برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

موسسه حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر ابتکاری نو از موسسه کنکوری حرف آخر است که طی این برنامه مطالعاتی صفر تا صد تمامی منابع مطالعاتی کنکور طی ۱۰۰۰ ساعت برای دانش آموز تدریس می شود. این برنامه به طور قطاری برنامه ریزی شده و قابلیت کاستومایز شدن بر طبق ساعت های آزاد مطالعاتی شرکت کننده را دارد. تعدا زیادی ازداوطلبان برای قبولی در کنکور، منبع های درسی را می خوانند اما نتیجه خوبی کسب نمی کنید. به نظر شما دلیل این موضوع چیست؟ جواب این سوال خیلی واضح است؛ برنامه‌ریزی این داوطلب نادرست است. برنامه‌ریزی منظم و با دقت،مهم‌ترین رکن در قبولی کنکور است. یکی از مهارت‌های مهم برای رسیدن به هدف، برنامه‌ریزی منسجم است. موسسه حرف آخر برای این مشکل دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری، راه‌حلی پیشنهاد داده است. این راه‌حل، برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر می باشد. با توجه به اهمیت این برنامه، ما در این مطلب برنامه ۱۰۰۰ ساعته را همراه با جزئیات دقیق آن به شما معرفی خواهیم کرد.

یکی از کارهایی که موسسه حرف آخر برای کنکوری ها (نظام جدید و نظام قدیم) در کرده است برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر است. دلیلی از پایه ریزی این برنامه شناسایی ضعف داوطلبان در دروس متنوع است. با استفاده از برنامه هزار ساعته موسسه حرف آخر می توانید مسیر رسیدن به موفقیت خود را نزدیک تر کنید. قطعا بدون شناخت این برنامه و آشنایی با ویژگی های آن نمی توانید قصد تهیه برنامه ۱۰۰۰ ساعته را داشته باشید. بعضی نیز این سوال را دارند که چطور می توان در۱۰۰۰ ساعت تمام مطالب را پوشش داد. هدف این مطلب پاسخ به سوالات و شکاکی هایی است که شما داوطلبان در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر دارید.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

ویژگی های اصلی و دقیق برنامه هزار ساعته موسسه حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر مسیر مطالعه را برای شما داوطلبان کنکور به خوبی تشخیص می دهد یعنی شما کاملا با هدف و برنامه ریزی شده گام برمیدارید و می دانید چه درسی را در چه تایمی بخوانید بدون آنکه تایمی را از دست داده باشید.ویژگی دیگری که برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر دارد این است که به طور کاملا حرفه ای برنامه ریزی شده است و نیز چیدمان به نوعی است که اگر داوطلب یک روز به هر دلیلی به برنامه نرسد امکان جبران وجود دارد چرا که برنامه  به طور قطاری درست شده است و دارای ایستگاه های جبرانی است به صورت کلی برنامه به نحوی است که دانش آموز احساس نا امیدی نمی کند.

در برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر درس ها به طور همزمان خوانده می شود این عمل ترس را ازداوطلب میگیرد و موجب می شود بر تمام درس ها به طور همزمان تسلط پیدا کند. نکته دیگری که در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر وجود دارد این است که هر درس توسط مدرس خاص خود و به طور تخصصی (در مقالات قبل به معرفی مدرسین درس ها اشاره شده است) تدریس می شود. ویژگی قابل توجهی که برنامه 1000ساعته حرف آخر دارد این است که مباحث از طریق شیوه ی تکنیکی و سریع آموزش داده می شود وجود این الگوها موجب شده است مباحث در مدت کوتاهی (۱۰۰۰ ساعت) آموزش داده شود. استفاده به صرفه از وقت، مرور و جبران درس ها و پیدا کردن نقاط ضعف داوطلبان از جمله ویژگی های برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر است.

برنامه 1000 ساعته موسسه حرف آخر

مزایای لذت بخش برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر از دو قسمت مختلف تشکیل شده است:

  • بخش اول: توضیح مباحث درسی
  • بخش دوم: تمرین، تکرار و تست زنی

قسمت اول: توضیح و تعریف مباحث هر درس

بخش اول این برنامه 1000 ساعته حرف آخر مرتبط با مطالب درسی است.داوطلبان به کمک برنامه و پکیج‌های آموزشی موسسه حرف آخر به طور زنجیره‌ای مطالب کنکور را می خوانند. این موضوع را از یاد نبرید که مطالعه به طور پشت سر هم است. جزئیات و اطلاعات کامل هر یک از مطالب درسی به صورت کامل در دست داوطلبان قرا می‌گیرد. برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر به برنامه قطاری نیز شهرت دارد. چون داوطلبان به طور پشت سر هم و با سرعت فراوان مطالب را به خوبی آموزش می‌بینند.

