پکیج های کامل حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی نظام قدیم حرف آخر

تمامی اساتید موسسه حرف آخر در یک پکیح

معرفی کامل پکیج رشته تجربی نظام جدید حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی همراه با ده آزمون کامل مختص نظام جدید یک بسته آموزشی اختصاصی می باشد که در آن تمامی دروس مهم و کلیدی کنکور رشته تجربی به وسیله اساتید خبره و نخبه ساز هر درس آموزش داده شده است. روش تدریس در مجموعه حرف آخر بسیار روان و شیوا می باشد و هر استاد با استفاده از ابزارهایی به روزی مانند انیمیشن سازی، تصاویر، داستان سازی و الگو برداری… مفاهیم را به طور کامل از پایه تا انتها آموزش می دهد و در نیم کره راست مغز در حافظه بلند مدت شما ثبت می کند. تدریس اساتید مجموعه حرف آخر بسیار جذاب بوده و روند تدریس و آموزش به گونه ای می باشد که تا آخر هر درس پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید همراه با ده آزمون نظام جدید با ذوق و اشتیاق به یادگیری کامل خود ادامه می دهید و به همراه استادیارهایی که در هر درس در کنار مدرس اصلی آن در حضور دارند، به سوالات احتمالی ذهن شما پاسخ می دهند تا جای هیچ شک و شبه ای برای دانش آموز نماند.

تیم حرف آخر با حفظ کردن فرمول ها و مفاهیم به شدت مخالف بوده و از راه کار های استفاده کرده اند که هیچ بحث حفظیاتی برای دانش آموز نماند. به همین دلیل می باشد که استاد هر درس تعداد بسیار کمی الگوی پایه ای برای حل مسائل و مفاهیم خود که نیاز به فرمول داشتندبه شما آموزش خواهند داد و بدون حفظ هیچ فرمولی قدرت حل مسائل را پیدا خواهید کرد. پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید شامل دروس  شیمی، زیست ،ریاضی، فیزیک، ادبیات، عربی، دینی و زبان انگلیسی به همراه کتاب کار که خلاصه تمامی دروس را برای شما در آن آماده کرده ایم به همراه برخی از این دروس می باشد.

این را بدانید که بسته کامل رشته تجربی نظام جدید با ده آزمون آن تنها شامل تدریس دروس نیست! بلکه به همراه پکیج رشته تجربی مجموعه ۱۰ آزمون مبحثی کامل را نیز دریافت می کنید.

مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

پس در نتیجه این فرصت را خواهید داشت که پس از مطالعه هر درس ، دانش آموز خود را مورد محک جدی با سوالات استاندارد قرار می دهد و ایرادات و نقاط ضعف و قوت خود را پیدا می کند، سپس با توصل به پاسخ نما که در بخش مربوط به آزمون های مبحثی مهیا شده است، با توجه به آن می توان روش حل سوال مورد نظر را که دقیقا مطابق با شیوه آموزشی آموزش داده شده،در طول تدریس بوده است را در بخش آموزشی مشاهده می کنید.

با استفاده از پکیج کامل آموزش و همواره امتحان، و جلو گیری از هرگونه رفت و آمد آن هم در وضعیت بیماری کرونا میان کلاس های مختلف و پرداخت هزینه های سرسام آور راحت خواهید شد.و دانش آموزان می توانند پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید حرف آخر نجام جدید را همراه با ده آزمون نظام جدید از سال دهم خریداری کرده و از ابتدا خود را برای شکستن شاخ غول کنکور آماده کنند و دروس را پیش مطالعه بنمایند تا از همه ای هم کلاس های خود و دیگر رقیبان کنکوری هم سطح خود سبقت بگیرند و فرصت کافی را برای تماشا و مرور چندین و چند باره دروس داشته باشند.

