شیمی سال دوازدهم حرف آخر

موسسه حرف آخر

مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر از استاد غلامحسین شیروانی می باشد.درس شیمی در کنکور رشته تجربی دارای اهمیت زیادی است و برای رشته های مهم و پرطرفدار مانند دندان پزشکی، پزشکی، داروسازی و… دارای ضریب ۳ است.

یعنی بعد از درس زیست، شیمی مهم ترین درس اختصاصی رشته تجربی محسوب می شود. به صورت مشابه درس شیمی در رشته ریاضی نقش سرنوشت سازی را ایفا می کند. زیرا ضریب این درس برای بعضی رشته های مهم مانند مهندسی پلیمر، مهندسی شیمی و مهندسی نفت برابر ۳ است و کسب درصد بالا در این درس می تواند باعث قبولی در رشته مورد نظرتان شود.

در کنکور سراسری هر دو رشته ریاضی و تجربی، از درس شیمی ۳۵ تست مطرح می شود. با بررسی سوالات کنکور سال های گذشته، می توان اینطور نتیجه گرفت که سوالات به شدت به سمت مفهومی شدن پیش می روند و برای جواب دادن به هر تست، لازم است بر همه ی مطالب مرتبط با آن تست در فصل ها و کتاب های سال های مختلف مسلط باشید.

اما بیشتر داوطلبان صرفا مطالب را روخوانی و حفظ می کنند و نهایتا طی چند هفته آن ها را از یاد خواهند برد. استاد شیروانی، دبیر خبره زیست و استاد دانشگاه، یکی از اساتید دپارتمان زیست حرف آخر مفاهیم شیمی دوازدهم است که با شیوه ی تدریس جذاب و نوین، همه ی مفاهیم کتاب شیمی دوازدهم را طی چند ساعت به صورت کامل و دائمی به شما یاد می دهد.

درس شیمی مسائل سال دوازدهم موسسه حرف آخر نظام جدید

شیمی حرف آخر ارائه بهترین و عالی ترین شیوه ی آموزشی در ایران توسط یکی از خوش نام ترین مدرسین شیمی در ایران،استاد شیروانی یکی از مشهورترین مدرس درس شیمی و از طراحان سوالات کنکور در سال های گذشته است. شیوه ی جدید آموزشی شیمی دوازدهم حرف آخر (الگو و انیمیشن) برای اولین بار توسط استاد آقای دکتر شیروانی ارائه شده است، داوطلبان نظام جدید نیاز به یک شیوه ی جدید اموزشی دارند که به آسانی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و با تهیه و در اختیار داشتن پکیج های آموزشی استاد شیروانی به اسانی میتوانند به سوالات کنکوری جواب دهند.

مسایل شیمی سال 12 حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

درس شیمی بخش مفاهیم سال دوازدهم موسسه حرف آخر

شیمی مفاهیم دوازدهم حرف آخر که در این بخش به معرفی بیشتر آن می پردازیم یکی از درس های تخصصی حرف آخر است که ما توانسته ایم با استفاده از دانش و اطلاعات خیلی زیاد استاد شیروانی به تهیه و ضبط آن بپردازیم و اطلاعات زیادی را درباره خصوصیات و ویژگی های درس شیمی در کنکور در اختیار شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز قرار دهیم .

درس شیمی حرف آخر را می توان یکی از کامل ترین و بهترین منابع آموزسی در کل کشور دانست که ما به جمع اوری و عرضه آن برای کمک شما داوطلبان عزیز می پردازیم تا شما بتوانید با استفاده از این پکیج موسسه حرف آخر بهترین نتایج و درصد ممکن را در درس شیمی کنکور کسب کنید.

شیمی حرف آخر یکی از باارزش ترین و کامل ترین بحث های موجود در بازار است که ما به عرضه و تهیه ان پرداخته ایم تا بتوانیم به دانش اموزان در راه رسیدن به موفقیت های خود کمک کنیم و به یک پشتوانه علمی برای آنها تبدیل شویم . مفاهیم شیمی دوازدهم حرف اخر که ما به تهیه ان پرداخته ایم نیز یکی از مطالب بسیار مهم درس شیمی می باشد که درصد بالایی از سوالات کنکور از این بخش خواهد آمد و دانش آموزان می توانند با زدن سوالات موط به این بخش به درصد بالایی را در درس شیمی کسب کنند . شیمی را می توان یکی از دروس پر اهمیت رشته تجربی دانست که نیاز به دقت و نگاه ویژه ای از طرف داوطلبان کنکور است.

