مثلثات استاد منتظری

موسسه حرف آخر

استاد منتظری همه فرمول های مثلثات را کنار گذاشته اند و این مبحث کاربردی ریاضیات را در قالب صرفا یک الگوی شهودی موسوم به “عقربه n- سر” پایه ریزی کرده است. این پکیج برای آن دسته از داوطلبانی که می خواهند با شیوه آموزشی حرف آخر آشنا بشوند، به عنوان هدیه و با تخفیف ویژه 60 درصدی درنظر گرفته شده است. و ترکیب توابع رو با یک الگوی ماشین حل می کند
تعداد سوالات کنکور ۹۹ از مجموع مباحث این پکیج: 4 سوال به شکل مستقیم (رشته تجربی) بوده است.

می‌توان گفت مهم ترین مطلب ریاضی کنکور، مثلثات است. زیرا که در بیشتر مباحث ریاضی مانند ، معادله و نامعادله ، تابع ، حد با آن سر و کار داریم. اما این مطلب مهم به علت گستردگی و وجود فرمول های زیاد موجب می‌شود که داوطلبان از آن دوری کنند. امروز در فروشگاه موسسه کنکوری حرف آخر شما را با مثلثات حرف آخر آشنا خواهیم کرد که با استفاده آن می‌توانید مثلثات را با کمترین فرمول در کمتر از ۸ ساعت آموزش خواهید دید و بیشتر از ۱۵۰ تست در این مدت زمان برای شما حل می شود.

مثلثات استاد منتظری در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر

ویژگی های اصلی و کلیدی تدریس استاد منتظری در پکیج مثلثات موسسه حرف آخر :

اگر به دنبال شیوه های زاید هستید و میخواهید برای هر سؤال یک فرمول یاد بگیرید پکیج مثلثات حرف آخر به درد شما نمیخورد زیرا که در مثلثات حرف آخر خبری از این نوع آموزش نیست و کل مثلثات را فقط در قالب چند الگو یاد خواهید گرفت که سوال ها را با استفاده از آنها رگباری و با سرعت میتوانید پاسخ دهید. آموزش شهودی نیز از ویژگی های پکیج مثلثات حرف اخر  و آموزش بهترین مدرس ریاضی ایران است و  در قالب انیمیشن های جذاب هم آموزش برای شما شیرین و جذاب خواهد شد هم اینبار به جای حفظ مطالب آن ها را درک خواهید کرد.

با استفاده از پکیج مثلثات موسسه حرف آخر در ۸ ساعت آموزش کامل را ببینید. اما این ده ساعت صرفا برای آموزش نیست بلکه در این ۸ ساعت علاوه بر آموزش کل تست های ده سال گذشته کنکور و تست های شبیه ساز و تالیفی برای شما حل میشود و کنار آن به هیچ منبع دیگری حتی برای تست نیاز ندارید.

مزایای استفاده از پکیج مثلثات استاد منتظری

۱- آموزش پایه ای و مفهومی مثلثات به شکل شهودی و در قالب فقط یک الگو
۲- عدم نیاز به حفظ و تکرار فرمول های مختلف و فرّار مثلثات
۳- حل همه تست های کنکور سراسری ۱۰ سال گذشته
۴- آموزش تعاملی با حضور استادیار به منظور رفع ابهامات احتمالی
۵- آموزش کامل مثلثات در کمترین زمان ممکن (۱۰ساعت)

مزایای استفاده از مثلثات استاد منتظری

مثلثات استاد منتظری شامل چه مباحثی می باشد؟

در پکیج مثلثات حرف آخر همه مطالبی که در سه سال دهم ، یازدهم و دوازدهم شما  یاد میگیرید به شکل یکجا و فقط در ۸ ساعت به شما آموزش داده میشود. در پکیج مثلثات منتظری از الگوهای زیر استفاده شده است.

  • الگوی مثلث قائم الزاویه : با استفاده از این الگو کل مفاهیم و روابط بین نسبت ها را فقط با یک مثلث یاد خواهید گرفت.
  • الگوی پرتوان : الگوی ترکیبی با معادله ی درجه دو برای توان ۴ و توان ۶ نسبت های مثلثاتی به کار میرود و دیگر نیازی به حفظ کردن روابط نیست.
  • الگوی ضربدر های هم فاز و غیر همفاز : برای پیدا کردن سریع هم ارز یک زاویه در دیگر ربع ها
  • الگوی کلاغ ناقلا برای یک رابطه ی معروف تانژانتی
  • الگوی ترمینال برای روابط مربوط به جمع و تفاضل زاویه
  • الگوی عقربه ی n سر که مخاطب را از شر همه فرمول های معادلات مثلثاتی راحت میکند و مشکل ترین سؤالات را با استفاده از آن میتوان زیر ۳۰ ثانیه جواب داد.
  • الگو ماشین در ترکیب توابع

مثلثات و ترکیب و تبدیل توابع موسسه حرف آخر مناسب چه افرادی می باشد؟

برای استفاده از ریاضی حرف آخر در هر سطحی که هستید حتی بعد از ۱۰ سال خواهان شرکت دوباره در کنکور نیز باشید فقط لازم است ۴ عمل اصلی ریاضی یعنی جمع و تفریق و تقسیم و ضرب را بلد باشید تا بتوانید از این پکیج استفاده کنید.

