۲۰ آزمون حرف آخر

موسسه حرف آخر

۲۰ آزمون مبحثی همه ی درس های موسسه حرف آخر نظام جدید – کنکور سراسری یک آزمون بسیار مهم و سرنوشت ساز می باشد. مخصوصا برای افرادی که هدف مشخصی از ادامه تحصیل دارند و حتما قبولی در رشته یا دانشگاهی خاص برایشان اهمیت دارد.

بنابراین خیلی مهم است که به خوبی خود را برای این مسابقه مهم آماده کنید. به این منظور خواندن کتاب های درسی و کسب دانش کافی در تک تک درس های عمومی و اختصاصی در درجه اول اهمیت قرار دارد.اما تنها مطالعه کافی نیست و باید حتما برای هر درس، حتی درس های عمومی یا درس هایی که ساده به نظر می رسند، به خوبی تمرین کنید.

یک راه خیلی عالی برای محک زدن خود شرکت در آزمون های جامع می باشد. آزمون جامع ده آزمون مبحثی همه ی درس های موسسه حرف آخر نظام جدید در واقع نوعی آزمون شبیه سازی شده کنکور می باشد.مانند کنکور از همه ی درس های عمومی و اختصاصی تست هایی مطرح می شوند که باید در زمان محدود و مشخص به آن ها جواب دهید.

در حالی که بیشتر موسسات آموزشی تنها حدود ۲ تا ۳ آزمون جامع برگزار می کنند، موسسه حرف آخر بسته ۲۰ آزمون مبحثی همه ی درس ها را به شما پیشنهاد می دهد تا با استفاده ز آن بتوانید ۲۰ مرتبه در شرایط کنکور قرار بگیرید و خود را امتحان کنید.

۲۰ آزمون جامع نظام جدید موسسه حرف آخر با همه ی آزمون هایی که تا به الان دیده اید تفاوت دارد، در قدم اول اساتید موسسه حرف آخر به بررسی همه ی تیپ سوالات کنکور از سال ۸۰ تا به امروز کرده اند و شناخت کامل از انواع  سوالاتی که هر ساله در کنکور مطرح می شوند را دارند ، پس همه ی سوالاتی که در آزمون کنکور واقعی برای شما مطرح میشود پیش بینی و در آزمون های موسسه لحاظ کرده اند .

در کنکور سال ۹۷ ، ۲۰ آزمون حرف آخر در همه ی درس های اختصاصی و عمومی تطبیق ۹۰% به بالا را با کنکور داشته است و این نشان از هوش بالای مدرسین موسسه حرف آخر را دارد ، که خداروشکر خیلی از دانش آموزان حرف آخر با در دست داشتن ۲۰ آزمون توانسته بودند به همه ی سوالات کنکور پاسخ بدهند و همین موضوع موجب شد که در کنکور ۹۷ تعداد خیلی زیادی از رتبه برتر ها در رشته های متنوع از بین داوطلبان حرف آخری باشد.

20 آزمون جامع موسسه حرف آخر

ویژگی های اصلی ۲۰ آزمون نظام جدید موسسه حرف آخر

یکی از مهم ترین خصوصیات بسته ۲۰ آزمون مبحثی موسسه حرف آخر تعداد زیاد آزمون های آن نسبت به دیگر موسسات است.

سوالات ۲۰ آزمون مبحثی همه ی درس های موسسه حرف آخر نظام جدید این آزمون ها به طور تالیفی و کاملا منطبق بر استانداردهای کنکور سراسری می باشد. همچنین این سوال ها با توجه به ضریب درس ها و میزان اهمیت آن ها مطرح شده اند و تالیف هر یک از این تست ها با توجه و دقت انجام شده است.

به همین علت است که پک ۲۰ آزمون مبحثی همه ی درس های موسسه حرف آخر محکی مناسب برای اطلاع از درصدهای احتمالی شما در کنکور است.

دومین ویژگی ده آزمون مبحثی همه ی درس های حرف آخر نظام جدید، ۱۵۰ ساعت حل تصویری همه ی سوالات آن است که در هیچ موسسه و مجموعه دیگری مشابه آن را نخواهید دید.

در حقیقت پاسخنامه این آزمون ها برخلاف دیگر پاسخنامه ها های رایج، در توضیحات چند خطی خلاصه نشده است. بلکه برای جلوگیری از سردرگمی داوطلبان، دقیقا همان روش حلی که در قسمت آموزش به مخاطبان آموزش داده شده بود، با همان الگوها و تکنیک ها، برای حل تست های آزمون های مبحثی استفاده می شود.

