زیست حرف آخر

موسسه حرف آخر

یکی از مهم‌ترین پکیج‌ هایی که موسسه حرف آخر برای داوطلبان گروه تجربی تهیه کرده است، پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر است. همه اساتید دپارتمان زیست شناسی حرف آخر در این مجموعه با همکاری همدیگر همه مطالب زیست شناسی را به داوطلبان آموزش داده‌اند. استاد شعبانی و استاد شاکری با همکاری دیگر همکاران خود، سطر به سطر کتاب درسی زیست شناسی را به داوطلبان در این پکیج ندریس می کنند.

پکیج کامل زیست نظام جدید موسسه کنکوری حرف آخر شامل زیست شناسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم است. این به این معنا است که داوطلب می‌تواند با تهیه این پکیج، زیست شناسی نظام جدید را به آسانی مطالعه کند. این پکیج از سه پایه زیست شناسی تشکیل شده است و همه مفاهیم این سه کتاب درسی به داوطلبان آموزش داده می‌شود.

مهمترین فصل های زیست حرف آخر

مزایای پکیج زیست شناسی موسسه حرف آخر در مقایسه با سایر منابع آموزشی موجود

-تمامی فصل های زیست شناسی در قالب انیمیشن های فوق حرفه ای و عالی ارائه شده است.
۲- تحلیل و جواب دادن به کمتر از ۳۰ عبارت درست و نادرست که خیلی شبیه عبارات کنکور های سال های گذشته هستند.
۳-حدود ۷۰۰ تست شبیه ساز کنکور در این محصول جای داده شده که به تست زنی دانش آموز خیلی کمک می کند چون مدرسین این تست ها را تحلیل کرده و راه و شیوه ترکیب و تحلیل را آموزش می دهند.
۴-همه تصاویر کتاب با کیفیت بالا تحلیل و نکته بینی شده اند.
۵-در عرصه دیجیتال کشور در درس زیست شناسی هیچ محصولی حتی یکی از خصوصیات بالا را ندارد چون ساخت و تهیه این موارد نیاز به سالها کار بی وقفه شبانه روزی و تیمی فوق العاده خلاق که از انواعی از علوم مانند روان شناسی یادگیری و گرافیک بهره ببرند لازم است.
۶- به همه مفاهیم اصلی که به منظور یادگیری این علم نیازمند هستید دست پیدا می کنید.آن هم با صرف کمترین زمان با سفری شگفت انگیز به درون بدن.
۷- پس از تدریس هر مبحث از کتاب درسی با ارئه تست های متنوع سعی در تثبیت مطلب و آموختن شیوه تست زنی زیست شناسی دارد.

آموزش زیست شناسی کنکور در سه لایه:

✅ در لایه اول استاد شعبانی در موسسه حرف آخر همه مفاهیم رو کامل به شکل انیمیشن برای بچه ها تدریس می کند و همه مفاهیم رو دانش آموزان به شکل تصویری فرا می گیرند و درصد فراموشی رو به صفر میل می دهند.

✅ در لایه دوم استاد شعبانی خط به خط کتاب درسی رو برای دانش آموزان تجزیه و تحلیل می کند و نکته های مربوط به اون خط رو کاملتدریس می کند.

✅ و در لایه سوم که مربوط می شود به الگوی عمل صد، تست هایی رو بررسی می کند که دو سه سطح سخت تر از کنکور می باشند و دانش آموزان با بررسی این تست ها دیگر هراسی از تست های کنکور ندارند.

با تهیه دی وی دی های آموزشی زیست حرف آخر میتوانید از آموزش بی نظیر درس زیست شناسی استاد شعبانی بهره مند شوید که ایشان با استفاده از شیوه هایی مانند الگو سازی و شهودی سازی و انیمیشن سازی با استفاده از نیم کره راست مغز به ارائه مباحث می پردازند و با استفاده از این متد ها مطالب را ماندگار در ذهن دانش آموز می گنجانند و موجب میشوند تا در هنگام زدن تست ها با شک مواجه نشوند . با خرید فیلم های آموزشی زیست جامع کنکور شما با پرداخت هزینه کم موفق به این شده اید که در کوتاه ترین تایم ممکن بیشترین مباحث را فرا بگیرید . علاوه بر این با خرید فیلم های آموزشی زیست جامع کنکور از پشتیبانی محصولات و ارائه مشاوره توسط اساتید تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکور سال های گذشته برخوردار میشوید .

اهمیت درس زیست شناسی در کنکور سراسری بر کسی پوشیده نمی باشد این درس دارای ضریب ۱۲ است در حالی که اگر ضریب همه درس های عمومی را جمع کنیم ۱۱ می شود . ۵۰ تست در روز کنکور از این درس طرح می شود که برای جواب دادن به این تعداد سؤال ۳۶ دقیقه تایم اختصاص داده شده به این معنی که برای جواب دادن به هر سؤال حدود ۴۵ ثانیه تایم در نظر گرفته شده است . پس لازم است سرعت عمل بالایی در پاسخگویی به سؤالات داشته باشیم .

