دانلود برنامه ۴ ماهه حرف آخر

موسسه حرف آخر

یکی از مهم‌ترین تشویش های دانش‌آموزان قبل از کنکور، برنامه‌ریزی منسجم است. تعداد زیادی از داوطلبان نمی‌توانند با یک برنامه‌ریزی دقیق خود را برای کنکور آماده کنند. داوطلبانی که تایم کوتاهی تا کنکور دارند معمولا از ادامه مسیر ناامید خواهند شد. اما هر مشکلی یک راه‌حل ساده دارد. برنامه ۴ ماهه کنکور برای دانش‌آموزانی که از برنامه عقب مانده‌اند خیلی مناسب است. موسسه حرف آخر برای همه دانش‌آموزان با شرایط‌های متنوع برنامه‌ها و پکیج‌های متفاوتی ارائه کرده است. برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر برای دانش‌آموزانی تهیه شده است که مدت زمان کمی تا کنکور تایم دارند. ما در این مقاله، این برنامه جامع حرف آخر را همراه با اطلاعات کافی به شما معرفی می‌کنیم.

یکی از بهترین برنامه های مطالعاتی برای کنکور مخصوصا هنگامی که به آزمون نزدیک می شوید و می خواهید جمع بندی کنید، برنامه ۴ ماهه حرف آخر است. هر چه به کنکور نزدیکتر شوید و هر چه تایم شما برای کنکور کمتر باشد ارزش برنامه ۴ ماهه حرف آخر بالاتر می رود و نیاز به استفاده از این برنامه زیاد تر احساس می شود.

دانلود برنامه 4 ماه حرف آخر

برنامه 4 ماهه موسسه حرف آخر

قبل از این که به سراغ معرفی و نیز تحلیل کامل برنامه ۴ ماهه حرف آخر اشاره کنیم ابتدا باید با مزیت های داشتن برنامه مطالعاتی آشنا شوید که ما ابتدا به داشتن یک برنامه مطالعاتی خوب اشاره خواهیم کرد و در نهایت به ویژگی‌ها و تجزیه و تحلیل این برنامه چهار ماهه بیشتر اشاره می کنیم تا با این خدمات بیشتر آشنایی داشته و در اخر اقدام به استفاده از آن کنید. همانصورت که می دانید هر انسانی باید در طول زندگی برای همه کارهای خود یک برنامه ریزی در راستای موفقیت و دستیابی به هدف های خود داشته باشد و چنانچه فردی این برنامه‌ریزی را نداشته باشد و تلاش خود را از روی برنامه انجام ندهد قطعا با شکست رو به رو می شود، اما چنانچه شخصی برای زندگی روزمره و نیز هدف ها و کار های خود برنامه ریزی داشته باشد و طبق این برنامه حرکت کند مسلماً به نتیجه خوبی می رسد و موفقیت خود را تضمین می کند. بنابراین در هر شکل داشتن یک برنامه خوب می تواند در رسیدن به هدف هایتان خیلی مفید باشد، که یک نمونه از این برنامه ها می توانند در راستای موفقیت در تحصیل باشد اگر شما هم دوست دارید در کنکور به رتبه برتری دست بیابید بدون شک داشتن یک برنامه خوب می تواند کمک به زیادی برایتان داشته باشد تا بتوانید از وقت گرانبهای خود به بهترین وجه ممکن استفاده و در آخر درصد تست زنی بالایی را به خود اختصاص داده و رتبه بهتری را کسب نمایید. ما در این بخش تصمیم داریم با یک برنامه خوب و ایده آل که توسط موسسه کنکوری حرف آخر ارائه شده است شما را آشنا کرده و در نهایت برنامه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شماره تماش مشاورین حرف آخر: 09128929049 – 09128929049

برنامه‌ ریزی ۴ ماهه برای قبولی در کنکور سراسری

موسسه حرف آخر برای دانش‌آموزانی که تایم کمی تا کنکور دارند یک برنامه کامل و جامع آماده کرده است. برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر یا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر یکی از کامل ‌ترین برنامه‌ها برای قبولی کنکور در یک مدت زمان کم است. حرف آخر چطور دانش‌آموزان را در ۴ ماه به بهترین وجه برای کنکور آماده می‌کند؟ جواب این سوال خیلی ساده و روشن است؛ استفاده از برنامه‌ریزی دقیق و تکنیک‌های ابداعی. حرف آخر برنامه ۴ ماهه کنکور را در دو بخش کامل تهیه کرده است. قسمت اول شامل موضوعات و مباحث کتاب درسی است. بخش دوم این برنامه را تست زنی و سوال‌های کنکور سال‌های گذشته تشکیل می‌دهد. این برنامه ۱۰۰۰ ساعته در ۴ ماه به شکل زیر دانش‌آموزان را آماده می‌کند.

