موسسه گاج و تخمین رتبه کنکور

موسسه حرف آخر

کنکور سراسری یک مثابقه نفس گیر است که هر سال داوطلبان زیادی از سراسر ایران را به خودش جذب می‌کند. هر دانش آموز و داوطلبی که پس از اتمام دوران دبیرستان ودر نظام قدیم پیش دانشگاهی و یا برای تحصیل مجدد، خود را وارد این ماراتن پر چالش و استرس زا می‌کند در ابتدای این مارتن کنکوری اهداف مشخص و تعیین شده‌ای وجود دارد. هرقدر این اهداف در طول سال که منتهی به کنکور سراسری در اوایل تابستان با برنامه‌ریزی و مشاوره ای بهتری دنبال شود احتمال موفقیت و دست پیدا کردن به هدف مورد نظر خود بیشتری نیز وجود دارد می شود . اما در این وسط هنوز داوطلبان و دانش آموزان زیادی را می‌بینیم که علاوه بر تلاش‌های بی‌وقفه بعد از شرکت در جلسه کنکور سراسری نتیجه‌ی دلخواه خود را نمی گیرند و این سؤال در ذهنش ایجاد می‌شود که چرا همه‌ی دانش آموزان و داوطلبانی که که برای موفقیت در کنکور سراسری تلاش خود را کرده اند چرا رنگ موفقیت را نمی‌بینند.

برای پاسخ به این دست سؤالات است که همواره به داوطلبان و دانش آموزان توصیه می‌کنیم با شرکت در آزمون‌های آزمایشی استاندارد و مورد تایید اساتید و رتبه برتری ها در طول سال تحصیلی که درحال آماده کردن خود اند باید وضعیت خود را در مقایسه با سایر داوطلبان و دانش آموزان بسنجند و اگر در این حالت نتیجه‌ای که به دست می آورند تناسبی با میزان تلاش‌شان که در طول سال می کنند نباشد باید تغییرات جدی در نحوه‌ی مطالعه و برنامه‌ریزی و همچنین منابع خود را ایجاد بکنند. یکی از راه‌های که دانش آموزان می توانند بدون هزینه برای سنجیدن میزان صحت عملکرد و تلاش خود در طول سال تحصیلی و پی بردن به اینکه مسیری که داوطلب در حال طی کردن آن است و شبانه روزی با آن برنامه پیش می رود چقدر به مسیر موفقیت واقعی که در انتظار او است شباهت دارد استفاده از نرم افزار تخمین رتبه می باشد. نحوه‌ی استفاده از نرم افزار تخمین رتبه به این صورت است که با وارد کردن درصدهای تقریبی خود که به صورت میانگین در طول آزمون های آزمایشی به دست می آورید در کنکور سراسری می‌توانید رتبه‌ی تخمینی خود را در کنکور مشاهده بکنید.

زمان مناسب برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه

بهترین زمان که اساتید و رتبه برتری های سال های قبل در تمامی موسسات قابل اعتماد و تایید شده همانند موسسه حرف آخر برای تخمین رتبه به دانش آموزان و داوطلبان پیشنهاد می دهند در 2 ماه آخر می باشد که دانش آموزو داوطلبان در این بازه ای زمانی تمامی مطالب خود را جمع کرده و آماده آزمون های آزمایشی به صورت کلی اند که و به گونه ای می توان گفت درصد های 2 ماه آخر درصد های قابل اعتماد و در صد های زمان جمع بندی می باشند به همین دلیل است که استفاده از تخمین رتبه برای تمامی دانش آموزان در هر رشته ای در 2 ماه آخر توصیه می شود.

مزایای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه

1- یکی از عالی ترین مزایای تخمین رتبه بر اساس درصد این بوده که داوطلبان و دانش آموزان می توانند رشته مورد علاقه و در انتظار خود را هدف گذاری کنند و برنامه ریزی و مشاوره کنکوری خود را بر اساس این تخمین رتبه تنظیم بکنند که بدانید از چه درس هایی چه درصدهایی باید بزنید و نقاط عطف و نقاط قوت در هر درس عمومی و اختصاصی را بشناسید.

