زیست گیاهی موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

زیست شناسی گیاهی حرف آخر محصولی از موسسه زیست شناسی حرف آخر برای داوطلبان نظام جدید است.  از آنجایی که درس زیست شناسی در کنکور رشته تجربی حرف اول را می زند و از اهمیت وافری برخوردار است و به دلیل آنکه دارای ضریب ۴است، و به نوعی بالاترین ضریب در رشته های گروه ۱ و ۲ تجربی است، پاسخ صحیح به یک تست آن، می تواند رتبه شما را صدها مرتبه بهبود بخشد.یکی ازموضوعات مهم و در عین حال مفهومی که درک آن به نسبت سخت و نیازمند صرف زمان طولانی است مبحث زیست گیاهی میباشد که داوطلبان همواره از مطالعه آن فراری هستند. سبک سؤالات این درس هم به گونه ای شده که در داخل یک تست هر گزینه مربوط به یکی از فصل ها است به نوعی ترکیبی . این یعنی با حذف زیست گیاهی علاوه بر تست های مستقل زیست گیاهی ، تست های ترکیبی را هم از دست خواهید داد. اما موسسه حرف آخر شما را با پکیج زیست گیاهی نظام جدید شگفت انگیز حرف آخر آشنا می‌کند که یادگیری این مبحث را برای شما فوق العاده راحت می‌کند.

به نوعی، مقدار تسلط شما برقسمتهای مختلف درس زیست شناسی در کنار سایر دروس، می تواند تعیین کننده آینده ی شغلی شما به عنوان یک پزشک، داروساز و… باشد.

زیست شناسی گیاهی شامل مباحث و بخش های گسترده و متنوعی است که برخی از آن ها بسیار ناملموس هستند و معمولا درک این مفاهیم برای دانش آموزان سخت وغیر قابل فهم است.

برای مثال اغلب دانش آموزان رشته تجربی مباحث مربوط به اعضای بدن مثل کبد و معده و استخوان بندی و… را به آسانییاد میگیرند. اما فیبر یا کلانشیم نامهای شناخته شده ای نیستند و درک عمیق مطالب مربوط به آن ها دشوارتر و وقت گیرتر است.

به هر حال نگران نباشید. اساتید حرفه ای و با تجربه ی حرف آخر، برای یادگیری و درک خط به خط مطالب کتاب درسی برنامه ی حساب شده ای را برای شما تدلرک دیده اند.این مدرسان که هریک در استان فعالیت خود شناخته شده وصاحب شهرت هستند و با الگوهای تست زنی آشنایی کامل دارند، با استفاده از روشی نوین، دروس زیست شناسی گیاهی را تدریس کرده و در قالب فیلم آموزشی در اختیار تمامی دانش آموزان گرانقدر قرار داده اند.

پکیج آموزشی زیست گیاهی حرف آخر

ویژگی های پکیج زیست گیاهی موسسه حرف آخر

از آنجایی که زیست گیاهی از اهمیت بالایی برخوردار است، در پکیج زیست شناسی گیاهی از سیستم آموزشی سه لایه ای برای تدریس همه ی مباحث استفاده شده است. در لایه اول مفاهیم توسط فیلم ها و عکس هایی که توسط اساتید موسسه طراحی شده اند، در ذهن دانش آموزان حک خواهد شد.

سپس در لایه دوم آموزش، به تمام جزییات و نکات ریز و مهم کتاب پرداخته شود. بدین منظور کلمه به کلمه متن کتاب توسط استادان مجموعه تحلیل می شود تا نکته ای از قلم نیفتد و بتوانند تدریسی عالی داشته باشند.

در پایان که دانش آموزان دانش کافی را کسب نموده اند، باید قابلیت تست زنی و حل مسائل نکته دار را به دست بیاورند. به این منظور نمونه سوالات و تست هایی که صرفا مربوط به مبحث مورد نظر است و پرسش های ترکیبی که مربوط به مبحث مورد نظر و سایر درسهای آموزش داده شده است، با کمک اساتید موسسه حرف آخر بررسی و حل خواهد شد.

