زیست گیاهی نظام قدیم

موسسه حرف آخر

زیست شناسی گیاهی نظام قدیم حرف آخر یکی از مهم ترین و کامل ترین پک های مربوط به درس زیست شناسی موسسه حرف آخر است که شما عزیزان باید برای موفقیت در کنکور به این بخش از درس زیست شناسی توجه کنید چون تعداد سوالات زیادی از این قسمت در کنکور طرح می شود که این موضوع نشان دهنده اهمیت این بخش در درس زیست شناسی می باشد .

به همین علت موسسه حرف آخر برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دست به ارائه و عرضه پکیج زیست شناسی گیاهی نظام قدیم زده است تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این محصول بی نظیر به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و در کنکور سراسری بتوانید به عالی ترین نتایج برسید که پک زیست گیاهی نظام جدید نیز قبلا ارائه شده است .

زیست شناسی گیاهی حرف آخر شامل فصل های ۹ و ۱۰ سال سوم دبیرستان- ژنتیک گیاهی که بخشی در فصل ۸ سال سوم و بخشی هم در ژنتیک جمیعت یعنی فصل ۵ پیش دانشگاهی و قسمت های پایانی فصول ۳ و ۶ و۷ و ۸ سال دوم دبیرستان است.

از قسمتهای پر اهمیت زیست گیاهی می توان اشاره کرد به قسمت های آخر فصل ششم سال دوم با وجود حجم کمی که دارند بسیار با اهمیت می باشند. به شکل تقریبی ۵ سوال را به خود اختصاص می دهند چرخه تولید مثل نهاندانگان و بازدانگان- حرکت های گیاهی- هورمون های گیاهی- ویژگی های کلی گیاهان و توجه به استثناهایی مثل خزه هم از قسمت های پر اهمیت زیست می باشند.

زیست گیاهی حرف آخر در کنار مشاورین ارشد

پکیج زیست شناسی گیاهی جامع نظام قدیم حرف آخر

زیست شناسی مهمترین درس در رشته تجربی است که تعیین میکنه شما چه رشته ای قبول خواهید شد.

یکی از مشکلات داوطلبان در درس زیست مشکل درک عمیق مطالب و اشکال کتاب درسی و ترکیب کردن مطالب حدود ۳۰ فصل زیست شناسی است که این مشکل در پکیج های زیست حرف آخر به علت پویانمایی و انمیشن سازی تخصصی که توسط دپارتمان زیست شناسی موسسه حرف آخر انجام شده است.دیگر نیاز به تصور کردن مباحث ندارین بلکه همه مطالب کتاب درسی را به شکل تصویری خواهید دید.

و در هر مبحث تدریس شده توسط استاد شعبانی و شاکری و استاد روان مباحث مرتبط با فصل های دیگر که امکان ترکیب شدن با مطالب و فصل های دیگر را دارد کامل برایتان تدریس خواهد شد آموزش زیست شناسی حرف آخر در سه مرحله زیر صورت میگیرد؛

  1. آموزش مطلب مورد نظر به شکل پویا نمایی + حل تست های اموزشی در مورد مبحث تدریس شده
  2. بررسی خط به خط کتاب درسی در قسمت تک رقمی بخوان
  3. حل تست های الگوی عمل ۱۰۰

این سه مرحله که موجب درک کامل و تسلط به همه مطالب کتاب درسی میشود در همه فصول کتاب هر سه سال رعایت شده است.

زیست گیاهی حرف آخر نظام قدیم

پکیج درس زیست گیاهی موسسه حرف آخر استاد شعبانی

زیست شناسی گیاهی حرف آخر را می توان یکی از مهم ترین و اصلی ترین مبحث های مربوط به درس های تخصصی حرف آخر دانست که همه اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای حل تست های کنکوری این بخش در آن گنجانده شده است . به همین علت شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه محصولات حرف آخر به تهیه و استفاده از این محصول و محصولات دیگر درس زیست شناسی استاد شعبانی مثل زیست شناسی پیش 1 حرف آخر , زیست شناسی پیش 2 حرف آخر , زیست شناسی سوم حرف آخر و زیست دوم حرف آخر نیز دیدن کنید و بر حسب نیاز آموزشی خود به تهیه آن ها نیز اقدام کنید .

