تست معادله و نامعادله با جواب آن

موسسه حرف آخر

امروز می خواهم محصول بی نظیر دیگری از حرف اخر را معرفی کنم مبحث معادلات و نا معادلات از مباحث مهمی هستند که علاوه بر این که بخشی از تست های کنکور درس ریاضی را شامل می شوند در درس های دیگری مانند فیزیک و شیمی نیز کاربرد دارد. با خرید فیلم های آموزشی معادلات و نا معادلات ریاضی می توانید به آموزش فوق العاده استاد منتظری که با استفاده از شیوه هایی مانند الگو سازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز به ارائه مباحث می پردازند دسترسی پیدا می کنید و میتوانید درصد بالایی از این درس را بزنید و قبولی خود در رشته های تاب دانشگاه را تضمین کنید.

مشکلاتی که دانش آموزان در رابطه با تکنیک و فرمول های زیاد دارند این است که اولاً یادگیری آنها خیلی سخت است و باید بارها مرور شوند تا دریاچه آب مانند در حالی که اگر این فرمول و تکنیک نباشد به آسانی می توان با رمز یا نقطه ای داستان را فرا گرفت موسسه حرف آخر دقیقا کاری کرده است که شما دوستان عزیز با این الگو سازی و انیمیشن سازی بتوانید به آسانی یاد بگیرید و فراموش نکنید چون بیشتر بچه ها این مشکل را دارند که درس را فراموش میکنند و علت اصلی این که در کنکور موفق نمی شوند همین فراموشی می باشد چون آن ها درس را خوانده اند نه این که یاد نگرفته باشند یاد گرفتند اما فراموش کردند پس بهتر است که در را به شکل تصویری یاد بگیرید تا هیچ موقع آن را فراموش نکنید.

روش مطالعه درس ریاضی به سبک حرف آخر

افزایش درصد درس ریاضی در کنکور به سبک حرف آخر

چطور درصد ریاضی خود را افزایش دهیم؟ افزایش درصد ریاضی آزمون و کنکور از معضلات خیلی از دانش آموزان است و موجب شده هزینه های گزافی را برای منابع پرداخت کنند اما قبل از حل هر مشکلی باید ریشه آن را پیدا کرد و به یاد داشته باشید که با هزینه کردن بی هدف چیزی حل نخواهد شد. عامل درصد پایین دانش آموزان در درس ریاضی عدم آشنایی با پیش نیاز های این درس است.

با تجربه هایی که من چندین سال به عنوان یکی از اعضای لیست مشاوران حرف آخر دارم که حاصل ارتباط با صد ها دانش آموز است مشکل اصلی دانش آموزان در درس ریاضی مطالعه این درس به شکل پایه به پایه است یعنی از سال دهم مطالعه این درس را شروع می‌کنند؛ علت اشتباه بودن این متد هم ارتباطی است که بین مطالب ریاضی کنکور وجود دارد.

مباحث ریاضی به دو دسته مستقل و زنجیر وار تقسیم می‌شود و از طرفی مباحث زنجیر وار همانطور که از اسم آن ها پیداست مثل یک زنجیر به یکدیگر متصل هستند به عنوان مثال در مباحث تابع و حد و معادلات ما با مثلثات سر و کار خواهیم داشت پس باید قبل از این مطالب مثلثات خوانده شود یا برای جواب دادن به تست های تابع اصل کاری تعین دامنه است که با حل نامعادله و تعین علامت این کار انجام می‌شود پس قبل از این تابع باید معادله و نامعادله مطالعه شود که متاسفانه حتی در آزمون ها هم معادلات را بعد از تابع می‌آورند.

اما عزیزانی که کنکوری هستید یا فرزند کنکوری دارید. برای آشنایی کامل با درس ریاضی و دریافت تدریس های رایگان این درس که به شما کمک می‌کند ریاضی را به نقطه قوت خود تبدیل کنید همین الان با شماره 09128929049 برای ارتباط مستقیم تماس بگیرید.

معادله و نامعادله حرف آخر

معرفی مبحث فوق العاده معادله و نامعادله استاد منتظری

دی وی دی های آموزشی ریاضی انتشارات موسسه حرف آخر که تدریس  متد های اختراعی استاد منتظری می باشد همه مطالب مورد نیاز برای حل تست ها بدون کم و کاست آوزش داده شده است و دانش آموزان نیازمند تسلط به مبحث معادلات و نا معادلات هستند تا بتوانند نتیجه نهایی این درس ها را به درستی بدست بیاورند اما دانش آموزان با مشکلاتی مانند سختی و دشواری سوالات و عدم یادگیری مناسب مباحث به علت تدریس اشتباه هستند اما دیگر لازم نیست برای ریاضی دغدغه ای داشته باشید چون موسسه حرف آخر و اساتید آن اینجا هستند تا مشکلات شما را حل کنند . مجموعه معادلات و نا معادلات ریاضی رشته تجربی نیز توسط موسسه حرف آخر به انتشار رسیده است .

پس از خرید دی وی دی های آموزشی معادلات و نا معادلات ریاضی و تماشا کردن فیلم های آموزشی به حل تست ها اعم از سخت بپردازند و بتوانند درصد بالایی از درس دشوار ریاضی را در کنکور بزنند چون دانش اموزان فکر میکنن که این درس سخت می باشد در حالی که اینطور نیست فقط کافی است که آموزش فوق العاده ی استاد منتظری را ببیند تا با دید دیگری به درس شیرین ریاضی نگاه کنند و از خواندن این درس شیرین لذت ببرنند.

