زیست دهم حرف آخر خرید فیلم آموزش زیست کنکور

موسسه حرف آخر

میانگین درصد پاسخگویی کل داوطلبان کنکور تجربی سال ۹۶ در درس زیست شناسی تقریبا ۸ درصد بود و فقط یک نفر توانست زیست رو ۱۰۰ درصد بزنه. در کنکور تجربی ۹۷ حتی یک نفر هم در کشور پیدا نشد که بتواند زیست رو ۱۰۰ درصد بزنه. تازه صد رحمت به کنکور ۹۶ و ۹۷ چون بعضی سالها سوالات زیست شناسی اینقدر ترکیبی، پیچیده و سخت و طاقت فرسا طراحی میشه که مثل کنکور ۹۴ حتی رتبه ۲ کشوری هم درصد زیست شناسی کنکورش به % ۸۰ نمیرسه! ضریب زیست شناسی در زیرگروه یک و دو کنکور تجربی ۱۲ و مجموع ضرایب تمام دروس عمومی روی هم ۱۱ هست (ادبیات ۴، عربی ۲، دینی ۳، زبان ۲). با این آمار و ارقام قطعا تاثیر فوق العاده وحشتناک و سرنوشت ساز درس زیست روی رتبه کنکور رو میتوانید درک کنید! اما نترسید، راه حل داره: اگر بهترین منبع درس زیست شناسی کنکور رو تهیه کنید و آموزش خوبی ببینید در کنارش با استفاده از مناسب ترین روش مطالعه زیست شناسی و حل تست های ترکیبی میتونید تسلط خودتون رو بالا ببرید و درصد بالایی در کنکور کسب کنید. قبولی دررشته های تاب مثل پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و … به درصد زیست شناسی خیلی وابسته است. حتی برای رشته های دیگه هم درصد زیست شناسی اهمیت زیادی داره و رتبه رو خیلی جابجا میکنه و موثره. در اینجا بهترین دی وی دی های زیست شناسی کنکور نظام جدید که با تدریس بهترین مدرس زیست کنکور هستند رو در موسسه حرف آخر به شما معرفی می کنیم .

مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

واقعیت های تلخ در مورد درس زیست شناسی؛

آمارهای کنکور سال های اخیر بیانگر این واقعیت است که تنها ۷ درصد از کل داوطلبان کنکوری توانستند که تست های زیست شناسی در آزمون های سراسری را بالای ۵۰ درصد بزنند. این امر نگران کننده حاکی ازآن است که دوستان کنکوری علی رغم مطالعه فراوان و اختصاص زمان زیاد به درس زیست شناسی، اما به دلیل عدم تسلط کافی و عدم درک مفهومی این درس، قادر به زدن درصد بالا نیستند.لازم به ذکر است مشکل ارتباط برقرار کردن داوطلبان کنکور با درس زیست شناسی تنها مختص دانش آموزان ایران نیست، بلکه این مشکل در خیلی از کشورهای جهان، بخصوص در کشورهای جهان سوم و در حال توسعه به دلیل عدم دسترسی کافی به ابزارهای آموزشی بهتر، عدم درک درست مشکل و نبودن خلاقیت و نوآوری در آموزش این درس مهم، وجود دارد.اما جای نگرانی نیست چون حرف آخر اینجاست تا این مشکلات را برای شما حل کند و بتواند تدریسی عالی را برای دانش آموزان تدارک ببیند.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

اهمیت روش پویا نمایی و انیمیشن سازی در تدریس زیست دهم حرف آخر

یک بررسی و سرچ ساده در مورد اهمیت پویانمایی و تصاویر سه بعدی در آموزش دروس همه اهمیت این روش در یاد دهی را روشن میکند. متاسفانه خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به اشتباه متن زیست شناسی را طوطی وار حفظ میکنند. که این شیوه آموزش کاملا اشتباه وقدیمی شده است. چون به صورت ناخودآگاه وارد حافظه کوتاه مدت در نیمکره سمت چپ مغز میشود و بعد از ۱ الی ۲ هفته دانش آموزان و داوطلبان کنکور احساس میکنند که همه مطالب را فراموش کرده اند و همین امر باعث گرفتن استرس شدیدی میشود. این اتفاق برای داوطلبان کنکور بسیار ناخوشایند است.

