تخمین رتبه گزینه دو چگونه است

موسسه حرف آخر

اکثر داوطلبان و دانش آموزان بعد از اتمام کنکور سراسری 99 و اعلام پاسخ ها در سایت سازمان سنجش مایل اند تا بتوانند قبل از اعلام نتایج سراسری رتبه خود را به صورت فرضی محاسبه کنند. تا با این کار هم بر استرس و نگرانی خود غلبه کرده و هم بتوانند تا قبل از اعلام اصلی روز نتایج و شروع انتخاب رشته برای دانشگاه، با اطلاع صحیح و کامل از حدود رتبه خود و رشته هایی که داوطلبان و دانش آموزان در کنکور سراسری سال قبل پذیرفته شده اند، با آمادگی کامل و درست به سراغ انتخاب رشته خود بروند. به همین اساس گروه مشاوره و برنامه ریزی موسسه حرف آخر با ارائه ی توضیحات درست و کامل بر اساس دفترچه کنکور 99 رشته تجربی و انسانی، چگونگی تخمین رتبه را در گروه های آزمایشی علوم تجربی،در ادامه توضیح خواهیم داد.

تخمین رتبه کنکور سراسری ؛ تخمین رتبه همانطور که از اسمش پیدا می باشد به طور تقریبی و نزدیک و تخمینی به دانش آموز و داوطلب می گوید که در کنکور سراسری و انجام شده رتبه شما به طور حدودی و دقیق چند خواهد شد.

تخمین رتبه مانند درصد گیری نمی باشد چراکه فرمول خاصی ندارد تا هرکس بتواند و بخواهد به تنهایی و با یک محاسبه ی ساده و بی درد سر و به آسانی رتبه خود را تخمین بزند و حتما به یک نرم افزار نیاز است که با دقت و جزئیات ظریف رتبه دانش آموز و داوطلب را تخمین بزند.

مشاورین ارشد و رتبه برتری حرف آخر برای تخمین رتبه

درصد و تراز در تخمین رتبه کنکور تجربی 99

برای اینکه داوطلبان بتوانند رتبه خود را در کنکور سراسری 99 به درستی تخمین بزنند، اول باید بدانند که سطح و کیفیت سوالات کنکور سراسری 99 به چه صورتی می باشد. اگر سطح سوالات کنکور سراسری سخت باشد پس اینطوری می توان با یک درصد معمولی و متوسط رتبه خوب و قابل قبولی را به دست آورد اما در حالتی که سؤالات کنکور ساده و آسان باشد، یقینا با آن درصدهای به دست آماده نمی توان به رتبه خوبی دست پیدا کرد زیراکه افراد زیادی با سطح علمی متوسط و معمولی می توانند به سؤالات کنکورد سراسری پاسخ بدهند با این بیان که وضعیت سایر داوطلبان و دانش آموزان کنکور سراسری می بایست مد نظر قرار بگیرد. پس در این حالت است که تراز معنی خود را پیدا خواهد کرد، یعنی دانش آموز و داوطلب یک درصد یکسان و موازی در دو کنکور سراسری متفاوت را به دو دلیل اصلی نمی توانید با هم مقایسه بکنید.
1-سطح سوالات کنکور سراسری 99
2-میزان پاسخ دادن و جواب دهی سایر دانش آموزان کنکور سراسری به سؤالات

حرف آخر با این کار می خواهد به شما بگوید برای آنکه نمره دانش آموز در سال های مختلف یک معنی را داشته باشد و بتواند آن ها را با هم مقیاس بکند از تراز استفاده خواهد کرد. در تراز بندی، تک تک سؤالات برای دانش آموز مهم خواهند شد. به این معنی، که چقدر دانش آموز به سؤالاتی که سایر داوطلبان به آن پاسخ نداده اند، پاسخ صحیح بدهد و اینکه سطح علمی سایر داوطلبان چگونه باشد روی تراز شما اثرگذار می شود.

