آموزش ریاضی از صفر تا صد آن

موسسه حرف آخر

ریاضی مثل درس فیزیک یکی از درس های بسیار مهم در رشته ی تجربی و مخصوصا رشته ی ریاضی است و نیز تاثیر مهمی برای کسب رتبه در کنکور سراسری دارد،علت اصلی مشکلات داوطلبان در این درس فرمول های زیاد کتاب درسی است، که تعداد این فرمول ها فوق العاده زیاد بوده و غیر قابل حفظ کردن و نیز در جواب دادن به سوالات کنکور ناتوان هستند .

موسسه حرف آخر با استفاده از شیوه ی پویا نمایی و الگو سازی شما را از کتاب درسی و کلاس های تخصصی زمان بر بی نیاز میکند؛ فقط کافی است دی وی دی های آموزشی جامع ریاضی برای رشته های تجربی و ریاضی را که توسط استاد منتظری عزیز آموزش داده می شود و طراحی شده است را تهیه و سفارش دهید تا در زمینه ی ریاضی یک متخصص و داوطلبی نمونه شوید.

به اضافه این دی وی دی ها نزدیک به ۲۰۰۰ تست کنکور را برای شما پاسخ داده که حتی به کتاب تست بی نیاز و از پرداخت هزینه های زیاد در امان بمانید و تست های کنکور را بدون هیچ ترس و واهمه ای و با تسلط زیاد پاسخ دهید، بسیاری از داوطلبان با دیدن سوالات جدید در کنکور خیلی تعجب می کنند چون با تغییر دادن تیتر سوال یا پیچاندن سوال داوطلب دچار ترس و سردرگمی میشود.

من به شما این اطمینان را میدهم با دیدن این دی وی دی ها بتوانید ۷۰ درصد ریاضی را به آسانی جواب بدید، این کتاب نیاز به تمرین و تکرار در بازه های زمانی متنوع دارد که خوشبختانه استاد عزیز این مشکل را باتکرار مطالب در هر دی وی دی حل کرده بهطوریکه که نیاز به دیدن فیلم ها از ابتدا را ندارید.

ریاضی استاد منتظری در کنار مشاوره رتبه برتری های حرف آخر

جایگاه درس ریاضی در کنکور

ریاضی از جمله درس هایی است که داوطلبان رشته ی تجربی با آن رابطه خوبی ندارند و بیشترشان بر این باور هستند که درصد کم درس ریاضی را با درس های زیست و شیمی می‌توان جبران کرد؛به شما ثابت خواهیم کرد که درصد کم ریاضی حتی با زیست و شیمی هم غیر قابل جبران است و در فروشگاه موسسه حرف آخر بهترین منبع آموزش ریاضی کنکور که به دنبال آن هستید با نام ریاضی حرف آخر را به طور کامل به شما معرفی می‌کنیم و ویژگی های آن که موجب می‌شود ریاضی کنکور خود را به اوج برسانید مشخص میکنیم. با صرف چند دقیقه برای خواندن این متن تا آخر مسیر کنکور خود را تغییر دهید.

ویژگی نوع آموزش استاد منتظری در ریاضی صفر تا صد موسسه حرف آخر:

در پک ریاضی حرف آخر نظام جدید برای اولین بار همه ی مطالب ریاضی به شیوه ی شهودی برایتان تدریس میشود، استفاده از تصویر سازی در تدریس هر مبحث ، درک آن مبحث و قدرت و سرعت یادگیری داوطلب را باال میبرد و نیز تاثیر به زیادی در ماندگاری مطالب در مغز خواهد داشت. مثال مبرهن برای این امر فیلم یا سریال است که ممکن است ماه ها قبل فیلمی را نگاه کرده باشید و هنوز هم صحنه هایی از آن را به یاد دارید ولی در مقابل کتابی را که برای امتحان میخوانید بعد از یک الی دو هفته کلا از ذهنتان پاک خواهد شد. استفاده از انیمیشن در ریاضی نیز به جهت ماندگاری مباحث و انتقال آن ها به نیم کره ی راست مغز است.

