نمونه تدریس های حرف آخر

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از برترین تولید کننده های محصولات آموزشی کنکور می‌باشد و هر ساله عده زیادی از داوطلبان با استفاده از تدریس های حرف آخر به رتبه های بسیار عالی دست پیدا می‌کنند که شما میتوانید در مقاله های رتبه برتر های حرف آخر و قبولی های حرف آخر این عزیزان را مشاهده کنید. در ادامه نمونه تدریس های حرف آخر از دروس این موسسه را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا هرچه بیشتر با نحوه تدریس اساتید موسسه آشنایی کامل پیدا کنید. برای دریافت منابع همراه با مشاوره و برنامه ریزی تخصصی رایگان از طریق شماره تماس های همین سایت اصلی حرف آخر می‌توانید اقدام کنید.

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

نمونه تدریس ادبیات حرف آخر

تدریس ادبیات حرف آخر توسط استاد محسن منتظری انجام می‌شود. صفر تا صد ادبیات حرف آخر در ۴۴ ساعت تدریس شده است و در قسمت های زیر می‌توانید بخش هایی از نمونه تدریس ادبیات حرف آخر را به صورت رایگان مشاهده کنید. این نمونه تدریس های ادبیات حرف آخر از اکثر مباحث ادبیات کنکور را پوشش داده است.

با کمک تدریس ادبیات حرف آخر افرادی مانند سجاد علیزاده و تورج جعفری، علیرضا مردانی و… در ادبیات کنکور درصد ۸۰ را کسب کردند و جالب است بدانید سال ۹۷ تورج جعفری در ادبیات درصد ۳۰ را کسب کرد اما در سال ۹۸ و با تدریس استاد محسن منتظری توانست درصد خود را به ۸۰ برساند و جزو نفرات برتر کنکور حرف آخر باشد.

نمونه تدریس عربی حرف آخر

تدریس عربی حرف آخر توسط استاد محمد واعظی مدرس پر مخاطب عربی کشور انجام می‌شود. ویدیو های زیر بخش هایی از نمونه تدریس های حرف آخر و نمونه تدریس عربی حرف آخر می‌باشد که شامل مبحث قواعد و ترجمه می‌باشد. صفر تا صد درس عربی در موسسه حرف آخر همراه با تحلیل و بررسی تست ها فقط در ۲۶ ساعت آموزش داده شده است و با کمک آن افرادی مانند آرمان رنجبر توانست درصد ۱۰۰ را در درس عربی کسب کند و عده زیادی از جمله مانی مرتضوی که توانست بعد ۱۴ سال دوری از کنکور درصد ۹۵ را در درس عربی کسب کند توانستند با عربی استاد محمد واعظی به موفقیت دست پیدا کنند.

سایت مرکزی با مشاورین و رتبه برتری ها چند سال اخیر

نمونه تدریس دینی حرف آخر

درس دینی از خسته کننده ترین دروس عمومی کنکور است. اما صبر کنید!!! اگر شما هم این مشکل را دارید حتما نمونه تدریس دینی حرف آخر را در بخش های زیر مشاهده کنید. داوطلبی که برای اولین باری نمونه تدریس دینی استاد یوسفیان پور را مشاهده کند قطعا تفاوت آموزش تصویری و استفاده از الگو سازی را در این پکیج با سایر منابع آموزشی می‌تواند درک کند. نمونه تدریس دین و زندگی حرف آخر کمک به سزایی به شما خواهد کرد و جالب است بدانید در سال ۹۸ تعداد ۱۵ نفر از داوطلبان موسسه حرف آخر توانستند دینی کنکور را با استاد یوسفیان پور و نمونه تدریس دینی حرف اخر ۱۰۰ بزنند. از جمله این افراد می‌توان به فرناز باقری، سامران ابراهیم پور، علی صالحی، نگار یوسفی، مهدی بختیاری و … که جالب است بدانید به طور میانگین رتبه های برتر فقط در ۷ دقیقه توانستند با دینی استاد یوسفیان پور دینی کنکور را ۱۰۰ بزنند. با تدریس دین و زندگی استاد یوسفیان پور فقط در ۴۸ ساعت آموزش و حل تست بر روی صفر تا صد دینی کنکور مسلط خواهید شد.

