زیست حرف آخر نظام قدیم

موسسه حرف آخر

بی شک زیست شناسی برای داوطلبان رشته تجربی مهم ترین درس کنکور آن هاست. این درس با ۵۰ تست و مدت زمان ۳۷ دقیقه (۴۵ ثانیه زمان برای هر تست) و برخوردار بودن از ضریب ۱۲ در کنکور سراسری نقش زیادی را در موفقیت شما ایفا می کند. عمده مشکلات دانش آموزان در درس زیست شناسی در ۳ مورد خلاصه می شود.

مزایای محصولات درس زیست جامع موسسه حرف آخر

– آموزش شهودی و انتقال مباحث به نیمکره سمت راست مغز با استفاده از انیمیشن های جذاب در دو بخش درسنامه و تحلیل خط به خط
۲-داوطلبان با استفاده از الگوها و نقشه راه‌هایی که در این پکیج درس زیست جامع حرف آخر  می‌آموزند، در پاسخگویی به سوالات ترکیبی و پیچیده‌ی زیست توانمند می‌شوند.
۳- آموزش کاملا ترکیبی و تحلیل همه ی سوالات کنکور سراسری سال های گذشته و بیش از ۱۲۰۰ تست تالیفی
۴- آموزش کاملا تعاملی با حضور استادیار (که به خصوص برای داوطلبانی که در زیست مبتدی هستند، بسیار کارساز می باشد)
۵- در هر فصل، یک DVD با عنوان “الگوی عمل صد” و “تک رقمی بخوان” وجود دارد که برای آن دسته از دانش آموزانی که قصد رسیدن به رتبه های تک رقمی را دارند، گنجانده شده و شامل تست های تالیفی سنگین و نکات بسیار ریز ترکیبی می باشد.
۶- حجم متناسب و آموزش و تست در بهینه ترین تایم ممکن.

کی از ویژگی‌های اصلی آموزش حرف آخر، شهودی‌سازی مفاهیم است؛ این موضوع خصوصا در درس زیست جامع حرف آخر نمود بیشتری پیدا کرده است و یک تیم حرفه‌ای تک به تک مفاهیم زیست را به انیمیشن تبدیل کرده‌اند تا داوطلبان در همه ی سطح ها بتوانند به مفهوم عمیقی از مفاهیم درس زیست شناسی دست پیدا کنند. این مجموعه شامل پکیج های صفر تا صد زیست سال دوم، سوم،گیاهی ،پیش۱ و پیش۲ می باشد که به طور سه لایه ای آموزش داده شده است. لایه اول، آموزش مفاهیم با استفاده از انیمیشن، لایه دوم تحلیل خط به خط کتاب درسی و لایه سوم عبارت است از الگوی عمل صد که شامل تجزیه و تحلیل سوالات سطح بالا و مشکل می باشد.

زیست حرف آخر در کنار مشاورین ارشد و رتبه برتری

درس زیست شناسی در کنکور سراسری

زیست شناسی اصلی ترین درس تخصصی برای رشته تجربی است که برای نظام قدیم در  3 سال (سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی) آموزش داده شده است. زیست شناسی با ضریب 12، دارای بالاترین ضریب است و هر تست آن اهمیت حیاتی دارد. طراحان هر سال برای این درس 50 سوال طرح می کنند و فقط 36 دقیقه زمان برای جواب دادن به سوالات وجود دارد.

بر اساس دیدگاه طراحان برای تاییم دهی برای جوابگویی به سوالات درس زیست شناسی، برای هر تست فقط 45 ثانیه تایم دارید. همچنین در سال های گذشته بیشتر تست ها به سمت تیپ ترکیبی و یا مفهومی تمایل پیدا کرده اند. تست های صحیح و غلط و چندگزینه ای خیلی وقت گیر هستند و باید به نهایت تسلط بر روی زیست شناسی رسیده باشد. در نظر داشته باشید هیچکس با یک بار خواندن کتاب، هرگز نمی تواند درصد بالایی را به دست اورند.

زیست شناسی جامع نظام قدیم موسسه حرف آخر، مجموعه ای است که کاملا شما را به تسلط بر روی همه ی مباحث درس زیست می رساند و از استفاده کردن از هر منبع دیگری بی نیاز می سازد. با تلاش موسسه حرف آخر و مدرسین برگزیده کشور، مجموعه ای تهیه شده است که کامل و جامع ترین منبعی است که تاکنون منتشر شده است. در این بسته آموزشی از آموزه های علمی اساتیدی استفاده می شود که برترین دبیران کشور هستند و سال هاست مشغول آموزش هستند. با زیست حرف آخر برای همیشه استرس زیست شناسی را کنار بگذارید و بالاترین درصد را در درس زیست شناسی کسب کنید.

