محاسبات موسسه حرف اخر

موسسه حرف آخر

پکیج محاسبات موسسه حرف آخر اثری خارق العاده ای از استاد عبدالرضا منتظری و صیاد می باشد، محاسبات حرف آخر بسیار کاربردی در درس شیمی کنکور تجربی و ریاضی دارد. شیمی جزو درس های اختصاصی رشته های ریاضی و تجربی بوده و آخرین درسی است که سوالات آن را در دفترچه کنکور می بینید و پاسخ می دهید. در کنکور هر دو رشته تجربی و ریاضی از درس شیمی ۳۵ سوال مطرح خواهد شد که برای پاسخ دادن به آن ها زمان بسیار کمی در اختیار دارید و جواب دادن به هریک از سوالات رتبه و تراز دانش آموز را به شدت تحت تاثیر قرار داده و جابجا خواهد کرد.

مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

هدف استاد منتظری از محاسبات حرف آخر

با استفاده از این آموزشها دانش آموز و داوطلب به راحتی میتواند فقط با یک نگاه کلی به کسر های بزرگ و سرسام آور، جمع و تفریق ها و ضرب و تقسیم های بیشمار و سخت ؛ در زمانی خیلی کوتاه و در حد چند ثانیه بدون حتی نوشتن یک عدد و فرمول روی کاغذ بتوانید به صورت ذهنی پاسخ صحیح را پیدا کرده و زمان را برای سایر سوالات بهینه کنید.مسایل شیمی جزوه آن دسته از مطالبی است که دارای کسر های بسیار زیاد و طولانی و سرسام آور می باشد؛ به این دلیل که در جلسه کنکور نمیتوانید ماشین حساب را همراه خود برد و به ضرب و تقسیم های زیاد مباحسات جواب داد. این کسر ها خیلی زمان بر هم خواهند بود.و تنها غالب شدن بر آن با محاسبات حرف آخر می باشد.

جزئیات درس شیمی و ارتباط آن با محاسبات استاد منتظری؛

همانطور که حتما خبر دارید سوالات مطرح شده در کنکور از درس شیمی به دو بخش مفاهیم و مسائل تقسیم خواهند شد. بخش مسائل و محاسبات مربوط به آن سخت ترین و زمانبرترین قسمت سوالات درس شیمی کنکور را تشکیل خواهند داد. در نگاه اول خواندن سوالات،و به خاطر آوردن فرمول های مربوط آن و حل هر نوع سوال و انجام محاسبات مربوط به آن، آن هم با وجود اعداد بزرگ و غیر رُند و دارای اعشار، بسیار زمان بر بوده و استرس و نگرانی زیادی را متحمل کرده و فشار و استرس جلسه کنکور نیز گذر از تمامی این مراحل را دشوارتر و سخت تر می کند،اما جای هیچ نگرانی نیست چرا که موسسه حرف آخر پکیج آموزشی شیمی محاسبات نظام قدیم را تهیه و آماده کرده است. و این را در نظر داشته باشید که در بسیاری از مواقع دیده شده است حتی باسوادترین دانش آموزان تنها با یک اشتباه کوچک و ریز در جایگذاری روابط استوکیومتری شیمی پاسخ اشتباه و نادرستی را انتخاب می کنند و درصد بسیار پایین و غیر قابل قبولی از درس شیمی کسب می کنند.

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

درمورد پکیج محاسبات حرف آخر چه چیزای می دانید؟

✔ 1-برای اولین بار در دنیا حرف آخر به کمک رتبه برتری های خود و برای اولین بار در ایران عزیزمان ،کشفی که حال خیلی از دانش آموزان و داوطلبان رو خوب کرده و میکنه


 2-اصلا مهم نیست که شما چند سال دارید و در چه مقطعی می باشید،در مقطع راهنمایی هستی یا دبیرستان و یا اصلا ابتدایی،انقدر آگاه باشید که تو هر سنی که هستید،شدیدا به دردت میخوره حتی واجب تر از نان شب


 3-انقدر میدونم و آگاه هستم که همیشه باهاش مشکل داشتی و داری و هر دانش آموزی خواهد داشت،انقدر میدونم که چقدر اذیت شدی تا الان،انقدر آگاهم که چه وقت ها و زمان های رو از دست دادی و تلف کردی ،انقدر آگاهم اگه الان بدونی چی کشفی کردیم و چه پکیجی رو توسط رتبه برتری های موسسه حرف آخر تهیه و آماده کردیم،حالتو خیلی خوب و سرحال میکنه،تا اونجایی که شاید برات قابل باور نباشه،میخوای انرژیتو خالی کنی و جیغ بکشی حتی تو خواب و رویات هم به این نتیحجه نمی رسیدی و فکرش رو نمیکردی، می خوای بدونی داستان از چه قراره؟

ارتباط با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر


***یک کشفی کردیم تو انجام محاسبات،که برای همیشه در هر مقطع و زمانی باشی هر محاسبه ای رو از این به بعد مانند آب خوردن و راحت تر از هر کاری ،فقط توی چند ثانیه و در یک چشم به هم زدن و به مواذات خواندن روی سوا ل جواب رو حلش بکنی؛با افتخار میگم و به خود و همکارانم می بالم ،این کشف به نام موسسه حرف آخر ثبت و به اختراع رسیده است،دپارتمانی که تمام فکر و ذکرش و هدفش دغدغه ها و موفقیت و موانع سر راه دانش آموز می باشد،موسسه ای که تمام تلاش و تمرکزش اینه که دانش آموز از درس خوندن لذت ببرد.

محتوای پکیج محاسبات حرف آخر

جلسه اول: شامل روش معکوس استاد منتظری

جلسه دوم: شامل روش فشره منفی استاد صیادش

جلسه سوم: شامل روش فشرده مثبت و یکان استاد منتظری

جلسه چهارم:شامل ΔH

تماس با مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

تماس با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

برای ارتباط با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر درخصوص؛

مشاوره مرتبط با محصولات حرف آخر

برنامه ریزی تحصیلی رایگان برای دانش آموزان و داوطلبان

برنامه اختصاصی توسط رتبه برتری ها سال های اخیر

مشاورین ارشد موسسه ؛

09128929049 نیما افروزی

09128929049 نیما افروزی

آیا تمام دانش آموزان به محاسبات حرف آخر نیاز دارند؟

هر دانش آموز و داوطلبی در هر مقطعی و در هر شرایطی برای غالب شدن بر سوالات شیمی و بهینه کردن زمان به گونه ای که پاسخ دهی به سوالات در کمتر از 20 ثانیه باشد را به این پکیج نیاز دارند.

آیا رتبه برتری ها محاسبات حرف آخر را پیشنهاد میکنند؟

به دلیل استفاده خود رتبه برتری ها از این پکیج و موفیت به وسیله آن برای هر دانش آموز و داوطلب آن را معرفی کرده و همانند نان شب برای دانش آموز آن را احتیاح می بینند.

آیا محاسبات حرف آخر فقط برای درس شیمی تهیه شده است؟

بله این محاسبات مختص درس شیمی برای دو گروه آزمایشی رشته تجربی و ریاضی می باشد و برای اطلاع کامل شما لازم است که گفت مشابه این پکیج برای درس ریاضی و زیست توسط استاد منتظری تهیه و آماده شده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.