در آخر دانش آموزان در پایان استفاده از پکیج درس زیست شناسی گیاهی، بر کلیه مطالب کتاب درسی تسلط یافته، قدرت حل سوالات تشریحی امتحانی و تست های کنکور را کسب خواهند کرد.

همچنین صرفا با نگاه کردن به دی وی دی های آموزشی پکیج زیست گیاهی، حدود ۵۰۰ تست را پاسخ داده و پاسخ و توضیحات تکمیلی اساتید در مورد حل سوال را نیز میتوانند بشنوند.

نگاه کردن به فیلم های آموزشی زیست شناسی گیاهی درست مانند حضور داشتن در کلاس کنکور و حتی پر بازده تر از آن میباشد. با این تفاوت که پس از تهیه فیلم ها می توانید بارها و بارها تدریس هر قمست را دوباره نگاه کرده و وابسته به زمان یا حضور در مکان خاصی نخواهید بود.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر در کنار زیست گیاهی

استفاده از پکیج زیست گیاهی موسسه حرف آخر چه فوایدی دارد؟

زیست گیاهی نظام قدیم حاصل ماه ها تلاش اساتید خبره ی زیست مجموعه آموزشی حرف آخر است.

اساتید با تجربه و صاحب نام موسسه حرف آخر با کمک آقای منتظری، موفق شده اند پکیج کاملی از فیلم های آموزشی زیست گیاهی حرف آخر را برای اولین بار با سیستم آموزش سه لایه ای آماده کرده و در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

با توجه به آنکه قسمت بیشترآموزش از طریق بینایی صورت می گیرد، در مرحله اول زیست گیاهی نظام قدیم تدریس در این دی وی دی های آموزشی، کلیه مفاهیم و دروس کتاب توسط انیمیشن و تصاویری که توسط اساتید خبره مجموعه حرف آخر طراحی شده اند، تدریس میشود. از آنجایی که منبع اصلی سوالات کنکور، متن کتاب درسی است، در لایه دوم تدریس، نوشته ها و تصاویر کتاب با کمک پاورپوینت به نمایش در آمده و محتوای کتاب درسی کلمه به کلمه توسط اساتید زیست بررسی خواه شد تا کوچکترین نکات را گفته و چیزی از قلم نیفتد. در لایه سوم تدریس، باید مطالب آموخته شده با حل سوال و تست در ذهن دانش آموز تثبیت شوند. به همین دلیل است که اساتید خبره زیست حرف آخر، حدود ۵۰۰ سوال ترکیبی و مهم کنکور را طرح و مورد تحلیل و بررسی قرار میدهند روش پاسخگویی مناسب برای سوالات و روش پاسخگویی به هر سوال و علت انتخاب هر گزینه را به طور کامل شرح میدهند.

در پایان این مجموعه دانش آموزان با الگوهای تست زنی زیست گیاهی به خوبی آشنا خواهند شد. نکات ریز و مهم کتاب درسی که بصورت رایج مورد توجه دانش آموزان نیست را به خوبی یاید میگیرند. با تست های چالش برانگیز آشنا می شوند و علاوه بر آنکه توانایی کسب درصد بالا در درس زیست شناسی را به دست می آورند، با زیست گیاهی نظام قدیم میتوانند به سوالات تشریحی نیز به آسانی پاسخ داده و در دورهی دبیرستان معدل خوبی را کسب کنند و این خود به نوعی برای کنکور هم کمک کننده است.

