روش درس خواندن با دی وی دی

موسسه حرف آخر

دوستان کنکوری عزیز امروز در سایت موسسه حرف آخر می خواهم در مورد چگونگی استفاده محصولات حرف اخر صحبت کنم تا مورد استفاده ی عزیزان قرار بگیرد.همان طور که می دانید موسسه ی حرف اخر برای اموزش درس ها به شکل الگو و انیمیشن خیلی تلاش کرده اند و فقط برای آموزش یک جلسه 14 روز زحمت  کشیده اند. در اتاق فکر موسسه حرف اخر تیم مشاوره کنکور همه با هم برای پیشرفت بچه ها در سریع یاد گرفتن مباحثتلاش کرده و بیشترین وقت خود را صرف این کار نموده اند

روش درس خواندن با دی وی دی

مطالب و محتوای دی وی دی ها آموزشی:

در هر جلسه تدریس که در دی وی دی های حرف آخر انجام شده است شامل سه بخش است که این قسمت ها عبارتند از درسنامه که به شکل کاملا الگو و انیمیشن سازی تدریس شده است و به نوعی به دانش اموزا شیوه الگوسازی و مفهمومی را یاد داده اند و شیوه حفظ کردن مباحث را برای همیشه از بین برده اند. قسمت دوم شامل حل کردن تمام تست های کنکور تست های خارج و داخل است تست های 85 به بعد را کاملا تدریس کرده اند و هم چنین سوال های احتمالی را تدریس کرده اند و بخش دیگر سوال های احتمالی است که احتمال دارد در کنکور طرح شود و تکرار و مرو نیز شده است.

کلاس های آموزشی کنکور بهتر می باشد یا دی وی دی آموزشی حرف آخر؟

یکی از سوالات مهم و کلیدی دانش آموزان این است که در طول زمان آماده شدن برای کنکور بهتر است از کلاس کنکور استفاده کنند یا دی وی دی آموزشی ؟ حساسیت خود داوطلب و خانواده های آن ها مشکلی است که گاها می تواند به افراط و زیاده روی بیانجامد مثل هنگامی که فرد هم در کلاس های کنکور شرکت می کند و هم دی وی دی های اموزشی را خریداری می کند.

مطالعه با دی وی دی آموزشی خیلی متفاوت از انواع دیگر درس خواندن است. در زیر روش های خواندن درس با دی وی دی آموزشی را می خوانید.

کتاب و جزوه باید همزمان با پخش دی وی دی باز باشد

موضوع دیگری هم که در مورد دی وی دی های اموزشی مطرح می شود این است که بعضی از دی وی دی های اموزشی جزوه ندارند.داوطلب باید در حین نگاه کردن درس متوقف کند و جزوه بنویسد.شما باید کتاب درسی و یا جزوه آموزشی که در کنار دی وی دی وجود دارد را باز نموده و در هنگامیکه دبیر در حال تدریس هست ان را به جزوه و یا کتاب خود اضافه کنید.

حل کردن تست ها پس از پایان یک بخش درسی

هنگامیکه بخش درسی ( درسنامه ) توسط دبیر مجازی آموزش داده شد کافی است که به تست های همان بخش و یا درسی که گرفته اید بروید و آن ها حل کنید. نکته مهم این است که دقیقا همان قسمتی که مشاهده کرده اید را حل کنید. پس از یادگیری کامل از طریق تست به بخش بعدی درسی بروید.

خرید بهترین دی وی دی کنکور در موسسه حرف آخر

درس خواندن با دی وی دی باید کنترل شده باشد

رتبه برتری های موسسه حرف آخر می گویند مطالعه کردن با دی وی دی نباید کنترل نشده باشد. شما باید در نظر بیرید که در طول هفته چقدر تایم برای  خواندن درس دارید و نگاه کردن به دی وی دی را بر اساس ان برنامه ریزی کنید. شما باید یک سوم زمان خود را صرف کلاس و دی وی دی نگاه کردن بکنید. مابقی تایم خود را باید برای کار کردن بر روی یادگیری مطالب بگذارید.

دانش اموزی که به اشتباه کل هفته را کلاس برداشته نمی تواند تایم درست و دقیقی برای جمع بندی و خواندن مطالب اموزش دیده بکند.او به کلاس رفته و دائما جزوه می گیرد. حجم دی وی دی و کلاس را باید تنظیم کنید.

دانش اموزی که یک مبحث را مشکل دارد باید از دی وی دی استفاده کند

داوطلبی که در یک درس قوی هستند و تنها بر روی یک مبحث خاص مشکل دارند نباید به کلاس بروند و خرید دی وی دی مربوط به ان مطلب خاص نیز می تواند کار آن ها را راه بیاندازد. علت این کار این است که تایم این کار بهینه است. با تنها زمانی بر سر کلاسی برود که آن مضوع و مبحث خاص قرار است که توسط استاد تدریس شود.