۱۰۰ ساعت از این برنامه مربوط به آموزش است. این به این معنا است که فقط ۱۰ درصد برنامه، مطالب درسی را تدریس می کند. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با ۱۰ درصد این برنامه، همه ی مطالب را با جزئیات دقیق فرا بگیرند.

قسمت دوم: تمرین، تکرار و تست زنی پشت سر هم

۹۰۰ ساعت این برنامه مربوط به تمرین، تکرار و تست زنی است. این به این معنا است که ۱۰ درصد راه فقط تدریس است و بقیه مسیر وابسته به تکرار و تمرین است. داوطلبان در این ۹۰۰ ساعت، تست‌های مربوط به مطالب درسی را حل می‌کنند. تکرار و تمرین این مطالب و تست زنی باعث می‌شود دانش‌آموزان و داوطلبان بهترین رتبه را در کنکور به دست آورند.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر به صورت زمانی می باشد؟

خیر.برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر وابسته به تایم نیست. اصلا بگذارید از همان لفظ برنامه قطاری موسسه حرف آخر استفاده کنیم در اینجا ؛ این برنامه واگنی است. در یک روز شما ۶ ساعت درس می خوانید پس قطار با سرعت کمتری و آهسته تر حرکت میکند. اما در روز دیگری شما ۱۲ ساعت درس می خوانید پس قطار با سرعت بیشتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید.

لذا برنامه ۱۰۰۰ ساعته موسسه حرف آخر اصلا برنامه زمانی نیست و به زمان بستگی ندارد بر خلاف دیگر برنامه ها. با این برنامه خیالتان تخت است که در هر شرایطی اگر نتوانستید روزی درس بخوانید ، عقب نمی افتید.

برنامه تلفیقی و قطاری 1000 ساعته موسسه حرف آخر

آیا در برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر زمان مطالعه هر درس ثابت است؟

بازهم خیر !!! وقتی میگوییم برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر منحصر به زمان نیست شعار نمیدهیم.

در برنامه ۱۰۰۰ ساعته زمان کاملا تنظیم شده . یک مثال ساده برایتان بزنم. مثلا در درس شیمی دو مطلب انتخاب میکنیم . مطلب اول نامگذاری ترکیبات شیمی و مطلب دوم هم رسم ساختار لوویس . تایم آموزش نامگذاری ترکیبات ۳۰ دقیقه است. پس در باکس مربوط به این مطلب شما باید ۱ ساعت وقت بگذارید. اما تایم آموزش رسم ساختار لوویس با تمرین و حل تست ۱ ساعت و نیم است و در باکس مربوط به آن شما باید ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه این مبحث را بخوانید. پس زمان آموزش هر مطلب با درجه سختی آن در باکس ها رعایت شده و قرار نیست کل سال شما فقط هرروز ۳ ساعت زیست یا درس دیگری بخوانید.

بسیار خب دوستان خوبم این هم از معرفی برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر امیدوارم که لذت برده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر یا برنامه قطاری حرف آخر و یا تهیه ی برنامه هزار ساعته حرف آخر با شماره سایت مرکزی حرف آخر09128929049 و 09128929049 تماس بگیرید تا مشاورین ما در قالب مشاوره حرف آخر توسط رتبه برتری های سال های اخیر در موسسه شما را کاملا راهنمایی کنند.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا اگر در طول برنامه نتوانیم به درستی درسی را بخوانیم از برنامه عقب میوفتیم؟

خیر.در طول برنامه ایستگاه جبرانی برای درس های عقب مانده وجود دارد.

برای خرید برنامه ی 1000 ساعته ی حرف اخر چکار باید بکنم؟

با مشاور ارشد موسسه حرف اخر آقای نیما افروزی تماس گرفته و پکیج را سفارش دهید. 09128929049

آیا در این برنامه اطلاعاتی از چگونه خواندن دروس نیز ذکر شده است؟

بله.جزئیات و شیوه ی خواندن دروس بیان شده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.