تخمین رتبه با رتبه برتری های موسسه حرف آخر

مزایای اصلی نرم افزار تخمین رتبه حرف آخر

نرم افزار تخمین رتبه حرف آخر به دانش آموز کمک می‌کند تا شانس و اقبال و پذیرش خود در را کنکور پیش رو بررسی بکند.
سازمان سنجش یک نوع نرم افزار تخمین رتبه در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار می دهد تا با تخمین رتبه ، رشته قبولی با رتبه خود را پیش بینی بکنند و بدانند و همچنین دانش آموزان می توانند تخمین رتبه بر اساس درصد را نیز وارد بکنند و شانس قبولی خود را در گنکور پیش رو بررسی بکنند.

تخمین رتبه با مشاورین ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر

نحوه کار با نرم افزار تخمین رتبه کنکور

برای سرو کار با نرم افزار تخمین رتبه و گرفتن نتیجه از آن بر اساس درصد باید حتما دفترچه سوالات پاسخ را دانلود کرده و محدوده درصد خود را محاسبه بکنید سپس بعد از این مرحله وارد نرم افزار تخمین رتبه خواهیم شد و درصد هر درس را به صورت احتمالی وارد می کنیم.

پس از آن دانش آموز میتواند رتبه ای که در سال قبل با درصد های مشابه شما کسب کرده است را مشاهده بکند.
شاید به این فکرر بیفتید این کار صودی نخواهد داشت اما یکی از مزیت های اصلی آن این می باشد که دانش آموز و داوطلب می تواند تا حدودی از وضعیت خود مطلع و آگاه بشود اما این قضیه کاملا قطعی نیست و فقط درحد یک احتمال می باشد.

برای تخمین رتبه خود با مشاور ارشد و رتبه برتری موسسه حرف آخر در تماس باش

تخمین رتبه کنکوری حرف آخر

نرم افزار های زیادی برای تخمین رتبه داوطلبان کنکوری که خواستار آنند به طور کاملا نسبی به تخمین رتبه کنکوری خود دست پیدا کنند وجود خواهد داشت. اما در این موضوع تخمین رتبه موسسه حرف آخر یکی از کاملترین و کلیدی ترین نرم افزار های موجود در سطح دنیای اینترنت می باشد که دانش آموزان عزیز می توانند با مراجعه و دسترسی به سایت حرف آخر با آدرس (harfeakhr.org)به دانلود و استفاده کامل از این نرم افزار کاربردی و درست بهره ببرند .

دانش آموزان عزیز همچنین می توانند برای اطلاعات از محصولات دیگر حرف آخر با مشاور و برنامه ریزی رتبه برتری های حرف آخر در ارتباط باشید و اطلاعات بسیار جامعی را در این باره به دست بیاورید و به هدف خود نزدیک و نزدیک تر بشوید.

مشاورین رتبه برتری و ارشد حرف آخر در خصوص تخمین رتبه

آیا تخمین رتبه گذینه دو مورد تایید می باشد؟

در جواب باید گفت هر منبعی برای خود حرفی برای گفتن دارد اما می توان تنها منبعی که تمامی اساتید و رتبه برتری ها آن را تایید می کنند موسسه حرف آخر دانست.

تخمین رتبه به دانش آموزان چه کمکی می کند؟

داوطلبان با تخمین رتبه می توانند بر استرس و نگرانی خود غالب شده و برنامه ریزی را برای رشته و دانشگاه خود داشته باشند.

تخمین رتبه برای دانش آموز و داوطلب چقدر اهمیت دارد و رتبه برتری ها آن را تایید می کنند؟

باید گفت تخمیین رتبه برای تمامی دانش آموزان و داوطلبانی که در خود هدف بزرگی دارند و برای آن می جنگند نیاز است و تمامی رتبه برتری ها این کا را انجام داده و آن را پیشنهاد می کنند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.