استاد محمد واعظی مدرس عربی حرف آخر

موسسه حرف آخر

یکی از اساتید دپارتمان زبان حرف اخر استاد محمد واعظی مدرس عربی می باشد. استاد محمد واعظی با بهره گیری از شیوه ی آموزشی مدرن توانسته درس عربی را به بهترین شکل ممکن به داوطلبان کنکور و دانش آموزان آموزش بدهد. با توجه به بررسی های انجام شده سخت بودن و غیر قابل فهم بودن درس عربی با شیوه اموزشی استاد واعظی برای دانش آموزان برطرف شده است. این استاد برجسته و با تجربه به دلیل روش خاصی که در آموزش عربی به کار گرفته است در دسته اساتید به نام موسسه حرفه آخر قرار گرفته است تا برای کسب رتبه بالا در کنکور به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک کند. در ادامه اطلاعات بیشتری را در رابطه با استاد محمد واعظی مدرس عربی حرف آخر و شیوه تدریس او در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد، همراه ما باشید…

یادگیری عربی با استاد محمد واعظی

درس عربی جز دروس عمومی می باشد، اما بسیاری از داوطلبان کنکور با این درس ارتباط خوبی ندارند. البته امروزه با تدریس استاد محمد واعظی و نحوه تدریس او این مشکل برطرف شده است. به گونه ای که از دلایل موفقیت دانش آموزان و داوطلبان در کنکور می توان به روش های آموزشی استاد واعظی و پکیج های آموزشی او اشاره نمود. حال ممکن است این سوال برای برخی از داوطلبان ایجاد شود که استاد واعظی اهل کجاست ؟ استاد محمد واعظی متولد شهر تهران بوده و تحصیلات خود را در این شهر سپری نموده است. با توجه به اینکه این استاد تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه عربی گذرانده است تسلط بسیاری بر روی تدریس درس عربی دارد. محمد واعظی با بهره گیری از روش های آموزشی نوین، یادگیری درس عربی را برای دانش اموزان راحت و اسان نموده است.

سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد واعظی

استاد محمد واعظی در رشته زبان و ادبیات عرب موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی شده است. تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور استاد محمد واعظی را به عنوان مدرس به نام درس عربی می شناسند. از سابقه تحصیلی و سوابق آموزشی استاد واعظی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • استاد پروازی به شهرهای تبریز، اصفهان، کرمانشاه، زاهدان، قم و …
 • مدرس عربی در مدارس بهار، فرهنگ، علم آوران، فرزانگان کرج و…
 • تدریس درس عربی با مدرن ترین و جدیدترین روش های آموزشی
 • تدریس درس عربی در شبکه یک، شبکه آموزش و سه صدا و سیما
 • مدرس عربی در آموزشگاه های ماهان، راه اندیشه، پرستو
 • برگزارکننده همایش های عربی برای آموزش این درس
 • تالیف کتاب های عربی در موسسه حرف آخر
 • همکاری با انتشارات همگامان
 • تالیف کتاب شبیه ساز کنکور
 • و غیره

روش های به کار رفته استاد واعظی در یادگیری عربی

استاد واعظی از روحیه شوخ طبع و بسیار پرانرژی برخوردار است و در عین حال تمامی مباحث درس عربی با همین روحیه به دانش آموزان منتقل می کند. استاد محمد واعظی به عنوان مبتکر روش های آموزشی نوین و مدرن برای تدریس عربی از انیمیشن سازی و تصویر سازی استفاده می کند. همان طور که می دانید نیم کره سمت راست مغز وظیفه درک بهتر مطالب را بر عهده دارد با استفاده از روش تصویر سازی و انیمیشن سازی حافظه بلند مدت مغز فعال خواهد شد، در این صورت دانش آموز و داوطلب محترم مطالب مختلف درس عربی را به راحتی یاد گرفته و به ذهن خود می سپارد.

استاد واعظی برای آموزش قواعد عربی از چند نقشه راه و الگوی جامع استفاده می کند. هم چنین توانسته بسیاری از قواعد سخت عربی را حذف کند. از ویژگی های تدریس محمد واعظی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • برای آموزش درس عربی از انیمیشن و تصاویر استفاده می کند.
 • برای تدریس عربی روش های تصویری را ابداع نموده است.
 • با روش های نوین و بدون فراموشی کلمات درس عربی را آموزش می دهد.
 • تست های کتکور سال های اخیر را تحلیل و بررسی می کند.
 • تست زنی درس عربی را آموزش می دهد.
 • و غیره

پکیج عربی استاد محمد واعظی و حرف آخر

عربی جامع حرف آخر نظام جدید + کتاب کار

این پکیج شامل 4 حلقه dvd در 22 ساعت تدریس و حل تست می باشد.

در صورتی که قصد تهیه هر یک از پکیج های آموزشی استاد محمد واعظی حرف آخر را دارید، می توانید از فروشگاه اینترنتی حرف آخر اقدام و تهیه نمایید. همچنین می توانید از طریق خطوط ارتباطی 09128929049-09128929049 با مشاورین حرف آخر تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.