موفقیت در کنکور تنها در 4 ماه با برنامه 1000 ساعته حرف آخر

یک برنامه کنکوری چه ویژگی هایی مطلوب و مفیدی باید داشته باشد؟

۱- مدیریت زمان : برنامه ای برای کنکور مناسب می باشد که در آن زمان شما را به بهترین شکل تقسیم بندی کنید به گونه ای که هم به مطالب و درس های عمومی و هم به درس های اختصاصی اهمیت داده باشد. اهمیت هر درس باید به اندازه ارزش آن درس باشد. می دانید که زمان در کنکور اهمیت بالایی دارد و حجم مطالعه شما نیز تا حدودی زیاد است.

۲- برنامه ریزی هدفمند: صرف درس خواندن و مطالعه و تلاش موفقیت نمی اورد . شاید تا حدودی شما را به موفقیت نزدیک کند اما موفقیت مدنظر شما را حاصل نمی کند. شما باید تلاش و مطالعه ای از روی برنامه داشته باشید. آن هم نه هر برنامه ای بلکه یک برنامه هدفمند و بر روی اصولی که برای موفقیت موردنظر در کنکور دارید.

۳- جامعیت: یکی از پایه های برنامه ۴ ماهه حرف آخر در نظر گرفتن این مورد می باشد. برنامه کنکور باید شامل همه دروس و اصول مطالعه باشد تا شما را در مسیر خسته نکند.

۴- مرور و جمع بندی: چیزی که ما در برنامه چهارماهه حرف آخر به آن اهمیت داده ایم. هر چه به کنکور نزدیکتر شوید شما نیاز بیشتری به مرور و جمع بندی مفاهیم خوانده شده دارید تا مطالعه مفاهیم جدید و تازه و نخوانده. ارزش مرور و جمع بندی با نزدیک شدن به کنکور نیز بیشتر می شود.

۶ ویژگی مهم‌ و کلیدی برنامه ۴ ماهه موسسه حرف آخر

داوطلبانی که تایم کمی تا کنکور دارند به اندازه کافی دچار سردرگمی و نگرانی هستند. حرف آخر همه سعی خود را کرده است که این داوطلبان را به بهترین وجه برای کنکور آماده کند. یک برنامه ۴ ماهه برای کنکور چه ویژگی‌های باید داشته باشد؟ همه ویژگی‌هایی را که یک برنامه کامل و جامع باید داشته باشد حرف آخر در این برنامه ۱۰۰۰ ساعته جمع‌آوری کرده است. ویژگی‌های برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر به شکل زیر است:

1) دارای بالاترین سطح علمی

حرف آخر برنامه چهار ماهه کنکور را با استفاده از جدیدترین شیوه های آموزشی طراحی کرده است. این برنامه چهار ماهه کنکور دارای بالاترین سطح علمی است. دانش‌آموزان با استفاده از این برنامه نه تنها در ۴ ماه به نتیجه قابل قبولی خواهند رسید بلکه از جدیدترین و عالی ترین شیوه آموزشی نیز بهرمند می‌شوند. برنامه چهار ماهه کنکور حرف اخر با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا یک برنامه‌ریزی کامل در دست دانش‌آموزان قرار می‌دهد. این برنامه کامل به دانش‌آموز و داوطلب کمک می‌کند تا در یک تایم مشخص خود را به بهترین وجه برای آزمون سراسری آماده کند.

۲) برنامه مطالعه کاربردی

حرف اخر یک برنامه ۴ ماهه کامل با برنامه‌ریزی دقیق آماده کرده است. یکی از نکته های مهم در مورد این برنامه ۱۰۰۰ ساعته، حالت کاربردی آن است. این به این معنا است که دانش‌آموز با یک برنامه دقیق و عملی به مسیر ادامه می‌دهد. برنامه طوری طراحی شده است که دانش‌آموز در مدت زمان ۴ ماه بالاترین بازده را داشته باشد.

۳) استفاده از تکنیک‌های ابداعی و رمزگذاری

مدرسان موسسه حرف آخر برای همه درس های عمومی و اختصاصی از تکنیک‌های ابداعی استفاده می نمایند. این متد ها به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا فرمول‌های زیادی را حفظ نکنند. داوطلبان با استفاده از این تکنیک‌ها نه تنها مفاهیم را به نحو مطلوبی یاد خواهند گرفت بلکه نیازی به از بر کردن صدها فرمول نخواهند داشت. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر استفاده از سیستم رمزگذاری است. بعضی از درس ها مفاهیم و مطالبی دارند که دانش‌آموزان به سادگی آن‌ها را یاد نمی‌گیرند. موسسه حرف آخر در این برنامه ۴ ماهه برای حفظ کردن بعضی مطالب از سیستم رمزگذاری استفاده کرده است.

