دانلود رایگان جزوه محاسبات استاد منتظری

موسسه حرف آخر

پکیج محاسبات سریع منتظری را می توان یکی از بهترین پکیج ها در حیطه محاسبات سریع کنکور نامبرد. در پکیج محاسبات سریع منتظری استاد منتظری تصمیم بر آن گرفت که یک شیوه را به دانش‌آموزان آموزش دهند تا برای حل و ساده سازی کسرها نیازی به محاسبه دقیق آنها نباشد و بدون انجام عمل ریاضی بتوانند به جواب محاسبه دست پیدا کنند.

بلاخره انتظارات به پایان رسید و پکیج محاسبه بدون محاسبه حرف آخر آماده شد پکیجی که با اون میتونید مشکلترین محاسبات رو مثل آب خوردن و فقط با نگاه کردن جواب بدید،همانطور که قبلا هم حرف آخر،حرف خود رو به اثبات رسونده بود کسانی که در جریانند میدونند مشکلترین سوالات کاربردهای مشتق رو بدون مشتق گیری، تمام مسائل شیمی رو با سه الگو ، حرکت شناسی رو بدون فرمول و تکنیک و … به سادگی تمام میتوانند جواب بدهند کافیست فقط شروع کنید.

محاسبات سریع عددی استاد منتظری در موسسه حرف آخر

کاردبر پکیج محاسبات عددی استاد منتظری در موسسه حرف آخر

در واقع یکی از کاربردهای مهم پکیج محاسبات سریع منتظری در مبحث مسائل شیمی است.
تعداد زیادی از دانش آموزان مسائل شیمی را به شکلی درست و کامل و بهترین شیوه حل می‌کنند ولی در انتها به یک کسر خیلی بزرگ می‌رسند که برای حل و ساده سازی آهنگ کسر به تایم و اطلاعات ریاضی لازم دارد و از آنجا که در کنکور زمان یکی از بهترین و اولویت دار ترین مباحث است دانش‌آموزان باید به این قضیه به قطب کنند که در تایم خود صرفه جویی بکنند. به همین علت است که استاد منتظری برای اینکه دانش آموزان در ساده سازی کسر ها و یا محاسبات مسائل شیمی دچار مشکل نشوند اقدام به تدریس پکیج محاسبات سریع منتظری را کردند.

پکیج محاسبات سریع استاد منتظری در موسسه حرف آخر با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی شیوه های را یا به شما دانش آموزان عزیز اموزش می دهد که با استفاده از این شیوه ها و بدون استفاده از متدهای ریاضی بتوانید به اسانی و در عرض چند ثانیه به همه کسرها جواب درست دهیم و این عمل موجب می شود مبحث مسائل شیمی را به بهترین شکل ممکن و در تایم کم بتوانید به جواب سوال دست پیدا بکنید.شما دانش آموز کنکوری عزیز که تاحالا در مبحث محاسبات خیلی خیلی مشکل داشتیم و در حل سوالات تایم خیلی زیادی را صرف می کردید می توانید با تهیه پکیج محاسبات سریع منتظری در مدت زمان کم و با استفاده از شیوه های بسیار نوین آموزشی در ساده‌ترین و در کوتاهترین زمان محاسبات را انجام داده و دیگر نگران حل محاسبات نباشید.

حل محاسبات بدون محاسبه کردن به کمک استاد منتظری

پکیج محاسبات استاد منتظری در حرف آخر

تا حالا میدونم خیلی پیش اومده که یک سوال رو حل کردید و همه روابط رو ساده سازی کردید ولی در انتها به یک کسر خیلی بزرگ رسیدید که حتی حوصله نگاه کردن به کسر رو ندارید و بی خیال اون سوال میشید و میرید سراغ سوال بعدی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

استاد عبدالرضا منتظری این مشکل شما رو حل کرده بله حل کرده، فقط با ۵ ساعت آموزش کاری می کنه که مشکل ترین کسرها و محاسبات رو فقط با نگاه کردن بتونید جواب بدید و دیگه از سوالایی که حل کردید و فقط مشکل محاسبه دارید رد نشید و درصد اون سوالو نصیب خودتون بکنید چون واقعا حیفه، برای مثال همه روابط استوکیومتری رو ساده میکنید و فقط به خاطر یک جایگذاری امتیاز اون سوالو از دست میدید، ولی حالا مطمئن باشید این مشکل رو برای همیشه ریشه کن میکنید.