در پکیج کامل موسسه حرف آخر همه و همه در اختیار شما

معرفی کامل پکیج رشته تجربی نظام قدیم حرف آخر

بسته کامل تجربی حرف آخر نظام قدیم ، دارای تمامی پکیج های دروس عمومی و اختصاصی حرف آخر بوده است که با تخفیف کاملا ویژه ای برای داوطلبان و دانش آموزان نظام قدیم قابل خرید می باشد. تحصیل در هر رشته ای و دادن امتحان کنکور سراسری آن بسیار مهم و کلیدی و البته سخت می باشد، رشته پر مخاطب تجربی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. به خصوص که اغلب داوطلبین و دانش آموزان کنکور رشته تجربی آرزوی قبولی در رشته هایی همانند پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و سایر رشته های پیرا پزشکی پر درآمد را دارند و برای قبولی در این رشته ها پر مخاطب به دانش و مهارت بسیار بالایی نیاز دارند چون تعداد رقبای آنها کم نیستن ونم توان از هیچ درسی غافل شد.

متاسفانه تعداد زیادی از دانش آموزان و داوطلبین کنکور سراسری از آموزش مناسب در دروس مختلف عمومی و اختصاصی برخوردار نبوده و نیستند و البته دانش آموزان نظام قدیم به مراتب بالاتر و همچنین دسترسی به کلاس های آموزشی کنکوری و اساتید مجرب و کار کشته برای آنان میسر نمی باشد. موسسه حرف آخر پکیج کامل رشته تجربی را  آماده کرده است تا دانش آموزان و داوطلبان در هر کجای کشور که هستید بتوانند به کلیه دروس رشته تجربی اعم از اختصاصی و عمومی را به صورت کامل و صحیح از پایه آموزش ببینید.

مشاور ارشد موسسه حرف آخر برای برنامه ریزی پکیج کامل

پکیج کامل رشته تجربی نظام قدیم دارای محصولات زیر می باشد:

1-پکیج زیست شناسی جامع (نظام قدیم) +کتاب الگو+کتاب پارادوکس+کتاب کار

2-پکیج ریاضی جامع (نظام قدیم) + کتاب کار
3-پکیج شیمی جامع (نظام قدیم) + کتاب کار
4-پکیج فیزیک کنکور ۶۰۴۰ (نظام قدیم)
5-پکیج ادبیات فارسی جامع (نظام قدیم) + کتاب کار
6-پکیج دین و زندگی جامع نظام قدیم + کتاب کار
7-پکیج زبان انگلیسی جامع (گرامر،لغات و درک مطلب) (نظام قدیم) + کتاب کار
زبان عربی جامع کنکور (نظام قدیم)
10-8 آزمون جامع نظام قدیم حرف آخر همراه با پاسخ نامه تشریحی

با حرف آخر رتبه برتری شوید

آیا پکیج کامل تجربی نظام قدیم حرف آخر برای دانش آموز کافی است؟

در جواب باید گفت چون این پکیج هم دروس عمومی و هم دروس اختصاصی و هم 10 آزمون جامع همراه با پاسخ نامه را دارد یک پکیج کامل و بدون عیب و نقض می باشد.

آیا مدرسان و رتبه برتری ها پکیج کامل رشته تجربی را تایید می کنند؟

در جواب باید گفت چون رتبه برتری ها خود از این پکیج برای رسیدن به موفقیت استفاده کرده اند آن را برای دانش آموزان و داوطلبان پیشنهاد طلای موسسه حرف آخر می دانند.

آیا در کنار پکیج کامل رشته تجربی نظام قدیم و جدید نیازی به کلاس های آموزشی دیگر می باشد؟

چون این پکیج تمامی آنچه را که دانش آموز نیاز داشته باشد و همچنین برنامه ریزی و مشاوره دقیق و پیگیری روزانه توسط رتبه برتری های نخبه ساز صورت می گیرد دیگر دانش آموز بی نیاز از هرگونه کلاس آموزشی دیگر می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.