2- یکی دیگر از مزایای تخمین رتبه بر اساس درصد گیری این بوده که شما داوطلبان با استفاده از تخمین رتبه بر اساس درصد به دست آمده در آزمون های پایانی و جمع بندی در موسسات مورد تاییید آموزش کشور همانند موسسه حرف آخر ، به یک احتمال کاملا نسبی خواهید رسید که در کنکور سراسری حدودا به چه رتبه های دست پیدا خواهید کرد.

3- دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانید نمونه سوالات آزمون سراسری سال های قبل را تهیه و در شرایط کنکور قرار گرفته و آزمون را بطور کامل پاسخ دهید که دقیق این کار را موسسه حرف آخر در محصولات 6040 در 20 آزمون شبیه سازی شده طراحی و آماده کرده است که در پایان هر آزمون یک مشاور رتبه برتری تمامی نواقص موجود را برای دانش آموز حل و رفع می کند .

 سپس بر اساس درصدهایی که زده اید و این درصد های بدست آماده باید چند آزمون منتهی به دوران جمع بندی بوده که با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه بر طبق درصد های بدست آمده اقدام به تخمین رتبه احتمالی خود بکنبد تا بطور نسبی از رتبه ای که امکان دارد در کنکور سراسری بدست می آورید مطلع شوید.

در نهایت، با استفاده از رتبه نزدیک به واقعیت و درصدهای دروسی که بعد از چندین آزمون آزمایشی استاندارد همانند آزمون های موسسه حرف آخر زده اید می توانید برای رشته مورد علاقه خود با مشاورین کارکشته و کار بلد حرف آخر برنامه ریزی نمایید.

تخمین رتبه بر اساس درصد گیری چه کمکی در انتخاب رشته مورد علاقه خود می کند؟

دانش آموزان و داوطلبان عزیز می دانید در انتخاب رشته دانشگاه ها چه چیزی اهمیت ویژه ای دارد؟در نگاه اول به کارنامه می توانید انواع رتبه هایی که کسب کرده اید مانند رتبه در سهمیه ،رتبه کل در سهمیه، رتبه کشوری ، آخرین رتبه مجاز برای هر دانشگاهی و رتبه کل کشوری را ببنید و قضاوت کنید. 

داوطلبان و دانش آموزان توجه داشته باشند که رتبه هایی که در انتخاب رشته مهم بوده و استفاده می شوند و نیز اهمیت دارند همان رتبه در سهمیه و رتبه کشوری یعنی (بدون سهمیه) در هر زیر گروه می باشند.

سوابق تحصیلی هر دانش آموز در تعیین رتبه کنکور تاثیر می گذارند. سوابق تحصیلی همان نمرات امتحانات نهای بوده که 25 درصد در نتیجه آزمون سراسری دخالت خواهند داشت.

آیا نرم افزار تخمین رتبه به دانش آموزان کمک می کند؟

در جواب باید گفت دانش آموزان با استفاده از تخمین رتبه میزان موفقیت خودر را در نزدیک ترین آزمون نزدیک به کنکور می سنجد.

آیا نرم افزار تخمین رتبه برای هر دانش آموزی قابل استفاده است؟

باید گفت هر دانش آموزی که به این مرحله از جمع بندی رسیده باشد که در آزمون های جمع بندی شرکت کند می تواند از نرم افزار تخمین رتبه استفاده بکند.

آیا موسسه حرف آخر تخمین رتبه را تایید می کند؟

در جواب باید گفت اساتید و رتبه برتری های حرف آخر خود در آزمون هایی پایانی عمل تخمین رتبه را برای هر دانش آموزی که خود مشاور آن باشند انجام می دهند تا قوت قلبی برای دانش آموزان باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.