حل سریع نامعادلات به سبک استاد منتظری

آنچه در معادله و نامعادله حرف آخر خواهید دید :

ریاضی جزو دروسی است که بیشتر دانش آموزان میونه خوبی باهاش ندارن ، چون خوندنشو یا به تعویق میندازن یا کلا قید تست های ریاضی رو میزنن . یه سری از بچه ها هم هستن اول تابستون یا پاییز شروع میکنن کلی وقت میزارن برای خوندن  اما وسط های راه تازه میفهمن که ای دل غافل فقط وقت تلف کردن و نمیتونن تو آزمون های آزمایشی تست ها رو حل کنن .
اما همه ما میدونیم که برای رسیدن به رشته های خوب دانشگاه باید اهمیت زیادی برای درس ریاضی قائل شد ، مخصوصا الان که میبینیم دانش آموزای زیادی هستن که حتی با داشتن مدارک کارشناسی یا ارشد باز هم به فکر کنکور میافتن … دیگه مثله گذشته نباید رو  ۳۰ – ۴۰ درصد ریاضی اکتفا کرد .
موسسات زیادی هستن که منابع ریاضی رو در اختیار بچه ها گذاشتن ، اما باز میبینیم که اکثر دانش آموزا باز نمیتونن درصدهای بالایی رو بیارن . شما هم فکر نمیکنید که دیگه این همه فرمول و تکنیک و روش های متعدد منسوخ شده !!!!!
پس  موسسه ای به اسم حرف آخر به سرپرستی استاد منتظری به این فکر افتاد که ریاضی رو به زبان غیر ریاضی تدریس کنن، دیگه خبری از فرمول های زیاد و گیج کننده نیست اینجا فقط از الگو استفاده میشه الگویی که همه تست های یک مبحث رو کامل پوشش میده و دیگه نیاز به حفظ کردن انواع اقسام فرمول های متنوع نیست .
اولین پکیجی که از مجموعه ریاضی رشته تجربی آماده شده پک معادلات نامعادلات و توابع معروف است که بیشتر مباحث سال دوم دبیرستان شامل : اعمال روی بازه ها ، تعیین علامت ، روش هندسی ، توابع و نمودارهای درجه ۲ ، قدرمطلق ، جزصحیح ، لگاریتم و توابع نمایی را پوشش داده است .
معادلات، نامعادلات، توابع معروف
این مجموعه شامل ۴ DVD  در  ۱۷ جلسه به قیمت ۱۳۰.۰۰۰ تومان می باشد. که در کنار آن یک کتاب کار رایگان ارائه خواهد شد .
DVD 1 :
جلسه ۱ : حل نامعادلات ( اعمال روی بازه ها )
جلسه ۲ : حل نامعادلات ( تعیین علامت )
جلسه ۳ : حل نامعادلات ( روش ریشه و هندسی )
جلسه ۴ : توابع و معادلات درجه ۲
جلسه ۵ : روابط بین ریشه ها ، نامعادلات درجه ۲
DVD 2 :
جلسه ۶ : نمودار توابع درجه ۲
جلسه ۷ : قدر مطلق و معادلات آن
جلسه ۸ : نامعادلات قدر مطلقی
DVD 3 :
جلسه ۹ : رسم توابع شامل قدر مطلق
جلسه ۱۰ : معادلات و نامعادلات جزء صحیح
جلسه ۱۱ : ویژگی های جزء صحیح
جلسه ۱۲ : نمودار توابع جزء صحیح
جلسه ۱۳ : لگاریتم و توابع آن
DVD 4 :
جلسه ۱۴ : نمودار توابع نمایی و لگاریتمی
جلسه ۱۵ : معادلات و نامعادلات لگاریتمی
جلسه ۱۶ : حل معادلات گویا
جلسه ۱۷ : حل معادلات گنگ

منبع : موسسه حرف آخر برترین و بهترین مرجع برای برنامه ریزی و همچنین مشاوره حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به صورت رایگان و تهیه محصولات و پکیج های مطابق با به روز ترین ابزار های دنیا می باشد.برای اطلاعات بیشتر و تماس با رتبه برتری ها و مشاورین ارشد با شماره  09128929049  و 09128929049 تماس بگیرید، و با لیست قیمت محصولات حرف آخر آشنا شوید.

ارتباط مستقیم و 24 ساعته با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

سوالات متداول دانش آموزان نظام جدید

برای سفارش پکیج های حرف آخر چه کار باید بکنیم؟

با شماره های 09128929049 و 09128929049 تماس گرفته و پکیج مورد نظرتان را سفارش دهید.

شیوه ی تدریس پکیج معادله و نامعادله حرف آخر چگونه است؟

روش تدریس در پکیج معادله و نامعادله هم مانند سایر پکیج های موسسه حرف آخر روش شهودی سازی می باشد. استاد عبدالرضا منتظری که خود بنیان گذار این متد نوین و کار آمد است، درس ریاضی را با استفاده از انیمیشن و تصویر، و فقط با به کار بردن چند الگو آموزش می دهد.مزیت بارز این متد آموزش، این است که شما دیگر با حجم زیادی از فرمول ها مواجه نیستید و نیازی به حفظ کردن آنها نخواهید داشت.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.