بهترین جزوه زبان کنکور

موسسه حرف آخر

زبان انگلیسی حرف آخر جز یکی از پکیج های دروس عمومی موسسه حرف آخر میباشد.

زبان انگلیسی یکی از درس های عمومی در کنکور است که از این درس ۲۵ تست می آید که شما داوطلبان عزیر باید به این سوالات در مدت زمان ۲۰ دقیقه جواب دهید.

نکته قابل توجه در این است که شما باید تسلط بسیار بالایی در درس زبان انگلیسی داشته باشید تا بتوانید در مدت زمان تایین شده در کنکور به همه سوالات جواب دهید.

درس زبان انگلیسی را می توان یکی از درس های رتبه آور در کنکور دانست زیرا نسبت که درس هایی مانند دین و زندگی و ادبیات اگر دانش آموز بتواند در این درس درصد بالای ۸۰% بزند در نتیجه کلی کنکور و رتبه او بسیار تاثیر گذارمیباشد.

اما چطوری می توان در درس زبان انگلیسی به درصد بالایی رسید؟؟؟

در پکیج جامع زبان انگلیسی موسسه حرف آخر با تدریس استاد محمودی با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی و الگو سازی توانسته ایم به شیوه ای خیلی آسان و نکته به نکته همه ی مطالب را به شما داوطلبان عزیز اموزش داده ایم.

پکیج جامع زبان انگلیسی حرف آخر همه ی مطالب مثل گرامر و لغات و کلوز تست و درک مطلب را تحت پوشش قرار می دهد.

جزوه زبان حرف آخر

جزوه زبان انگلیسی حرف آخر

جزوه زبان انگلیسی که ما در این بخش به معرفی و تحلیل ویژگی های آن میپردازیم یکی از کاملترین جزوه ها مربوط به زبان انگلیسی موسسه حرف آخر است که از دو بخش جزوه لغات و واژگان حرف آخر و جزوه سال سوم زبان انگلیسی برای امتحانات نهایی تشکیل شده که شما می توانید با تهیه انها به همه ی اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کرده و در کنکور بتوانید به اسانی به سوالات مربوط به این بخش جواب دهید و بهترین نتیجه ی ممکن را به دست بیاورید . می توانید با استفاده از این جزوه زبان انگلیسی در کنار محصولاتی مثل لغات زبان انگلیسی موسسه حرف آخر و گرامر زبان انگلیسی حرف آخر به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کرده و خود را برای به دست اوردن بهترین نتایج ممکن اماده کنید.

ویژگی های پکیج جامع زبان انگلیسی حرف آخر

همه ی اموزشها بصورت انیمیشین سازی و تصویر سازی است

همه ی کلمات و لغات مورد نیاز در کنکور کاملا اموزش داده شده است.

۱۲۰۰ کلمه بصورت تصویری تدریس شده است.

همه ی گرامر ها و درک مطلب ها تدریس شده است.

می توانید با تهیه جزوه زبان انگلیسی موسسه حرف آخر به همه ی اطلاعات مورد نیاز برای یادگیری بخش های متنوع زبان انگلیسی دست پیدا کنید.با استفاده از این جزوه دیگر نیازی به نت برداری و نکته برداری از صحبت ها و اموزشهای استاد محمودی را نخواهید داشت چون همه ی اطلاعات مورد بحث موجود در این پکیج در جزوه زبان انگلیسی گنجانده شده است تا شما بتوانید نهایت استفاده را از تایم و وقت خود ببرید .نیز در این جزوه همه ی تست های موجود در دی وی دی های زبان انگلیسی موجود است که شما میتوانید به اسانی برای آزمودن سطح اطلاعات خود به حل آنها مشغول شوید. شما می توانید برای تهیه و استفاده از این محصولات به بخش فروشگاه حرف اخر مراجعه فرمایید.

با استفاده از زبان انگلیسی حرف آخر همراه با برنامه مطالعاتی حرف آخر برای کنکور 98 به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید و بتوانید در کنور در درس زبان انگلیسی به بالا ترین درصد ممکن را کسب کنید . همچنین میتوانید برای تهیه جزوه زبان انگلیسی به بخش دانلود همه ی جزوات حرف آخر مراجعه کرده و از دیگر جزوات مربوط به درس های دیگر نیز بر اساس نیاز خود استفاده کنید .علاوه بر اینکه می توانید به طور رایگان از این جزوات استفاده کنید از مشاور حرف آخر نیز می توانید بهره برده و همه ی مشکلات خود را رفع کنید.

