دانلود برنامه مطالعاتی حرف آخر

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر همراه با ارائه پکیج‌های آموزشی و محصولات خود، برنامه مطالعاتی نیز به دانش‌آموزان و داوطلبان ارائه می‌دهد. دانش‌آموزان و داوطلبان نیز می‌توانند از همین دقیقه به بعد با یک برنامه‌ریزی منظم خود را برای کنکور سال ۱400 آماده ‌بکنند. حرف آخر با دادن یک برنامه‌ریزی منظم و دقیق و هدفمند برای تمامی درس های نظام جدید، برنامه مطالعاتی در خور داوطلب را ارائه می‌دهد. برنامه مطالعاتی موسسه حرف آخر با نام‌ هایی متفاوتی مانند برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر یا دیگر اسم آن همان برنامه قطاری نیز در بین دانش‌آموزان و داوطلبان معروف می باشد.

برنامه مطالعاتی حرف آخر برای تمامی درس های عمومی و اختصاصی تهیه و آماده شده است. دانش‌آموزان با برنامه مطالعاتی حرف آخر در دو بخش کاملا مجزا که شامل توضیح مباحث و مطالب درسی و تست زنی می باشد خود را برای کنکور سال ۱۴۰۰ آماده خواهند کرد.دانش آموزان می‌توانند با استفاده از برنامه مطالعاتی به راحتی در مدت زمان مناسب و عالی و به صورت دقیق یک برنامه کامل برای کنکور سال ۱۴۰۰ داشته باشند.

مشاور ارشد موسسه حرف آخر

برنامه مطالعاتی حرف آخر چگونه است؟

برخلاف بسیاری از برنامه هایی که در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد برنامه ریزی مطالعاتی موسسه حرف آخر فقط یک دفتر برنامه ریزی ساده و بدون هدف نمی باشد ،که در آن روز های هفته نیز کاملا تعین شده و گفته می شود که هر روز چه درس ها را بخوانید.خیر اصلا قضیه از این قرار نمی باشد.

برنامه ریزی مطالعاتی و مشاوره موسسه حرف آخر یک برنامه کامل و جامع می باشد و هر چیزی که شما به آن نیاز داشته باشید در اختیار دانش آموز و داوطلب قرار گرفته می‌شود. اولین قسمت از برنامه مطالعاتی منابع آن است. که به بررسی آن خواهیم پرداخت . برای مشاهده توضیحات لازم و قیمت منابع و محصولات به بخش لیست قیمت دی وی دی های موسسه حرف آخر مراجعه کرده و برای دریافت قسطی محصولات حرف آخر از طریق 09128929049و 09128929049 با مشاورین ارشد دفتر مرکزی حرف آخر اقدام کرده و در تماس باشید.

سایت مرکزی موسسه حرف آخر

منابع برنامه ریزی مطالعاتی موسسه حرف آخر

قسمت اول؛ برنامه ریزی حرف آخر 

منابع کنکوری معتبر یکی از دغدغه های اصلی تمامی دانش آموزان و داوطلبان می باشد . پیدا کردن یک منبع خوب و عالی یک کار کاملا بسیار سخت و دشوار می‌باشد، اکثرا دانش آموزان برای تهیه منابع از داوطلبانی که قبلا در کنکور سراسری شرکت کرده اند سؤال و پرس و جو می کنند اما ریسک زیادی دارد !به این دلیل که منابعی که بقیه داوطلبان سال های گذشته از آن استفاده کرده اند و به نتیجه رسیده اند هیچگونه تضمینی برای آن وجود ندارد که شما را هم راضی برای استفاده آن بکند. اما در دپارتمان حرف آخر برای تک تک درس های کنکور تدریس های بدون عیب و نقض از طریق بهترین اساتید حال حاضر ایران در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد که داوطلب را بی نیاز از هر گونه منبع دیگری از جمله کتاب کمک آموزشی و جزوه و نیاز به حضور در کلاس نمی باشد. ممکن است برایتان جای سؤال باشد که با استفاده از تدریس های حرفه ای مدرسین موسسه حرف آخر به کتاب درسی نیاز دارید؟یا نه؟

