پاسخ دهیم.

اهمیت و جایگاه 20 آزمون حرف آخر

تطابق سوالات کنکور سراسری با ۲۰ آزمون موسسه حرف آخر

در بین دانش آموزان ۲۰ آزمون حرف آخر نظام جدید به سوالات احتمالی کنکور نیز معروف است.
دلیل این نام گذاری در این بوده که سوالاتی که در این ۲۰ آزمون جامع مطرح می شود میتوان گفت
تطابق بالای ۸۵%  در هر درس را دارد.

در کنکورهای گذشته و با بررسی سوالات کنکور و ۲۰ آزمون حرف آخر مشاهده شده که حتی در بعضی از سوالات گزینه ها هم عوض نشده است و به همین علت این ۲۰ آزمون در بین دانش آموزان از محبوبیت بالایی بر خودار شده است.

یکی دیگر از مزایای پکیج ۲۰ آزمون نظام جدید حرف آخر این می باشد که ما به یک بانک تست دست پیدا می کنیم.بسیاری از دانش آموزان بعد از خواندن همه دروس نگران نداشتن یک منع خوب فقط برای تست زدن و جمع بندی هستند که در این ۲۰ آزمون حرف اخر این اتفاق افتاده و دانش آموز
یک بانک تستی قوی به همراه پاسخنامه تصویری دارد.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

چرا باید از پکیج ۲۰ آزمون جامع حرف آخر استفاده کنم؟

این پکیج دارای ۲۰ آزمون شبیه ساز از کنکور است که شامل همه دروس عمومی و اختصاصی می باشد و حل تمامی سوالات به صورت تصویری توسط استادان موسسه می باشد.

طریقه سفارش این پکیج چگونه است؟

با یکی از شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس بگیرید و پکیج مورد نظرتان را سفارش دهید.

تفاوت این 20 آزمون با ۱۰ آزمون چیه؟

سلام 20 آزمون شبیه ساز کنکور هست که شامل 20 تا آزمونه و در واقع پروژه 40 60هست ، اما 10 آزمون به طور مبحثی هست و نه شبیه ساز کنکور.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.