۴) پویانمایی و شهودی‌سازی

دانش‌آموزان و داوطلبانی که از پکیج‌های حرف آخر به همراه برنامه چهار ماهه کنکور استفاده می‌کنند با یک شیوه ای آموزشی جدید آشنا می‌شوند. حرف اخر برای آموزش همه مباحث از تصاویر و انیمیشن استفاده می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که مطالب به شکل بلندمدت در ذهن دانش‌آموز باقی بماند.تصویرسازی و انیمیشن‌‌سازی همه مباحث باعث می‌شود که دانش‌آموز این تصاویر را در نیم کره راست خود ذخیره کند و برای یک مدت طولانی آن‌ها را خاطر خود نگه دارد.

برنامه 1000 ساعته موسسه حرف آخر

۵) مطالعه موازی تمامی دروس

حرف اخر در برنامه چهار ماهه کنکور همه درس های را به شکل موازی تدریس می کنند . به طور مثال، دانش‌آموز در یک روز، دروسی مانند ریاضی، ادبیات و شیمی را در ساعت های مختلف می خوانند . این موضوع باعث می‌شود که داوطلب تنها با یک درس روز خود را سپری نکند. حرف آخر به شکل روزانه برنامه‌های مشخصی را برای دانش‌آموز مشخص می نماید.

۶) بررسی تکنیک‌های سریع تست زنی

دانش‌آموزان می‌توانند تنها در ۴ ماه همه مطالب را یاد بگیرند اما این موضوع فقط ۱۰ درصد راه است. ۹۰ درصد راه برای قبولی کنکور در چهار ماه، تمرین و تکرار و تست زنی است.حرف آخر در این برنامه چهار ماهه، تکنیک‌های سریع تست زنی را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهد. شما یک برنامه ۱۰۰۰ ساعته دارید، این یعنی فقط در ۴ ماه می‌توانید همه مباحث را یاد بگیرید و تست‌های مربوط به هر درس را حل کنید. به نظر شما این برنامه کامل‌ترین برنامه چهار ماهه کنکور نیست؟ ویژگی‌های کلی این برنامه به شکل زیر است:

 • دارای بالاترین سطح علمی
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا در برنامه‌ریزی
 • برنامه‌های مطالعاتی کاربردی
 • رسیدن به سطح علمی مناسب در ۴ ماه
 • استفاده از تکنیک‌های ابداعی
 • استفاده از پویانمایی
 • استفاده از سیستم رمزگذاری برای حفظ کردن برخی دروس
 • استفاده از نقشه راه
 • شهودی‌سازی مطالب
 • بررسی تمام مسائل و نکات کنکور
 • بررسی تکنیک‌های تست زنی سریع
 • مطالعه موازی همه درس ها

قیمت برنامه چهار ماهه حرف آخر

لازم به ذکر است که داشتن برنامه مطالعاتی  لازمه داشتن پکیج های آموزشی و منبع های کمک درسی موسسه حرف آخر است، چون همه برنامه های این موسسه بر اساس پکیج های آموزشی ارائه شده و نمی توانید به تنهایی از آنها استفاده کنید اگر پکیجی و یا منابع درسی از این موسسه تهیه نکرده اید می توانید از طریق لیست قیمت محصولات حرف آخر اقدام به دیدن قیمت ها و در نهایت از طریق فروشگاه خرید خود را انجام دهید و در نهایت با استفاده از شماره تماس فوق با مشاوره ما در ارتباط بوده و قیمت برنامه ۴ ماهه حرف آخر را دریافت و در آخر خرید خود را از طریق مشاوران انجام دهید.

دریافت قیمت و توضیحات در رابطه با برنامه ریزی چهار ماهه این موسسه را می توانید با یک تماس از مشاورین جویا شوید و اقدام به خرید کنید.

دانلود مستقیم برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر

برای دانلود برنامه 4 ماه حرف آخر اینجا را کلیک کنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

اگر فردی که بتواند روزانه ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر در ۴ ماه پرونده صفر تا صد کنکو خود را خواهد بست؟

بله . در صورتی که روزانه ۱۲ ساعت مطالعه کنید با حرف آخر می‌تونید در حدود ۴ ماه کل درس ها رو صفر تا صد آموزش ببینید ، حدود ۷ هزار تست حل کنید و بیشتر از ۵ بار کل درس ها رو مرور کنید.

برنامه 4 ماهه حرف آخر برای کنکور 1400 قابل استفاده است؟

اگه از الان می خواید شروع کنید قطعا پروژه 6040 بهتر و فشرده تر هست چون تایم خیلی کمی مونده ، البته برای کنکور 1400 استفاده از برنامه 1000 ساعته یا 4 ماهه توصیه می شه

آیا برنامه 1000 ساعته حرف آخر برای تمام دانش آموزان قابل استفاده می باشد؟

در جواب باید گفت بستگی به مقدار تایم در اختیار دانش آموز را دارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.