آنچه در این دی وی دی ها خواهید دید :

✔️کشف جدید حرف آخر
✔️ برای اولین بار در دنیا و برای اولین بار در ایران،کشفی که حال خیلی هارو خوب میکنه
✔️ مهم نیست چند سالته،راهنمایی هستی یا دبیرستانی یا ابتدایی،اینو بدون تو هرسنی که هستی،خیلی به دردت میخوره
✔️ انقدر میدونم که همیشه مشکل داشتی،اینو میدونم که چقدر اذیت شدی،انقدر میدونم که چه تایم هایی تلف شد،اینو میدونم اگه بدونی چی کشف کردیم،حالتو خیلی خوب میکنه،تا اونجایی که شاید باور نکنی ،میخوای جیغ بکشی❗️حتی تو خواب و رویات هم فکرش رو نمیکردی❗️ میدونی داستان چیه ⁉️
یک کشفی کردیم تو محاسبه،که واسه همیشه،که واسه همیشه،هر محاسبه ای رو از این به بعد عین آب خوردن، فقط توی چند ثانیه حلش کنی؛با افتخار میگم،این کشف به نام موسسه حرف آخر ثبت اختراع شده،موسسه ای که تمام فکر و ذکرش تشویش های توی دانش آموزه،موسسه ای که تمام سعیش اینه که تو از درس خوندنت لذت ببری.

مزایای اصلی محاسبات سریع استاد منتظری در موسسه حرف آخر

به همانصورت که گفته شد محاسبات سرعت تست زنی شما را بالا می برد. وارد دید وسیعی از ریاضیات و حلیات شیمی می شوید. محاسبات منتظری موسسه حرف آخر سبک الگویی و انیمیشن دارد. شیمی به دلیل اینکه در کنکور زمان کمی دارد نیاز دارد سرعت ما خیلی بالا باشد تا به همه ی سوالات برسیم. مطالب مسایل شیمی مانند استوکیومتری و تعادل و سنتیک و اسید و باز خیلی وقت گیر هستند یکی از دلیلهای وقت گیر بودنشان همین کسرهای طولانی و ممیزی است، خوشبختانه محاسبات استاد منتظری این مشکل را برای همیشه حل کرده است.

مزایای محاسبات سریع استاد منتظری

نحوه امتحان عمل جمع در جزوه محاسبات سریع کنکور استاد منتظری

در جزوه محاسبات سریع منتظری برای انجام عمل جمع و ضرب روش هایی در نظر گرفته شده است که با توجه به آن می توانید بهتر عملیات مورد نظر را انجام بدهید.

آنچه در مورد امتحان عمل امتحان ضرب گفته شد در جمع هم می توانیم به کار ببریم، با این تفاوت که در اینجا کافی است حاصل جمع همه رقم های عددهایی که با هم جمع می شوند را به دست آوریم و با حاصل جمع رقم های جواب نهایی مقایسه کنیم،  هر دو یکسان باشد جمع درست، وگرنه نادرست خواهد بود. در اینجا هم وقتی به عدد 9 رسیدیم به جای آن صفر می گذاریم و هنگامیکه به عددهای دو رقمی رسیدیم، رقم های آن ها را با هم جمع می کنیم، تا در نهایت عددی یک رقمی داشته باشیم. در ضمن مانند امتحان ضرب در اینجا نیز اشتباهات بزرگ پنهان می نماند، اما در مجموع این امتحان تقریب خوبی به دلیل سرعت و سادگی دارد. وقتی از این شیوه برای امتحان استفاده می کنید در همان ابتدای کار عددهای 9 و نیز عددهایی که مجاور هم هستند و می بینید مجموع آن ها 9 می شود را کنار بگذارید تا سرعت کار باز هم بالاتر برود.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری در موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

چگونه پکیج محاسبات استاد منتظری را تهیه کنیم؟

برای سفارش پکیج محاسبات استاد منتظری با شماره 090109411276 تماس بگیرید.

این شیوه برای درس شیمی هم پاسخگو است؟

بله برای تمامی دروس محاسباتی قابل استفاده است.

شیوه اموزش و تدریس حرف اخر چگونه است؟

موسسه کنکوری حرف آخر با استفاده از متد انیمیشن سازی و تصویر سازی مباحث را اموزش می دهد که از جدید ترین متدهای اموزشی در جهان می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.