تخمین رتبه حرف آخر

موسسه حرف آخر

همواه برای دانش اموزان و داوطلبان کنکوری عزیز که کنکور خود را برگزار می کنند تخمین رتبه بسیار حائز اهمیت می باشد به همین دلیل ما در این بخش به معرفی بهترین برنامه تخمین رتبه موسسه حرف آخر میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به رتبه نسبی خود در کنکور سراسری دست پیدا کنید.

البته در این مورد شما عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشید که این تخمین رتبه یک جواب نسبی می باشد که به عملکرد شما دانش آموزان در کنکور داده می شود به همین دلیل شما بعد از استفاده از این نرم افزار موسسه حرف آخر نمی توانید به طور یقین بگویید که این رتبه همان رتبه واقعی من در کنکور سراسری می باشد به همین دلیل ما در ادامه به ارائه مطالبی در این باره خواهیم پرداخت.

تخمین رتبه حرف آخر

همانطور که گفته شد هیجان و استرس بعد از آزمون سراسری باعث میشود بسیاری از داوطلبان بلافاصله باتوجه به نتیجه کارشان اقدام به تخمین رتبه کنند. تخمین رتبه حرف آخر به همین منظور و بر اساس نتیجه کنکور سراسری 98 طراحی شده است. تخمین رتبه حرف آخر برای سه گروه علوم تجربی، ریاضی و علوم انسانی طراحی شده است تا داوطلبان بتوانند قبل از اعلام کارنامه اولیه، تلاش خودشان را محک بزنند و آمادگی لازم برای انتخاب رشته را پیدا کنند. به منظور تخمین رتبه حرف آخر داوطلبان کنکور، نرم افزار تخمین رتبه با توجه به کارنامه سال های اخیر طراحی شده است و داوطلبان عزیز می توانند این نرم افزار را بر روی گوشی های اندورید نصب کنند و استفاده نمایند.

تخمین رتبه کنکور موسسه حرف آخر

همواره نرم افزار های متعددی برای تخمین رتبه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که می خواهند به طور نسبی به تخمین رتبه کنکوری خود بپردازند وجود دارد. اما در این رابطه تخمین رتبه موسسه حرف آخر یکی از کامل ترین و مهم ترین نرم افزار های موجود در سطح اینترنت می باشد که شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت حرف آخر به دانلود و استفاده از این نرم افزار کاربردی بهره ببرید. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده می باشد که شما عزیزان می توانید بدون نگرانی از چگونگی کارکرد و خطا زنی این نرم افزار از آن استفاده کنید و اطمینان خاطری را برای کسب بهترین رتبه ها و نتایج ممکن در کنکور به دست بیاورید.

استفاده از نرم افزار تخمین رتبه رتبه حرف آخر بسیار ساده می باشد به این صورت که شما بعد از به پایان رساندن کنکور و بررسی دقیق جواب ها ی خود در کنکور به درصد دست پیدا می کنید که شما درصد های مختلف مربوط به هر درس کنکوری را در محل مخصوص خود جای گذاری خواهید کرد زیرا هر کدام از دروس کنکوری دارای اهیمت خاصی می باشند که ما در مقاله ضرایب کنکور همه رشته ها به این مورد توجه کرده ایم تا شما اطلاعات کاملی را درباره اهمیت هر درس کنکوری در اختیار داشته باشید. بعد از جای گذاری درصد ها شما منطقه مورد نظر خود را که در آن کنکور داده اید را وارد می کنید و در صورتی که دارای سهمیه خاصی و یا سهمیه مناطق می باشید آنها را وارد خواهید کرد و با کلیک روی تخمین رتبه , رتبه نسبی شما عزیزان در کنکور محاسبه خواهد شد.

تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

شماعزیزان می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه حرف آخر خیال خود را راحت کنید و به رتبه بسیار عالی که این نرم افزار برای شما می آورد خود را آماده قبولی در بهترین دانشگاه ها و رتبه های برتر کشور کنید . شما عزیزان همچنین می توانید برای اطلاعا از ویژگی های محصولات دیگر حرف آخر با مشاورین ارشد حرف آخر در ارتباط باشید و اطلاعات بسیار جامعی را در این باره به دست بیاورید.

اهداف تخمین رتبه حرف آخر

تخمین رتبه مثل درصد گیری نیست که فرمول خاصی داشته باشد و هرکس بتواند به تنهایی و با یک محاسبه ی ساده رتبه خود را تخمین بزند و حتما نیازمند یک نرم افزار است که با دقت و جزئیات رتبه فرد داوطلب را تخمین بزند. استفاده از نرم افزارهای تخمین رتبه و از همه مهمتر تخمین رتبه حرف آخر در چند بازه برای یک فرد کنکوری حائز اهمیت است و می تواند از این برنامه ها استفاده کند.

۱- زمان شروع هدف گذاری:

زمانی که شخص تصمیم می گیرد مطالعه برای کنکور را شروع کند نیاز دارد به اینکه بداند برای کدامین هدف قرار است تلاش کند. پس با کمک تخمین رتبه، درصد و رتبه ی مربوط به رشته محلی که در واقع هدف شخص برای کنکور سراسری است را متوجه شده و برای رتبه و درصد هر درس برنامه ای برای خود طراحی کرده و باعث می شود که راحت تر و با برنامه ی دقیق به هدف خود یعنی موفقیت در کنکور نزدیک شود.

۲- در دوران جمع بندی نهایی:

منظور از دوران جمع بندی یک یا دو ماه مانده به کنکور است که فرد داوطلب آزمون های جامع را می دهد و بعد از درصد گیری، درصد های مربوط به هر درس را وارد نرم افزار کرده و رتبه ی تقریبی خود را دریافت می کند تا شخص متوجه نقاط ضعف و قوت خود بشود.

۳- پس از کنکور:

چند روز پس از کنکور سازمان سنجش کلید سوالات را در سایت خود منتشر می کند و هر فرد با توجه به پاسخ هایی که داده می تواند درصد مرتبط با هر درس خود را محاسبه کرده و به طور تخمینی متوجه شود که رتبه کنکور او حدودا چقدر خواهد بود؟!

نرم افزار تخمین رتبه حرف آخر

تخمین رتبه باید واقع بینانه باشد و اگر که نامعتبر باشد:

تخمین رتبه ی نامعتبر مثل هر چیز نامعتبر دیگری باعث آسیب خواهد بود.

  • اگر تخمین رتبه خوش بینانه تر از حقیقت باشد شخص به خود مغرور خواهد شد و ممکن است ساعت و کیفیت مطالعه خود را افزایش ندهد و در کنکور با شکست مواجه شود.
  • اگر تخمین رتبه بدبینانه تر از حقیقت فرد داوطلب باشد، داوطلب دچار سرخوردگی، استرس و اضطراب خواهد شد و چه بسا از ادامه ی مطالعه ی خود نا امید شود.

اساس تخمین رتبه، میزان قبولی و رتبه ی داوطلبان کنکور سراسری سال های قبل است. همانطور که میدانید رتبه کنکور شخص بر اساس تراز فرد است و تراز هر آزمون متفاوت است پس تخمین رتبه بر اساس میزان سختی و یا آسان بودن هر درس و میزان پاسخگویی داوطلبان همان سال است اما به طور کلی یک بازه داده می شود که احتمال اینکه رتبه ی فرد در آن بازه قرار بگیرد بسیار بالاست.

تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر
تماس با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر

شما دوستان عزیز کنکوری جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار تخمین رتبه حرف آخر میتوانید از طریق همین سایت مرکزی با مشاورین ارشد و رتبه برترهای کنکور حرف آخر با شماره های 09128929049 در ارتباط باشید تا بیشتر راهنمایی شوید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.