استاد علیرضا یوسفیان پور مدرس دین و زندگی حرف آخر

موسسه حرف آخر

استاد علیرضا یوسفیان پور یکی از اساتید برتر دین و زندگی کنکور با استفاده از روش تصویر سازی و انیمیشن تحول بزرگی در آموزش دین و زندگی به وجود آورده است. درس دین و زندگی یکی از درس های عمومی است که ضریب بالایی در کنکور سراسری دارد. ضریب این درس در کنکور 3 می باشد. با توجه به ضریب بالایی که دارد دانش آموزان و داوطلبان کنکور اهمیت بسیار زیادی به این درس عمومی می دهند، زیرا نسبت به سایر درس های عمومی در کنکور از تراز آوری بیشتری برخوردار می باشد. درس دین و زندگی همانند سایر درس ها از روش و اصول خاصی برای یادگیری و تست زنی برخوردار است. علیرضا یوسفیان پور از اساتید برتر موسسه حرف آخر این درس ها به بهترین شکل ممکن تدریس می کند. استاد علیرضا یوسفیان پور با کمک موسسه حرف آخر پکیج های آموزشی دین و زندگی را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آماده نموده است. در ادامه این مطلب اطلاعاتی را در رابطه با سوابق تحصیلی و آموزشی و نحوه تدریس استاد یوسفیان پور در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد، با موسسه حرف آخر همراه باشید…

یادگیری دین و زندگی با استاد علیرضا یوسفیان پور

استاد علیرضا یوسفیان پور با بهره گیری از نوین ترین روش های آموزشی درس دین و زندگی را تدریس می کند. با توجه به بررسی های انجام شده افرادی که قبل از شرکت در کنکور پکیج آموزشی استاد یوسفیان پور را مطالعه نموده اند موفق به کسب نتایج قابل قبولی شده اند. این استاد بنام از روش های بسیار خلاقانه ای برای آموزش دین و زندگی استفاده می کند. استاد یوسفیان پور مدرس مطرح و توانا درس دین و زندگی برای این درس یک کتاب مصور تالیف نموده است. با استناد بر آموزش های استاد علیرضا یوسفیان پور کسب درصد بالا در این درس بسیار راحت و امکان پذیر خواهد بود. این درس بسیار آسان بوده و تنها 25 سوال کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است. البته لازم به ذکر است که برای حل تست ها در زمان مشخص شده توصیه می کنیم این درس را به صورت عمقی و مفهومی مطالعه نمایید.

سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد یوسفیان پور

علیرضا یوسفیان پور در سال 1390 موفق به کسب رتبه 648 در کنکور سراسری شده است. این استاد بنام و شناخته شده در رشته مهندسی مکانیک فارغ التحصیل شده و دارای یکی از رتبه های برتر می باشد. شاید برای شما کمی غیر قابل باور باشد که فردی با این سن و سال نقش بسیار مهمی در درس دین و زندگی داشته باشد. از سوابق کاری و آموزشی استاد یوسفیان پور می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  1. در موسسه حرف آخر مدرس پکیج های آموزشی دین و زندگی می باشد.
  2. اولین مدرسی است که به صورت الگوسازی دین و زندگی را تدریس می کند.
  3. به علاوه مدرس درس دین و زندگی به روش انیمیشن سازی است.
  4. مدرس دین و زندگی در شبکه های آموزش، یک و سه صدا و سیما
  5. در برترین مراکز آموزشی کشور تدریس نموده است.
  6. برگزار کننده همایش های دین و زندگی در کشور
  7. و غیره

روش های به کار رفته استاد یوسفیان پور در یادگیری دین و زندگی

استاد یوسفیان پور با بهره گیری از 14 الگو ابداعی خود درس دین و زندگی را با هدف کسب درصد بالا در کنکور آموزش می دهد. این استاد بنام با استفاده از روش الگو سازی تمامی آیات درس دین و زندگی را به داوطلبان کنکور آموزش می دهد. هم چنین هر یک از درس ها و مباحث دین و زندگی را به صورت الگویی معرفی می کند علاوه بر موارد ذکر شده مفاهیم این درس عمومی را به صورت تصویر سازی آموزش می هد که با این روش تمامی مفاهیم در نیم کره راست مغز ذخیره خواهند شد و در نهایت به صورت بلند مدت در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکور باقی خواهد ماند.

پکیج دین و زندگی استاد علیرضا یوسفیان پور و موسسه حرف آخر

در صورتی که قصد تهیه هر یک از پکیج های آموزشی استاد علیرضا یوسفیان پور حرف آخر را دارید، می توانید از فروشگاه اینترنتی حرف آخر اقدام و تهیه نمایید. همچنین می توانید از طریق خطوط ارتباطی 09128929049-09128929049 با مشاورین حرف آخر تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.