نمونه تدریس زبان حرف آخر

اما زبان حرف آخر که یکی از منابع محبوب در جوزه آموزش زبان کنکور می‌باشد و توسط استاد مجتبی محمودی تدریس شده است. مهمترین ویژگی که در نمونه تدریس زبان انگلیسی حرف آخر به چشم می‌خورد عدم نیاز به داشتن اطلاعات خاصی درباره زبان انگلیسی است و داوطلب در هر سطحی که باشد با نمونه تدریس موسسه حرف آخر و نمونه تدریس زبان استاد محمودی به راحتی می‌تواند مطالب را درک کند و متوجه شود. دومین ویژگی که با مشاهده نمونه تدریس زبان انگلیسی حرف آخر می‌توان متوجه شد کامل بودن آن است به طوری که حتی لغات زبان هم در این پکیج آموزش داده می‌شود. صفر تا صد این پکیج در قالب ۴۲ ساعت آموزش و حل تست در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود. با استفاده از نمونه تدریس های زبان انگلیسی استاد محمودی افرادی مانند سجاد علیزاده با درصد زبان کنکور ۸۹ درصد، علی عباس زاده ۹۱ درصد، آرمان رنجبر ۹۳ درصد و … توانستند در کنکور بدرخشند.

مشاورین ارشد و اساتید نخبه ساز موسسه حرف آخر

نمونه تدریس ریاضی حرف آخر

نمونه تدریس های ریاضی حرف آخر که با تدریس استاد عبدالرضا منتظری مدیر عامل موسسه حرف آخر و استاد مهران قاسمی در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌تواند کولاکی در درصد ریاضی کنکور داوطلب ایجاد کند. شعار آموزش در ریاضی حرف آخر که توسط استاد منتظری بیان می‌گردد این است که ” برای یادگیری ریاضی با تدریس ریاضی حرف آخر تنها کافیست ۴ عمل اصلی ریاضی را بلد باشید. ” اما برای اثبات این موضوع بهتر است نمونه تدریس ریاضی استاد منتظری که در قسمت زیر در اختیار شما قرار داده می‌شود را مشاهده کنید. با کمک تدریس ریاضی حرف آخر افراد زیادی از جمله امیر حسین نورالله زاده با درصد ۸۰ ریاضی، مهراد زارع ۹۲ درصد،  علیرضا مردانی ریاضی ۸۳ درصد و … توانستند در کنکور و درس ریاضی بدرخشند.

نمونه تدریس زیست حرف آخر

اما درس زیست شناسی که حیاتی ترین درس در رشته تجربی محسوب می‌شود و دارای ضریب ۱۲ است. داوطلبان حرف آخر در سال ۹۸ با نمونه تدریس زیست حرف آخر و نمونه تدریس های سایر دروس حرف آخر واقعا گل کاشتند و توانستند درصد های فوق العاده ای نیز به دست آورند. جالب است بدانید که با تدریس زیست حرف آخر داوطلب فقط با یک بار مشاهده مانند آن است که ۴ بار زیست را خوانده باشد که به این سبک از آموزش زیست چهار لایه می‌گویند. در نمونه تدریس زیست شناسی حرف آخر با سبک جدیدی از آموزش آشنا خواهید شد که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. در کنکور امسال نیز افرادی مانند سجاد علیزاده با درصد زیست ۹۰، هانا یاری با درصد زیست ۹۵ و خواهر ایشان خانم روژین یاری با درصد ۸۸، محمد صادقی و امیر جهاندیده با درصد زیست ۸۶، علی عباس زاده با ۸۸ درصد در زیست شناسی و … از نتایج درخشان داوطلبان حرف آخر بود.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

نمونه تدریس فیزیک حرف آخر:

فیزیک سومین درس تخصصی کنکور که صد درصد زدن شاید برای افراد زیادی آرزو باشد و بهتر است بدانید در سال ۹۸ هم از هر ۱۰۰ نفر فقط ۴ نفر می‌توانستند فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنند در حالی که با تدریس فیزیک حرف آخر ۵ نفر از داوطلبان موسسه توانستند درس فیزیک را ۱۰۰ بزنند ازجمله این افراد می‌توان به علی عباس زاده و سجاد نوری اشاره کرد و در مورد درصد های بالای ۹۰ در درس فیزیک هم می‌توان به سجاد علیزاده و تورج جعفری با درصد ۹۵ در فیزیک و سایر رتبه برتر های موسسه حرف آخر اشاره کرد. جالب ترین قسمت در تدریس فیزیک حرف آخر آموزش شهودی و مفهومی آن است و در نمونه تدریس فیزیک حرف آخر که در ادامه هم مشاهده خواهید کرد به این ماجرا پی خواهید برد. الگو سازی هم از ویژگی های مهم این پکیج هست که در نمونه تدریس فیزیک استاد کامیار به چشم می‌خورد که داوطلب را از حفظ و یادگیری فرمول کاملا بی نیاز خواهد کرد.

نمونه تدریس شیمی حرف آخر

آخرین نمونه تدریس حرف آخر اختصاص پیدا می‌کند به نمونه تدریس شیمی حرف آخر. درسی که در این موسسه توسط دکتر غلامحسین شیروانی تدریس می‌شود. نمونه تدریس شیمی استاد شیروانی هم مانند سایر نمونه تدریس های موسسه حرف آخر به نوبه خود یک شاهکار است و این موضوع را رتبه های برتر حرف آخر هستند که بیان می‌کنند. افرادی مانند علی عباس زاده با درصد ۹۳ در درس شیمی ، آرمان رنجبر و سجاد علیزاده با ۹۲ درصد در شیمی، محمد صادقی با ۹۰ درصد در شیمی از افرادی بودند که با تدریس شیمی حرف آخر و استاد شیروانی درخشیدند و توانستند بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

نحوه مشاوره تحصیلی در حرف آخر

مشاوره تحصیلی در موسسه حرف آخر هم در کنار تهیه منابع ارائه می‌شود که شامل آشنایی داوطلب با منابع و نحوه استفاده از محصولات حرف آخر است و همچنین برنامه ۴ ماهه و 1000 ساعته حرف آخر. برنامه 1000 ساعته حرف آخر یک برنامه منحصر به موسسه حرف آخر است که کل دروس را همراه با آزمون و  آموزش در خود گنجانده است و برای هر درس توسط استاد مربوطه این برنامه تدوین شده است و داوطلب با کمک این برنامه دیگر دچار سردرگمی نخواهد شد و کامل اطلاع دارد که هرروز چه دروسی باید بخواند، از هر درس کدام مبحث و برای مطالعه آن مبحث چه قدر باید زمان بگذارد.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

قیمت محصولات حرف آخر

قیمت محصولات حرف آخر و از طرفی اطلاع از آخرین تخفیفات موسسه حرف آخر از مطالب پر جستجو می‌باشد و برای یافتن سوالات خود در رابطه با محصولات حرف آخر اینکه هر درس شامل چه پکیج هایی می‌باشد، تعداد پکیج های هر درس، تعداد لوح های هر پکیج، قیمت با تخفیف و اینکه کتاب کار در کنار آن ها ارسال می‌شود یا خیر را در صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مشاهده کنید. یا با مشاورین ارشد همین سایت اصلی در تماس باشید.

نحوه خرید از حرف آخر

برای خرید محصولات حرف آخر از سه روش می‌توانید اقدام کنید که این موضوع را به صورت تصویری هم در صفحه نحوه خرید دی وی دی های حرف آخر آموزش داده ایم. برای خرید از حرف آخر از سه طریق آنلاین، حضوری و تلفنی می‌توانید اقدام کنید.

برای خرید محصولات حرف اخر به صورت آنلاین از سایت حرف آخر: HARFEAKHR.ORG

خرید تلفنی محصولات حرف آخر از طریق شماره تماس های 09128929049_09128929049 به همراه مشاوره و برنامه ریزی رایگان تهیه محصولات توسط مشاورین ارشد حرف آخر آقایان نیما افروزی و نیما افروزی.

خرید حضوری حرف آخر که برای اطلاع از نحوه خرید حضوری و دریافت آدرس و شماره کارت استاد منتظری از طریق شماره های سایت مرکزی حرف آخر که در بالا هم قرار داده شد، می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.