مبحث زیست شناسی گیاهی نظام قدیم موسسه حرف آخر

ما در پکیج زیست گیاهی حرف آخر همه مباحث و بخش های متنوع مربوط به زیست گیاهی را در یک جا جمع آوری کرده ایم تا بتوانید با استفاده از این محصول منحصر به فرد در کمترین تایم ممکن به همه اطلاعات این بخش دست پیدا کرده و بتوانید در کنکور سراسری تجربی به همه سوالات این بخش جواب دهید .

البته در چند سال گذشته پیچیدگی و ترکیبی شدن سوالات زیست شناسی کار دانش آموزان را مشکل تر کرده است و نمیتوانند به همه سوالات این بخش جواب دهند و این موضوع باعث شده تا نتوانند به رتبه دلخواه خود برسند اما شما عزیزان می توانید با تهیه این محصول و استفاده از مشاوره حرف آخر که تا روز کنکور همراه شما خواهد بود بهترین نتایج ممکن را کسب کنید.

در رسیدن به موفقیت در کنکور عوامل مختلف زیادی مثل منابع آموزشی , برنامه ریزی و تلاش دانش آموزان و داوطلبان بسیار تاثیر گذار خواهد بود به همین علت شما با استفاده از این ویژگی ها می توانید به بالا ترین درصد ممکن در زیست شناسی دست پیدا کنید . زیست شناسی گیاهی موسسه حرف آخر را می توان یکی از کامل و جامع ترین منابع آموزشی دانست که در کنار خود نیز دارای برنامه ریزی منحصر به فردی برای کنکور 98 می باشد.

زیست حرف آخر

شیوه تدریس درس زیست شناسی گیاهی حرف آخر

استاد شعبانی برای تدریس قسمتهای مختلف درس زیست شناسی گیاهی حرف آخر از تکنیک ها و شیوه های آموزشی جدید استفاده کرده است او در این شیوه با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی به آموزش دادن مطالب مختلف میپردازد او همچنین با استفاده از سه لایه کردن آموزش مطالب توانسته است بخش های متنوع این درس را به درستی و کامل آموزش دهد. می توانید با استفاده از این پکیج به شیوه های تست زنی نیز دست پیدا کنید تا در کنکور تایم خود را هدر ندهید . این پکیج شامل 9 دی وی دی است.

شما عزیزان می توانید با استفاده از زیست شناسی گیاهی نظام قدیم حرف آخر به همه اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید و بتوانید در کنکور به بهترین نتایج و درصد های ممکن دست پیدا کنید و راه ورود به رشته های مورد نظر خود را هموار تر کنید .برای سفارش این محصول می توانید با شماره ی 09128929049 تماس گرفته و محصول مورد نظرتان را تهیه فرمایید.

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

زیست گیاهی شامل چه فصل هایی است؟

زیست شناسی گیاهی حرف آخر شامل فصل های ۹ و ۱۰ سال سوم دبیرستان- ژنتیک گیاهی که بخشی در فصل ۸ سال سوم و بخشی هم در ژنتیک جمیعت یعنی فصل ۵ پیش دانشگاهی و قسمت های پایانی فصول ۳ و ۶ و۷ و ۸ سال دوم دبیرستان است.

هر ساله چند سوال از مبحث سخت ژنتیک گیاهی در کنکور مطرح می شود؟

حدود 1 یا 2 سال هر سال از قسمت ژنتیک گیاهی مطرح خواهد شد.

آیابرای کسب درصد 100 لازمه از پکیج حرف آخر برای چهارم هم استفاده کنیم؟

بله صد درصد.با استفاده از پکیج درس زیست شناسی حرف آخر به آسانی می توانید درصد 100 را به دست آورید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.