شیمی شیروانی مدرس حرف آخر و خرید محصولات

موسسه حرف آخر

دکتر غلامحسین شیروانی مدرس برجسته شیمی حرف آخر که در سال های اخیر لقب سلطان شیمی ایران را به خود اختصاص داده است، برای اولین بار در ایران با ابداع روش های نوین پویا نمایی شیمی، آموزش شیمی ایران را متحول ساخت.

شیمی کنکور با توجه به اختصاصی بودن این درس و تعداد تستی که در کنکور سراسری دارد، به عنوان یکی از دروس با اهمیت قلمداد می‌شود، به ویژه در کنکور رشته‌ی تجربی که ضریب بالاتری دارد و دومین درس پراهمیت می‌باشد. استاد شیروانی در پکیج کامل شیمی حرف آخر با انیمیشن ها، نکته ها، روش ها، الگوها، طبقه بندی کامل مطالب،  تحلیل کامل تست های کنکور از سال 88 تا 99 این مشکل را به طور کامل رفع کرده و به شما قول میدهیم نمیتوانید سوالی پیدا کنید که با روش ها و الگوهایی که در این پک آورده نتوان جواب داد، مطمئن باشید شیمی حداقل 75 درصد به بالا را برای خود تضمین کرده اید که مطمئن باشید با کمی تلاش به بالای 90 درصد هم خواهد رسید.

نحوه تدریس استاد شیروانی مدرس شیمی حرف آخر

همانطور که می دانید اگر مدنظر شما در قبولی دانشگاه رشته هایی جون پزشکی و دندان پزشکی می باشد یکی از راه های لازمه ی رسیدن به این هدف  کسب درصد بالای 60 در درس شیمی می باشد البته با بالا زدن سایر دروس ولی دانش آموزان به علت اینکه محاسبات مسائل و پیچیدگی سوالات در درس شیمی کاملا محسوس می باشد همیشه از این بابت دچار مشکل هستند و نمی توانند راهی برای رهایی از این پیچیدگی پیدا کنند ولی دیگر نگران نباشید چون موسسه حرف آخر با تهیه مجموعه هایی برای ریاضی ( رشته تجربی ) و ریاضی ( رشته ریاضی ) موجب شده است تا دانش آموزان در پاسخ دهی به سوالات ریاضی موفق شوند و از سوی دیگر در انجام محاسبات دروس دیگر همچون فیزیک و شیمی نیز با مشکلی مواجه نشوند. اما در رابطه با مشکل دانش آموزان مبنی بر سردرگم شدن در برابر سوال باید گفت که دوران حفظ کردن فرمول ها برای هر تست تمام شده است زیرا در فیلم های آموزشی موسسه حرف آخر و درس شیمی که با تدریس استاد شیروانی انجام میشود این مشکل حل شده است، استاد شیروانی در دی وی دی های آموزشی شیمی جامع کنکور به جای استفاده از فرمول و تکنیک از الگوسازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز اقدام به آموزش مطالب کرده اند و با خرید دی وی دی های آموزشی شیمی جامع کنکور میتوانید تفاوت تدریس های معمولی را با تدریس فوق العاده دکتر شیروانی دریابید.

با خرید فیلم های آموزشی شیمی جامع کنکور نظام جدید و قدیم میتوانید بیشترین و موثر ترین مطالب را در کمترین زمان فرا بگیرید و علاوه بر اینکه از پشتیبانی محصولات حرف آخر توسط اساتید و مشاوران ارشد تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکور برخوردار میشوید.

راه های ارتباطی با مشاوران ارشد حرف آخر
راه های ارتباطی با مشاوران ارشد حرف آخر

تحصیلات و افتخارات استاد شیروانی مدرس شیمی حرف آخر

تحصیلات استاد شیروانی مدرس شیمی حرف آخر در حال حاضر در مقطع دکتراست و استاد غلامحسین شیروانی دارای مدرک دکترای شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی تهران است. استاد شیروانی برای اولین بار سبک پویا نمایی را وارد شیمی ایران کرد و بازخورد بسیار مثبتی هم به دست آورد. به طوری که در حال حاظر از مشهورترین مدرسین شیمی کشور محسوب می شود.