دانش آموزان رشته تجربی قطعا باید حداکثر تایم را به مطالعه درس زیست شناسی اختصاص دهند . این درس نیازمند مطالعه بسیار دقیق و مفهومی و نیز مرور بالای مطالب خوانده شده می باشد . کتاب درسی مهم ترین منبع برای دانش آموزان است که برای هر درس باید روی تک تک کلمات و جملات فکر کنند . باید قبل از تست زدن همه جملات و قید ها و شکل های کتاب را مو به مو بررسی کنید. باید قادر باشید فصل های مختلف را با هم ترکیب کنید زیرا همان طور که می دانید اکثر تست های کنکور سؤالات ترکیبی از فصل های مختلف کتاب با هم می باشد . دقت داشه باشید هنگامی به تست زدن بپردازید که حس می کنید واقعا همه چیز را مفهومی خوانده اید و می دانید . اما افرادی که تغییر رشته داده اند و یا اولین بار هست که زیست شناسی را می خوانند و نیز برای دانش آموزانی که قادر نیستند فصل ها را با هم ترکیب نمایند یا کسانی که نمی توانند در این درس به صورت مطلوب تست بزنند توصیه می کنیم حتما از دی وی دی های استاد شعبانی استفاده نمایند. این دی وی دی ها هر آنچه شما در روز کنکور برای جئاب دادن به سؤالات نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد و شما را در تست زدن ورزیده می کنند . از یاد نبرید که حاشیه نویسی و خلاصه نویسی برای این درس فوق العاده مهم می باشد .

زیست حرف آخر به سبک استاد شعبانی

دپارتمان حرفه ای درس زیست شناسی در حرف آخر

حرف آخر همواره بنیانگذار و برترین در حیطه استفاده از نوین ترین متد های آموزش و یادگیری است
از همین اساس برای اولین بار در زیست دیجیتال ایران حرف آخر با تشکیل دپارتمان زیست شناسی توانست متخصصین آموزش در زیست ،تست سازی در زیست و نظارت مطالب علمی در زیست را کنار هم جمع کند و در حقیقت از سه بازوی قدرتمند برای دستی به نام زیست شناسی استفاده کنید و به همین منظور است که دست زیست شناسی حرف آخر بازوی برای خرد کردن هر مبحث مشکل و پیچیده در کتاب درسی و تبدیل آن به شیرین ترین و آسان ترین مطلب در تست زنی را دارد
اساتید دپارتمان زیست شناسی حرف آخر علاوه بر آن که هر یک جز دبیران مطرح و قدرتمند زیست شناسی هستند در تخصص خود نیز جز بهترین ها می باشند

استاد رضا شعبانی : مدیر دپارتمان و مسئول بخش آموزش
ایشان یک شعار همیشگی دارند و آن این است من به قدری در آموزش زیست ذوب شده ام که حاضرم فتوسنتز را به یک دانش آموزی که هنوز به دبیرستان وارد نشده اند آموزش دهم و او مثل یک دانشجوی زیست شناسی همه فتوسنتز را بفهمد و یکبار برای شما بازگو کند
همکاری با آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری و انجام تحقیقات روان شناسی یادگیری و نحوه انتقال مطلب بر روی ۲۰۰۰ دانش آموز و به دنبال مسیر های جدید آموزش درست تا دانشگاه های معتبر خارج از کشور رفتن نشان دهنده عشق بزرگ استاد شعبانی به دنیای آموزش زیست است

استاد شاکری : مسئول بخش تست و سنجش دپارتمان زیست شناسی حرف آخر
استاد شاکری را به حق می توان بنیانگذار متد جدیدی از تست زنی زیست در ایران دانست ۷ الگوی تست زنی در زیست هدیه ارزشمندی از ایشان به دانش آموزان ایران است شعار ایشان این است در کوتاهترین زمان با کمترین زحمت باید بیشترین نتیجه را بگیرید.
تالیف اولین کتاب عبارت نامه ای زیست در ایران به نام ۰ تا ۱۰۰ زیست  در سالهایی که هیچ ناشری هنوز روی به سوالات جمله ای در زیست نیاورده بود شناخت عمیق ایشان از کنکور را به خوبی نشان می دهد

روش مطالعه زیست به سبک حرف آخر

استاد هومن روان : مسئول بخش گیاهی و نظارت های علمی دپارتمان زیست شناسی حرف آخر
در شناخت و توصیف ایشان همین بس که صاحب مدال المپیاد و مدرس برجسته مدارس خاص هستند وقتی بدانید ایشان در زمینه نقاشی از مدال آوران قاره آسیا بوده اند و با خلاقیتی بی مانند توانسته اند نقاشی را با زیست بیامیزند و شیوه جدیدی از تدریس زیست را پدید آوردند آن زمان متوجه می شوید که استاد هومن روان با ارائه اولین و تنها فیلم آموزشی سفری به درون گیاه با نام از ریشه تا میوه چنان دنیای اموزش زیست گیاهی دبیرستان را متحول نمود که همگی با گیاهی آشتی خواهیم کرد شعار استاد روان این است که زیست را از صفر تا صد به زیباترین شکل ممکن  به دنیای تصویر کشیده ام

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

از مبحث گیاهی هر ساله در کنکور چند سوال مطرح می شود؟

هر ساله تعداد سوالات از مبحث گیاهی متفاوت است و با بقیه ی مباحث زیست شناسی ترکیب می شود و 70 درصد سوالات ترکیبی هستند.

چند سوال از مبحث ژنتیک در کنکور مطرح می شود؟

چند سالی است که ژنتیک با دیگر قسمت های زیست در کنکور ترکیب شده و سوالات ترکیبی طرح می شود.حدود 8 سوال از فصل های ژنتیک می باشد.

حدود چند درصد از سوالات زیست کنکور به سال یازدهم اختصاص دارد؟

بخاطر اینکه روش طرح سوالات الان به شکل ترکیبی است و ممکن است یک سوال نکته های هر سه سال را در خود داشته باشد برای همین امکان اینکه دقیق بگیم چند درصد سوالات به یازدهم اختصاص دارد ممکن نیست وباید کل زیست هر سه سال را به دقت بخوانید

با کمک پکیج زیست حرف آخر میتوانیم به درصد بالا در کنکور برسیم؟

اگر به شکل اصولی و درست پیش برید و از پکیج به درستی استفاده کنید میتوانید به درصد 100 در این درس برسید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.