تفاوت دیگری که کلاس و دی وی دی دارند تعهد و اجباری است که کلاس نسبت به دی وی دی برای دانش آموز ایجاد می کند. یعنی فرد با تماشای دو تا سه دی وی دی ممکن است از درس خسته شود و آن ها را کنار بگذارد اما کلاس مانند یک اجبار شما را مجبور می کند که تا پایان اخرین جلسه بر سر کلاس بروید.

همین کلاس رفتن می تواند به شما کمک کند تا مطالب بیشتری را یاد بگیرید. کلاس درس در شما تعهد شرکت کردن ایجاد می کند اما دی وی دی آموزشی دلخواه است و هر گاه که داوطلب حوصله داشته باشد بدان گوش می کند و این می تواند از میزان کیفیت درس خیلی کاهش دهد.

دلیل انتخاب دی وی دی های حرف آخر

روش مطالعه ای که در طرز استفاده از محصولات و پکیج های حرف آخر باید انجام داد.

برای موفقیت در کنکور باید این را در نظر بگیریم که در مرحله ی اول تهیه منابع مهم بسیار اهمیت دارد چون اگر منابع خوبی نداشته باشید چه بسا که شما بیشتر سر در گم شوید و از خواندن کتاب ها نا امید شوید. منابع نقش بسیار زیادی در انگیزه برای درس خواندن دارد. پس در مرحله ی اول باید شما منابع خوبی داشته باشید تا بتوانید استارت را بزنید. در مرحله دوم پشتکار و تلاش تان می باشد که باید در صورت داشتن منابع خوب حرکت کنید و برای هدفتان بجنگید و در مسیر هدفتان قدم بردارید. در مرحله ی سوم شما باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید که پیشنهاد می کنم توسط یک مشاور خوب و شناختن خود و شناختن توانایی هایتان یک برنامه ریزی خوبی را برای خودتان داشته باشید تا بتوانید به درستی از وقتتان استفاده کرده و به نتیجه ی مطلوبی برسید.

محصولات حرف اخر با الگو و انیمیشن سازی توانسته تمام مباحث را به نحومطلوب تدرس کرده و در اختیار دانش اموزان گذاشته و ان ها می توانند به راحتی و بدون دردسر درس را به آسانی یاد بگیرند.

نکته ای که باید خدمتتان عرض کنم این است که قبل از خواندن درس ها شما طرز فکر مثبتی را داشته باشید و از کلماتی که انگیزه ی شما را در خواندن درس ها بیشتر می کند استفاده کنید که در این مسیر مشاورین ارشد و کار کشته حرف آخر تا روز کنکور همراه شما بوده و این را بدانید برخی افراد همیشه از کلمه های من نمی توانم یاد بگیرم یا من موفق نمی شوم استفاده می کنند که طبق روان شناسی این عبارات موجب می شود که افراد انگیزه ی خود را برای تلاش کردن از دست بدهند و اعتماد به نفسشان پایین بیاید. پس بنابراین پیشنهادم این است که اول با انرژی سراغ درس خواندن بروید.

قبل از خواندن درس ها هدف خودتان را مشخص کنید و از خودتان سوال هایی در مورد جلسه ای که قرار است ببینید را بپرسید مثلا این که چرا من در این مبحث مشکل داشتم؟؟ دلیل یاد نگرفتن من چه چیزی بود؟؟ چه کاری باید انجام دهم که این جلسه را باید به خوبی یاد بگیرم؟؟ این سوالات در عملکرد و بازدهی شما بسیار نقش دارد و شما شاهد خواهید بود که پیشرفت زیادی در هر درس می کنید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

آیا همراه با دی وی دی های حرف آخر، جزوه هم ارسال می‌شود؟

بله . بیشتر دی وی دی های حرف آخر دارای جزوه هستند. این جزوه‌ها همراه با دی وی دی برای داوطلب ارسال می‌شوند.­

آیا دی وی دی های حرف آخر گارانتی دارند؟

بله.همه پکیج‌های موسسه حرف آخر دارای یک سال گارانتی هستند. اگر پکیج‌های کنکور از ابتدا دارای مشکل باشند موسسه حرف آخر آن‌ها را برای داوطلب عوض می‌کنند.

آیا حرف آخر همراه دی وی دی ها، مشاوره و برنامه‌ریزی هم ارائه خواهند داد؟

بله.مشاورین دپارتمان تخصصی برای پکیج‌های خریداری شده توسط داوطلبان، خدمات مشاوره و برنامه‌‌ریزی نیز ارائه می‌دهند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.