سوالات کنکور سال ۹۹

موسسه حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور ۹۹ حرف آخر بدون شک از قوی ترین پکیج های این مجموعه است که توسط دپارتمان موسسه حرف آخر تهیه و آماده شده است؛ بسیاری از دانش آموزان هستند که در این روزای نزدیک به کنکور دنبال راهی میگردند که مطالبی که از قبل خوانده اند را مرور کنند و مشکلات خود را در هر قسمت کامل رفع کنند؛ ولی خب این کار ساده ای نیست و هیچ کجا همچین منبعی را نمیتوان یافت جز مجموعه حرف آخر.

حرف آخر همیشه سعی در این داشته که داوطلبان هر موقع که تصمیم برای خواندن دروس داشته باشند و بخواهند به رتبه خوبی برسند؛ بتوانند از پکیج های حرف آخر استفاده کنند و حدالامکان بتوانند خود را به رشته های مورد نظر خود نزدیکتر کنید؛ بدون آنکه حسرت این روزهایی را بخورند که از دست داده اند، در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی یکی از بی نظیر ترین پکیج های حرف آخر بپردازیم.

سوالات احتمالی کنکور سال 99 موسسه حرف آخر

چگونگی برگزاری کنکور سراسری سال 99

کنکور ۹۹ با حرف آخر – با توجه به تاثیر معدل در کنکور سراسری ۹۹ در مورد چگونگی برگزاری کنکور سراسری ۹۹ که در این کنکور نیز مانند کنکور سال گذشته ۲ نوع سوال برای داوطلبان متقاضی نظام جدید و نظام قدیم طراحی می شود با این فرق که دانش آموزان می توانند در هنگام ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ در فرم مربوطه نوع نظام آموزشی امتحانی خود را ( قدیم یا جدید ) برای شرکت در کنکور انتخاب کنند و در یکی از نظام های آموزشی جدید یا قدیم برای کنکور شرکت کنند .

بر این اساس در کنکور سراسری ۹۹ یک نوع سوال از کتاب های نظام جدید برای متقاضیان شرکت در کنکور نظام جدید و یک نوع سوال از کتاب های نظام قدیم برای داوطلبان متقاضی کنکور نظام قدیم طراحی می شود .

منبع اصلی طراحی سوالات کنکور سراسری ۹۹ برای متقاضیان شرکت در کنکور نظام جدید ( ۶ – ۳ – ۳ ) کتاب های پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم در برای همه رشته ها می باشد و منبع اصلی طراحی سوالات کنکور سراسری ۹۹ برای شرکت کنندگان در کنکور نظام قدیم کتاب های پایه های دوم و سوم متوسطه و پیش دانشگاهی در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی است.

سوالات احتمالی کنکور ۹۹ موسسه حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور ۹۹ حرف آخر یکی از درجه یک ترین پکیج های حرف آخر است؛ این سوالات در کنکور ۹۷ , ۹۸ تطبیق بالای ۹۰ درصدی در کنکور داشته است؛ دانش آموزان خیلی زیادی بودند که بعد از کنکور ۹۷ ، ۹۸ با ما تماس گرفتن و از تطبیق باورنکردین سوالات احتمالی کنکور خبر دادند ؛مخصوصا در درس ریاضی که ۹۷ درصد سوالاتش عیننا در کنکور تکرار شده بود.

اساتید موسسه حرف آخر با در نظر گرفتن سوالات کنکور در سالهای گذشته و بررسی جز به جز سوالات توانسته اند تشخیص بدهند که کدام سوالات از اهمیت بیشتری برای طراحان سوالات کنکور برخوردار است؛دانش آموزان حرف آخری میتوانند با تهیه کردن این پکیج فوق العاده دیگر استرس از سوالات کنکور نداشته باشند زیرا هر سوالی که قراره در کنکور بیاد رو ما در این پکیج برای شما آورده ایم.