با استفاده از این ۲۰ آزمون مبحثی همه ی درس های حرف آخر نظام جدید به آسانی نقاط ضعف خود را شناسایی می کند و با استفاده از پاسخ نما یا پاسخ نامه تصویری، به سرعت و به اسانی ایرادات خود را رفع می کنید.

داوطبان نظام جدید می توانند به برای کسب آمادگی بیشتر برای کنکور ۹۸ از پکیج ۲۰ آزمون مبحثی همه ی دروس حرف آخر استفاده کنند و اعتماد به نفس و آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون سراسری و کسب نتیجه عالی را بدست آورند.

با توجه به آنکه آزمون های حرف آخر همه ی مطالب را دربر می گیرند، از پاسخنامه ۲۰ آزمون مبحثی تمام دروس حرف آخر نظام جدید می توان به عنوان منبعی برای مرور و جمع بندی دروس کنکور استفاده کرد.

ویژگی های 20 آزمون جامع موسسه حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

به چه دلیل ۲۰ آزمون حرف آخر؟

اولین تفاوت اصلی که ۲۰ آزمون حرف آخر با دیگر آزمون های سطح کشور دارد در تعداد زیاد آزمون های جامع است، چون داوطلبان در قالب آزمون های جامع میتواند سطح خود را بسنجد ، دانش آموز ۲۰ بار خود را در شرایط کنکور قرار داده است و با انواع سوالات کنکوری خود را امتحان کند ، پس با همه ی حالاتی که قرار است برای شما سوال طرح شود به طور کامل آشنا خواهید شد .

یکی از بهترین ویژگی های آزمون های موسسه کنکوری حرف آخر ، دارای پاسخ نمای کاملا تصویری به جای پاسخنامه است،داوطلب بعد از اینکه در شرایط برگزاری آزمون قرار گرفت و تعدادی از سوالات را به جواب رساند وارد مرحله تحلیل آزمون ها خواهد شد تا همه ی مشکلات خود را شناسایی و برای همیشه ریشه کن کند پس شما ۲۰ بار در شرایط کنکور قرار میگیرید و با کمک پاسخنما همه ی مشکلات خود را برطرف خواهید کرد.

بیست آزمون جامع موسسه حرف آخر:

بیست آزمون جامع حرف آخر از روی نامش اطلاعاتی را به ما می‌دهد اما به طور خیلی عمقی تر به معرفی آن خواهیم پرداخت. در بیست آزمون جامع موسسه حرف اخر شما در قالب بیست آزمون استاندارد ترین سوالات کنکور برای ۸ درس ادبیات ، عربی ، دینی ، زبان و ریاضی، زیست ، فیزیک و شیمی توسط بهترین مدرسین کنکور ایران آماده شده است. داوطلب در گام اول در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر آموزش کامل درس ها را در ۶۰ روز خواهد دید و اینبار نوبت جمع بندی است که با استفاده از بیست ازمون جامع حرف اخر انجام خواهد شد. سوالات پکیج بیست ازمون جامع حرف آخر بیشترین شباهت را با کنکور هر سال دارند و نتابج درخشانی هم با استفاده از آن ها کسب شده است.

داوطلب بعد از اینکه آموزش کنکور در ۲ ماه را تمام کرد برای محک زدن خود که آیا این مطالب که خوانده است مفید بوده یا نه به سراغ بیبست آزمون جامع موسسه حرف آخر خواهد آمد که در نصف روز آزمون را مطابق با استاندارد های کنکور حل می‌کند و یک و نیم روز بعد را فقط به تحلیل و بررسی آزمون اختصاص می‌دهد.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

سلام تفاوت این 20 آزمون با ۱۰ آزمون چیه؟

سلام 20 آزمون شبیه ساز کنکور هست که شامل 20 تا آزمونه و در واقع پروژه 40 60هست ، اما 10 آزمون به طور مبحثی هست و نه شبیه ساز کنکور.


ببخشید این ازمون ها واقعا با کنکور تطبیق دارن ؟

سلام بله کلی تطبیق داشته مخصوصا کنکور ۹۷ که تمام سوالات با کنکور تطبیق داشتن.

سلام ایا این پکیج برای کنکور ۱۴۰۲مناسبه یا تغییر خواهد کرد؟

سلام.بله می توانید برای کنکور هر سالی ازش استفاده کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.