اما آموزش به شیوه انیمیشن و تصاویر سه بعدی در موسسه حرف آخر باعث میشود دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید به صورت مفهومی و شهودی و اصولی همه مباحث را یاد بگیرند. و نیازی به حفظ کردن طوطی وار مطالب نباشد. چون ما تمام جزئیات زیست شناسی را به صورت تصویری تدریس کرده ایم که میتوانید همه پدیده های زیست شناسی سال دهم را به عین ببیندید. در واقع یک آزمایشگاه مجازی برای شما ایجاد شده تا از نزدیک مطالب را به صورت اصولی و بصری یاد بگیرید. بنابراین در یک بازه زمانی کم می توانید تمام مباحث را با کیفیت فوق العاده بخوانید و درصد بالای در کنکورهای آزمایشی و سراسری کسب کنید.

مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

پکیج آموزشی درس زیست شناسی دهم موسسه حرف آخر

دپارتمان زیست حرف آخر متشکل از دبیران باتجربه و خبره ای است که به خوبی با انواع سوالات کنکور، نکات کلیدی و الگوهای تست زنی آشنایی کامل دارند. این اساتید برای سهولت در امر یادگیری دروس، با ماه ها تلاش بی وقفه، موفق به تصویرسازی تمامی درس های کتاب شده اند. به گونه ای که دانش آموزان می توانند تمامی مفاهیم کتاب درسی را به صورت تصویر و فیلم ببینند تا به آسانی درس ها را بیاموزندو در حافظه ی بلند مدت خود ثبت کنند.

پس از تدریس هر فصل کتاب از روی فیلم و تصویر، نوبت به بررسی خط به خط کتاب درسی میرسد. زیرا منبع اصلی سوالات کنکور کتاب درسی است و لازم است به خوبی بر کلمه به کلمه و جزء به جزء کتاب تسلط داشته باشید. در این راستا متن کتاب به همراه تصاویر کتاب درسی همراه با پاورپوینت به نمایش در می آید و اساتید درس زیست هر خط از کتاب را خوانده و معنی و نکات قابل توجه آن را به نوعی که برای دانش آموزان قابل فهم باشد شرح میدهند.

در انتهای روند آموزش زیست شناسی دهم حرف آخر ، دو نفر از اساتید زیست با یکدیگر به مباحثه و پرسش و پاسخ در مورد بخش های مختلف کتب درس می پردازند. این کار به دانش آموزان کمک می کند تا با سوالات احتمالی، نحوه پاسخ گویی به هر سوال و دلایل انتخاب هر پاسخ آشنایی کامل کسب کند.

پکیج زیست شناسی دهم حرف آخر به صرفه ترین راه برای رسیدن به مهارت لازم و کافی در درس زیست شناسی کنکور است و به دانش آموزان کمک می کند از تدریس چند استاد بهره برده و مطالب درسی در ذهنشان ماندگار شود تا علاوه بر کسب نمره عالی در امتحانات تشریحی، در زمان کنکور نیز تمامی مطالب کتاب را به روشنی به خاطر داشته باشندو بتوانند درصد قابل قبولی را کسب کنند.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته حتی در روز های تعطیل با مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر

منبع :حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و مشاوره دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید

سوالات متداول

آیا با استفاده از این پکیج میتوان به درصد 100 در کنکور رسید؟

با استفاده ی درست و اصولی از پکیج زیست شناسی میتوانید به راحتی به درصد بالا و حتی 100 رسید.

یادگیری درس زیست با استفاده از این پکیج آسان است؟

نحوه ی تدریس اساتید به گونه ای است که مباحث را به روشنی و به نوعی قابل فهم برای کلیه ی دانش آموزان شرح میدهند و خیلی به راحتی مباحث را به حافظه میسپارند.

نحوهی تدریس اساتید در این پکیج چگونه است؟

با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی و پاورپوینت مباحث را تدریس میکنند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.