کتاب حرف آخر

موسسه حرف آخر

در سایت موسسه حرف آخر به بررسی ویژگی های کتاب کار حرف آخر  میپردازیم این کتاب کار ها شامل سوالات داخل دی وی دی ها و نیز اسلاید های آن ها که به صورت تدریس فوق العاده مدرسین حرف آخر تنظیم شده، چاپ شده است و آماده انتشار به بازار می باشد و می توانید به نحو احسنت از آن استفاده کنید.  کتاب کار همه دروس شامل جاخالی و هم چنین اموزش بی نظیر مدرسین و  اسلاید های آنها است و  شما به اسانی می توانید سوال هایی که در دی وی دی ها مطرح شده است  و یا اساتید آن را مطرح کرده است در این جزوه حرف آخر  بیابید و هم چنین نکته برداری کاهش پیدا می کند و شما به اسانی می توانید همه نکات رو در کتاب کار بیابید.

کتاب کار های حرف آخر

چرا کتاب کار موسسه حرف آخر ؟

باید به این نکته توجه کنید که یکی از سیاست هایی که موسسه حرف آخر دارد این است که داوطلبان را در همه زمینه های درسی دست به قلم کند و آن ها به اسانی بتوانند از جوه های مخصوصی که متعلق به دی وی دی های حرف آخر است استفاده کنند این کتاب کارها شامل سوالات داخل دی وی دی ها و نیز شامل اسلاید هایی که در دی وی دی ها می باشد و نکاتی که استادان گرامی آن را مطرح می کنند است.

کتاب الگو تا رتبه حرف آخر برای زیست حرف آخر خیلی کتاب قشنگی است که برای داوطلبانی که حوصله نکته برداری درسی زیست را ندارند خیلی مفید است و آن ها می‌توانند از این که تا حداکثر استفاده ی خود را بکنند. اساتید جزوه حرف آخر را به نحو احسنت منتشر کرده و کمک فراوانی را در زمینه زود رسیدن به هدف برای داوطلبان کنکوری را کرده اند. داوطلبان می توانند با این  کتاب کارها و دی وی دی ها که همه آن ها در کمترین تایم بهترین نتیجه را  می دهند آشنا شوند  و شاهد عالی ترین نتیجه  در کنکور خود باشند و بتوانند بهترین نتیجه را بگیرنند. کتاب کار  نبض زیست دوم و سوم بسیار کتاب کارهای جالب و خواندنی است که این نیز بسیار برای داوطلبان مفید است که  نکته برداری را بسیار کم میکند بسیار آنها را در موضوع یادگیری کمک می‌کند  و موجب می شود که در کوتاهترین تایم ممکن به بالاترین بازدهی برسند. از داوطلبان کنکوری خواهشمندیم که به هیچ وجه به عنوان یک جزوه کامل کلاسی به این جزوه ها نگاه نکنید بلکه به عنوان جزوه هایی که داوطلبان را در یادگیری یاری می کند و مکمل پکیج ها است نگاه کنند. شما می توانید جزوات موسسه حرف آخر را دانلود کنید و لذت ببرید و می توانید برای مشاوره با مشاوران رتبه برتر موسسه حرف آخر با شماره های زیر تماس گرفته و در مورد برنامه‌ریزی خود با آن ها مشورت کنید.

کتاب کار های موسسه حرف آخر در کنار مشاوره و برنامه ریزی رتبه برتری ها

کتاب کار موسسه حرف آخر در پکیج درس فیزیک و شیمی حرف آخر و دروس عمومی

این کتاب کارها هم شامل سوالات داخل پکیج و الگوها و شکل های داخل پکیج است. کتاب کار حرف آخر در ایام جمع بندی خیلی به داوطلبان کمک می کند که مرور به طور بازیابی رو انجام بدهند و فقط این کتاب کارها را به برنامه درسی بیاورند و فقط جاهایی که مشکل دارند به پک مراجعه کنند.

لیست قیمت کتاب کارهای نظام جدید موسسه حرف آخر

 در کتاب کارهای حرف آخر، نکته های مهم و سوال هایی که در پک های آموزشی حل می شود موجود است که شما می توانید زمان دیدن دی وی دی های آموزشی از آنها استفاده کنید. مطالبی که داخل کتاب کارها نوشته شده است توسط مدرسین باتجربه و خبره جمع آوری شده است. وجود کتاب کار موجب می شود که شما همه ذهن خود را منعطف مطالب و نکته هایی کنید که توسط استاد مربوطه اموزش داده می شود. پس آنکه درسنامه توسط اساتید بیان شد می توانید دی وی دی را متوقف کنید و خود شروع به حل سوال کنید پس از آنکه سوال را حل کردید حل سوال را از زبان استاد بشنوید و به ضعف های خود پی ببرید. در واقع کتاب کار حرف آخر به همراه محصولاتش در دست شما قرار می دهد مجموعه باارزشی است که نتیجه تلاش مدرسین است. با وجود کتاب کار حرف آخر می توانید زیر نکته های مهم خط بکشید و سوال های مهم و پرنکته را هایلایت کنید و بعدا به اسانی نکات را مرور و دوباره سوالات پرنکته را حل کنید.

قیمت کتاب کار های نظام جدید موسسه حرف آخر

کتاب تست پلاس موسسه حرف آخر(معجزه حرف آخر)

با تلاش اساتید حرف آخر برای تمام دروس، کتابی با نام تست پلاس حرف آخر منتشر شده است. این کتب جزو جامع ترین منبع تستی محسوب می شوند. در تست پلاس که برای تک تک دروس موجود است تست های منسجم، ترکیبی و استاندارد از جمله ویژگی های سوالات این کتاب است. البته این کتاب فقط به تست محدود نمی شود بلکه اساتید برای مرور، بخشی را به درسنامه ها اختصاص داده اند.

کتاب های تست پلاس موسسه حرف آخر شامل:

نحوه سفارش و استفاده از کتاب کارهای موسسه حرف آخر

همانطور که در ابتدار مقاله گفته شد کتاب کار دروس مختلف همراه دی وی دی های آموزشی ارسال خواهد شد. برای خرید کتاب کار حرف آخر می توانید با مشاوران ارشد حرف آخر در تماس باشید و یا از طریق فروشگاه حرف آخر در لینک (harfeakhr.org )اقدام به خرید کنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

سلام من کتاب الگو تا رتبه ی دوستم رو دیدم به نظرم بدون پکیج هم میشه استفاده کرد و منم میخوام کتابارو سفارش بدم چون دی وی دی ها گرونن. میشه بدون دی وی دی سفارش داد؟

بله میتونید با شماره 09128929049 تماس گرفته و سفارش دهید

چرا باید از کتاب کار موسسه حرف اخر استفاده کنیم؟

یکی از سیاست ها و خدمات ویژه این موسسه ارائه بهترین راه حل ها در راستای موفقیت و بهره مندی از درصد بالای تست‌زنی در کنکور است از این رو برای دی وی دی های آموزشی خود کتاب های کار توسط مدرسین تنظیم شده تا دانش آموزان بتوانند در نکته برداریها از حجم کمتری برخوردار باشند و همچنین با استفاده از کتاب های کار متعلق به دی وی دی های آموزشی که شامل سوالات داخل دی وی دی ها و همچنین سوالات موجود در پکیج ها می باشد دسترسی و استفاده کنند.

آیا فقط میتونم کتاب کارای موسسه رو بگیرم ؟ قیمت کتاب کارا که فقط سوال توشون هست چقده وچجوری باید سفارش بدم؟

برای سفارش محصول مورد نظر با شماره 09128929049 تماس بگیرید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.