پکیج فیلم های آموزشی زیست شناسی گیاهی به آسانی در تمامی نقاط ایران قابل دسترس است و با تهیه آن از رفت و آمد به کلاسهای کنکور بی فایده بی نیاز میشوید. همچنین سیستم آموزش سریع و عمیق پکیج زیست گیاهی بازده مطالعه شما را افزایش داده و تعداد دفعاتی که برای یادگیری یک مفهوم نیاز به مطالعه کتاب دارید، کاهش خواهد یافت

ویژگی تدریس مجرب ترین اساتید زیست ایران در پکیج زیست گیاهی موسسه حرف آخر

در پکیج زیست گیاهی حرف آخر نظام جدید چون که مبحثی بسیار زیاد و سخت و فراموش شدنی می باشد از انواع و مدلهای مختلف انیمیشن های جالب و جذاب استفاده کرده تا با این مبحث بهتر ارتباط برقرار کنید، بع آن علاقه مند و به راحتی آن را یاد بگیرید. از آن جا که بخشی از سوالات کنکور زیست را زیست گیاهی به خودش اختصاص داده است اگر شما به خوبی به این تصاویر و انیمیشن ها توجه کنید و به خوبی یاد بگیرید می توانید در کم ترین زمان به جواب سوالات این قسمت برسید و زمان را برای سایر بخش های زیست ذخیره می کنید و سعی می کنید تا سهم زیست گیاهی از این ۳۶ دقیقه بسیار کم باشد تا شما با زیست حرف آخر نتیجه مطلوبی را کسب کنید

با مشاوره و برنامه ریزی مشاورین ارشد و زیست حرف آخر به هدف خود برسید

نمونه ای از تدریس زیست گیاهی حرف آخر

به عنوان مثال در قسمت بساک گیاهی یک تصویر را در ابتدا نشان می دهند که کل بساک را نشان می دهد و سپس آن را به طور کاملا ریز مورد بررسی قرار می دهد و تک تک جزئیات را با دقت و حوصلهی تمام مطرح می کند و در هرچه مبحث ریزتر میشود تصویر نیز با ان کوچک تر و تخصصی تر نشان داده خواهد شد به طور مثال در بساک یک قسمتی به نام مادر هاگ نر در کیسه گرده وجود دارد.

برای بررسی سرنوشت این مادر هاگ نر تصویر را تخصصی تر مورد بررسی قرار خواهد داد و در آن توضیح می دهند که چگونه میوز رخ می دهد و تعداد و اندازه میکروسپورهای حاصل شده را شرح می دهند. همچنین ایشان به این نکته نیز اشاره می کنند که میکروسپور به دو صورت دیگر نیز بیان می شود: ۱. هاگ نر.    ۲. دانه گرده نارس

زیست گیاهی حرف آخر و مشاورین ارشد

به چه دلیلی پکیج زیست حرف آخر باید تهیه شود؟

پکیج زیست گیاهی محصولی صفر تا صد می باشد یعنی با خواندن آن دیگری نیازی به رفتن به کلاسهای کنکوری وقت گیر نخواهید داشت. انیمیشن ها نشان دهنده این هستند که نیازی به حفظ کردن مطالب نیست و فقط کافی است که شش دانگ حواستان را به درس بدهید و آن ها را یاد بگیرید پس از تکنولوژی روز دنیا برای تدریس این مبحث استفاده شده و مهم تر از همه دیگر مطالب را به فراموشی نخواهید سپرد.

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید

تماس با مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر تا روز کنکو

سوالات متداول

آیا مبحث زیست گیاهی از اهمیت بالایی در کنکور برخوردار است؟

بله. درصد زیادی از سوالات زیست را به خود اختصاص داده و قطعا با پاسخ دادن این سوالات میتوانید از بقیه ی داوطلبانی که این مبحث را اصولی نخوانده پیشی بگیرید

آیا زیست گیاهی مبحث سختی است؟

با استفاده از پکیج فوق العاده ی حرف آخر میتوانید اصولی این مبحث را یاد گرفته و تبدیل به مبحث آسان و قابل فهمی شود.

آیا تدریس با استفاده از انیمیشن میتوان کمک کننده باشد؟

بله قطعا.انیمیشن ها نشان دهنده این هستند که نیازی به حفظ کردن مطالب نیست و میتوانید بصورت اصولی این مبحث را فرابگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.