از افتخارات استاد شیروانی مدرس شیمی کنکور می‌توان به عضو بودن در هیئت علمی دانشگاه اشاره کرد و سطح سواد بالای این استاد. استاد شیروانی برای اولین بار در ایران سبک آموزش شهودی را ابداع کرد و توانست پکیج شیمی مسئال خود را که سروصدای فراوانی نیز ایجاد کرد عرضه کند. در پکیج مسائل شیمی استاد شیروانی شما صفر تا صد مسائل شیمی را فقط با ۳ الگو آموزش خواهید دید و زمان آموزش نیز ۳ ساعت می باشد. یعنی با این کار استاد غلامحسین شیروانی در ۳ ساعت پرونده آموزش کل مسائل شیمی را خواهید بست. شاید برایتان عجیب باشد.

اما در حرف آخر هیچ چیز غیر ممکن نیست همانگونه که استاد کامیار فصل حرکت شناسی را بدون فرمول یاد می‌دهد آموزش مسائل با سه الگو هم ممکن است.

استاد شیروانی مدرس شیمی کنکور

پکیج شیمی جامع نظام جدید حرف آخر استاد شیروانی

شیمی نظام جدید حرف آخر از 4 پکیج مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مسائل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر و مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر تشکیل شده است( ناگفته نماند کل پکیج های شیمی نظام قدیم نیز در موسسه حرف آخر موجود می باشد). دکتر شیروانی مدرس شیمی حرف آخر به دلیل ترکیبی بودن سوالات شیمی و رعایت پیش نیاز و پس نیاز مباحث، شیمی را به صورت ترکیبی تدریس کرده است. در بخش مسائل شیمی برای یادگیری سریع و همچنین حل تست های این بخش در کمترین زمان ممکن از الگو و نقشه راه یا راهکارهای ساده محاسباتی استفاده شده( مقاله مربوط به محاسبات سریع را میتوانید از طریق همین سایت مطالعه کنید تا بیشتر آشنا شوید) که کمک می کند داوطلب کنکوری فرمول ها و واکنش ها را حفظ نکند و حتی بدون موازنه در بخش استوکیومتری هر تستی را به راحتی پاسخ دهد. این شیوه و سبک از آموزش در درس شیمی کمک شایانی به افزایش آمادگی داوطلبان در بخش مسائل شیمی کرده است.

سوابق تحصیلی استاد شیروانی حرف آخر

درباره استاد شیروانی مدرس پکیج های شیمی حرف آخر:

مدرس دی وی دی های آموزشی شیمی

 تدریس شیمی در دبیرستان ها و آموزشگاه های مختلف از جمله کانون اموزش قلم چی

 تدریس در آزمایشگاه شیمی دانشگاه

 مدرس شبکه آموزش در برنامه فرصت برابر

 سوابق تدریس استاد شیروانی بیش از ۱۵ سال

 تحصیلات و تالیفات استاد شیروانی:

 دانشجو دکترای شیمی آلی در دانشگاه سراسری خوارزمی تهران

 افتخارات ایشان در زمینه های:

 عضو هیأت علمی دانشگاه

 مبتکر شهودی سازی و الگوسازی آموزش درس شیمی

 بررسی تألیفات استاد شیروانی

 چاپ بیش از ۵۰ مقاله در نشریات معتبرخارجی و داخلی

 مولف کتاب های کمک آموزشی کنکوردر انتشارات حرف آخر

 ابداع روش مول *ظرفیت در واکنش های ترکیب و جانشینی های یگانه و دوگانه

 ابداع روش a-x برای حل تمامی مسائل شیمی کنکور

 مخترع و ابداع و طراح بیش از ۲۰۰۰ انیمیشن در شیمی

 ابداع و طراح نقشه های راه در شیمی کنکور

 تدریس درس شیمی در تمام مقاطع تحصیلی دبیرستان و پیش دانشگاهی با استفاده از الگو و انیمیشن سازی و نقشه راه.

تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

شما دوستان عزیز جهت آشنایی بیشتر با استاد شیروانی و پکیج های شیمی حرف آخر میتوانید از طریق راهای ارتباطی همین سایت مرکزی موسسه حرف آخر 09128929049_09128929049 در ارتباط باشید تا هم شامل برنامه ریزی رایگان درس شیمی شوید و هم اینکه با آگاهی کاملی در مورد تهیه و خرید پکیج ها ی شیمی حرف آخر تصمیم گیری کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.