فیزیک استاد کامیار یا مسعودی

موسسه حرف آخر

یکی از مهم ترین سوالاتی که در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در رابطه با استفاده از محصولات حرف آخر به وجود می آید این می باشد که فیزیک کامیار چگونه است؟ فیزیک کامیار خوب است یا موسسات دیگر؟ فیزیک کامیار یا مسعودی؟ به همین دلیل ما در این بخش به معرفی بیشتر فیزیک حرف آخر میپردازیم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و کارکرد های این درس آشنا شوید و بتوانید با خیال راحت این محصول را تهیه کرده و با استفاده از آن به بهترین اطلاعات و نتایج ممکن دست پیدا کنید.

شما میتوانید با استفاده از این محصول بی نظیر در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از روش های بسیار کارآمد و جذابی بخش های مختلف و سخت درس فیزیک را یاد بگیرید و بتوانید در کنکور به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

استاد کامیار حرف آخر
استاد کامیار حرف آخر

فیزیک استاد کامیار

فیزیک همواره یکی از سخت ترین دروس موجود در کنکور می باشد که هم برای دانش آموزان و هم برای طراحان سوالات کنکور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل آنها باید در یادگیری بخش های مختلف این درس به صورت کاملا دقیق عمل کنند تا بتوانند به بهترین نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنند. فیزیک را میتوان یکی از سخت ترین دروسی دانست که دانش آموزان و داوطلبان کنکور به دلیل داشتن فرمول های زیاد و سخت وقت کمی را برای مطالعه آن در نظر می گیرند، به همین نمیتوانند در کنکور به درصد بالایی از آن برسند و رتبه قابل قبولی را کسب نمی کنند.

به همین دلیل ما ر این بخش به معرفی فیزیک استاد کامیار و اینکه فیزیک استاد کامیار بهتر است یا خیر؟ پرداخته ایم تا به شما عزیزان این اطمینان را بدهیم که شما میتوانید با استفاده و تهیه این محصول از فروشگاه حرف آخر به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید و بتوانید در کنکور به درصد بالایی از درس فیزیک دست پیدا کنید و راه های موفقیت را برای خود هموارتر کنید.

تماس با مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر

بهترین دی وی دی های درس فیزیک

استاد کامیار توانسته است برای تدریس بخش های مختلف فیزیک حرف آخر از روش های بسیار جدید آموزشی استفاده کند تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند به راحتی به یادگیری و آموزش بخش های مختلف آن بپردازند. او در این روش توانسته است با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن به اموزش بخش های مختلف بپردازد ، او همچنین توانسته است فرمول های فیزیک را حذف کند و با الگو های بسیار جامعی که تعداد آنها بسیار کم می باشد به تدریس فیزیک کنکور بپردازد تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به تمامی سوالات کنکور پاسخ دهید و نگرانی از این بابت نداشته باشید و همچنین با روشهای منسوخ شده خسته کننده تدریس فیزیک که در سایر موسسات رایج کنکوری باب شده است، برای همیشه خداحافظی کنید.

شما عزیزانی که با سوال فیزیک کامیار خوب است یا کامیار؟ و سوالات دیگری نظیر فیزیک کامیار یا موسسات دیگر؟ و … مواجه شده اید می توانید با خواندن این مطلب به چگونگی کیفیت بالای تدریس این درس پی ببرید و بتوانید با خیال راحت از محصولات این مدرس مانند فیزیک جامع نظام جدید حرف آخر و فیزیک کامل حرف آخر استفاده کنید و به تمامی سوالات کنکوری فیزیک جواب دهید.