در کشور ایران برای رسیدن به موفقیت از راه تحصیل داوطلبان باید از عهده کنکور سراسری بربیایند تا بتوانند در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند .امروزه سختی های مربوط به کنکور و دروس آن به یک معضل برای داوطلبان تبدیل شده است که موسسه کنکوری حرف اخر برای حل این مشکل دست به طراحی روش آموزش جدیدی زده است تا داوطلب بتوانند به آسانی خود را برای کنکور آماده کنند .

یکی از دروس مهم کنکور رشته تجربی و ریاضی شیمی است که ما در این بخش یه تجزیه و تحلیل مباحث مربوط به مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر میپردازیم تا شما بیشتر با روش آموزشی موسسه کنکوری حرف آخر اشنا شده و از این محصولات بی نظیر نهایت استفاده را ببرید.

مفاهیم شیمی سال 12 حرف آخر

مزایای پکیج شیمی دوازدهم حرف آخر  نسبت به سایر موسسات

همانطور که می دانید برای موفقیت و کسب رتبه ی برتر کنکور و قبولی در رشته های مانند پزشکی، دندان و دارو باید در درس شیمی درصد بالای ۶۰ را کسب کرده، اما بسیاری از داوطلبان همیشه با محاسبات مسئله های سخت مشکل داشته اند و نتوانسته اند راهی برای عبور از این مشکلات پیچیده پیدا کنند، اما استاد شیروانی برای رهایی داوطلبان از این سختی مجموعه ی آموزشی خیلی مفید و کارآمد را طراحی و تولید کرده اند و به جای به کار گیری و حفظ فرمول های بسیار زیاد و گیج کننده از شیوه ی جدید تدریس با نام الگو سازی و انیمیشن و با استفاده از تکنیک انیمیشن سازی توانسته است این مشکل زیادی از داوطلبان نظام جدید و پایه دوازدهم را حل کنند.

ویژگی های اصلی و کلیدی پکیج شیمی سال دوازدهم حرف آخر

در این پکیج همه ی مطالب از صفر تا صد و با انیمیشن سازی و تصویر سازی توسط استاد شیروانی اموزش می شود و بعد از آموزش همه ی مباحث و معرفی الگو ها همه ی تست های کنکور های گذشته و تست هایی که احتمال دارد در کنکور های سال های گذشته بیاید نیز حل می شود.پکیج شیمی مفاهیم موسسه حرف آخر نظام جدید را می توان جز پکیج هایی نام برد که جزو مباحث پایه ای و بسیار مهم است که بسیار از مطالب مفهومی در این پکیج قرار دارد.

از لحاظ تقسیم بندی قسمت مفاهیم شیمی کنکور را می توان به مفاهیم دهم و یازدهم و مفاهیم سال دوازدهم تقسیم بندی کرد.

شیمی حرف آخر با مشاورین ارشد

(هدیه ویژه)کتاب کار مفاهیم شیمی سال دوازدهم موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در راستای سهولت داوطلبان و مدیریت زمان اقدام به انتشار کتاب­های کار در کنار پکیج های آموزشی کرده که همه ی نکته های تستی با توجه به نیاز داوطلب کنکوری در این کتاب کارها آورده شده است،از این رو داوطلب هیچ نیازی به نکته برداری­ های جدا ندارد ؛ مشکل اساسی داوطلب در خلاصه نویسی دروس است زیرا خیلی وقت گیر و کسل کننده است ؛ این کتاب کار ها در کنار سفارش محصولات شما از طریق فروشگاه حرف آخر به طور کاملا رایگان ارسال میگردد.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

مدت زمان پاسخگویی به سوالات درس شیمی چقدر است؟

دانش‌آموزان باید در مدت زمان ۳۵ دقیقه به ۳۵ سوال شیمی جواب دهند. دانش‌آموزان ۶۰ ثانیه برای پاسخگویی به هر سوال شیمی زمان دارند.

بودجه بندی شیمی تجربی بر اساس چه منابعی میباشد؟

سوالات شیمی کنکور بر اساس منابع نظام جدید است. دانش‌آموزان باید برای کنکور سراسری شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را مطالعه کنند.

بارم بندی درس شیمی 3 در امتحان نهایی چقدر است؟

فصل اول:6/5
فصل دوم:5
فصل سوم:4
فصل چهارم:4/5

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.