دانلود دفتر برنامه ریزی موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

دفتر برنامه ریزی حرف آخر

دفتر برنامه ریزی حرف آخر با مشاورین ارشد و رتبه برتری های حرف آخر

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی دانش آموزان و داوطلبان عزیز و طالب موفقیت . امیدوارم که حال همگی شما ها خوبو خوش باشه و آماده ترین نوع ممکن رو برای رسیدن به هدفاتون و افکارتون برای موفقیت داشته باشید. نیما افروزی هستم مشاور ارشد حرف آخر . امروز با شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز هستیم با یک مبحث واقعا کار آمد که دیدگاه شما و حتی شاید ممکن باشد مسیر شما برای رسیدن به رتبه مورد نیاز خود در کنکور را تغییر بدهد.تعداد زیادی به دنبال دفتر برنامه ریزی موسسه حرف آخر هستند ولی این دفترچه که با نام برنامه قطاری حرف آخر نیز شناخته می‌شود دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

یک برنامه ریزی از اصول و موارد اصلی و کار آمد برای رسیدن به موفقیت در کنکور پیش رو می‌باشد. به این معنا که برنامه ریزی درست برای کنکور مانند یک نقشه راه می باشد که مسیر را برای دانش آموز و داوطلب مشخص می‌کند. بدون داشتن برنامه ریزی اصولی و درست برای کنکور سراسری فقط وقت و زمان دانش آموز تلف و حدر می‌شود و نتیجه مطلوب و قابل قبولی را دریافت نخواهید کرد. برای یک دانش آموز و داوطلب کنکوری زمان از هر چیزی مهم تر و کلیدی تر می‌باشد اما بدون داشتن برنامه ریزی و نقشه راه کل زمان دانش آموز بیهوده و صرف خواهد شد.

مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر

ولی ایراد بزرگی که دانش آموزان کنکوری با آن سرو کار دارند دقیقا در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور می باشد که در اکثر اوقات می خواهند از برنامه سایر داوطلبان استفاده بکنند. برای مثال تعداد زیادی به دنبال برنامه رتبه های تک رقمی مثل 2و ۱ کنکور می باشند و این احساس را دارند که با استفاده از برنامه آن ها می‌توانند به رتبه خوب و عالی همانند او برسند. اما به این نکته توجه بکنید برنامه ریزی برای کنکور سراسر باید کاملا شخصی سازی باشد. هر دانش آموزی استعداد و توانایی و نقاط عطف مربوط به خود را دارد و همچنین با استفاده از آن ها برای کنکور درس می خواند ولی باید مطابق با استعدادهایش و توانای هایش برنامه ریزی بکند. بنابر این بر اساس این گفته ها که شنیدید توجه داشته باشید برنامه ریزی رتبه یک کنکور شاید او را به نتیجه دلخواه و هدف خود رسانده باشد اما این امکان را دارد که برای شما مانند سم باشد و حتی شما را از مسیر اصلی خود خارج بکند.به همین دلیل است که موسسه حرف آخر به کمک اساتید نخبه ساز و رتبه برتری های خود یک برنامه مطالعاتی جامع را برای دانش آموزان تهیه و آماده کرده است.

قسمت اول دفتر برنامه ریزی حرف آخر

مشاورین ارشد و رتبه برتری برای دفتر برنامه ریزی حرف آخر

توضیحات منابع و محصولات موسسه حرف آخر

همیشه منابع کنکور یکی از بزرگترین دغدغه های اصلی و مهم و کلیدی دانش آموزان و داوطلبان می باشد. پیدا کردن و دسترسی به منبع خوب و کار آمد هم یک کار بسیار سخت و دشوار است و اکثر دانش آموزان برای تهیه منابع و محصولات از اشخاصی که قبلا در کنکور سراسری شرکت داشته اند سؤال و پرسجو می کنند اما این کار خود ریسک بسیار زیادی دارد! به این دلیل که منابعی که بقیه دانش آموزان و داوطلبان استفاده کرده اند و به نتیجه هم رسیده اند هیچ تضمین و اطمینانی وجود ندارد که شما را هم راضی کرده و به هدف مورد نظرتون نزدیک کنه.ولی در حرف آخر برا هرکدام از دروس کنکور تدریس ها و آموزش های بی‌نظیر در اختیار داوطلب و دانش آموز قرار می‌ دهد که دانش آموز را بی نیاز از هر منبع و محصول و کتاب و جزوه و کلاس دیگری می‌کند. احتمال دارد برای داوطلب این سؤال پیش بیاید که با استفاده از تدریس و منابع و محصولات و آموزش های های حرف آخر به کتاب درسی نیازمند می شویم؟

