زیست یازدهم حرف آخر

موسسه حرف آخر

پکیج زیست یازدهم حرف آخر ، محصولی از دپارتمان زیست شناسی موسسه حرف آخر می باشد. کتاب زیست شناسی یازدهم که زیست شناسی (۲) هم نامیده می شد یکی از مهم ترین کتب دوره متوسطه است. زیرا که تعدادی از سوالات کنکور زیست شناسی یازدهم از قسمتهای مختلف این کتاب طرح می شود یا حتی ممکن است در جلسه کنکور سوالات ترکیبی از کتاب زیست یازدهم و پایه های دیگر تحصیلی را مشاهده کنید.

کتاب زیست یازدهم شامل فصولی با موضوعاتی مانند اندام حسی، تنظیم شیمیایی، دستگاه عصبی، گیاهان، محرک ها و… می باشد. بعضی از این مباحث راحت تر هستند و در زندگی روزمره با آن ها آشنا شده ایم یا آن ها را با چشم دیده ایم. اما بعضی دیگر بسیار پیچیده، غیر قابل درک و پر از نکات ریز و درشت هستند که دانش آموزان را خیلی کلافه می کند.

اما از آنجایی که درس زیست دارای بیشترین ضریب در کنکور رشته تجربی است، نمی توانید از یادگیری هیچ یک از فصل های این کتاب چشم پوشی کنید. بعضی دانش آموزان برای حل این مشکل به کلاس های مختلف کنکور و معلم های متنوع پناه می برند و در این راه ساعت ها وقت و البته هزینه گزافی صرف می کنند که در بسیاری موارد بی نتیجه خواهد ماند. اما زیست شناسی موسسه حرف آخر با تلاش های شبانه روزی و همت مدرسین به نام زیست شناسی کشور، اقدام به ارائه فیلم های آموزشی زیست یازدهم کرده است. این مجموعه با قیمت مناسب، به راحتی در دسترس همه دانش آموزان است و به آنان کمک می کند بدون هدر دادن زمان، بهترین نتیجه را کسب کنند.

زیست سال یازدهم حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

ویژگی های کلیدی درس زیست شناسی سال یازدهم موسسه حرف آخر:

زیست شناسی ۲ درادامه زیست سال دهم به معرفی سازوکارهای مهم درانسان و دیگر جاندارن برای تنظیم فعالیت های زیستی ونیز حفظ و پایداری نسل می پردازد و دانش آموزان با مطالعه این کتاب با فرایند ها و ساختارهایی آشنا می شوند که با وجود تنوع در دنیای زنده از اصول ثابتی پیروی می کنند  زیست شناسی سال یازدهم درقالب ۹ فصل آموزشی است  که زیست شناسی  سال یازدهم حرف آخر فصولی که متعلق به زیست گیاهی و زیست مبحث ژنتیک را شامل نمی شود .این ۹ فصل پیش نیاز هایی از زیست سال دهم دارند که درجاهایی که به مشکل بر میخورند می توانند به زیست دهم مراجعه کنند ومشکلاتشون را رفع کنند.

