قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر

قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر را به طور کامل همراه با تخفیفات می توانید مشاهده کنید. در این قسمت فقط قیمت محصولات نظام جدید را مشخص کردیم، در صورت تمایل به مشاهده قیمت همه محصولات به صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید. در آن بخش قیمت کلیه دروس و پکیج های حرف آخر به طور کامل همراه با تخفیف مشخص شده است.

قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر

جدیدترین تخفیف حرف آخر برای محصولات نظام جدید اعمال شده تا دانش آموزان عزیز بتوانند با مقدار هزینه کمتر اقدام به خریداری محصولات نمایند و محصولات مورد نظر خود را در اختیار داشته باشند ، در صورتی که قصد خرید دارید و به دنبال منابع خوب و کم حجم هستید می‌توانید از طریق فروشگاه حرف آخر یا تماس با مشاورین ارشد موسسه اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر

برای دریافت قیمت محصولات نظام جدید آخر در صورتی که قیمت های این بخش بروز نبود، می توانید از طریق شماره تماس های حرف آخر و یا ارسال پیامک به مشاوران ارشد حرف آخر از آخرین قیمت محصولات نظام جدید موسسه با خبر شوید. ما در جدول زیر قیمت محصولات را همراه با اساتید درس مربوطه و همچنین تخفیفی که در حال حاضر دارند را برای شما عزیزان لیست کرده ایم.

عزیزانی که به دنبال منابع نظام جدید هستند تا از طریق مطالعه و تماشای آنها به موفقیت در کنکور دست پیدا کنند می‌توانند با خرید محصولات نظام جدید موسسه حرف آخر که توسط برترین اساتید سطح کشور تهیه و تدوین شده‌اند پله های ترقی و موفقیت را طی نمایند و بتوانند رتبه مد نظر خود را به راحتی کسب نمایند.

تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

سبک آموزش متفاوت در محصولات نظام جدید حرف آخر

حرف آخر با تکنولوژ نوین آموزشی موجب بوجود آمدن تحولی شگرف در یادگیری دانش آموزان گردیده است. با توجه به درگیر نمودن هر دو نیمکره مغز از تمام ظرفیتهای مغز برای فراگیری استفاده می گردد. این تکنولوژی نوین آموزشی در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گرفته و جزو یکی از متدهای موفق در زمینه تدریس محسوب می شود. موسسه حرف آخر با توجه به این مهم که تعداد زیادی از داوطلبان با وجود اینکه تمامی مطالب دروس و منابع را مطالعه نموده اند ولیکن هنگام برگزاری کنکور قادر به استفاده از تمامی دانش و اندوخته های خود نشده و فقط بخشی از آنها را بکار می گیرند. همچنین با بررسی درصد دروس در کارنامه داوطلبان مشخص شد که حدود 80 درصد آنها دروس اختصاصی را زیر 10 درصد تست زده اند. بنابراین استفاده از روشهای نوین تدریس و یادگیری مورد توجه قرار گرفت. تکنولوژی تصویرسازی و انیمیشن مورد استفاده در موسسه حرف آخر یکی از کارآمدترین روشهای تدریس در سطح بین المللی محسوب می شود. موسسه با توجه به این روش تدریس و بهره گیری از اساتید مطرح کنکور در کلیه دروس اقدام به تهیه پکیج های آموزشی منحصربفرد و با کارایی فوق العاده برای دانش آموزان نموده است. روش تدریس موسسه حرف آخر و استفاده از شیوه های نوین آموزشی دارای مزیت های بیشماری نسبت به سایر روشهای تدریس سنتی است.

خرید محصولات حرف آخر نظام جدید با تخفیف بیشتر

در صورتی که تخفیفات در این لیست قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر برای شما مناسب نیست. لازم است با مشاورین حرف آخراز طریق همین سایت در ارتباط باشید تا بررسی کنند که آیا می توانند به شما تخفیف بیشتری بدهند یا خیر. برای مشاوره قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر با شماره های زیر در تماس باشید 09128929049

پکیج های محصولات نظام جدید حرف آخر
پکیج های محصولات نظام جدید حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر شامل چه دروسی می شوند؟

آن دسته از عزیزانی که در نظام قدیم مشغول به تحصیل بوده‌اند و هم اکنون برای شرکت در آزمون سراسری کنکور 1400 قصد دارند تا با استفاده از منابع نظام جدید به انجام این آزمون بپردازند می‌توانند از طریق تماس با مشاورین موسسه حرف آخر از طریق شمارهایی که در سایت موجود است، راهنمایی های لازم را در این رابطه دریافت کنند.