همگی ما می‌دانیم طبق گفته ها و داده های سازمان سنجش کتاب درسی منبع اصلی و کلیدی و شاخص برای کنکور سراسری است ،ولی در موسسه حرف آخر دانش آموز به کتاب درسی هم دیگر احتیاجی نخواهد داشت به این دلیل که تمامی کتاب و مطالب و مباحث آن به صورت دقیق و موشکافانه و ظریف بررسی و درمورد آن بحث شده است. به این دلیل می باشد که دیگر شما حتی به کتاب درسی هم نیاز نخواهید داشت.در مجموعه حرف آخر بهترین مدرسین و نخبه ساز های ایران برای هر درس انتخاب شده اند و جذاب ترین تدریس ها را در کنار به روز ترین ابزار دنیا در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند.

قسمت دوم دفتر برنامه ریزی حرف آخر

مشاورین رتبه برتری و ارشد موسسه حرف آخر برای برنامه مطالعاتی

برنامه قطاری موسسه حرف آخر

و اما در اینجا وارد قسمت مهم تر و کلیدی تر برنامه و مشاوره حرف آخر یعنی همان برنامه قطاری موسسه حرف آخر می شویم. یکی از مهم ترین و پرتکرار ترین سؤالاتی که با شنیدن اسم برنامه قطاری در ذهن دانش آموز ایجاد می‌شود این می باشد که چرا این نام را برای آن انتخاب کرده اند؟دلیل اصلی آن هم الگو برداری ظریف و شکل و نوع این برنامه ریزی می باشد. همان طور که در قسمت بالا به ان اشاره کردیم در این برنامه ریزی برخلاف تمامی برنامه ریزی های کنکور دیگر روز برای دانش آموز تعین نشده است که شما باید در این روز باید فلان درس ها را مطالعه بکنید،چراکه کاملا به صورت واگن حجم هر مبحث برای دانش آموز تعین شده و در باکس هایی مختلفی قرار داده شده است.

و اما خوبی و نقطه عطف برنامه قطاری حرف آخر برای دانش آموزان این می باشد که شما دیگر نیازی به ثبت روز ندارید و برنامه ریزی برای شما دیگر یکسان نمی باشد،برای مثلا تمامی دو شنبه ها درس های تکراری مطالعه بکنید. بلکه در آن تنوع زیادی وجود دارد و سطح یادگیری را برای دانش آموز جذاب تر خواهد کرد.در هر واگن از برنامه قطاری موسسه حرف آخر و مشاوره حرف آخر نام درس نوشته شده است و مدت زمانی که باید برای یادگیری آن زمان بگذارید هم معین می باشد و همچنین مقدار حجمی که باید در آن جلسه هم بخوانید نیز معلوم و مشخص شده است.

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

آیا دفتر برنامه ریز موسسه حرف آخر برای همه دانش آموزان قابل استفاده می باشد؟

در جواب باید گفت بله این برنامه برای هر دانش آموزی در هر مقطعی و در هر درجه ای قابل استفاده می باشد البته به کمک مشاورین ارشد که می توانید با آن ها در ارتباط باشید.

برنامه مطالعاتی حرف آخر به چه صورتی می باشد؟

این برنامه که توسط رتبه برتری ها و اساتید نخبه ساز همچون استاد منتظری تهیه و آماده شده است در دو بخش معرفی منابع و برنامه ریزی به صورت قطاری می باشد.

آیا رتبه برتری ها و مدرسین مدرسه برنامه قطاری حرف آخر را تایید می کنند؟

علاوه بر تایید رتبه برتری ها مبنی بر استفاده از برنامه قطاری آنها این برنامه را مانند نان شب برای دانش آموزان می دانند و همچنین مدرسین مدرسه نیز این برنامه را پیشنهاد می کنند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.