خب همگی دانش آموزان و داوطلبان می دانند طبق گفته های سازمان سنجش کتاب درسی منبع اصلی و مهم برای کنکور سراسری است ولی در دپارتمان حرف آخر دانش آموز به کتاب درسی هم دیگر نیازی پیدا نخواهد کرد چرا که تمامی کتاب و مطالب و مباحث آن به صورت مو شکافی شده و کاملا ضریف و دقیق بررسی و مورد بحث قرار داده شده است. به همین دلیل است که با وجود منابع حرف آخر دیگر َشما حتی به کتاب درسی هم نیاز پیدا نخواهید کرد.

با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر برای برنامه مطالعاتی در تماس باشد

برنامه قطاری از برنامه مطالعاتی؛

قسمت دوم برنامه مطالعاتی همان مشاوره حرف آخر :

اما وارد قسمت مهم و کلیدی برنامه مطالعاتی و مشاوره مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر یعنی همان برنامه قطاری حرف آخر می شویم. یکی از آن دست سؤالاتی که با شنیدن اسم برنامه قطاری در ذهن دانش آموز ایجاد می‌شود این خواهد بود که چرا این اسم را برای این قسمت از برنامه مطالعاتی انتخاب کرده اند؟

دلیل آن همان الگو برداری و شکل این نوع برنامه می باشد. همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم در برنامه قطاری برخلاف سایر برنامه ریزی های کنکور دیگر روز برای آن تعین نشده است تا به شما بگوید در این روز باید این درس ها حالا چه عمومی و چه اختصاصی را بخوانید بلکه به صورت واگن به واگن حجم هر مطلب را برای دانش آموز تعین شده و در باکس هایی مختص به خود قرار دارند.

واگن های قطاری برنامه مطالعاتی حرف آخر

خوبی و بدون دردسر بودن برنامه قطاری حرف آخر این می باشد که دانش آموز دیگر نیازی به تعین روز برای هر درس ندارد و برنامه دانش آموز نیز یکسان نخواهد بود برای مثل تمامی یکشنبه ها درس های تکراری مثل دینی را بخوانید. بلکه در آن تنوع زیادی وجود خواهد داشت و یادگیری را برای دانش آموز جذاب تر خواهد کرد.

در هر واگن مشخص از برنامه قطاری حرف آخر و مشاوره آن توسط رتبه برتری های موسسه نام درس نوشته شده و مدت زمانی که باید برای یادگیری آن وقت بگذارید نیز به طور دقیق تعین شده است و حجمی مشخصی از مطالب که باید در آن جلسه هم مطالعه و برسی کنید معلوم می باشد.

دانلود برنامه مطالعاتی موسسه حرف آخر:

برای دانلود برنامه مطالعاتی حرف آخر کلیک کنید.

منبع : موسسه حرف آخر بهترین و بی نظیر ترین مرجع مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز و تهیه محصولات و پکیج های کنکوری موفقیت آمیز می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

برنامه مطالعاتی حرف آخر شامل چه دانش آموزانی می شود؟

برنامه مطالعاتی موسسه حرف آخر برای تمامی دانش آموزانی که 4 ماه کامل قبل از کنکور زمان دارند برای تمامی رشته ها در تمامی مقاطع قابل استفاده می باشد.

آیا برنامه مطالعاتی حرف آخر قابل اعتماد و معتبر می باشد؟

در جواب باید گفت چون این برنامه توسط دانش آموزان رتبه برتری و نخبه مورد استفاده قرار گرفته و در تهیه ای آن نیز اساتید نخبه ساز و رتبه برتری های موسسه حرف آخر نقش دارند کاملا مورد اطمینان و قابل اجرا می باشد.

برنامه مطالعاتی حرف آخر شامل چند بخش می باشد؟

شامل دو بخش اصلی شامل منابع برنامه ریزی توسط مشاورین ارشد و رتبه برتری و شامل واگن های قطاری برنامه ریزی می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.