سوالات اختمالی کنکور سال 99 حرف آخر در کنار مشاورین ارشد

چرا باید از سوالات احتمالی کنکور سال 99 موسسه حرف آخر استفاده بکنیم؟

1. کمبود زمان

در روزهای آخر باید مطالعه مطالب جدید را کنار گذاشته و هرچیزی را که تا به حال یاد گرفته اید، جمع بندی و مرور کنید. بهترین شیوه جمع بندی تشریحی خواندن و بعد تست زدن است اما برای برخی از داوطلبان که امکان مرور کل کتاب ها وجود ندارد، با توجه به کمبود زمان، نیاز به مجموعه سوالاتی استاندارد که کاملا شبیه به کنکور باشد، حس می شود.

2. توجه به مهمترین فصل های کتاب

مجموعه تست احتمالی موسسه حرف آخر، مهم ترین و کلیدی ترین سوال ها از فصول مهم را در بر گرفته و آمادگی شما را چندین برابر می کند.

از طریق آشنا شدن با سوالات طرح شده توسط مدرسین مطرح کشور می توانید هدفمند تر درس بخوانید و خود را بطور کامل در شرایط کنکور قرار دهید. با پاسخ دادن به سوالات، با فصول تست خیز و مهم آشنایی پیدا می کنید و در مهم ترین روزهای مانده به کنکور، مجموعه ای از اطلاعات مفید و کاربردی را در ذهن خود طبقه بندی می کنید.

3. آشنایی با تیپ سوالات کنکور

از طریق جواب دادن به پکیج سوالات احتمالی کنکور99، بخش های مهم و غیرمهم کتاب را از هم تفکیک می کنید و می توانید به اسانی تشخیص دهید که هرسال طراحان کنکور روی چه مباحثی بیشتر فوکوس می کنند و تیپ سوالات موردعلاقه آنها چگونه است. با این پک ویژه هیچ داوطلبی دیگر نباید استرسی از بابت انواع تیپ و نوع سوالات کنکور داشته باشد چون حداقل یک بار همگی آنها را قبلا تمرین کرده است!

سوالات احتمالی کنکور 99 موسسه حرف آخر در کنار مشاورین رتبه برتری سال 98

ویژگی های منحصر به فرد سوالات احتمالی کنکور سال 99 موسسه حرف آخر

با خریدن پکیج سوالات احتمالی کنکور حرف آخر، با بسته ای روبه رو می شوید که شامل هم سطح ترین و مشابه ترین سوالات با کنکور سراسری می باشد. با حل سوالات می توانید در سریع ترین زمان ممکن تست بزنید و دانسته های سه سال تحصیلی خود را جمع بندی و در کوتاهترین تایم، مرور کنید.

ما تلاش کرده ایم تا پکیج سوالات، همه بخش های کتاب را پوشش دهی کند و مبرهن است که بر فصول مهم و کلیدی توجه و تمرکز بیشتری شده است که داوطلب در مطالعه و تست زنی آن فصل ها، دقت بیشتری داشته باشد.

این مجموعه تست های احتمالی، حاصل تلاش شبانه روزی اساتید تیم حرف آخر و مشاوران زحمت کش این موسسه است که با جدیت تمام در پی جمع آوری سوالات بوده اند.هدف همگی آنها، آمادگی صد درصدی شما برای کنکور و در پی آن، حاصل شدن موفقیت تان است.

شما با تهیه مجموعه دی وی دی های موسسه کنکوری حرف آخر و تست های احتمالی کنکور سراسری، می توانید کاملا خود را برای جلسه کنکور آماده و موفقیت خود را به شکل صد درصدی تضمین کنید.در دی وی دی های موسسه هرآنچه برای موفقیت شما در دروس تخصصی و اختصاصی لازم بوده است، مطرح شده و بهترین رتبه و درصدها با داشتن این مجموعه طلایی در دست شما قرار خواهد گرفت.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

کنکور سراسری ۹۹ چگونه برگزار خواهد شد ؟

کنکور ۹۹ برای دو گروه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید برگزار می شود و دو نوع سوال در این آزمون بین داوطلبان پخش خواهد شد .

به نظرتون سطح سوالات کنکور 99 چجوری میشه؟

نمی توان پیش بینی کرد که هر ساله سطح سوالات چجوریه ولی همیشه خودتون رو برای یه کنکور سخت آماده کنید.

کنکور 1400 برای هر دو نظام سوال مطرح خواهد شد؟

خیر.صرفا سوالات مربوط به نظام جدید مطرح می شود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.