فهرست موجود

فصل ۱ – تنظیم عصبی ۱

گفتار ۱ – یاخته های بافت عصبی ۲

گفتار ۲ – ساختار دستگاه عصبی ۹

فصل ۲ – حواس ۱۹

گفتار ۱ – گیرنده های حسی ۲۰

گفتار ۲ – حواس ویژه ۲۳

گفتار ۳ – گیرنده های حسی جانوران ۳۳

فصل ۳ – دستگاه حرکتی ۳۷

گفتار ۱ – استخوان ها و اسکلت ۳۸

گفتار ۲ – ماهیچه و حرکت ۴۵

فصل ۴ – تنظیم شیمیایی ۵۳

گفتار ۱ – ارتباط شیمیایی ۵۴

گفتار ۲ – غدّه های درون ریز ۵۶

فصل ۵ – ایمنی ۶۳

گفتار ۱ – نخستین خط دفاعی: ورود ممنوع ۶۴

گفتار ۲ – دومین خط دفاعی: واکنش های عمومی اما سریع ۶۶

گفتار ۳ – سومین خط دفاعی: دفاع اختصاصی ۷۲

فصل ۶ – تقسیم یاخته ۷۹

گفتار ۱ – کروموزوم ۸۰

گفتار ۲ – میتوز ۸۴

گفتار ۳ – میوز و تولید مثل جنسی ۹۲

فصل ۷ – تولید مثل ۹۷

گفتار ۱ – دستگاه تولید مثل در مرد ۹۸

گفتار ۲ – دستگاه تولید مثل در زن ۱۰۲

گفتار ۳ – رشد و نمو جنین ۱۰۸

گفتار ۴ – تولید مثل در جانوران ۱۱۵

فصل ۸ – تولید مثل نهاندانگان ۱۱۹

گفتار ۱ – تولید مثل غیر جنسی ۱۲۰

گفتار ۲ – تولید مثل جنسی ۱۲۴

گفتار ۳ – از یاخته تخم تا گیاه ۱۳۰

فصل ۹ – پاسخ گیاهان به محرک ها ۱۳۷

گفتار ۱ – تنظیم کننده های رشد در گیاهان ۱۳۸

گفتار ۲ – پاسخ به محیط ۱۴۶

فهرست منابع ۱۵۳

زیست شناسی  سال یازدهم حرف آخر بطور کاملا فول انیمیشن و الگو ارائه شده یعنی زیستی که دانش آموزان در سه لایه یاد میگیرند. لایه اول مدرسین بصورت انیمیشنی کامل مطالب را آموزش میدهند و شما درحافظه ی تصویری خود میبینید و هیچ وقت فراموش نخواهید کرد و بعد خط به خط کتاب تجزیه و تحیل  و بررسی می شود که این هم موجب می شود که قسمت هایی را که دیده اید نکته های آن را خوانده و به طور کامل تثبیت می شود  و بعد میروید سراغ قسمت های ترکیبی  سوالات ترکیبی، تست های ترکیبی کار می کنند بخشهای متنوع را ترکیب می کنند که انشاالله یک زیست خوب درحد صد درصد به شما دانش آموزان آموزش داده خواهد شد.

معرفی زیست سال یازدهم حرف آخر

ویژگی های بی نظیر پکیج زیست شناسی یازدهم موسسه حرف آخر

دپارتمان زیست حرف آخر که از مدرسین زیست برجسته کشور هستند، آموزش مجموعه آموزشی زیست یازدهم را بر عهده داشته و شما را گام به گام تا یادگیری کامل این درس همراهی می کند. این دو استاد خبره که به الگوهای تست زنی در کنکور و بودجه بندی سوالات آگاهی کامل دارند، برای کمک به درک مفاهیم کتاب زیست یازدهم، توسط دانش آموزان، پس از ماه ها تلاش موفق شده اند برای اولین بار در ایران، همه زیست شناسی یازدهم را به صورت فیلم و تصویر نمایش دهند.

این شیوه آموزشی به دانش آموزان کمک می کند که حتی ناملموس ترین و پیچیده ترین مفاهیم کتاب را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن، به صورت کامل درک نمایند. نیز در پکیج آموزشی زیست یازدهم حرف آخر کلمه به کلمه متن کتاب و تصاویر موجود در آن را با کمک اساتید دپارتمان زیست حرف آخر مورد بررسی قرار خواهید داد. بنابراین می توانید آسوده خاطر باشید که با تهیه این دی وی دی ها، هیچ نکته درسی از قلم نمی افتد.

در مرحله نهایی تدریس، دو استاد این مجموعه به طرح سوال و مباحثه می پردازند. این شیوه آموزش که تقریبا در هیچ مجموعه آموزشی دیگری استفاده نشده است، ذهن دانش آموزان را به چالش خواهد کشید و آنان را با سوال های احتمالی و پر تکرار و نکته های مهم آشنا می کند. با تهیه این بکیج آموزشی، بدون نیاز به معلم خصوصی یا کلاس های آموزشی، بازده مطالعه خود را بالا می برید و دفعات مطالعه درس ها کاهش پیدا می کند. در نتیجه زمان بیشتری برای حل سوالات امتحان نهایی و تست های مرتبط زیست شناسی یازدهم خواهید داشت.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و ۲۴ ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

چند سوال از مبحث ژنتیک در کنکور مطرح می شود؟

چند سالی است که ژنتیک با دیگر بخش های زیست در کنکور ترکیب شده و سوالات ترکیبی طرح می شود.حدود 8 سوال از فصل های ژنتیک مطرح می شود.

شیوه ی تدریس زیست یازدهم حرف آخر چگونه است؟

حرف آخر مباحث را بصورت انیمیشن آموزش می دهد که این شیوه آموزشی به دانش آموزان کمک می کند که حتی ناملموس ترین و پیچیده ترین مفاهیم کتاب را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن، به صورت کامل درک نمایند. نیز در پکیج آموزشی زیست یازدهم حرف آخر کلمه به کلمه متن کتاب و تصاویر موجود در آن را با کمک اساتید دپارتمان زیست حرف آخر مورد بررسی قرار خواهید داد. بنابراین می توانید آسوده خاطر باشید که با تهیه این دی وی دی ها، هیچ نکته درسی از قلم نمی افتد.

حدود چند درصد از سوالات زیست کنکور به سال یازدهم اختصاص دارد؟

چون شیوه ی طرح سوالات الان بصورت ترکیبی است و ممکن است یک سوال نکات هر سه سال را در خود داشته باشد برای همین امکان اینکه دقیق بگیم چند درصد سوالات به یازدهم اختصاص دارد ممکن نیست وباید کل زیست هر سه سال را به دقت بخوانید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.