زیست شناسی در کنکور و روش مطالعه زیست به سبک حرف آخر

پکیج جامع درس زیست موسسه حرف آخر

  1. متن کتاب درسی رامی خوانیم و نکته ها را یاد می گیریم ولی در تست زنی با مشکل روبرو می شویم.
  2. مفهومی و ترکیبی خواندن زیست چطوری است؟
  3. شکل ها و تصویر های کتاب را چطوری مطالعه کنیم؟ پاسخ مشخص است پکیج های زیست حرف آخر تمامی مشکلات شما را حل خواهد کرد.

برای اولین بار در پکیج های درس زیست شناسی موسسه حرف آخر با استفاده از آموزش فول انیمیشنی همه ی متن ها و شکل های کتاب کد گذاری شده و به شکل چند الگو جامع به جای ده ها تکنیک غیر علمی تدریس شده است و به منظور فراگیری به میزان کافی تست های سراسری و تالیفی استاندارد حل شده است و از هر نظر نقاط ضعف داوطلب را پوشش می دهد. پکیج جامع درس زیست شناسی موسسه حرف آخر شامل زیست سال دوم (نبض زیست حرف آخر). زیست سال سوم و پیش ۱ و ۲ به همراه زیست گیاهی حرف و جزوات پارادوکس و کتاب های الگو تا رتبه سال دوم و سوم می باشد.

پکیج جامع زیست حرف آخر شامل:

  • پکیج زیست حرف آخر سال دوم (نبض زیست حرف آخر)  دارای ۱۴ عدد دی وی دی
  • پکیج زیست حرف آخر سال سوم  شامل ۱۴ عدد دی وی دی
  • پکیج زیست حرف آخر گیاهی  شامل ۹ عدد دی وی دی
  • پکیج زیست حرف آخر پیش ۱  شامل ۱۰ عدد دی وی دی
  • پکیج زیست حرف آخر پیش ۲  شامل ۱۲ عدد دی وی دی
  • جزوه پارادوکس و کتاب های الگو تا رتبه سال دوم و سوم
پکیج جامع زیست حرف آخر

روش یادگیری در پکیج زیست جامع موسسه حرف آخر نظام قدیم

شیوه ی یادگیری در این مجموعه به شکل تصویری است. می دانید که حدود 10 درصد زیست را تصاویر و عکس های کتاب درسی تشکیل می دهد که برعکس تصور خیلی از دانش آموزان، دارای اهمیت خیلی زیادی است و نکته هایی در تصویر ها وجود دارد که ممکن است در متن کتاب وجود نداشته باشد. همه ساله سوالاتی از تصویر های آموزشی کتاب مطرح می شود و استاد زیست شناسی حرف آخر برای شما همه ی نکته های تصویر ها را تدریس می کند و همه ی آن چیزی که از عکس می شود فهمید، را به شما یاد خواهد داد.

مدرس درس زیست شناسی جامع نظام قدیم در موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر بهترین اساتید و مدرسان را در مجموعه کاری خود دارد. برای مجموعه زیست شناسی از آموزه های علمی و آموزشی سه استاد استفاده شده است. استاد شعبانی، استاد شاکر و استاد روان از اساتید درس زیست شناسی هستند که سال هاست در معتبرترین مدرسه ها و آموزشگاه های کشور در حال اموزش دادن هستند و مجموعه ای بی نقص را برای شما تدارک دیده اند.
در کنار تدریس، شما با انواع تست های کنکور سال های پیش و همچنین با برنامه مطالعاتی مناسب برای کنکور آشنا خواهید شد.
در این مجموعه آموزشی از شیوه های تدریس کلیشه ای سابق استفاده نمی شود و مبنای دی وی دی ها بر شهودی سازی و استفاده از تصاویر و تکنولوژی است. این شیوه های جدید آموزشی اولین بار است که در ایران به اجرا در می آید و تاثیر این روش ها برا نیمکره راست مغز است که در اثر درگیرکردن چشم و گوش در امر یادگیری به دست می آید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

وضعیت درس زیست در کنکور چگونه است؟

زیست شناسی اصلی ترین درس تخصصی برای رشته تجربی است که برای نظام قدیم در  3 سال (سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی) آموزش داده شده است. زیست شناسی با ضریب 12، دارای بالاترین ضریب است و هر تست آن اهمیت حیاتی دارد. طراحان هر سال برای این درس 50 سوال طرح می کنند و فقط 36 دقیقه زمان برای جواب دادن به سوالات وجود دارد.

این پکیج مبحث ژنتیک را هم شامل می شود؟

بله تمام ژنتیک نیز در این مجموعه جای گرفته است.

از مبحث گیاهی هر ساله در کنکور چند سوال مطرح می شود؟

هر ساله تعداد سوالات از مبحث گیاهی متفاوت است و با بقیه ی مباحث زیست شناسی ترکیب می شود و 70 درصد سوالات جنبه ی ترکیبی دارند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.