ویژگی های جزوه زبان حرف آخر و تکنیک های آن از زبان نیما افروزی

درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر

پکیج درک مطلب زبان انگلیسی را می توان یکی از مهمترین قسمت های زبان انگلیسی دانست که با اموزش منحصر به فرد استاد محمودی مثل همه ی پکیج های موسسه حرف آخر بطور تصویر سازی و انیمیشن سازی می باشد.

درس زبان انگلیسی در کنکور دارای ۲۵ تست است و ضریب این درس ۲ می باشد و در قالب گرامر,لغات, درک مطلب و کلوز تست می باشد.دانش آموزان عزیز در بسیاری از موارد درحل تست های درک مطلب و کلوز تست دچار مشکلات بیشتری نسبت به دیگر مباحث زبان انگلیسی می باشند.نکته قابل توجه این است که تعداد ۸ تست از درک مطلب و تعداد ۵ تست از کلوز تست طرح می شود.این به این معنا است که از ۲۵ تست زبان انگلیسی ۱۳ تست مربوط به همین دو مبحث می شود و تقریبا ۵۲ درصد را به خود اختصاص می دهند که این نشان دهنده اهمیت بالای این دو مبحث می باشد.

ما در پکیج درک مطلب زبان حرف آخر با اموزش استاد محمودی و با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی همه نکته ها را بصورت انیمیشن و تصویر سازی اموزش داده ایم تا داوطلبان همه ی مطالب را به بهترین وجه ممکن یاد بگیرین و بتوانید به سوالات این قسمت در کنکور جواب درست دهید.

استاد محمودی در پکیج جامع زبان انگلیسی موسسه حرف آخر به شما الگوهایی یاد می دهد که با استفاده از این الگوها در کمترین تایم می توانید به سوالات جواب دهید.

گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر

در پکیج زبان موسسه حرف آخر استاد محمودی با استفاده از انیمیشن سازی و داستان سازی همه ی لغات موجود در زبان انگلیسی را بطور کامل اموزش می دهد.

نکته ای که در لغات زبان انگلیسی در کنکور باید به آن توجه داشت این است که از ۲۵ تست زبان انگلیسی8 تست و تقریبا ۳۳/۳۳ % مربوط به لغات است که در بعضی از تست ها بطور ترکیبی و با تلفیق گرامر همراه است.پس اگر داوطلبی بخواهد به همه ی سوالات لغات زبان جواب درست بدهد.
علاوه بر تسلط کامل بر روی لغات باید بر روی گرامر هم این تسلط را داشته باشد.

زبان کنکور با استاد محمودی در کنار مشاورین رتبه برتری حرف آخر

موسسه حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر را می توان بهترین موسسه در رابطه با تولید محتوای آموزشی و کنکوری به طور لوح فشرده دانست.
موسسه حرف آخر با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در ضمینه تولید محتوا برای کنکور رشته های تجربی و ریاضی فیزیک توانسته با ابداع متدهای جدید آموزشی و استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی در این مسیر دشوار در کنار داوطلبان باشد. در موسسه حرف آخر همه ی مباحث درسی و نکات کتاب های درسی بصورت تصویر سازی و انیمیشن سازی اموزش داده می شود.

در شیوه های آموزشی حرف آخر از فرمول های مشکل و زیاد برای حل تست های کنکور استفاده نمی شود. بلکه ما در موسسه حرف آخر با استفاده از الگو سازی یک راه کارآمد و شاه کلید اصلی حل تست های کنکور را در دست داوطلبان قرار می دهیم. آن چیزی که دی وی دی های حرف آخر را از دیگر موسسات متمایز کرده نیز استفاده از انیمیشن سازی و آموزش تصویری و در کنار آن استفاده از الگو های بسیار کمتر نسبت به فرمول های زیاد در هر درس می باشد. استفاده از این دو شیوه در کنار هم باعث افزایش راندمان یادگیری در زمان کمتر و بازدهی بیشتر می شود,در همه ی پکیج های حرف آخر اساتید در ابتدا تدریس می کنند و بعد از تدریس با معرفی الگو همه ی تست های کنکور های گذشته و تست هایی که احتمال دارد در کنکور های سال های قبل بیاید را برای شما عزیزان با همان الگو حل و همه ی نکته های آن را به شما می گویند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

ضریب درس زبان انگلیسی در کنکور چقدر است؟

ضریب دو درس زبان و عربی در کنکور 2 است.

پخش گرامر چند درصد سوالات را در کنکور شامل میشود؟

حدود 5 درصد سوالات زبان شامل گرامر است.

شیوه ی تدریس استاد محمودی چگونه است؟

در پکیج زبان موسسه حرف آخر استاد محمودی با استفاده از انیمیشن سازی و داستان سازی همه ی لغات موجود در زبان انگلیسی را بطور کامل اموزش می دهد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.