هانا یاری و حرف آخر

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر نامی آشنا برای تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور است؛ کمتر کسی پیدا میشود که اسم این مجموعه و افتخاراتش به گوشش نخورده باشد؛ پس به رسم هر ساله ما سعی کرده ایم اسامی برخی از رتبه برترهای کنکور ۹۸ حرف آخر را در این مقاله برای شما بیاوریم ؛ تا بار دیگر یادآوری کنیم کسب موفقیت با حرف آخر کار سختی نیست.

تماس با مشاورین ارشد و هم رتبه ی هانا یاری در موسسه حرف آخر

اسامی رتبه های برتری کنکور سال ۹۸ در موسسه حرف آخر

سرکار خانم هانا یاری رتبه ۱۲ کنکور تجربی و خواهر دوقلویش سرکار خانم روژین یاری رتبه ۱۸ کنکور تجربی ؛ دوقلو های افسانه ای که با یاری موسسه حرف آخر و تلاش و پشت کار خودشان توانسته اند به موفقیت دست یابند ، خانم هانا یاری که با دی وی دی های استاد شعبانی توانستند درس زیست شناسی را ۹۵ درصد و با کمک دکتر شیروانی درس شیمی را ۹۲ درصد بزنند ؛ خانم روژین یاری نیز دروس زیست و شیمی با کمک موسسه حرف آخر توانستند ۸۸ درصد بزنند.

جناب آقای سجاد نوری یکی دیگر از رتبه برترهای حرف آخر که توانستند رتبه ۷۱ را کسب کنند ، آقای نوری که با فیزیک استاد پیمان کامیار توانستند ۱۰۰ درصد درس فیزیک را جواب دهند ، و با ریاضی استاد منتظری ۹۲ درصد از سوالات سخت درس ریاضی را به جواب برسانند.

سرکار خانم زهرا سلطانی که در کنکور ۹۷تلاش های زیادی انجام داده بودند اما توانستند رتبه ۲۷۰۰۰ کنکور را کسب کنند ،‌ ولی شکست را نپذیرفتند بلکه فقط مسیرشان را تغییر دادند و منابع کنکوری موسسه حرف آخر را برای کنکور ۹۸ انتخاب کردند و توانستند به رتبه ۲۷۵ برسند.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

راز موفقیت هانا یاری در کنکور 98 چه بود؟

سوالی که هر روزه داوطلبان از ما میپرسند، که راز موفقیت هانا یاری در کنکور 98 چه بود ؟ این سوال را طی گفت و گویی که با رتبه برترها داشتیم از آنها پرسیدیم و به یک پاسخ مشترک از همه آنها رسیدیم و آن این بود که ، برای رسیدن به موفقیت و خارج کردن رقبا از دور رقابت 3 چیز لازم میباشد

  1. داشتن برنامه ریزی اصولی برای کنکور به صورتی که برنامه ریزی با منابع هم خوانی داشته باشد و بتوان درس ها را در زمان خیلی کوتاهی جمع بست.
  2. داشتن منابع کنکوری مطلوب به صورتی که صفر تا صد درس را به سبک کنکور و با روش های کاربردی و سریع آموزش بدهد.
  3. داشتن یک مشاور رتبه برتر کنکور که در بتوان باهاش ارتباط گرفت و مسیر های درست را به ما نشان بدهد .
مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر آماده رتبه برتری کردن شما هستن

راز موفقیت در کنکور که در گفت و گو با هانا یاری به آن می رسیم؛

سال هاست که تکنولوژی در حال پیشرفت است و هر بار محصول یا ابزار جدیدی کشف می‌شود و تنها هدف هم راحت کردن کار افراد است. اما این پیشرفت تکنولوژی از بخش آموزش هم غافل نمانده و به آن نفوذ پیدا کرده است. امروز به شما بهترین موسسه کنکور ایران که با آخرین تکنولوژی آموزشی در حال آماده سازی داوطلبان برای کنکور سراسری را معرفی میکنیم. مطمئنا نام حرف آخر را حداقل یکبار شنیده اید! تنها موسسه ایرانی که آموزش با استفاده از روش های کلاسیک و حفظ کردن و استفاده از فرمول را بصورت کامل کنار گذاشته و در حال آموزش با استفاده از انیمیشن، الگو و تصویر سازی و متدهای جدید است. سبکی که یکبار برای همیشه داوطلبان کنکور را از چنگ روش های قدیمی نجات میدهد.

در سبک آموزشی موسسه تمامی دروس به صورت صفر تا صد با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی نوین تدریس می‌شود. میزیت این روش علاوه بر جذاب بودن و عدم کسل شدن مخاطب هنگام آموزش، آسان سازی آموزش است، چرا که این بار به جای اینکه داوطلب زمان زیادی را صرف حفظ کردن یک مطلب کند با استفاده از تصویر سازی این بار آن را به خوبی درک خواهد کرد. همچنین دومین مزیت تصویر سازی، افزایش ماندگاری مطالب در ذهن فرد است که بر خلاف سایر روش ها این بار مطالب ماندگاری چند برابر در ذهن پیدا خواهند کرد. تمامی این راهکار ها توسط موسسه حرف آخر بنیان گذاری شده است که داوطلب با استفاده از آن به هدفهای خود دست پیدا خواهد کرد.

سایت مرکزی با مشاوره رتبه برتری های موسسه حرف آخر

به کمک حرف آخر هانا یاری و خواهرش چیکار کردند؛

سرکار خانم هانا یاری رتبه ی ۱۲ تجربی
سرکار خانم روژین یاری رتبه ی ۱۸ تجربی

در درس زیست شناسی استاد رضا شعبانی و استاد محمد شاکری، خانم هانا یاری درصد ۹۵ و خانم روژین یاری به درصد ۸۸ رسیدند در درس شیمی استاد غلامحسین شیروانی، خانم هانا یاری درصد ۹۲ و خانم روژین یاری به درصد ۸۸ رسیدند

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید

ارتباط 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول که در ذهن همه دانش آموزان پیش می آید؛

با استفاده از دی وی دی های حرف آخر میتوان به نتیجه ای مطلوب رسید؟

همانطور که خانمها هانا و روژین یاری توانستند با این متد به هدف خودشان برسند برای بقیه هم غیر ممکن نیست.

داشتن مشاور میتواند کمک کننده باشد؟

مطمئنا. داشتن مشاور میتواند به فعالیتها سامان بدهد و از بی برنامگی نجات دهد.

روش جدید تدریس موسسه حرف آخر چگونه است؟

با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی .

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.