در مقاله ای که به عنوان محصولات نظام جدید حرف آخر ارائه شده دروسی که شامل این پکیج شدند را در ادامه برای شما دانش آموزان عزیز لیست می کنیم. توجه داشته باشید که کلیه دروس را شامل میشوند و موسسه حرف آخر به عنوان بهترین کمک در مسیر کنکور داوطلبان عزیز برای همه دروس پکیج های متنوع و مجزایی تهیه و تنظیم کرده است.

  • قیمت محصولات زیست شناسی نظام جدید حرف اخر
  • قیمت محصولات شیمی نظام جدید حرف اخر
  • قیمت محصولات ریاضی نظام جدید حرف اخر
  • قیمت فیزیک نظام جدید حرف اخر
  • قیمت دین و زندگی نظام جدید موسسه حرف اخر
  • قیمت ادبیات نظام جدید
  • قیمت عربی نظام جدید
  • قیمت زبان انگلیسی نظام جدید

جدول زیر مربوط به لیست قیمت محصولات نظام جدید موسسه کنکوری حرف آخر می باشد:

قیمت زیست شناسی نظام جدید حرف اخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
زیست شناسی دهم290000
زیست شناسی یازدهم390000
زیست شناسی دوازدهم480000
زیست گیاهی340000
ژنتیک360000
پک جامع1860000 با تخفیف 1767000

 قیمت شیمی نظام جدید حرف آخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
مفاهیم شیمی کنکور دهم و زیادهم490000
مسائل شیمی کنکور دهم و زیادهم370000
مفاهیم شیمی دوازهم320000
مسائل شیمی دوازهم240000
پک کامل1420000 با تخفیف 1349000

قیمت ریاضی نظام جدید حرف اخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
ریاضی جامع 1 نظام جدید750000
انالیز و احتمال170000
مقاطع مخروطی120000
هندسه190000
مثلثات20000
پک جامع1270000 با تخفیف 1206000

 قیمت فیزیک نظام جدید حرف آخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
فیزیک دهم خواص ماده90000
فیزیک دهم ادامه270000
فیزیک یازدهم350000
فیزیک دوازدهم580000
پک جامع1290000 با تخفیف 1225000

 قیمت ادبیات نظام جدید حرف آخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
قرابت معنایی150000
آرایه های ادبی110000
تاریخ ادبیات120000
واژگان و املا130000
زبان فارسی140000
پک کامل650000

 قیمت دینی نظام جدید حرف آخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
دینی دهم190000
دینی یازدهم210000
دینی دوازدهم180000
پک کامل580000

 قیمت زبان انگلیسی نظام جدید حرف آخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
زبان گرامر و لغات سال دهم و یازدهم210000
زبان گرامر و لغات سال دوازدهم120000
پک کامل470000

قیمت عربی نظام جدید حرف اخر

نام محصولمدرستعداد جلساتقیمت به تومان
عربی جامع520000
ارتباط با مشاوران حرف آخر
ارتباط با مشاوران حرف آخر

همانطور که مشاهده می کنید تخفیفات در قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر بیشتر برای پکیج کامل های حرف آخر می باشد که هر درسی برای خودش یک پکیج کامل دارد و شما با خرید پکیج کامل محصولات نظام جدید تخفیفات بخصوصی دریافت خواهید کرد.

آیا قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر دستخوش تغییر میشود؟

بله هر ساله 20 الی 30 درصد به قیمت پکیج های حرف آخر اضافه میشود و در بازه هایی هم به مناسبت هایی موسسه تخفیف های فوق العاده ای دارد که شما عزیزان میتوانید از طریق ارتباط با مشاورین سایت از بروزترین قیمت ها و تخفیفات با خبر شوید.

آیا قیمت های مربوط به نظام جدید می باشد؟

بله لیست قیمت ها فقط مربوط به نظام جدید می باشد،شما عزیزان برای آگاهی از قیمت نظام قدیم و پروژه 6040 میتوانید به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید یا با مشاورین تماس بگیرید.

آیا محصولات نظام جدید انتخاب خوبی برای موفقیت در کنکور است؟

دپارتمان حرف آخر با بهره گیری از بروزترین سبک آموزش اقدام به تهیه منابع با کیفیت و کم حجم نموده اند که با برنامه ریزی های صورت گرفته شما را در مسیر درست قرار می دهند تا بتوانید در مسیر درست حرکت کنید و به موفقیت دست پیدا کنید.مشاوران این مجموعه 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.