در پکیج ریاضی حرف آخر دیگری خبری از فرمول و تکنیک که صرفا برای نوع خاصی از سؤالات قابل استفاده هستند نیست و موجب سردرگمی داوطلب میشود نیست بلکه آموزش با استفاده از الگوسازی است. برای هر مبحث یک الگو تدریس میشود و با استفاده از ان کل سؤالات یک مبحث را می توان پاسخ داد.

الگوهایی مثل ( دورتون بگردم در مقاطع مخروطی ) ( الگوی پروانه و بادبادک در هندسه ) ( الگوی عقربه ی n سر که کل سؤالات معادلات مثلثاتی را میتوان مانند آب خوردن بدون هیچ فرمولی با این الگو حل کرد ) و … این نوع تدریس موجب شده تا استاد عبدالرضا منتظری مشهور به بهترین استاد ریاضی کنکور در کشور شود.

ریاضی جامع حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

چرا ریاضی عبدالرضا منتظری بهترین منبع برای درس ریاضی در کنکور شناخته می‌شود؟

در مجموعۀ آموزشی ریاضی استاد عبدالرضا منتظری ریاضیات بطور مبحثی اموزش داده شده است. همین شیوه تک استادی برای تدریس این درس کمک می کند تا فهم و درک بهتری برای حل مسئله های این درس ایجاد شود چون شیوه ی آموزش در مباحث مختلف مانند هم می باشد در نتیجه یادگیری پایدارتر می باشد و سازمان بندی ذهنی درستی در مغز برای این درس شکل می گیرد. از ویژگی های بارز پکیج ریاضی حرف آخر با سایر منابع آموزشی این است که از شیوه هایی مانند فعال کردن نیمکرۀ راست مغز داوطلب و آموزش شهودی و انیمیشنی بجای استفاده از فرمول و تکنیک استفاده می شود که باعث می شود تا داوطلب مطالب بیشتر و مؤثرتری را در کمترین تایم ممکن یادبگیرد و با استفاده از الگوسازی برای تست ها می توان به آسانی شاخ هر تستی را شکست. از جمله این الگوها می توان به:

الگوی «Z و دورتون بگردم» در مبحث مقاطع مخروطی

الگوی «ماشین» در تابع

الگوی «دندان اره» در جزء صحیح

الگوی «عقربه n سر» در معادلات مثلثاتی

الگوی «جاذبه و دافعه» در نامعادلات درجه دو

الگوی «بادبادک» در هندسه

اشاره کرد.چنین ویژگی هایی باعث شده تا تدریس ریاضی استاد عبدالرضا منتظری به عنوان مدرن ترین سبک آموزش ریاضی شناخته شود.

چرا ریاضی حرف آخر

نقاط قوت ریاضی موسسه حرف آخر

  • الگویی بودن آموزش استاد منتظری
  • انیمیشین تدریس کردن مباحث
  • حجم مناسب( کلا 70 ساعت)
  • حل همه ی تست های کنکور
  • دو نفرهآموزش دادن با استاد قاسمی
  • تدریس پینگ پینگی
  • حل سوالای تالیفی پیش بینی کنکور
  • قیمت مناسب این پکیج
  • تعداد دی وی دی ها مناسب و فیلم با کیفیت
  • مشاوره حرف آخر رتبه برتر به همراه دی وی دی 09128929049 و09128929049

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سولات متداول دانش آموزان نظام جدید

ضریب درس ریاضی در کنکور تجربی چقدر است؟

ضریب درس ریاضی در کنکور تجربی 4 است.

تایم پاسخ گویی درس ریاضی در کنکور تجربی چقدر است؟

شامل 30 سوال و 47 دقیقه تایم می باشد.

آزموش استاد منتظری هم با استفاده از فرمولهاست؟

خیر .استاد با استفاده از الگوها و انیمیشن درس را تدریس میکند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.