پس در هر سطحی که هستید چه نظام جدید چه نظام قدیم و یا اصلا فردی که بعد از ۱۵ سال قصد شرکت دوباره در کنکور را دارد و هیچ نوع اطلاعاتی در حیطه ریاضی ندارد می‌تواند از ریاضی استاد منتظری استفاده کند و به نتیجه برسد.

استاد منتظری مدرس ریاضیات حرف آخر

جایگاه و اهمیت درس ریاضی در کنکور پیش رو

ریاضیات از جمله درس هایی است که در عین راحتی بیشتر دانش آموزان خیلی راحت نمیتونن تست هاشو حل کنند، یکی از علت هایی که داوطلبان نمی توانند از پس تست های مثلثات بر بیان، سوال های مفهومی و ترکیبی هستش که فکر میکنند چون فرمولی برای اون تست وجود نداره نمیشه حلش کرد . اما تا هنگامی که با این ذهنیت سراغ مثلثات برید نه تنها از سوال مربوط به این مبحث رو نمیتونید پاسخ دهید ، بلکه سوالاتی که به شکل ترکیبی با مباحثی مثله حد و مشتق و انتگرال می آید دچار مشکل می شوید .

اما فقط خوندن میتونه کافی باشه ؟ خیلیا میخونن علت نتیجه نگرفتنشون چیه ؟ چرا باز بیشتر دانش آموزا نمیتونن بیشتر ریاضی رو بیشتر از ۲۵% بزنن !!! پس فقط خوندن ملاک موفقیت نیست ، استفاده از منابع آموزشی معتبر هم یکی از برترین پارامترهای موفقیت است . موسسات آموزشی فراوانی در سطح کشور هستن حتی چندین ساله دارن مستمر کار میکنن اما باز نتونستن داوطلبان رو به درصدهای بالا برسونن . علت اصلی این میتونه باشه که این موسسات در واقع فقط همان مباحث کتاب های درسی رو در قالب دی وی دی بدون اینکه خلاقیت و نوآوری تو شیوه آموزشی شکل بگیره ، ارائه میدن . در نتیجه بازم بچه ها با انبوهی از فرمول ها و شیوه ها و تکنیک های متنوع مواجه میشن ، که بازم همون آش و همون کاسه …….

حالا چرا موسسه حرف آخر ؟؟ سوال خوبیه … . آیا شما میتونستید یه هنگامی به این تصور برسید که ریاضیات رو بدون فرمول حل کنید! کاری که برای اولین بار در سطح کشور توسط موسسه حرف آخر و استاد خلاق و باهوش آن، استاد منتظری، شکل گرفته است. استاد منتظری همه مباحث ریاضی رو به شکل کاملا انیمیشنی و تصویری کار کرده و برای هر مبحث فقط و فقط یک الگو ارائه داده است.

کنار مثلثات استاد منتظری چه محصولاتی برای دانش آموزان ارسال خواهد شد(به صورت رایگان)؟

در کنار پکیج مثلثات استاد منتظری برای شما کتاب کار مثلثات حرف آخر به شکل کاملا رایگان ارسال خواهد شد که با استفاده از کتاب مثلثات حرف آخر دیگر نیازی به صرف تایم زیاد برای نت برداری نمی‌باشید. البته این کتاب را جداگانه نیز می‌توانید از قسمت کتاب های حرف آخر نیز تهیه کنید.

اما خبر خوب

در کنار پکیج مثلثات استاد منتظری برای شما دو مبحث ترکیب و تبدیل توابع هم به شکل کاملا رایگان ارسال می‌شود که دو تست قطعی کنکور را به خود اختصاص می‌دهد.

با استفاده از پکیج مثلثات و ترکیب و تبدیل توابع حرف آخر شما توانایی پاسخگویی به حداقل ۶ تست کنکور را در ۸ ساعت پیدا خواهید کرد.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

صرفا جزوه مثلثات رو بخونم کافیه یا باید حتما پکیج رو هم بگیرم؟

جزوه مکمل پکیجه و باید باهم باشن زیرا درسنامه و پاسخ تست ها در داخل پکیجه.

پکیج مثلثات حرف آخر را با پخش کننده ویدیو خانگی می‌توان استفاده کرد؟

بله می‌تونید این پکیج رو مشاده کنید.

من الان دانش آموز سال دهم/یازدهم هستم می‌توانم از پکیج مثلثات استفاده بکنم؟

با شماره09128929049 و 09128929049 تماس بگیرید حتما تا راهنماییتون کنن.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.