استاد کامیار مدرس فیزیک حرف آخر
استاد کامیار مدرس فیزیک حرف آخر

فیزیک استاد کامیار حرف آخر یا موسسات دیگر

یکی از مهم ترین پرسش های دانش آموزان کنکوری از مشاوران برتر این است که آیا کلاس های آموزشی بهتر است یا دی وی دی های آموزشی که در مقاله ای دیگر به آن پرداخت کرده ایم و به این نتیجه رسیده بودیم که دی وی دی های آموزشی بهتر است (بر اساس گفته دانش آموزان رتبه برتر و مشاوران رتبه پرور) اما پرسش دیگر دانش آموزان که علاوه بر هزینه زمان و انرژی خود را صرف این آموزش خواهند کرد این است که تدریس کدام یک از موسسات بهتر است؟

تکنیک محور بودن یا الگو محور بودن؟

فیزیک موسسه کنکور آسان است که توسط امیر مسعودی تدریس شده بیشتر تکنیک محور می باشد (برای هر نوع سوال تکنیک خاص ) یعنی برای درس فیزیک ممکن است شما بیشتر از ۲۰۰ _۳۰۰ تکنیک یاد بگیرید که دانش آموز علاوه بر هفت درس اساسی دیگر که در کنکور قرار است پاسخ دهد و هر درس کلی مطالب مهم دارد باید چندین نوع تکنیک خاص هم به ذهن بسپارد که این باعث آشفتگی ذهن دانش آموز سر جلسه کنکور می شود و نکته مهم تر اینکه آیا این تکنیک ها سوالات کنکور را که هر ساله هوشمندانه تر طرح می شوند پاسخ می دهند یا نه…!!
اما در موسسه حرف آخر، فیزیک حرف آخر که توسط استاد پیمان کامیار تدریس می شود سعی بر این دارد که تا حد توان تعداد فرمول ها و تکنیک ها را کم کرده و با ساده ترین و سریع ترین الگو ها که بر اساس مفهوم کتاب درسی است سوال هارا به جواب برساند و علاوه بر این که باعث مرتب سازی ذهن دانش آموز و آرامش سر جلسه کنکور می شود باعث مدیریت زمان نیز می شود (که این خود یکی از مهم ترین مقوله ها است).

سایت مرکزی مشاوران برتر حرف آخر
سایت مرکزی مشاوران برتر حرف آخر

یک محوری یا چند شاخه بودن؟

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است چندین نوع آموزش دارد برای دانش آموزان ضعیف متوسط قوی اما دی وی دی های آموزشی حرف آخر یک نوع آموزش دارد که برای هر نوع دانش آموزی مناسب است و حتی ضیف ترین دانش آموز راهم تبدیل به قوی ترین دانش آموز می کند (و این یعنی حرف آخر به تدریس خود اعتماد دارد) و تا کنکور این اعتماد قوی تر شده چون هر ساله این الگو توانسته اند به تمامی سوالات کنکور به طور کامل پاسخ دهند و استاد کامیار همان روز کنکور در رسانه های ملی به تحلیل سوال های کنکور می پردازد که کمتر استادی جرئت چنین کاری را دارد.

تدریس قدیمی یا تدریس به سبک جدید؟

در تدریس های کنکور آسان است همچنان به روش قدیمی تدریس می شود (وایت برد و ماژیک_گچ و تخته)اما در موسسه حرف آخر با به روز ترین متدهای آموزشی تدریس انجام می شود و همین باعث می شود تا دانش آموز علاقه زیادی به درس خواندن داشته باشد و همچنین از انیمیشن و الگو و تصویر سازی در تدریس استفاده می شود که همین نقشه راه باعث نظم بخشیدن به مطالب موجود در ذهن دانش آموز می شود و تصویر سازی باعث می شود مطالب را به بهترین شکل به ذهن بسپارید که این نوع آموزش بیشترین بازدهی و کمترین فراموشی را برای دانش آموز به ارمغان می آورد.

تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

سخن پایانی

شما دوستان عزیز کنکوری جهت آشنایی بیشتر و بهتر با فیزیک موسسه حرف آخر و شیوه های نوین تدریس استاد کامیار و مقایسه آن با سایر موسسات از جمله فیزیک مسعودی میتوانید با مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر از طریق همین وب سایت در ارتباط باشید تا هم برنامه ریزی رایگان درس فیزیک در اختیار شما قرار داده شود و هم اینکه با آگاهی کامل تری اقدام به تهیه پکیج های فیزیک استاد کامیار نمایید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.